2022/01/06

Kodeks Lechickiego Policjanta

 


    1. Moja praca to nie służba, gdyż nie jestem sługą, tylko obrońcą prawa, zdrowia, godności, dobrostanu i życia moich Rodaków. Nie wykonuję rozkazów, tylko zadania.

    2. Mam świadomość i czuję tak samo odpowiedzialność jak i zaszczyt, że moje powinności to ochrona Rodaków i Gości Ojczyzny, przy czym szczególnie kobiet i Dzieci.

    3. Jako obrońca i strażnik prawa, równowagi i dobrostanu chronię, wspieram i ratuję z takim samym zaangażowaniem istoty ludzkie, jak zwierzęta, Przyrodę oraz wszelkie dobra Ojczyzny.

    4. Mam codzienną świadomość, że moja jakość, uczciwość i zaangażowanie w pracy generują moja własną reputacje i szacunek Rodaków do mnie, ale też reputację mojego Rodu, żony, bliskich, Rodziców , a nawet mojej Ojczyzny.

    5. Nigdy nie użyję broni, siły, obelgi, groźby, ani nie sprowadzę Rodaka lub innej Istoty Żywej do pozycji, która odbiera mu godność lub naraża życie i zdrowie, dopóki nie dotyczy to  bezsprzecznej konfrontacji z istotami występującymi przeciw życiu i zdrowiu mojemu lub Rodaków.

    6. Mam prawo odmówić wykonania wszelkich zadań zleconych przez moich zwierzchników, które uznam za niewłaściwe i sprzeczne z dobrostanem, zdrowiem, godnością i prawami życia Istot Żywych - i zawsze tak zrobię, jak podpowie mi moja intuicja i moje sumienie. W pracy i poza pracą wszelkie swoje działania opieram jednocześnie na kodeksie policjanta lechickiego i swoim własnym.

    7. Nie mogę odpowiadać za odmowę wykonania zadania przed zwierzchnikiem.

    8. Za odmowę wykonania zadania oraz za każde wykonane zadanie lub jakikolwiek czyn -  muszę poddać się ocenie i sądowi lokalnej społeczności (wiec, sąd słowiański), jeśli tylko zostanę na taki wezwany.

    9. Uznaję za swoja powinność codzienną dbałość o jasność rozumu, czystość myśli i sumienia poprzez analizowanie własnej pracy i pracy kolegów, poprzez medytacje i afirmacje, poprzez zwracanie się o wsparcie do duchów Przodków, mojej Wyższej Jaźni lub Źródła.

    10. Uznaję za swoją powinność codzienną dbałość o swoje zdrowie poprzez właściwe odżywianie oraz ćwiczenia sportowe - ponieważ od mojej sprawności i siły może zależeć godność i życie Rodaków, którym pospieszę z pomocą.

    11. Zrobię wszystko, co w mojej możliwości, aby uchronić od strachu i traum Dzieci będące świadkami moich zadań i interwencji. 

    12. Zawsze pamiętam, że wszystko, co dotyczy mojej codziennej pracy - dbałość o ubiór i postawę, o kulturę wypowiedzi i szacunek do Istot Żywych, o sprawność i zdrowie, o przytomność umysłu, opanowanie, zdecydowanie i odwagę, o uczciwość, godność i czystość sumienia - stanowi o wzorcu policjanta postrzeganym przez Dzieci. 

    Czcibor i Dobromiła 

    Rysunek ze strony https://www.artstation.com/artwork/P5nRL

    Co wolno, a czego nie wolno słowiańskiej policji?
https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2022/01/co-wolno-czego-nie-wolno-sowianskiej.html

    W ramach lokalnych działań dla transformowania Kraju poprzez transformowanie Regionów, Kodeks Lechickiego Policjanta został rozesłany poprzez e-mail/list do komend policji powiatu gnieźnieńskiego w Gnieźnie, Witkowie, Czerniejewie, Kłecku, a także do komend powiatowych policji we Wrześni i Pobiedziskach. 

    Do treści e-mailów zawierającej kodeks dopisaliśmy:

    Witamy.
    Nasza działalność opiera się na rodzimych słowiańskich prawach i obyczajach, i dotyczy między innymi wspierania Rodaków wobec wszelkich antynarodowych restrykcji, w tym związanych z tak zwaną pandemią czy procederami szczepień. Ponadto bierzemy udział w przeobrażeniach polskich instytucji oraz w projektowaniu ich trybu działania w zgodzie z dobrem Ojczyzny i Rodów Lechickich. 
     Nasz przekaz nie ma na celu wprawienia w dyskomfort policji, ani pogłębienia rozdzielenia między policją, a Narodem (do czego prowadzą działania rządu warszawskiego). Przeciwnie, chcemy dać odbiorcom do myślenia i zachęcić ich do rozważenia innego charakteru swojej pracy i innego postrzegania jej przez społeczeństwo. Nie wysłalibyśmy tej wiadomości, gdybyśmy nie byli przekonani, że większość funkcjonariuszy zgodzi się, że opracowane przez nas zasady policji słowiańskiej oznaczają dużo lepszy pożytek tak dla Narodu, jak dla policjantów. I chyba wszyscy zgodzimy się także w tym, że zważywszy na wszystko, co się teraz dzieje w Polsce i na świecie, wielkie zmiany w policji i wszelkich instytucjach są po prostu tylko kwestią czasu.
    KODEKS ZAWARTY JEST W ZAŁĄCZNIKU i jest jedną z możliwych wersji nowych zasad obowiązujących polskich funkcjonariuszy po transformacji.
    Z życzeniami dobrego roku dla nas wszystkich jako zjednoczonego Narodu
    Czcibor i Dobromiła
    Stowarzyszenie Lechistan Gniezno
    Forum na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1513130285712809
 

9 komentarzy:

 1. Bardzo cenna inicjatywa. Każdy, nawet najmniejszy krok, prowadzi do celu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. Oczywiście, że tak, małe kroki i duże mają swój zapis w przemianach.

   Usuń
 2. Punkt 9 - to jest raczej zmuszanie ludzi do medytacji i afirmacji. To jest według mnie tak bez sensu jak dla Pana zmuszanie do noszenia maseczek. Jak policjant chce, to niech sobie medytuje, ale nie powinno to być w kodeksie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy już wszyscy uwolnimy się od programów, to przestaniemy myśleć systemowo - i zrozumiemy esencję Słowiańszczyzny, która oznacza życie bez restrykcji i przymusu. Co to oznacza w odniesieniu do kodeksu? Ano to, że każdy świadomy Słowianin pojął już, albo pojmie, że afirmacje,to jest wzmacnianie swej siły duchowej i kreacji nie jest żadnym środkiem przymusu, tylko dobrodziejstwem i zresztą czynnością przyjemną, a nie jakimś znojem.
   Po drugie - Wolni, zdeprogramowani Słowianie są życzliwi całymi sobą. Nie czyhają zatem na policjantów jak jacyś obsesyjni sędziowie, aby ich rozliczać z codziennych praktyk czy to gimnastyki, czy afirmacji. Kto zdrowy i miły by tak czynił? :D
   Rozliczać mogą co najwyżej czyny policji. Postępowanie według kodeksu to sprawa policjanta. Jaki tu przymus zatem, czy zaiste ktoś pragnący dobrej formy ciała i umysłu będzie sobie odmawiać gimnastyki, medytacji, zdrowego pokarmu, bo to "przymus"? ;)
   Poza tym pojęcie medytacji i afirmacji jest bardzo szerokie. Jeden poleży na podłodze, inny przytuli drzewo, inny połączy się z energią słońca. Żadnych świadomych Lechitów nie trzeba namawiać, ani tym bardziej przymuszać do takich czynności.
   A formę policjantowi wypada wszak okazać, prawda?

   Usuń
 3. Czciborze MOCny przekaz 💪

  Tak ma być i Tak Będzie!!!! 💥💥💥💥


  Borzygniew 💪

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę mało konkretny ten kodeks. Można byłoby dopisać lepsze definicje używanych pojęć i jakoś ograniczyć dowolną interpretację, bo jednak kodeksy powinny być konkretne i zrozumiałe tak samo dla wszystkich.
  Niektóre punkty, takie jak 1, 2, 4, 12 są bardzo podobne do siebie i jednak mało przydatne w kodeksie twardych, jasnych zasad.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co jest niekonkretnego i czego nie rozumiesz w tym kodeksie?
   Wymienione punkty 1, 2, 4, 12 podkreślają zdecydowanie różne sprawy. Cały kodeks uważamy tak za jasny, jak twardy. Ale oczywiście możesz przesłać tu swój projekt. Im więcej Polaków projektuje, tym szybsze i doskonalsze będą ostateczne - i nieodwracalne zresztą - przemiany.
   Należy odróżnić kodeks - czyli nazwijmy to szablon postępowania i postawy moralnej - od szkolenia do konkretnych działań.
   Gdyby na tym kodeksie opierała się polska policja, już bylibyśmy wolni.

   Usuń
 5. Mi w tym kodeksie brakuje jednej ale zasadniczej rzeczy - prawa. Piszecie że policjant ma stać na straży prawa. Co to jednak znaczy? Obecnie policjanci nie znają prawa. Uważają że prawo to ustawy, rozporządzenia i konstytucja a to nie jest prawo. Prawo opiera się na 5 zasadach określonych w Proklamacji Woli Narodu Polskiego. Są to: 1. Nie krzywdź 2. Nie wyrządzaj szkody 3. Dotrzymuj dobrowolnie i świadomie zawartych umów 4. Nie czym drugiemu czego nie chcesz aby Tobie czyniono i 5. Masz prawo a wręcz obowiązek bronić siebie, rodzinę i innych przed agresorem także tym z też rządu. I to policjanci powinni znać i stosować.

  OdpowiedzUsuń