Zdrowe Media Słowian

2021/01/12

Lechicki Przegląd Tygodniowy. Koniec bezkarności w Polsce i na Ziemi

 

     Zapraszamy do 12 Lechickiego Przeglądu Tygodniowego, gdzie wydarzenia omawiamy w duchu wartości narodowych i słowiańskich. Dziś omawiamy między innymi:

     - dlaczego media okupantów i zabójców ujawniają Ruch QAnon i działania "spiskowców"?

     - manewry międzylechickie, a represje chazarskie

     - czy Lachom warto obserwować Amerykę i wspierać prezydenta Trumpa?

     - dlaczego egzekucje celebrytów są tajne?

     - Media kontrolowane przez masonerię i Kabałę przyjęły skrajnie odmienną taktykę ujawniania "spiskowców" od jakiegoś czasu. Nie ma już w tym żadnych granic i będziemy do końca - bliskiego - działań tej satanistycznej kliki - zaskakiwani ich otwartością. Publiczne ujawnienie ruchu QAnon - ruchu Wolnej Ludzkości zrodzonego dla niej na ziemi amerykańskiej - ma kilka przyczyn taktycznych, poza oczywistą utraconą już możliwością udawania, że QAnon (antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, antycovidianie - ot, Wolni Ludzie) nie istnieją. Nawet Polsat News oficjalnie komunikuje, że jest taka właśnie "niebezpieczna sekta, licząca miliony" (!) członków/wyznawców, popleczników. Nie może być inaczej, ponieważ QAanon jest już jawny dzięki własnej działalności, liczny, rosnący i podświetlony neonami kompromitacji i represji ciemnych sił. To w rzeczy samej przewidziany i naturalny proces - jedna szala idzie w dół, druga w górę; następuje wymiana światów. Z niewolniczego i skrwawionego - w wolny i promienny. Tak więc gdy media okupacyjne komunikują nieświadomym jeszcze, kontrolowanym społeczeństwom, że istnieje coś takiego jak sekta QAnon, ruchy zwolenników teorii spiskowych, to tak, jakby informowały, że istnieją Wolni Ludzie, Ruch dla Wyzwolenia Planety. Gdyby mainstremowe kanały uporczywie ignorowały takie ruchy, ich odbiorcy mogliby zacząć się intrygować - tymczasem są uspakajani przekazem, że część ludzkości po prostu wariuje (w wyniku frustracji, przemian społecznych, przesycenia lękiem pandemicznym, i tak dalej). To przestrzelony pomysł taktyczny: zadziała tylko na bardzo mocno zaprogramowanych ludzi, innych pobudzi do myślenia i wyzwolenia. Po prostu okupanci Ziemi mają tak nikczemną duchowość, że ignorują wpływ procesów planety i Przestrzeni na umysły i serca ludzkości. Tego nie mogą zatrzymać. 

     - w taktyce masonów, iluminatów, kabalistów zawsze tkwi element okultystyczny. Dlatego cokolwiek komunikują oficjalnie w mediach, ma zostać zasilone milionami sprawczych myśli odbiorców. Tym samym próbują utrwalić status niewolniczej rzeczywistości dokładnie tak samo, jak to zrobili ze światową pandemią Covid-19, otwierając olimpiadę w Londynie w roku 2012. Media nie tylko programują umysł odbiorcy, ale rzeczywistość i linie czasowe - podany obraz podlega bowiem zasileniu dzięki ludzkim umysłom nieskłonnym do weryfikacji. To także dotyczy ujawnienia wszem i wobec, że istnieje tak liczny ruch QAnon. Media usiłują skierować energię widzów na zasilenie tego ruchu (i wszelkich przejawów Wolnej Ludzkości) jako zjawisko szalone, niebezpieczne, niedorzeczne, autodestrukcyjne, skazane na zagładę. Tyle że dzięki siłom światła i rosnącej Mocy sprawczej Wolnych Ludzi - dzieje się zupełnie przeciwnie...

     - w Kraju możemy mówić o historycznie kuriozalnych manewrach międzylechickich. Jest to samoochrona wobec restrykcji okupanta chazarsko-żydowskiego, podpartego siłami urzędów, medyków, policjantów i mediów. Ostatnie, czego nam trzeba, to nastroje waśni i pogardy międzylechickich, nienawiść brat do brata, dlatego agresywne incydenty zdarzają się stosunkowo rzadko. Część Polaków nosi maseczki, część nie, część sklepów szykanuje klientów wolnych od kontroli umysłu, ale większość nie. Jedna strona stara się nie wchodzić w kolizję z drugą, co zazwyczaj się udaje. 

     Przykładem niech będzie scena ze sklepu w Gnieźnie, gdzie robiliśmy zakupy. Gdy ochroniarz zwrócił uwagę klientowi, który wszedł do środka, żeby wyszedł, bo jest limit, odezwaliśmy się:

     - Co za czasy nastały po tak spokojnym PRL. Niczym za okupacji, sklep limituje i szykanuje Rodaków...

     Ochroniarz nie zareagował z agresją, lecz raczej z przygnębieniem, tłumacząc się:

     - Wiem, wiem, ale co ja mogę zrobić, to od góry nas tak zmuszają, mnie się to też nie podoba.

     - Tak, wiemy. Jakoś wszyscy staramy się przetrwać. Ale to już niedługo, bo Naród się budzi. 

     Można było skrytykować ochroniarza, że są sklepy, gdzie nie stosuje się żadnych restrykcji, że ich przybywa, rośnie opór, ale ważniejsze było Słowo wsparcia i życzliwości. Musimy stale mieć na uwadze, że to Chazaria chce za sobą zostawić "spaloną ziemię", Kraj skłóconych, rozżalonych na siebie ludzi. A liczy się spokój i zgoda. 

     Zresztą w tym sklepie, jak w większości gnieźnieńskich, nikt nie wspominał o maseczkach, których nie nosimy...

     Jest spora część Lachów, która ma świadomość spraw, a maseczki nosi z obawy przed szykanami czy stratami finansowymi, i niezależnie od tego, jak my, Wolni Lachy, postrzegamy kwestie dumy i oporu przeciw okupantom i niszczycielom Rodów - warto zawsze stymulować w sercu wysokie, decydujące wartości słowiańskie: wyrozumiałość i życzliwość. Bo przeciwnik ustąpi - wszystkie skorpiony zostaną wygnane z ratuszy i spod kamieni rozsianych w Polsce. Pozostaniemy My - włodarze. I liczyć się będzie jedność, wsparcie odbudowa - i Wolna Ewolucja. 

     - kolejny proces żywo potwierdzający Wielkie Zmiany to widoczny kres bezkarności dla wszelkiej przestępczości, w tym urzędniczej. System bezwiednie szykuje podkład pod przywrócenie Prawa Słowiańskiego w miejsce masońskiego. Przykłady się codziennie mnożą: samowola budowlana dotycząca zamku w Stobnicy nie przeszła, co więcej do osób pociągniętych do odpowiedzialności dołączył nawet wojewoda. Nie pozostanie już bezkarny ani syn policjanta, ani żaden urzędnik i krewny urzędnika, ani poseł wysyłający swoje nagie zdjęcia dzieciom. Upada Kościół i szpitalnictwo korporacyjno-masońskie, co uruchomi fale procesowe. Bezkarność skończyła się także dla Kabały i satanistów, ani ich okultystyczny pułk najemny celebrytów także nie uniknie rozliczenia - to koniec bezkarnej gry na życiu, zdrowiu, zasobach i wolności ludzkości. Wolny Lechistan będzie zawsze traktować prawo w oparciu o potencjały i prawa Rodów i ich dzieci. Dlatego - nie ma tu zmiłuj. Powrócimy także do prastarej, jakże rozumnej, logicznej reguły przestępstwo przeciw Rodakowi = przestępstwo przeciw Rodowi = przestępstwo przeciw Narodowi

     Wprowadzenie bezwzględnych rozliczeń przestępczości wiedzie jednak, jak dawno przepowiadaliśmy, do jeszcze lepszego stadium ewolucji: całkowitego zaniku przestępczości. 

     - pośród Wolnych Lachów, świadomych, dumnych, skupionych na kreowaniu własnej i ojczystej wolności, panuje pewna rozbieżność w postrzeganiu spraw amerykańskich i roli prezydenta Trumpa. Czasem sceptycznie wyrażają się oni wobec Rodaków zaangażowanych w wydarzenia za oceanem, zaznaczając, że nie należy liczyć na "zbawiciela z zewnątrz, lecz na siebie, na Moc własną Lachów". Że oni kreują sami sobie rodzime sprawy. Każda droga działania ma swój sens i pożytek, i oczywiście dobrze jest ewoluować i kreować w zgodzie z impulsami swego serca. Warto jednak zaznaczyć, że Ziemia to planeta ras, Narodów, Rodów połączonych niczym współzależny, a na pewno mogący się wspierać system komórek. Jedność rodowa i narodowa jest na pierwszym miejscu, ale wspólnota planetarna to większa siła i wdzięczne zasilanie Równowagi planety, matki-żywicielki wszystkich żywych komórek. 

     Poza tym - żaden świadomy spraw i Mocy myśli i Słowa Lach nie jest biernym obserwatorem spraw amerykańskich i na pewno nie czeka na zbawiciela skulony w kącie. Przecież kiedy myślą, Słowem, afirmacją, dobitnym komunikatem Wolnej Woli wspieramy sukces Trumpa i Wolnych Amerykanów, to kreujemy urzeczywistnienie zwycięstwa sił sprzyjających wyzwoleniu Polski. Kreując wyzwolenie Ameryki - kreujemy własne. Pracujemy nad wolnym życiem Lechickich Rodów z pełnymi potencjałami. 

     Pamiętajmy też, że przypadków nie ma, a wokół prezydenta Trumpa, zwycięzcy i reformatora, generuje się Moc żeńskiej energii słowiańskiej...

     - dlaczego aresztowania, procesy i egzekucje polityków i celebrytów są jeszcze utajnione? Ponieważ system zaprogramował społeczeństwa świata na uwielbianie ich i naśladowanie (zwłaszcza celebrytów). Siły światła działają z odpowiedzialnością, i chcą uniknąć powszechnego wstrząsu społecznego, zagrażającego Równowadze psychicznej i funkcjonalnej. Dlatego każdy aresztowany zbrodniarz jest zastępowany klonem lub sobowtórem. Jednocześnie nikt naprawdę nie blokuje informacji na ten temat - wyjąwszy zaprzedane media Kabały - informacja jest gotowa dotrzeć do każdego, kto jej sobie zażyczy. W subtelny sposób, dzięki wspólnemu polu elektrycznemu, w jakim ludzie razem żyją, zachodzą dodatkowe interakcje i wiedza już przenika do podświadomości tak osobistej, jak narodowej. Zatem cały czas rośnie nasza osobista i zbiorowa świadomość, i jest to proces przygotowawczy, działający dokładnie na tej samej zasadzie jak szykowane ujawnienie ras pozaziemskich. Wszystko ma swój dobry czas - przy sprzyjających energiach. 

     Z czasem wszyscy pojmiemy, że antyludzka działalność celebrytów była zawsze widoczna...

     - nie można Przeglądu nie zakończyć optymistycznie, bo wszystko potwierdza upadek Matrixa i jego zbrodniczej administracji. O ile rok 2020 bywał chwilami nużący, frustrujący czy przygnębiający dla wypatrujących wolności Polaków, to ten idzie galopem. Rośnie powszechny opór zdeterminowanych i nabierających dumy i odwagi Lachów. Wobec masowego buntu, sprzeciwu, Pospolitego Ruszenia Narodu - żadna siła tego i innych światów nigdy nie sprostała i nie sprosta. Teraz każdy dzień zmienia rzeczywistość dynamicznie - i możemy być spokojni, że nie trzeba nam już miesiącami wypatrywać ulgi i radości. Wszak jest to rok wyzwoleńczy. :)

     Czcibor i Edyta

     Nowa taktyka to ślepa amunicja przeciwników, za to całkiem żywa jaskółka naszych spraw:

     https://pl.wikipedia.org/wiki/QAnon

 

     Wskazówka z pierwszego blogu Wolnych Lachów, Tajnego Archiwum Watykańskiego:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2021/01/10/od-dzis-codziennie-palimy-swiece-w-oknie/ 

 

Przestrzeń szykuje nam nieskończone niespodzianki i przeobrażenia, w tym te dotyczące kosmosu, nieba i kształtu i charakteru Ziemi. Od tego roku wzrastać zatem będą nie tylko ilość i niezwykłość zjawisk na ziemi - ale i nad nią... Za zdjęcia z Holandii dziękujemy PWS Montażowi Filmów:


ROŚNIE MOC SPRAWCZA NASZEJ LECHICKIEJ MYŚLI, SŁOWA, AFIRMACJI. 

ŻYCZENIA I KOMUNIKATY WOLNEJ WOLI SĄ URZECZYWISTNIANE PRZEZ WSZECHŚWIAT. 

CODZIENNIE KREUJMY SWOJE RADOSNE DOMOSTWO I WOLNY KRAJ.

17 komentarzy:

 1. Czciborze, lubię cię, ale zaliczanie płaskoziemców do QAnon to jednak przesada. Proszę cię, nie wiąż ich z nami. Płaskoziemcy zostali stworzeni, żeby móc z nimi kojarzyć wszystkich ludzi spoza systemu. Przez nich dalej tak wielu ludzi tkwi w systemie. Nie powinniśmy się z nimi łączyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zaliczam ich z marszu do płaskoziemców - to było łączenie ludzi od "teorii spiskowych", antysystemowców, wolnych rozumem i sercem. Nie bądź pochopny z tym odżegnywaniem się od płaskiej Ziemi, to bardzo złożony temat... na trochę później. ;)

   Usuń
  2. Definicja Ziemi według Tesli: „Ziemia to królestwo, to nie jest planeta. To nie jest obiekt, a zatem nie ma krawędzi. Ziemię łatwiej byłoby zdefiniować jako środowisko systemowe. Ziemia to także maszyna, to cewka Tesli. Słońce i księżyc są zasilane bezprzewodowo polem elektromagnetycznym (eterem). Pole to również zawiesza sfery niebieskie za pomocą lewitacji elektromagnetycznej. Lewitacja elektromagnetyczna obala grawitację, ponieważ jedyną siłą, którą musisz przeciwdziałać, jest siła elektromagnetyczna, a nie grawitacja. Gwiazdy są dołaczone do FIRMAMENTu ”

   Usuń
  3. Czciborze, to nie są słowa Tesli! Nie daj się zwieść płaskoziemcom. Proszę, zobacz ten link: https://flatearth.ws/tesla-misquote

   Tutaj widać, że ten cytat, przetłumaczony na Polski, jest fałszywy, a dopisywanie do tego autorstwa Tesli jest niepoważne. Sam Tesla ciągle w swoich pracach używał słów takich jak "kula" czy "Sfera niebieska". Ostatnia część tego cytatu, czyli "gwiazdy są dołączone do firmamentu" to jest jeszcze kolejne uproszczenie, którego płaskoziemcy używają.
   Płaskoziemstwo to teoria wymyślona przez CIA do obalania innych tzw "teorii spiskowych". Używają tego, żeby ośmieszyć ludzi, którzy nie są w systemie.

   Usuń
  4. Temat formy Ziemi jest bardzo złożony, ale nie tak pilny jak inne kwestie, przede wszystkim wyzwolenia. Jak już kiedyś pisałem, ten temat jest na potem, tylko warto przyjąć dwa założenia: opanowanie i otwartość na wszelkie niespodzianki (tak teraz będzie przebiegać nasza ewolucja; otwieranie kolejnych drzwi za kolejnymi), no i - życzliwa rozmowa z ludźmi, którzy mają taki czy inny pogląd. Jak dzieci - jak Indianie - jak Słowianie. :) Co do prób ośmieszania wstającej Wolnej Ludzkości, to już musztarda po obiedzie, nic nie zadziała, nic nie zatrzyma Niezatrzymywalnego.

   Usuń
  5. Nie wiedziałem, że nawet na tym mądrym blogu trafię na Płaską Ziemię... Takie dobre artykuły, a tu taki zgrzyt Czciborze. I jeszcze ten fałszywy cytat..

   Usuń
 2. Dziękuję za piękny przekaz, jak zwykle podnoszący wibracje.
  Pozdrawiam z serducha

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani Czciborze i Edyto, Wasze Słowa są ukojeniem, wnoszą spokój i niezłomną pewność o wewnętrznej Sile sprawczej dokonującej transformacji Przestrzeni każdego z nas. Ładujecie Nas ogromną dawką Energii. To zaszczyt być świadkiem i uczestnikiem tych wszystkich przeobrażeń mając Was u boku. Wdzięczność po tysiąckroć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytając Twe Słowa poczułem, że mamy taki sam powód odczuwania Twego wpływu (ciekawej Mocy) na nas - DZIĘKUJEMY! :) Piękne Słowa dla serca Lacha...

   Usuń
  2. Uściski od nas obojga plus od małego acz niezwyczajnie silnego Woja... :)

   Usuń
 5. Ja również dziękuję za ten artykuł i za całą pracę na blogu. Jest moc :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wasze teksty są pełne Mądrości, MOCY i Miłości... Naprawdę się to czuje. Czytałam z uśmiechem na twarzy :) Wyzwolenie Planety Gai jest faktem. Jedna wielka LUDZKA RODZINA otoczona Światłem Stwórcy Ojca-Matki. Sława Bracia i Siostry Lachy! Tworzymy razem nowy lepszy świat :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mają swoją Agendę i ją skrupulatnie realizują. Mam nadzieję, że niedługo ich plany się rozsypią a My odzyskamy wolność. Pytanie tylko ile ten zamordyzm jeszcze potrwa i jak długo będą Nas jeszcze gnębić

  OdpowiedzUsuń