2021/11/28

Lechickie Odrodzenie zapowiada najbardziej niezwykłe wojsko w historii Polaków i Słowian - i zarazem ostatnie

     

    Piękne i mocne zmiany postępują we wszelkich sferach i strukturach na Ziemi Lechickiej. Dotyczy to także tych systemowych - jakkolwiek zazwyczaj odbywa się to w trybie Podziemia, co jest doskonale rozwiniętą zdolnością strategiczną naszego Narodu. Dotyczy to także armii.

    Polskie wojsko w całej historii zostało poddane najcięższym wyzwaniom, mierząc się z wszelkimi możliwymi środkami siły: przewagą liczebną najeźdźców, przewagą technologiczną wrogów, przymierzem i okrążeniem przez wrogów, atakiem okultystycznym i obroną Ojczyzny w energii holokaustu i rytuałów satanistycznych. Mimo wysterowanych klęsk, zdrad podstawionych wodzów, traum zapisanych porażkami i egzekucjami Rodów - nigdy nie straciło swej najwyższej wartości tak siłowej, jak bojowej - aryjskiego ducha niezłomnego oddania wolności. 

    Dziś nasza armia jest objęta - jak wszystko w Kraju - zintensyfikowanymi procesami, które przyspieszył hologram pandemii Covid-19. Nie ma odwrotu od tego przeobrażenia i jego owocem będzie znacznie pomniejszone, ale oczyszczone, rodzime i pełne Mocy wojsko Narodu Lechickiego

    W armii utworzyły się już i nadal tworzą ścisłe grupy wiernych, szlachetnych i mężnych żołnierzy, w tym oficerów z prawdziwym poczuciem odpowiedzialności za swoją rangę, los szeregowych i los Polski. Są to Lechici z Krwi i kości, mający wysoką lub bardzo wysoką świadomość intencji rządu warszawskiego i tych, którzy temu rządowi wysyłają instrukcje. Są naszymi Rodakami i Braćmi w szeregu i nie zamierzają ani zdradzić Ojczyzny poprzez przyjęcie jakichkolwiek rozkazów wystąpienia przeciw Narodowi, nie zamierzają też poddać się satanistycznym szczepieniom - dobrze bowiem wiedzą, czym one są. Polskie tradycje przetrwania ciemnych dni to dary boskiej mądrości oraz zdolność budowy Nowych Struktur w Podziemiu, ta wzruszająca cnota naszego Narodu, jest jednym z takich darów. Właśnie ta zdolność przetrwania, oporu i woli zamocowanej w sercu sprawiają, że nasze wojskowe Podziemie zwalcza napór szczepionkowy i w rzeczy samej poddaje się im znacznie mniej żołnierzy, niż to podają systemowe media.

    We wszystkim, co stanowi Kraj, i we wszystkim, co stanowi Ziemię, zachodzi przeobrażenie. Destrukcja i niewola umierają pod gruzami fałszywego ładu. Ktokolwiek świadomie i z sercem wybiera Nowy Świat, staje się jego częścią - ale i kreatorem. Świadomi, prawi i dumni żołnierze polscy, którzy wybrali życie, wolność i jedność z nami - właśnie projektują przepiękne i szlachetne wojsko nowej ery. Będzie to wojsko małe, ale elitarne i promienne jak husaria. Będzie to wojsko Lechitów, a nie systemowo umundurowanych i ogłupionych poddanych, przyjmujących każdą fałszywkę jako uzasadnienie udziału w międzyludzkich rzeziach. Każdy polski żołnierz, tak jak policjant, będzie miał jasny umysł, czyste serce, najwyższą godność i odpowiedzialność. 

    Ujmując rzecz konkretnie - każdy będzie oficerem w znaczeniu dumy, mądrości, siły, empatii, odpowiedzialności i samodzielności.

    Jaka będzie przyszłość tego wojska? Ze względu na odwiecznie niezwykły potencjał twórczy Polaków, szybko stanie  się tak rozwinięte duchowo, jak technologicznie. Będzie to wojsko rezonujące z nowym formatem, to znaczy nie do pokonania w starciu obronnym. Jednocześnie jednak wejdzie ono w nową rzeczywistość - ponieważ właśnie w taką rzeczywistość (linię czasową) wchodzi świat Wolnych Istot - i nie będzie to już wojsko doświadczone wojną. Funkcje Żołnierzy Lechistanu sprowadzą się do zneutralizowania ostatków przestępczości oraz wsparcia Narodu w każdej możliwej sprawie Wielkiej Odbudowy i Uzdrowienia. 

    Jak było to dawniej - każdy Wojownik Lechii będzie budził w nas radość i wzruszenie swoją postawą, ujmując manierami, szczerością, światłem duszy i męstwem. Każdy z tych Żołnierzy będzie z ochotą wypełniać sam siebie radością i spełnieniem, dając wsparcie każdemu Dziecku, Kobiecie, Rodakom i Zwierzętom w jakiejkolwiek potrzebie. Jeśli kiedykolwiek wyobrażaliśmy sobie chlubę wojska niezwiązaną z wojenną traumą - to właśnie taki to będzie niedługi już czas.

    Z czasem armia jako taka ulegnie, jak już zapowiadaliśmy kiedyś, ostatecznemu rozwiązaniu. W Wolnym Kraju żołnierzem, policjantem, opiekunem w potrzebie będzie każdy jeden Rodak każdemu jednemu Rodakowi. Zamiast rozkazów w naszej Przestrzeni rezonować będzie łącze intuicji i wspólnoty serc, a do koniecznych lub ochotniczych działań wzywać będzie znakomite, rodzime Ruszenie. 

    Błogosławimy naszym wspaniałym Żołnierzom!

    Dobromiła i Czcibor

    Ilustracja tytułowa ze strony https://www.artstation.com/artwork/Jl42ym


    Żołnierz Nowego Świata jest Żołnierzem Planetarnym - chroni każde Dziecko Narodu i każde Dziecko świata, i nigdy nie zabije żadnemu Rodziców:


Poniższy przekaz u Ziggy'ego z Teksasu daje nam krzepiący obraz lechickiego oficera, młodego, a jednak świadomego i odpowiadającego najlepszym rodzimym wzorcom hetmana: wojownika i wodza o umyśle jasnym i otwartym, sercu czystym i odważnym, kodeksie uczciwym i roztropnym, a jednocześnie, co nie mniej ważne, o gotowości zmierzenia się z tym wszystkim, z czym zmierzyć się będzie trzeba:


Wspierajmy Żołnierzy Lechistanu! Kontakt do Stowarzyszenia Bronimy Munduru - Dla Przyszłych Pokoleń: https://bronimymunduru.pl/

 

13 komentarzy:

 1. Dla mnie Polska Lechia jest najwspanialszym kRAJem/ miejscem.
  Gdyby tylko jeszcze powróciły stare Słowiańskie prawa, to byłabym wdzięczna i przeszczęśliwa.
  Pragnę dla Naszego lechickiego kRAJu wolności od pustynnego plemienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa informacja dająca poczucie że ktoś wyżej ogarnięty rozbraja system od środka i wszystko idzie z dobrym planem a my możemy czekać i się cieszyć. Za to jest ciekawa strona która stawia tą informacje pod znakiem zapytania i bardzo polecam współpracę z tym Lechitą skontaktujcie się z nim. pozdrawiam.
  https://wartojest.weebly.com/ https://www.facebook.com/WAR-to-jest-Czyli-co-ka%C5%BCdy-Polak-wiedzie%C4%87-powinien-107217374741296

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, niedawno Jaruha podesłał nam tę stronę. Jest wyjątkowa, niepowtarzalna można rzec. Chętnie poznamy tak przenikliwego i odważnego Lechitę. :)

   Usuń
  2. Prawda ten Lehita jest konkretny.
   Czytuje go od dłuższego czasu i sam bym chciał się z nim skontaktować, by poszukiwać jeszcze nie odkrytych miejsc Naszego kRaju 💪

   Usuń
 3. Pięknie zaczął się grudzień roku 2021.
  To są wieści bardzo budującej treści.
  Krew krąży szybciej w żyłach.
  My mamy Moc💪❤️👍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto jak nie My ISKRY ŹRÓDŁA LECHICI, bo nasza MOC z NASZYCH ŹRÓDLAYCH SERC pochodzi, gdyż w nich się tylko rodzi.

   Usuń
 4. Przekazcie komu mozecie by raczej dzis nie wychodzic. Sypie z kosmosu po Wilnie moze bedzie i u nas w polnocnej Polsce itd Lepiej byc ostroznym.
  Vinca
  Nie musicie tu zamieszczac komentarza, bo to tylko dzis wazne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Odrodzenie zagląda co chwilę Gość, wierny lub nowy (ostatni 33 sekundy temu), na pewno niejeden Rodak skorzysta z Twej rady. Dziękujemy, Vinco. :)
   Naprawdę czuje się, jak daje po rzyci, mówiąc z południowym akcentem. ;)

   Usuń
 5. Wznoszące słowa bracie wielu nas czeka i nie zawacha w chwili próby to jest nasz czas mamy dla kogo i za kogo ginąć SŁAWA WIELKIEJ LECHII

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Wandalu! I Ty, i ja oddalibyśmy życie za tę Ziemię. Ale już nie pora nam ginąć, tylko odebrać co nasze, kreować dobrostan i żyć w pełni swych praw. :)

   Usuń
 6. Witam wszystkim lachów!
  Juz nie moge sie doczekać az ta machina ruszy i spowoduje runięcie się matrixa do konca!!!:)))
  Kreujmy naszą nową ziemie 5d na naszych zasadach!:)
  🙋‍♂️💪👊

  OdpowiedzUsuń