2020/08/20

Co ujawnienie kłamstwa Covid-19 oznacza dla Lachów?     Naród traci cierpliwość, nawet ta jego część, która jeszcze tkwi w oprogramowaniu i odrzuca prawdziwe Wedy i prawdziwy obraz rzeczywistości. Wielki hologram fałszywej pandemii traci na sile wpływu, a nad winnymi tej zbrodni wisi cień surowych rozliczeń.
     Przed nami dzień wielkiego ujawnienia oszustwa przeciw Wolnej Ludzkości. Co to oznacza dla nas wszystkich na ziemi Lachów? Tak, jak na blogach lechickich zapowiadaliśmy krach Covid-19 i innych ostatnich prób utrzymania ludzkości na kolanach, tak zapowiadaliśmy także procesy dla wrogów Rodów i Ojczyzny. Zatem nieuchronnym efektem masowego rzucenia Narodu Lachów na kolana będzie:

     - rozliczenie winnych. Wszyscy zamieszani w sianie grozy, stresu, lęku, szarych dni w Rodzinach w tak cennym dla regeneracji duszy i ciała czasie wiosny i lata będą rozliczeni. Lekarze, profesorowie, dziennikarze, urzędnicy, politycy, inspektorzy odpowiedzą za upokarzanie Lachów, uszczerbki na zdrowiu i życiu, okłamywanie, przymusowe skoszarowanie w domach i kwarantanny, przymuszanie do szkodliwych maseczek, dręczenie groźbami, pouczeniami, mandatami, karami finansowymi. Wszystko to zostanie zweryfikowane, przy czym pod sąd słowiański podlega każda negatywna konsekwencja systemowych represji, w tym odebranie dzieciom radości wiosennej zdrowej i swobodnej aktywności czy haniebne zmuszenie do zakładania maseczek dzieciom, osobom starszym, kobietom brzemiennym, oraz odseparowanie ich od mężów podczas najświętszego rytuału Słowian: narodzin dziecka.
     Nic nie zostanie pominięte, przy czym z obrotem sytuacji i utratą szacunku przez Naród będą musieli zmierzyć się celebryci, aktorzy, artyści, sportowcy, którzy dokładali do zamętu i strachu niczym służba najemna okupanta. Ci, których dotąd hołubiono i darzono wdzięcznością za pokrzepianie ducha polskiego w czasach finansowych niedostatków - znajdą się w zupełnie nowym, niefortunnym położeniu.
     Narodowi zostanie udostępniona szczegółowa dokumentacja manipulacji i ucisku, oraz liczne relacje i raporty ofiar, świadków i współwinnych.

     Do kolejnych konsekwencji upadku kłamstwa Covid-19 dojdą:
     - rekompensaty dla Narodu. Wszelkie kary, mandaty, wyroki zatwierdzone w ramach oszustwa Covid-19 będą anulowane, a każdy poszkodowany, z jakiegokolwiek powodu, otrzyma wyrównanie finansowe.
   
     - wielka reforma szpitalnictwa i systemu leczenia. Stadium patologii, wrogości, agresji, nonszalancji, antynarodowego kupczenia i dyshonoru wielu dyrektorów i lekarzy osiągnęło poziom zgnilizny satanistycznej. Kłamstwo Covid-19 zadziała jak granat wrzucony w bagno i odsłoni wstrząsające, dotąd ukryte praktyki.
     Reformy leczenia w duchu wolnego słowiańskiego Narodu wesprą bohaterowie Odrodzenia: Jerzy Zięba, Jerzy Jaśkowski, Hubert Czerniak, Jan Taratajcio i inni. W procesie transformacji doczekamy medycyny nowej ery, od nieinwazyjnych technologii po leczenie energiami.
     Lista niezwykłych przemian w sferze leczenia obejmuje między innymi koniec chorowania na raka, całkowicie nowe normy rodzenia dzieci (zgodnie z Wedami) i definitywne zaprzestanie szczepienia noworodków (i zresztą wszystkich ludzi w Kraju i w całym świecie).

     - upadek dotychczasowej struktury władzy, w przypadku Lechistanu - okupacyjnej, antysłowiańskiej z natury i strategii, obciążonej wielokrotnością zbrodni. 

     - upadek wszelkich autorytetów: naukowych, medycznych, religijnych, jako w pełni obnażonych tak w swej nieświadomości i pogardzie dla ducha Słowiańszczyzny, jak służalczości dla systemu przeciw Narodowi.

     - upadek celebrytów jako "bohaterów dnia codziennego" i autorytetów moralnych i obyczajowych. Wyzwoleni z iluzji Polacy ujrzą ich w surowym świetle jako mniej lub bardziej świadomych najemników systemu skutkujących odwracaniem uwagi od postępującego wyniszczania Kraju i degeneracji młodzieży lechickiej. 
     Przyspieszy to likwidacje i przeobrażenia telewizji i mediów.

     To jednak nie wszystko. Kary dla winnych oraz zadośćuczynienia dla ofiar i bohaterów czasu kłamstwa pandemicznego są logicznym następstwem, oprócz tego jednak wystąpi coś nie mniej ważnego i przełomowego: wbrew intencjom satanistów i iluminatów kłamstwo Covid-19, zamiast ostatecznego złamania i upodlenia w statusie niewolniczym, przyniesie Narodowi Lachów bezcenne korzyści w sferze świadomości i mentalności. Inaczej mówiąc: obudzi w nich zapomniany duch Słowiańszczyzny.
     Dzięki takiej skali oszustwa i odsłaniającego się za nim planu depopulacji, Polacy na zawsze zmienią swoje spojrzenie na rolę i formę władzy, i na siebie samych jako istoty skazane na destrukcję w przypadku rezygnacji z Prawa Wolnej Woli. 
     Czego nauczy nas obnażenie kłamstwa Covid-19 i co na zawsze pozostanie w naszych sercach i umysłach jako zdeterminowane przekonanie?

     - ujrzymy frapująco potężną siłę wpływu programów kontroli umysłu. Mimo, że tak zwana pandemia była zjawiskiem wyłącznie telewizyjnym, mnóstwo Rodaków popadło w strach, apatię, stres, a nawet przejawy paniki oraz agresji wobec swych Braci z krwi i kości. Brak jedności w oporze był kuriozalny; lżenie, wyrzuty i donosicielstwo przebiło wszelkie dotychczasowe stany krytyczne na ziemi Lachów, w tym okupację 1939-45 i stan wojenny (kiedy to przeciwnie: mimo zwiększonego ryzyka i niepokoju o życie, Rodacy byli bardziej zmobilizowani do ryzyka dla siebie nawzajem)... Taka to siła tej kontroli. Wystarczyło 30 lat, by dusze ułańskie, niepokorne, szermiercze, porywcze, wnikliwe - obumarły w większości z nas. Ulice okupowanego przez Babilon, masonerię i chazarię Kraju wypełniły się biorobotami bez woli, odwagi, intuicji i mądrości.

     - Naród pojmie, że dotychczasowe struktury władzy, kontroli i"opieki społecznej" są zawodne, manipulacyjne, de facto obce, niszczące prawa i wartości Wolnych Słowian, że mają charakter intensyfikowania niewoli i eksperymentów niewolniczych nad otumanionymi, zamienionymi w bezradne stada ludźmi. 
     To przyspieszy wszczęte już przez wcześniej obudzonych działaczy lechickich i patriotów prace nad projektami sprawowania władzy przez Naród. Dla wszystkich stanie się oczywiste, że izby wybranych, niedostatecznie kontrolowanych reprezentantów Narodu zawsze były narażone na degradację i przejęcie przez wrogie siły, a tak zwana demokracja była jedną z wielu wkrętek pozaziemskich sił okupacyjnych.

     - każdy Lach stanie się Wolnym Lachem, bo ostatecznie zrozumie, że wszelkie kiedykolwiek instalowane (od upadku Wolnej Słowiańszczyzny) aparaty władzy, od wodzów i urzędników po nauczycieli, medyków i kapłanów, aż do współczesnych dziennikarzy i filmowców, koncentrowały swoje działania "dla ludu" na podsuwaniu mu obrazów, które miały służyć wyłącznie cementowaniu zysków, wpływów i bezkarności sił ciemności. 
     Jeśli ktoś powie zatem, że kłamstwo Covid-19 powiodło go do oświecenia - to będzie mieć rację i potwierdzi siłę swego ducha.


     Wolny Lach to człowiek wyzwolony, który rozumie, że jedyne słuszne prawo weryfikacji otaczającej go rzeczywistości ma dla siebie on sam. Wolny Lach przyjmie, że tak zwane dowody to podsuwane mu czyjeś teorie i projekty, a tymczasem to jemu dane jest ze Źródła decydować, co mu służy, co wspiera, czym chce karmić ciało i duszę, i w jakim kierunku ewoluować. 
     Wyzwolony Naród Lachów nigdy więcej nie sięgnie po autorytety, lecz wartości, prawa życia i poglądy będzie ustalać w całkowitej odwadze swego rozumu i całkowitej jasności swej intuicji.
     Covid-19, który dzisiaj część naszych Rodaków postrzega jako co prawda kuriozalne, ale chwilowe wariactwo bez szczególnych konsekwencji dla porządku świata, jest faktycznym portalem do nowego świata. Do starego nie będzie już powrotu i zmieni się wszystko.
     Siły ciemności i ich nikczemne sprzedane pułki najemne ponoszą klęskę, a my zwyciężamy.
     Każdy kolejny dzień, tydzień i miesiąc przynosi nieodwracalne zmiany. Szykuj się, Lachu, na niespodzianki, bo właśnie teraz zaczniemy naprawdę żyć.
     Dużo Mocy, dużo zdrowia, stójmy pewnie jak przystało na Lechickie Lwy. 
     Czcibor
  
    
    
    


15 komentarzy:

 1. "Człowiek wyzwolony, który rozumie, że jedyne słuszne prawo weryfikacji otaczającej go rzeczywistości ma dla siebie on sam" - dobra, to co w przypadku dwóch różnych, wykluczających się wzajemnie opinii na ten sam temat? Skoro oboje ludzi twierdzi, że ich opinia jest tą słuszną, to jak wykazać kto ma rację? Obaj mają i jednocześnie się wykluczają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego zderzenie dwóch opinii Wolnych Lachów ma prowadzić do kolizji, zamiast zachowania szacunku?

   Usuń
  2. Ehh chodzi mi o taką sytuację, w której dąży się do prawdy i jest to przypadek, w którym tylko jedna ze stron ma rację. Jeżeli to będzie np.: decyzja w sprawie budowy domu, to co, zbuduje się 2 domy zamiast jednego?

   Usuń
  3. Niezawodna zasada słowiańska - decyzja większości. A jeśli komuś projekt nie rezonuje, to się z niego wycofuje.
   Dobra nowina jest taka, że jak się uwolnimy z programów, to zgodność i intuicyjne odczuwanie korzystnych rozwiązań bardzo się rozwiną. :)

   Usuń
  4. Decyzja większości niezawodna?? No jasne, widać w dzisiejszej Polsce po wyborach... albo w historii, za czasów naszej wspaniałej szlachty... A co jeśli obie strony są liczbowo równe? Wtedy nie możemy mówić o większości, a obie strony będą przekonane, że to one słusznie weryfikują rzeczywistość. Więc domu się nie zbuduje, tak? A co w przypadku gdy większość się myli, a ta mniejsza część ma rację i obiektywne dowody podpierające swoje zdanie?

   Usuń
  5. Ale jako przykłady podajesz statusy państwa podległego obcym siłom i ich manipulacjom. Wolny Naród zawsze się ze sobą dogada - tym bardziej po obecnej transformacji, kiedy nastąpi wzrost powszechnej świadomości, odpowiedzialności i życzliwości.

   Usuń
 2. Niech się stanie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry tekst, jak zawsze z resztą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, w rzeczywistości pracuję nad poprawą, nauki Bruce Lee. ;)

   Usuń
 4. Wyzwolony Naród Lachów nigdy więcej nie sięgnie po autorytety? Czyli co, jak się zepsuje prąd, to zamiast dzwonić po elektryka samemu będzie próbować to naprawić nawet jeśli nie ma żadnego pojęcia o elektryce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o autorytety, które co dyktują, co jest słuszne i co masz wybrać, czy też - kogo szanować. Korzystanie z usług Rodaków bardziej uzdolnionych w różnych rzemiosłach nie jest tym samym. :)

   Usuń
 5. ...bylbys bardziej wiarygodny gdybys nie pokazywal tej zacisnietej w piesc lapy - logo Sorosa!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pfizer ujawnia, że nas oszukał: https://www.tiktok.com/@pawelusiadek/video/7153896348691991814?_r=1&_t=8WTDPEYuEh4&is_from_webapp=v1&item_id=7153896348691991814

  OdpowiedzUsuń