2022/02/26

Ukraina. Rosja. Polska. Chazarski okultyzm czy słowiańskie zrównoważenie?

   


    Co możemy powiedzieć o interwencji rosyjskiej armii na Ukrainie? Możemy powiedzieć, że jest interwencją, a nawet inwazją, lecz jeszcze nie wojną w adekwatnym definiowaniu. Inwazja o charakterze wojennym, o jakiejkolwiek byśmy nie wspomnieli, oznaczała zabijanie cywilów, rujnowanie wsi i miast, niszczenie ośrodków gospodarczych i szerokie spektrum działań mających paraliżować tak wolę, wiarę i komunikacje ludności, jak ich podstawy funkcjonowania. Przy tym wszystkim - generalnym celem strategicznym było oczywiście zajęcie całego lub możliwie dużego terytorium atakowanej strony. Tego nie ma. Rosyjskie oddziały zajęły lub usiłują zająć wytyczone obszary. O ile w kwestii tych wyznaczonych terenów może zajść zmiana, choćby dlatego, że żywioł wojenny jest zjawiskiem bardzo zmiennym i wymagającym nieustających reakcji dostosowawczych, o tyle eksterminacji Ukraińców w planach rosyjskiego rządu nie ma. Ministerstwo Obrony Rosji wydało instrukcje, zgodnie z którymi nie kwapiącym się do walki żołnierzom ukraińskim należy się szacunek, a poddających się nie można narażać na szykany. Cywilna ludność ma pozostać nietykalna, ich dobra także. Pod ostrzał ściśle ustalono: infrastrukturę militarną, obiekty Sił Powietrznych, w tym lotniska. Do zniszczenia tych celów skierowano broń wysokiej precyzyjności, co ma także przyspieszyć rozstrzygnięcie i oszczędzić ofiar w ludności.

    Takie są wytyczne, jednak jak zaznaczyliśmy, wojna jest żywiołem, który trudno kontrolować, w dodatku z chwilą przywołania tego żywiołu za żołnierzami natychmiast rozstawiają się istoty demoniczne, które skupiają energię na przejmowaniu umysłów ludzi o obniżonych wibracjach (stres, znużenie, gniew, trauma). Zjawiska wojenne są niebywale trudnymi operacjami, jeśli ma się intencje maksymalnego skrócenia działań, oszczędzenia cywili i zabudowy, oraz oczywiście żołnierzy. Obie strony czeka zatem mitręga, aby postawić na swoim nie tracąc najlepszych założeń. 

    Zadanie jest tym trudniejsze, że za sztabem ukraińskim tkwią Chazarowie i sataniści, a ostatnie, co kalkulują to straty żołnierzy i ludności. Ich rola jest bowiem zbieżna z operacjami kabalistów, którzy rozłożyli mapy do kolejnej międzysłowiańskiej wojny bratobójczej. I kiedy będziemy przyjmować raporty wojenne z oficjalnych mediów polskich, zatem chazarskich, musimy mieć na uwadze, że raporty są ściśle uformowanym ładunkiem, który nie ma z całą pewnością ani odsłonić nikomu z odbiorców pełnej i prawdziwej perspektywy konfliktu, ani też dawać pokrzepienia i poczucia ochrony. Codzienne ładunki, co już widzimy, są nasycone strachem. Pamiętajmy: otrzymujemy informacje od tych samych ludzi, którzy dwa lata przekonywali nas do hologramu Złowid-19 i demolujących szczepionek. Od tych samych ludzi, którzy kazali nam wierzyć, że wieżowce WTC rozpadły się od uderzeń pasażerskich samolotów, a potem usprawiedliwiali holokausty i ruinę na narodach arabskich takich jak Libia, Irak i inne. Ci sami ludzie, te same kanały. Nasuwają się wnioski odlane ze stali nierdzewnej.

    Przyjmując - koniecznie filtrując - wiadomości od tych ludzi i istot za nimi stojących, niebywale mrocznych, pamiętajmy, że nie mają żadnej troski dla Narodu, ani żadnego poszanowania dla dobrostanu i godności tego Narodu. Że reprezentują interesy Kabały. Pamiętajmy też, że armia rosyjska jest dziś jedyną siłą słowiańską na planecie zdolną do zatrzymania uderzenia każdej innej siły, w tym - pozaziemskiej. Jest to zarazem jedyna realna słowiańska siła zdolna odratować bratnie narody przed militarnym atakiem wrogów Słowian i Wolnej Ludzkości. Nie wiemy wszystkiego o działaniach na ziemi ukraińskiej, lecz przyjmujmy, że mimo jednoznacznie dramatycznego przekazu z mediów, zawiera się w ich coś więcej - procesy, których być może nie dało się obejść, aby nastąpiło uzdrowienie. I tajne taktyczne manewry, które w chwili ujawnienia pozwolą zrozumieć istotę sprawy. Nie ma natomiast żadnych wątpliwości, że działania wojsk rosyjskich niweczących plany iluminatów będą zajadle demonizowane.

    Akceptując obraz Rosji jako bezwzględnego agresora nie tylko pozbawiamy się przywileju filtracji rzeczywistości, ale zasilamy taktyczne plany satanistów, w których zawierają się totalne degradacje wszystkich narodów słowiańskich, nie tylko rosyjskiego. Jest i oczywiście druga strona medalu. Jakkolwiek oddziałami rosyjskimi kierują świadomi dowódcy, to pierwiastek chazarski i masoński jest jeszcze obecny w przestrzeni Rosji i usiłuje eskalować wszelkie możliwe sytuacje tak, by zagęszczały energię ślepego gniewu i żądzy odwetu. Dlatego na tyłach wojsk Rosji bardzo ważna jest czujność Narodu, ale i energia błogosławieństw innych bratnich państw oraz przywołanych Przodków. Demony są aktywne i to w niespotykanym natężeniu - zdają sobie bowiem sprawę, że mają ostatnią szansę wywołania wojny światowej (planowanej na wielki reset) i zdławienia odradzania się w ludziach świadomości boskich mocy i praw. Biorąc to wszystko pod uwagę, należy nam Lachom czynić to, co jest w w tej chwili w naszej Mocy i co jest nam w takich okolicznościach po prostu dozwolone. Na pewno nie jest to prowokowanie Rosji do skierowania bojowej uwagi w naszą stronę, a tak czyni - z absolutnym wyrachowaniem - chazarski rząd warszawski. Na pewno nie mamy ani interesu, ani prawa, ani woli - mówimy o świadomej części Narodu - nasycania żadnej ze stron przekazami stymulującymi wojnę, co dotyczy tak dostaw broni, jak formowanych zarzutów i preparowanych raportów. 

    Druga strona medalu każe spojrzeć z należnym Słowianom obiektywizmem i empatią na Ukrainę. Jakkolwiek państwo to znajduje się pod nieszczęsną kontrolą kabalistów i jest z premedytacją kierowane ku własnej - a przy tym ogólnosłowiańskiej apokalipsie, to zdecydowaną większość mieszkańców łączą z nami i z Rosjanami te same obyczaje, wartości i geny. Owszem, magistrat jest chazarski, co więcej, tak jak w Polsce manewruje się różnymi grupami o profilu bojowo-patriotycznym, tak samo na Ukrainie manewruje się tak zwanymi banderowcami, to jest fanatycznymi, pozbawionymi jasności umysłu i światła w sercu nacjonalistami. Nie jest ich mało, ale nie są dominującą częścią Narodu. Trzeba też w końcu zaznaczyć, że tak jak w u nas farbowane lisy podszywają się pod Lachów, tak samo taki chytry proceder ma miejsce na Ukrainie. I mnóstwo takich bezdusznych i nie mających nic wspólnego prawami, obyczajami i nawet DNA Słowian - obnosi trójząb, judzi i podsyca absurdalne roszczenia terytorialne. Przy - dodajmy - kompletnie i równie absurdalnej niewdzięczności za wspierającą postawę Polski przy budowaniu niepodległego kraju.

    Dlatego odcięcie zasilania antyrosyjskich energii nie jest wszystkim. To za mało. Tak jak daje się zaobserwować na polskich forach emocjonalne opinie antyrosyjskie, tak samo nie brakuje antyukraińskich. Skierowanie gniewu, pogardy czy złośliwej satysfakcji przeciw Ukraińcom jest takim samym błędem. Wypada ich zrozumieć, ich trud położenia i zdezorientowanie wynikłe z wielu czynników. Ukraińcy są naszymi Braćmi tak samo jak Rosjanie, Serbowie, Chorwaci i inni. Są na tej ziemi od tysięcy lat i włożyli wiele energii w jej słowiański charakter. Wszyscy jesteśmy Rusami, Lechitami, Sarmatami, Słowianami, zachowując różnice potencjałów osadniczych - co jednak nigdy nie miało nas poróżniać, tylko w doskonałości uzupełniać współpracę i kreację. 

    Ukraińcy kochają swoją ziemię i swoje prawa. Ich niedola obecnego położenia wynika z braku orientacji (i koordynowanych działań), że ich kraj jest pod kontrolą Chazarów. Zaowocowało to wieloma zabójstwami, terrorem na odważnych Ukraińcach o wolnym i zdrowym rozumie, i na ludności rosyjskiej. Zaowocowało to też przygotowaniami do sprowokowania wojny z Rosją. Cel jest stary jak nasz świat - Wielka, Zjednoczona Słowiańszczyzna jest siłą zdolną odeprzeć każde zło tego wszechświata - czy to demoniczne czy najwymyślniejsze technologicznie. Rozbita i walcząca bratobójczo Słowiańszczyzna czyni dramatycznie odwrotny efekt: jest to kompletne rozbrojenie Ziemi i bezbronne otwarcie jej bram dla wszelkich intruzów. 

    Kiedy zatem serce ściska nam to, co dzieje się na Ukrainie, pamiętajmy, że wojsko rosyjskie weszło tam na skutek knowań chazarskich. Co więcej: rosyjskie dowództwo i rząd opracowali szereg wariantów mających prewencyjnie sabotować wszelkie kolejne próby wzniecenia wojny i wciągania do niej kolejnych narodów. Oczywiście tu znowu musimy zaznaczyć święte ustalenia Słowian. Wojna nigdy nie jest dobra. Wojna zawsze przynosi ofiary i traumy. Za wojną zawsze stoją demony i ruina potencjałów. Pozostaje to na linii karmicznej między Ukrainą i Rosja, gdy tymczasem rolą wszelkich innych narodów Słowian jest harmonizowanie żywiołu poprzez błogosławieństwa, rytuały i mediacje dyplomatyczne - a nie zasilanie jednej strony przy okazaniu odrzucenia i wzgardy drugiej. 

    Kochamy Rosjan - mamy to w zapisane w głębinach serca - ale może nie wszyscy pamiętamy, że kochamy też innych Słowian, w tym Ukraińców, pomiędzy którymi żyją potomkowie Lechickich Rodów, i jak inni mierzą się z komplikacjami obecnego położenia. Jeśli wypominamy Wołyń, to przypomnijmy i Katyń. Ale przypomnijmy też i Rewolucję Październikową. I - wojny jugosłowiańskie. Wszędzie tam miał miejsce holokaust Słowian, Braci, Sióstr, za czym stał prawdziwy, ukryty przeciwnik, który wyparł się Stwórcy i jego praw i podpisał wyroki na jego Dzieci. Wszędzie tam niszczono potencjały w rzeczy samej wspólne - i wszędzie tam swój rytuał krwi uprawiali Chazarowie. Nikt nie powie, że nie ma czego wybaczać, nikt nie powie, że będzie to łatwe. Ale czy jest inna droga dla zjednoczonych Słowian? Jaka? Naprawdę ktoś wyobraża sobie odbudowę silnej, zdrowej, zjednoczonej Słowiańszczyzny po upokorzeniu, straumatyzowaniu i odrzuceniu spadkobierców Rusi Kijowskiej?

    Poznaliśmy Ukraińców, pracujemy z nimi. Okazali się w większości podobni nam - życzliwi, uprzejmi, pracowici i zatroskani o status Rodziny. Wielu objawiło otwarty umysł, a nawet świadomość chazarskich rządów w Ojczyźnie i degradacji tejże. Historia, owszem, zapisała się krwawo, a nam w sercu żal za straty, i któż nie śni Lwowa z lat 30?... Jednak historię układali obcy, a bratobójcza walka okazała się tragicznie skutecznym lepem, który pochłonął wiele i na długo. Dziś nastąpiło oświecenie i wszyscy zyskaliśmy unikalne szanse na zakończenie niedorzecznych wojen, pozbycie się wrogów i odbudowę wspólnego Domu. Przy tym jednak ważne jest trzymanie się Wed i praw rodzimych. A te - nie tylko wykluczają krzywdzenie bratnich Rodów i Narodów, ale też brak życzliwości i szacunku dla ich wolnej woli. A tym jest na przykład wyrokowanie, że Ukraińcy nie są państwem i nie mają do tego prawa. Według kogo? Masońskich instytucji? Słowianie czynią wedle praw boskich, a nie babilońskich. Trzeba w końcu zrozumieć, że jeśli Ślązacy czy Kaszubi uparliby się na niepodległą państwowość, bo taką obraliby sobie ewolucję - to nie tylko żadnym innym Słowianom nie wypadałoby ich szykanować czy wręcz groźbą lub siłą utrzymać we wspólnych granicach (przykład: Katalonia). Ze słowiańska możliwa jest tylko jedna reakcja: życzliwa akceptacja, nawet jeśli niewesoła.

    Zjednoczenie Rodów i Narodów jest dla nas najlepszą gwarancją rozkwitu i nietykalności - lecz tylko jeśli osiągnięte powszechną wolną wolą, zgodą i entuzjazmem.

    Wojny chcą tylko demony i ludzie niezrównoważeni. Podstawą decyzyjności wolnego człowieka jest zrównoważenie. 

    Co nam Lachom pozostaje w tak zawiłych okolicznościach?

    - nie nazywać w ogóle konfliktu wojną. Ile razy wypowiemy to słowo, lub wchłoniemy je z mediów, zasilimy energią urzeczywistnienie wojny. Prawdziwej i szerokiej. Satanistyczne programy są tak wyrafinowane, że potrafią masy ludzkie nie tylko nastawić na wojnę jako nieuniknioną - ale wręcz na przywoływanie jej oczekiwaniem (w zasadach kreacji jest to tożsame z pragnieniem). W roku 1939 wielu ludzi przywitało wybuch wojny z entuzjazmem - ponieważ nieomal wszyscy widzieli się w niej zwycięzcami...

    - nie osądzajmy pochopnie i nie ingerujmy, bo nie mamy do tego prawa ani wyczucia z tak ograniczoną perspektywą wielu naszych Rodaków. Ta trudna sprawa dzieje się między Rosjanami i Ukraińcami - wszelkie przyczyny, zaszłości, zależności, straty, krzywdy, traumy, prawa i należności będą oni rozstrzygać między sobą bez walki, i to niedługo.

    - nie popierajmy jednej strony, jednocześnie złorzecząc drugiej. Wszyscy jesteśmy Braćmi i Siostrami, wmanewrowanymi w diabelską grę samozniszczenia. Polacy, Ukraińcy, Rosjanie - wszyscy chcemy siadać pod lipami i brzozami, spacerować z dziećmi, realizować swoje projekty, kochać, żyć.

    - błogosławmy Rosjanom, aby zachowali umiar, empatię i wyczucie i nie pozwolili się wciągać w zatracenie w niszczeniu i traumatyzowaniu zdezorientowanych Braci - bo nie po to tam są

    - błogosławmy Ukraińcom, aby zachowali równowagę i życie, i utrzymali w sercu linę łączącą ich z Rosjanami i z innymi Słowianami. Mogą to uczynić i uczynią to.

    - błogosławmy wszystkim Narodom Słowian, aby przejrzeli, poczuli sercem i wybrali drogę do jedności

    - wspierajmy przynajmniej duchowo wszelkich napotkanych Ukraińców, bo międzysłowiańska pomoc to i powinność, i pokarm dla duszy

    - nie dajmy się naszym własnym magistratom ogłupić, zacietrzewić i przepędzić o jeden most za daleko. Pozostając w niewiedzy, dajemy sobie odebrać jedną z najcenniejszych cnót Słowian - zrównoważenie.

    Zrównoważenie odpiera okultyzm.  

    Wojna nie jest już Lachom pisana. Owszem, była, ale odrzuciliśmy ten zapis. Dziś doświadczenie każdego Narodu jest odbiciem jego poziomu duchowego i osiągniętego pułapu transformacji. Dlatego tak różne są przejawy procesowe w Polsce i na przykład we Francji. Wojna nie jest nam już pisana.

    Lach do Lacha. Słowianie do Słowian.

    Czcibor i Dobromiła

42 komentarze:

 1. "nie osądzajmy pochopnie" - No dobrze, to czemu Pan tak pochopnie ocenia działania Rosyjskie i od razu oskarża rząd Ukraiński o to, że mają tam żydów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Artykuł jest wyważony. Bo nie był pisany przez stronników tej czy drugiej nacji.
   "oskarża pan rząd... - czyli jesteśmy zgodni, że żydzi w rządzie słowiańskim to nic dobrego? ;)

   Usuń
  2. Nie, nie jesteśmy zgodni. Nie jestem anty-żydowski. Użyłem słowa "oskarża" ponieważ uważa to Pan za coś karygodnego.

   Usuń
  3. Warto stosować SŁOWO - bo to ma konkretną energię i znaczenie - adekwatnie. Karygodny na pewno nie jest udział żyda w rządzie słowiańskim. Natomiast pod słowo KARYGODNY na pewno podchodzą działania przeciw dobru, zdrowiu i życiu Słowian, na przykład ludobójcze szczepionki. A jeśli chodzi o wkład Chazarów w obecne położenie Lechitów i Słowian, to na blogu jest sporo przekazów na ten temat.

   Usuń
  4. Tak, za każdym świadomie wypowiedzianym Słowem stoją Moce Duchowe.
   Mówić można a nawet trzeba mało, ale z Mocą i pełną Świadomościa.

   Usuń
 2. To jest pizdzielec i wielka prowokacja.
  Ludzie w większości obudzili się i rozkasili, co to jest plandemia swirusowa.
  O co chodzi? O sianie strachu i kradzież ludzkiej Energii.
  Od samego początku unym chodzi właśnie o Energię.
  To o nią toczą się wojny, oszukuje się i zniewala narody.
  Sława i Cześć Wolnym Ludziom👍❤️🙏❤️🙏
  Śpiącym jeszcze Pobudka w ucho, by nie dali się doić z Energii.

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie zastanawia czy mieszkancy Kijowa nie sa trzymani sila w miescie. Przeciez oni powinni byc teraz ewakuowani a nie sa. Jest nawet zakaz wychodzenia.
  Zastanawia mnie to dlatego bo pamietam wscieklosc Bidena na wiesc o ewakuacji ludnosci cywilnej Donbasu wywiezionej do Rosji. Nikt normalny tak, nie reaguje bo ludnosc cywilna zawsze wywozono z terenu gdzie mialy sie rozegrac decydujace bitwy. Nawet w 2 wojnie tak robiono tak Niemcy jak i sowieci.
  Ktos chyba pilnie potrzebuje cial cywili w tym dzieci do swoich foteczek... I chyba cywili potrzebuje jako tarcz za ktorymi chce sie chowac.

  OdpowiedzUsuń
 4. Siły Rosyjsku już ostrzeliwały cele cywilne np.: osiedla mieszkalne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są świadkowie, są ludzie którzy stracili przez to domy, są nagrania i zdjęcia prosto z ostrzelanych miast. Ostatnio również nawet przedszkole ucierpiało

   Usuń
  2. W miarę czasu zostanie zweryfikowane, które nagrania i którzy świadkowie są po stronie prawdy, zresztą i to, kto wystrzelił rakietę w dany cel.
   Przecież pamiętamy nieomal groteskowe fabrykowanie nagrań i świadków w przekazach dotyczących WTC i ofiar pandemii, prawda?

   Usuń
  3. Ludnosc cywilna i domy kto oszczeliwuje ? Banderowcy ale wpajaja ze to rosjanie robia czemu nie pokaza jak rakiety leca od ruskich tylko mowia ze to rosjanie jest jedno nagranie jak mysliwiec leci i wypuszcza 2 rakietki w budynek miszkalny domek jednorodzinny gdzies na prowincji kijowa wszyscy mowia to ruskie barbazyncy tylko ze nikt nie spostrzegl ze to byl su-28 rzadu ukrainskiego czyli po majdanie przejety przez Banderowcow jak to sie mowi teraz falszywa flaga

   Usuń
 5. Chyba te ukrainskie co ostrzeliwaly Donbas. A wojsko chowajace sie w osiedlach mieszkalnych to zbrodniarze. Dlaczego Zielony nie pozwoli tym z Kijowa i Charkowa opuscic miasta. Chce ich miec jako tarcze?
  Vinca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tarcza ze Słowian to pomysł stary jak okultyzm.

   Usuń
  2. Wlasnie czytalam na wielu stronach ze Rosjanie apeluja by opuszczac osiedla gdzie Ukraincy montuja bron, bo beda ostrzelane. zreszta zdrowy rozsadek tez to podpowiada. Nikt mnie nie przekona ze ktos bedzie tracil drogie rakiety celujac w cywili, ale juz w bron to, owszem. Dlatego to cywil musi uciekac jesli z jego osiedla robia punkt oporu militarnego.
   Vinca

   Usuń
  3. Myśli Pani, że ewakuacja na wojnie to taka prosta rzecz? Nie każdy ma możliwość, a ludzi jest bardzo dużo i nie da się ich ewakuować ot tak, migiem. Ewakuacja cały czas trwa i kolejni uchodźcy wyjeżdżają z kraju

   Usuń
 6. A co z Wyspą Wężową i 13-stoma zamordowanymi Ukraińcami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ci ponoc wywiezieni na Krym? I co bylo, na tej wyspie? Bo pisza ze laboratorium biologiczne. Prawda to? Jest tyle sprzecznych infirmacji ze ja nikomu, nie wierze

   Usuń
  2. A po co ci uchodzcy wyjezdzaja z kraju? Za socjalem? Wystarczy wyjechac na wies do rodziny czy innego miasta gdzie nie ma zadnej strategicznej infrastruktury. No chyba rzad robi noclegownie w szkolach w mniejszych miejscowosciach. No chyba ze caly rzad zwial jak Nasze zaleszczyki kiedys. Zloto gdzies wywiezli to moze pojechali za nim.

   Usuń
  3. Straż Wyspy Wężowej poddała się, zdała broń i została zwolniona do domu.
   Ile razy trzeba napisać, że TV preparuje wiadomości tak samo jak przy WTC, Iraku, pandemii? Ile razy trzeba pisać, że wojna i tak musi kogoś skrzywdzić mimo najlepszych starań?
   Ale do czego doprowadziliby, co kontynuowaliby kabaliści, gdyby ich nie zatrzymano teraz (i tak późno)?
   Czas wszystko zweryfikuje, ale dziś trzeba nam wspierać SŁOWIAN, to jest i Rosjan, i Ukraińców.

   Usuń
 7. Montowanie gniazd oporu w siedzibach ludzkich jest wymowne. I na pewno nie słowiańskie.
  Te ostrzeżenia Rosjan też są wymowne. W 39 nie ostrzegano Polaków, tylko ostrzeliwano z diabelskim zapałem. Taka to różnica.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzis od 7.30 sypie z kosmosu po Prowansji na 43,6 N. Obecnie jest ponad milion CPM godz 8 naszego czasu. To jest tez szerokosc geograficzna poludniowej Ukrainy, wiec sie nie bojcie jakby ktos elektrownia straszyl.(Gdy kilka dni temu sypalo duzo mniej po Londynie to straszyli Czarnobylem bo one leza na tej samej szerokosci geograficznej)
  Vinca

  OdpowiedzUsuń
 9. Słowianin na uchodźstwie⚔️27 lutego 2022 02:06

  To wielka ściema banderowcy pokazują stare filmy jak by to była wojna, to Kijowa już, by nie było, a ofiary co dzień, by szły w setkach tysięcy, a nie mniej, niż w Polsce na COVID i tak jest tam pełno Chazarów i psychopatów oraz laboratoria CIA gady na zachodzie podniosły głos, bo chcą odbudować poparcie, a tak naprawdę mają w dupie krainę zwykłym ludziom nic nie grozi Zalewski chce wysłać kobiety i dzieci do walki to wojna on-line te gady chcą walczyć rękoma Ukraińców z Putinem. Wspierajmy braci Słowian, a Vladimir niech czyści. .https://112.international/society/us-biolaboratories-in-ukraine-how-dangerous-are-they-for-population-54975.html

  .https://mobile.twitter.com/tell_truth3/status/1496868058614407170

  OdpowiedzUsuń
 10. Słowianin na uchodźstwie⚔️27 lutego 2022 02:15

  I jeszcze z wyspy węży jest tunel do tajnej bazy w górach Bucegi w Rumuni zapewne nic dobrego dla ludzkości tam nie było nie wierzymy w nic, co w tv.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na Ukrainie chyba ludzie przestali umierac na covida bo cos cicho a bylo po 1000 zgonow dzinnie. Czyzby zamknieto wszystkie laboratoria? Przeciez inaczej na tych drogach do granicy padaliby setkami, bo tam żadnego leczenia nie ma a stoja godzinami.
   Gdzies czytalam, ale gwarancji czy to prawda nie mam ze na Wyspie Wezy pracowano nad lotna wscieklizna czyli przenoszona droga powietrzna... Jedno jest pewne ze te wszystkie l aboratoria tak blisko naszych granic to bylo straszne zagrozenie. Ten co na nie zezwolil to megazbrodniarz.

   Usuń
 11. Może czas wyjaśnić niektórym różnicę co i kto to są Żydzi.

  Chazarstwo które jeszcze narazie rządzi światem,tak jak na Ukrainie nie jest z żydowskiej rasy z ziemi palestyńskiej.

  Chazarstwo to rasa ZŁA,to to samo co naziści, bo naziści i banderowcy z tej rasy się wywodzą.

  Prawdziwi Żydzi to mieszkańcy ziemi Palestyńskiej Sefardejczycy i Hebrajczycy, oni nie mają nic wspólnego z chazarstwem oprócz religii judaizmu, do którego podpięli się chazarzy.

  Warto poznać i poczytać o tej PRAWDZIE.

  CHAZARSTWO czci jako boga Szatana, czyli swojego ojca, a ich właściwą religią jest KABAŁA.
  Ukraina do tej pory była rządzona przez chazarską zachodnią KABAŁĘ, czyli banderowców, do której należy cała elita unii europejskiej.
  Von der Laeyn przewodnicząca unii europejskiej jest żoną jednego z szefów firmy Pfaizer która produkuje truciznę przeciwko COVID.
  A dzisiaj oświadczyła, że unia zakupi i przekaże dla Ukrainy broń za pieniądze podatników unijnych.
  Tu widać jak Ciemni się wspomagają,pomimo, że Ukraina nie należy do unii.
  Piszę unii specjalnie małymi literami, ponieważ uważam, że ta cała unia to też szatański TWÓR tak jak chazarzy (khazari, Aszke-nazi, czyli naziści, a suma sumarum to zło skończone czyli wężowe plemię obrzezańców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SlowiAnko 👋👋👋👋👋👋👋

   Usuń
  2. Słowianin na uchodźstwie⚔️28 lutego 2022 05:29

   Tak SłowiAnko Europa jako unia została poświęcona szatanowi wystarczy spojrzeć na te wszystkie posągi Europy porwanej przez Zeusa.

   Usuń
  3. Słowianin na uchodźstwie⚔️28 lutego 2022 05:33

   Ołtarz Zeusa( szatana)
   https://nspap.livejournal.com/90684.html

   Usuń
 12. Ok, możecie Kochani wyjaśnić jak dla laika: jaki cel może mieć Putin w całym tym konflikcie? Do tej pory historia pokazała, że jak media głównego ścieku i cały ten mainstream robił z kogoś tyrana (chociażby WTC i Biladen) okazywało się często że było to celoweni na rękę dla Zachodu. Intuicyjnie czyje współczucie i dla Ukrainy i dla Rosjan, czuję że tu jest mocno coś nie tak... To wszystko ma jakiś inny cel niż to co próbują zakładkę media wmówić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodow jest wiele a juz sama cenzura pokazuje, ze trzeba Polakom zamykac usta bo prawda nie jest zbyt wygodna.
   Tak z grubsza na moj rozum, to rakiety ustawione kilkaset km od Moskwy(wiemy jak sie wsciekaliw USA gdy sowieci chcieli swoje na Kubie ustawic) . Laboratoria wirusowe u granic, ostrzeliwanie Donbasu i ponoc wielka armia pod nim (wszak nie ma jej pod Kijowem czy Charkowem wiec nie wyparowala) . A co naprawde to wiedza tylko Rosjanie. My sie nie dowiy bo wkrotce wylacza wszystkie blogi w ramach demokracji...

   Usuń
  2. A tymczasem, bardzo demokratyczna Rosja blokuje kolejne strony internetowe, gazety i niezależne telewizje.

   Usuń
 13. Co to za wojna, skoro wszystkie stacje telewizyjne na niby zaatakowanym wojną terenie działają? Jest dostawa prądu, gazu, wody...
  Pomyślcie Ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Rosja bierze przyklad z zachodnich demokratow... Jest kogo nasladowac i w zamykaniu wszystkiego i z interwencji na nieswoich terenach, ostrzeliwaniu z zagranicy itd
  Ciekawe ze nikt sie losem masakrowanych Jemenczykow nie przejmuje i to samo z innymi cierpiacymi narodami.
  Cos cicho tez o pacyfikacji protestujacych na Nowej Zelandii czy w Kanadzie. No po prostu wolnosc slowa pelnym ryjem. Co to bedzie jak na calym swiecie zapanuje zachodnie NWO...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachodnie NWO takie złe? Tymczasem Rosja żyje pod butem Putina od wielu lat, a Chiny mają technologiczną, totalitarną dystopię.

   Usuń
  2. Na razie tylko zachod przeksztalca ludzi w bioroboty... I jeszcze wrzeszczy ze sa wolni

   Usuń
  3. Bioroboty?

   Usuń
 15. Wszystko co przychodzi do Nas z zewnątrz jest NIEPEWNE,dlatego nie należy wierzyć w nic co chabydłowe rządy państw podają w swoich mendiach.

  Prawdziwy człowiek który działa poprzez Serce, NIGDY NIE da się zmanipulować narracji gadzich mendiów.

  Zapamiętać należy, że każdy ma i odbiera świat zewnętrzny według swojego wewnętrznego stworzonego odbioru.

  Nawet żyjąc w tym czasie okrucieństw, cierpienia i zakłamania, można być radosnym i szczęśliwym mając w SERCU DOBROĆ, PRAWDĘ i WSPÓŁODCZUWANIE i dzieląc się tym z innymi.

  Co KREUJMY wewnątrz, to spotyka NAS na zewnątrz, jest to bowiem prawo JEDYNEGO ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY czyli przyczyny i skutku,i to powinno być NASZYM Lechickim jedynym przykazaniem.

  NIE CZYŃ BLIŹNIEMU, CO TOBIE NIEMIŁE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słowianin na uchodźstwie⚔️3 marca 2022 09:29

   Piękny przekaz SłowiAnko ❤️.

   Usuń
 16. Przekaz SłowiAnki piękny i MOCny jak zawsze.

  OdpowiedzUsuń