2021/05/22

Jak ratować Rodaków po covidowych szczepieniach?


     Co już wiemy o szczepionkach "przeciw Covid-19"? Wiemy, że są takim samym oszustwem jak wszystkie do tej pory wprowadzone dla "dobra ludzkości", tyle że o wiele groźniejszymi w skutkach. Podłożem opracowania szczepionek Astra Zeneca, Johnson&Johnson i innych zatwierdzonych przez wrogów Wolnej Ludzkości, była satanistyczna premedytacja. Te szczepionki są o wiele bardziej mocne, perfidne i niszczycielskie od pozostałych dzięki technologii oraz projektowi, dla którego je stworzono. Jaki cel stoi za projektem? Celem jest hybrydyzacja jak największej części populacji planety oraz okaleczenie duchowo-biologiczne i wreszcie oczywiste zgładzenie obliczonej puli ludzi, którzy wmaszerowali w tę otwartą pułapkę. 

     Jak dokładnie działają szczepionki "na Covid-19"? Ich skład jest niczym nalot bombowy na najznamienitszą, a zarazem najbardziej złożoną żywą strukturę Wszechświata: Istotę Boską, Dziecko Stwórcy. Niszczące trafienia dotykają wszelkich sfer, żadna się nie uchyli. Destruktywne czynniki są serią ciosów rozłożonych w czasie, dlatego karmienie się pierwszymi chwilami, dniami, a nawet tygodniami i miesiącami bez niepokojących objawów jest niestety złudą. Substancje i nanochipy, a także rytualne, okultystyczne intencje wprogramowane w szczepionki stanowią o ich dużej, bardzo destruktywnej sile sprawczej. Z chwilą wprowadzenia takiego środka w świętą substancję człowieka, Krew, uruchamia się proces odrywania duszy od ciała i odsysania światła z serca. 

     Jakie objawy możemy obserwować po szczepionkach covidowych?

     - zanik werwy, optymizmu i chęci tworzenia, kreowania, projektowania

     - spadek sił, wydolności, sprawności i koncentracji

     - postępujące obniżanie odporności psychicznej i fizycznej

     - skłonności do apatii i depresji

     - przygasanie oczu - wytracanie blasku, promienności, przytomności i przenikliwości spojrzenia. Całkowita martwota oczu może oznaczać zakończenie procesu hybrydyzacji i oderwanie ciała od duszy.

     - niepokój, brak Równowagi, napady agresji, rozdrażnienia, nieżyczliwości

     - pogłębiające się bezwolność, bierność i obojętność

     - przygarbianie sylwetki i ociężałość ruchów

     - ogólne poczucie wewnętrznego rozedrgania komórkowego i duchowego

     - uderzenia dolegliwości, zapaści, bezwładów i chorób o trudnych do wytłumaczenia przyczynach

     - dramatyczne skutki chorób i schorzeń dotąd zwalczanych przez organizm lekko

     - postępujący proces opuszczenia ciała przez duszę, co oznacza albo śmierć ciała, albo jego egzystencję w postaci biorobota przyjmującego wszelkie formy poniżenia, niewoli i wyzysku.

     Jak długo organizm może odpierać środki zawarte w szczepionce? To zależy od czystości DNA (aryjski genotyp Słowian przebija wszystkie inne), kondycji ciała (jakość odżywiania, ilości pobranego przez lata alkoholu, chemikaliów - na przykład napoje energetyczne, leki, szczepionki, warunków życia (poziom poczucia szczęścia, poziom stresu, dostęp do Przyrody), siły mentalnej (poczucie siły i uwielbienie swego życia), siły duchowej (wdzięczność za Życie, za współistnienie ze światem) oraz osłony sprawianej przez czyjąś miłość. Jak wiemy, niektóre przekazy mówią o obliczeniu pełnego uwolnienia niszczącego arsenału szczepionek oraz oporu najtwardszych jej odbiorców na maksimum trzy lata. Jednak projektantów szczepionek przerosło wyliczenie siły (i efektów tej siły) dotyczącej skoków wibracji planety (rezonans Schumanna), co oznacza wiele przyspieszonych i taktycznie kłopotliwych zejść odbiorców szczepionek.

     Czy jest możliwe, aby ktokolwiek z poddanych tak satanistycznemu zaszczepieniu przetrwał jako sprawny, świadomy i kreatywny, i w ogóle żywy człowiek? Jest, ale przede wszystkim tych, którzy wycofają się po pierwszej dawce, i którzy są zdeterminowani w swoim postanowieniu życia i swoim trwaniu w kręgu rodowym.

     Dlaczego wielu zaszczepionych może nie przetrwać? Ponieważ sami nie zechcą - sami przyjęli religię kłamstwa, niewoli i autodestrukcji, sami stawili się po szczepionkę. Tak jak zapowiadaliśmy, nigdy nie było i nie będzie przymusu szczepienia - prawo naturalne i Wolna Wola stoi ponad okupantami Ziemi. Większość ludzi, która zdecydowała się na szczepienie, nie ma świadomości i odrzuciła wszelkie szanse Wedy i ochrony, mimo ich dostępności (od roku 2020 o ruchach antyszczepionkowych, antycovidowych, lechickich regularnie informują media systemowe). Większość naszych Rodaków spośród szczepionych nie ma dumy, samoochrony i boskiego światła w sercu. Co znamienne - trudno wśród nich wskazać kogokolwiek z prawdziwą samoświadomością Słowianina i wszystkiego, co to oznacza (duma, godność, odwaga weryfikacji i sprzeciwu). 

     Liczna grupa szczepionych to osoby pozbawione etyki, empatii, honoru, życzliwości, szacunku dla Przyrody i wartości duchowych. Wielu gubi ego - kiedy prawdziwe wskazówki dla ocalenia rodzą się w sercu, a nie w rozumie kształconym przez media i akademie

     Dlaczego szczepionki na Covid-19 są aż tak skuteczne w odcinaniu duszy i eliminowania Istot Boskich z powierzchni Ziemi? Ponieważ są trutką wymierzoną w esencję Życia, w sedno boskiej kreacji, w Moc serca, w dobroczynne objęcia Matki Ziemi, w Nić łączącą z Ojcem Wszystkiego. 

     Dlaczego pośród już zaszczepionych mogą zdarzyć się przebudzenia i wola ocalenia, skoro świadomi i wolni Lechici od początku odrzucili Kłamstwo Covid-19? Ponieważ niektóre dobre dusze nie poradziły sobie na czas z programami manipulacji, strachu i presji, ale wstrząs po przyjęciu szczepionki, nagromadzenie wymownych wydarzeń oraz silne pragnienie dalszego życia i doświadczania na Ziemi mogą dać im szansę na uleczenie.

     Metody dla uratowania Rodaków poddanych szczepieniu wymagają poświęcenia, wyrzeczenia, determinacji, pragnienia i dyscypliny wprost proporcjonalnych do niszczycielskiej skali podanego środka. Są to środki następujące:

     - suplementacja boskimi darami słowiańskiej Przyrody: naparami ze skrzypu, piołunu, wrotyczu i innych ziół podsuniętych przez intuicję. Należy kierować do serca wdzięczne prośby o wskazówki.

     - rozpoczynanie każdego poranka od naparu z kwiatów mniszka jako rośliny przeznaczonej na opiekę nad słowiańskim DNA i mającym Moc rekonstrukcji genotypu

     - suplementacja czosnkiem, cebulą i surowymi warzywami, w tym mnóstwem witalnych, zielonych

     - suplementacja dużymi ilościami węgla

     - suplementacja jagodami, jeżynami, poziomkami i owocami, do których pcha nas sygnalizacja organizmu

     - picie wody z naczynia miedzianego, programowanej intencjami pragnienia Życia i wdzięczności za Życie. Do wody warto dorzucić odrobinę soli kłodawskiej lub himalajskiej.

     - picie soku z trawy pszenicznej, będącej błogosławionym dla wszelkich Istot Żywych darem od Stwórcy, jego esencją witalności, oczyszczenia i ożywienia

     - kilkukrotne zabiegi obmycia ciała naparem z czarciego ziela (ostrożenia) w celu zdjęcia z jego aury i struktury okultystycznego podłoża szczepionki

     - rytualna, intuicyjna kąpiel oczyszczająca w naturalnym akwenie. Powinny temu towarzyszyć wdzięczne intencje odzyskania naruszonego łącza z Matką Ziemią.

     - codzienne bosakowanie po gruntach Matki Ziemi, połączone z intencjami, afirmacjami, odszukiwaniem w sercu zakłóconego potencjału duszy, co powinno sprowadzić emocje poruszające wszystkie komórki ciała

     - przytulanie drzew 

     - unikanie chaosu, skupisk ludzkich i negatywnych energii, otaczanie się ludźmi kochającymi, życzliwymi, podnoszącymi optymizm, poczucie siły i wibracje.

     Powyższa suplementacja jest niezbędna i musi odznaczać się najwyższym stopniem zdeterminowania, przy jednoczesnym totalnym unikaniu wszelkich pokarmów, środków i praktyk sprzecznych z Życiem. Mimo to o wiele ważniejsze od suplementacji i detoksu w procesie ratowania się jest działanie duchowe. Dlatego zalecamy:

     - poddawanie ciała i duszy medytacji oraz uzdrawiającym dźwiękom 432 hz i innych korzystnych częstotliwości

     - terapia dźwiękiem mis tybetańskich

     - regularne afirmowanie swego zdrowia, siły ciała, światła duszy, jasności umysłu

     - wyrażanie i odczuwanie wdzięczności za dar Życia

     - zwracanie się o wsparcie do swej Wyższej Jaźni oraz do duchów Przodków

     - czerpanie z miłości bliskich i szczera, silna chęć przetrwania w celu okazania większej wdzięczności za ten dar

     - mocne, codzienne samoprogramowanie swej woli życia, siły ciała, Mocy duszy

     - wizualizowanie procesu samonaprawy DNA, boskiego światła przenikającego wszystkie komórki

     - tworzenie rytualnych kręgów dla uratowania zagrożonej osoby, na przykład członka Rodu. Rytuał oczyszczania jej, obdarowania jej energiami Zdrowia, Życia, Mocy, wymaga szczerych, czystych intencji, odczuwania wdzięczności za jej istnienie z nami, i co najmniej podświadomej zgody tej osoby na naszą pomoc.

     Czy warto zwracać się do aniołów-kosmitów, którzy bezczynnie obserwują holokaust? Czy wyobrażacie sobie stojące tak biernie dywizje lechickie i przyglądające się depopulacji czyjegoś świata? Warto wysłać szczery, żarliwy i wdzięczny komunikat tam, gdzie obdarowano nas Życiem - do Źródła Wszystkiego. Istoty Ludzkie wesprze Źródło Ich Życia, Ojciec Wszystkiego.    

     Każdy, kto szuka wsparcia i ratunku dla siebie lub innej osoby, może naturalnie sięgać po inne środki podsunięte intuicją.  Warto śledzić wolne rodzime media - nad antidotum pracują prawdziwi oddani wolności i Ojczyźnie ludzie.

     Mimo że szczepionka "na Covid-19" jest zimnym i skutecznym środkiem egzekucji, który zamienia ludzi w bioroboty, bezduszne maszyny - niezmiennym jest, że nasz świat jest nie tylko światem materialnych i energetycznych zależności, ale też prawdziwych cudów. Cuda te rodzi Wola, Serce i Szczodrość Stwórcy. 

     Wszystkim życzymy poczucia Mocy we wspieraniu samych siebie - i wszystkich, których kochacie. Moc w Was!

     Czcibor i Edyta

     W ramach kampanii przeciw Kłamstwu Covid-19 i szczepieniom Istot Ludzkich od roku 2017 prowadzimy kampanię ujętą w poniższym dziale:

     https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/p/kampanie.html15 komentarzy:

 1. Tak ratujmy siebie i ziemie💚💚💚

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja w takim razie proszę o podanie jasnego, niepodważalnego dowodu na to, że szczepionka została stworzona w celu zabicia określonej liczby ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowodem jest rzeczywistość. Przyjrzyj się jej.

   Usuń
  2. Witajcie. Anonimowy, wystarczy , że poprosisz lekarza , by dał Ci na piśmie , że jakakolwiek szczepionka jest bezpieczna (nawet te z kalendarza szczepień ). Jeśli znajdziesz takiego daj znać , bo z doświadczenia wiem , że żaden się nie podpisze.
   Super artykuł. Pozdrawiam Indygo

   Usuń
  3. Dowody? Otwórz oczy i patrz.

   Usuń
 3. Wielu ludzi już załatwiła ta szczepionka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Ale zostanie większość, a większość tej większości to potomkowie Hyperborejczyków. Co zapowiada ciekawy kurs. :)

   Usuń
 4. Czciborze a co myślisz o akcji przymusu na jesień w wiadomej sprawie? Będzie nie będzie? Ajak będzie to jak się bronic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie przymusu. Jak natomiast widać i czuć - jest wielka bezradność naszych przeciwników.

   Usuń
 5. Obyś miał rację...

  OdpowiedzUsuń
 6. Priorytetowo należy wdrożyć ten protokół detoksykacyjny z glutationem na pierwszy ogień, odwracający proces zniszczeń - ale już ze świadomą decyzją nieprzyjmowania kolejnych dawek trucizny. Glutation lub NAC, Cynk, Astaksantyna, Quercetin, Witamina D3, Ostropest, Melatonina (przeciw 5G) oraz CDS/CDL i zeolit. W linku dawkowanie i opis dlaczego właśnie to.
  https://mms-seminar.com/pl/protokol-detoksykacyjny-z-tlenkiem-grafenu-i-magnetyzmem-ciala/

  Niki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy ❤️
   Słusznie podkreśliłeś "ze świadomą decyzją", co ma przełożenie na wolę.

   Usuń