2021/05/22

15 Lechicki Przegląd Tygodniowy. Chazarska machina covidowa grzęźnie i traci siłę ognia


      Zapraszamy do 15 Lechickiego Przeglądu Tygodniowego, gdzie wydarzenia omawiamy w duchu wartości narodowych i słowiańskich. Dziś między innymi:

     - wycięcie drzew z czaplimi gniazdami na Ziemi Gnieźnieńskiej cementuje kres bezkarności dla niszczycieli słowiańskiej Przyrody

     - chazarsko-masońska propaganda załamuje się wobec Pospolitego Ruszenia Lachów

     - jakie niespodziewane dla satanistów skutki przyniesie proceder szczepień?

     - Pospolite Ruszenie Polaków odrzuca seksualizację!

     - niemieckie gimnastyczki odrzucają seksualizację!

     - Wycięcie pasa drzew sprawiło, że z 42 czaplich gniazd pozostały tylko trzy zasiedlone. Nadleśniczy z Czerniejewa pod Gnieznem został odwołany po tym, jak sprawę nagłośniło Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody Salamandra. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu skierował do Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa i wykroczenia przez leśniczego oraz nadleśniczego. Jednocześnie dyrektor przeprosił i zagwarantował dołożenie wszelkich starań, by nigdy więcej podobne barbarzyństwo nie powtórzyło się w regionie. Tłumaczenia systemowych, odessanych z ducha i świadomości leśników były natomiast takie jak zawsze: Drzewa stały blisko drogi i stwarzały zagrożenie dla kierowców. Nie jest to prawdą. Prawdą jest brak empatii i rzeczywistej odpowiedzialności obu winnych i prawdą jest, że należą oni do mnóstwa urzędników systemu, którzy nie nadają się do pełnienia funkcji mających wpływ na stan posiadania Narodu i jego reputację.

     Historia uwalnia jednak i pozytywną energię transformacji: nasza Ojczyzna ewoluuje w nowe stadium - końca bezkarności wszelkich przestępców, w tym niszczycieli Przyrody i zabójców zwierząt. Przyspieszenie i nasycenie tego stadium Mocą jest jednak w rękach nas wszystkich: świadomych i wolnych Lachów. Apelujemy zatem do Gnieźnian, Wielkopolan i Braci i Sióstr z całej Ojczyzny, by śmiało i stanowczo reagowali już do instytucji i mediów wobec wszelkiej napaści i szkody uczynionej Przyrodzie. Nowa era - to harmonijne współistnienie Słowian z Przyrodą. 


     - Pospolite Ruszenie Polaków zbiera się wokół taktycznej i satanistycznej seksualizacji dzieci! Niedawno protesty widzów zamroziły zapowiadaną premierę polskiej wersji patologicznej produkcji brytyjskiej Magia Nagości, gdzie formuła programu polega na dobieraniu ludzi w pary poprzez fazowe prezentacje ich golizny. Zareagowała Fundacja Mamy i Taty oraz widzowie indywidualni, do protestów dołączyło Stowarzyszenie Lechistan Gniezno. Teraz rosnące powszechnie oburzenie dotyczy projektu wprowadzenia jako lektur szkolnych książek o treści seksualnej/seksualizującej, której upublicznione fragmenty bez wątpliwości ujawniają patologiczny, wulgarny, dewiacyjny i absolutnie szkodliwy dla mentalności i duchowości młodzieży profil. Sprawę jako pierwszy poruszył ojciec 13-letniej uczennicy, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Dyrektor liceum obnażył to, co od dawna widzimy wszyscy - że polska edukacja jest poza kontrolą, moralnością i obyczajami godnymi Słowian. Jak wyznał, nowych lektur nie czyta, nie zna, ocenę pozostawia uczniom... A co z odciśniętymi na ich duszy i umyśle przekazami (każdy przekaz osiada w umyśle i psychice dzieci i młodzieży)?... Nauczyciele nie tylko nie uczą zgodnie z Wedami - co gorsze, nie weryfikują przekazów kształtujących nowe pokolenia i nie chronią ich (co powinno być nadrzędną powinnością nauczyciela!). 

     Apelujemy do Rodaków, Rodziców mających w sercu swe Rody, aby wszczęli regularną kontrolę i weryfikację wszelkich programów, przedmiotów, lektur, praktyk i imprez szkolnych. Ochrona dzieci to priorytet Słowian.

     - niemieckie gimnastyczki podjęły jako pierwsze kobiety białej rasy protest inicjujący oczekiwany proces obyczajowy - zakończenie powszechnej seksualizacji dzieci i społeczeństw światowych. Na zawody wyszły ubrane w stroje pokrywające całe ciało. Temat seksualizacji od kilku lat poruszamy na blogu Lechickie Odrodzenie - konstrukcja biologiczna i mentalna mężczyzny nie pozwala mu nie reagować na ciało kobiety przybierające określone pozy (poddającej się, otwierającej, zdobywanej, kuszącej, zmysłowej) lub podkreślającej swoje fizyczne, kobiece, zmysłowe walory fragmentarycznym ubraniem (co nigdy nie miało miejsca w dawnych epokach i zostało wprogramowane taktycznymi operacjami jako "normy"). Jak wszyscy wiemy, nie tylko kino i telewizja praktycznie odsłaniają kobiecość jako zmysłowy atrakcję bez duchowości i godności. Ma to także miejsce w medycynie masońskiej oraz w sporcie właśnie. Podkreślmy: mówimy o rzeczywistości społeczeństw odduchowionych i zseksualizowanych. Coraz więcej kobiet głośno mówi o upokarzaniu ich (kamery wprowadzane pod startery biegaczek. Więcej będziemy o seksualizacji i kampanii powstrzymującej ją pisać na stronie Zdrowe Media Słowian, która przyjmuje tę tematykę jako równorzędną obok oczyszczania polskich mediów z treści patologicznych i fałszywych. Rodaków prosimy o wsparcie. KAŻDY TELEFON, MAIL, LIST, RUCH wobec urzędu, medium, Rodaka - wywołuje rezonans, dokłada Mocy przemianie. Dla naszych dzieci - WARTO.

     - kolejne kraje ogłaszają eksperymentalny bezwarunkowy dochód gwarantowany (Niemcy, Finlandia, Hiszpania...). Oznacza to comiesięczną wysoką wpłatę pieniędzy od rządu na Rodzinę objętą takim programem. Wprowadzenie takiego dochodu, a zatem - brak obowiązku pracy, i brak zagrożenia długami i biedą dla wszystkich zapowiadamy od dawna. Tak samo jak skrócenie dni i godzin pracy, co oznacza prawdziwą wolność. Bowiem wolny człowiek nie tyra, tylko kreuje, tworzy - na tym polega zdrowa praca - a przy tym ma energię i czas dla swoich ulubionych zajęć i dla Rodu. Mimo negatywnych (jeszcze) głosów polskich polityków, zaznaczyć trzeba, że temat 4 dni pracy w tygodniu już zabrzmiał w Przestrzeni - a od tego się zaczyna... Czeka nas wymarzone i wolne życie w Kraju bogatym, niepodległym i chronionym. Warto oczekiwać w spokoju, obserwować wszelkie jaskółki procesu, i koniecznie dbać o siebie - bo żyć na pewno warto. 

     - chazarska machina covidowa grzęźnie i traci siłę ognia. Polacy, przebudzeni husarze, zaczęli powszechnie zatrzymywać się przed wilczymi dołami, którymi de facto są rozsiane po Kraju punkty szczepień. Nawet systemowe media przeczą już same sobie, kontynuując samobójczy zaciąg, zawyżając liczby zaszczepionych, a jednocześnie przyznając, że większość Lachów pozostaje poza zasięgiem igieł, że młodzież nie chce się poddać, że "odporność stadna" jest zagrożona. Zdesperowani - i zdegenerowani - urzędnicy, jak ratusz wałbrzyski - sięgają po desperacji, ale przecież i groteskowy oraz bezprawny przymus szczepień (odrzucony przez wojewodę). Przymus nie przejdzie w Polsce już nigdy, mamy bowiem Pospolite Ruszenie przy jednoczesnym wytracaniu amunicji przez okupacyjną administrację. Będziemy natomiast pamiętać, kto wychylił się jako zdrajca Narodu i wróg Dzieci i Rodów Lechickich... 

     Nasi zmieszani obrotem sprawy wrogowie sięgnęli już po absurdalne wytłumaczenie. Aby ukryć, że coraz więcej ludzi wycofuje się z umówionych zaszczepień (pierwszej lub drugiej dawki) - podają, że to antyszczepionkowcy umawiają fałszywe wizyty w celu sabotowania procedury i marnowania preparatów. Klęska chazarsko-masońska ma jednak o wiele większy wymiar: nie chodzi bowiem tylko o to, że przeliczyli się w rachubach co do wprowadzonych w zasadzkę zniszczenia Lachów. Sęk w tym, że prawdziwi lechiccy wojownicy, dumni, mądrzy, szlachetni, niezłomni i silni - nie wybrali się po szczepionki w ogóle. Nade wszystko zaś poddały się im warstwy edukacyjno-medyczno-urzędowe... czyli warstwy ściśle podpierające system i okupację Chazarów. W miejsce wycofanych urzędników bez świadomości i aryjskiego DNA wstąpią już Lachy z krwi i kości, i nasi przeciwnicy zaczynają to rozumieć. Należy zatem spodziewać się kuriozalnych ruchów z ich strony, od ewakuacyjnych zniknięć po serdeczne gesty pojednania, dary i oferty współtworzenia szczęśliwego Kraju...

     - skutki wprowadzonej fałszywej pandemii oraz ogólnoplanetarnego szczepienia ludzkości miały ją raz na zawsze oderwać od osłony Źródła i wbić w błota niewolnicze. Ta strategia nie sprawdzi się zupełnie - Ziemię co prawda opuści wiele dusz, ale te, które zostają, to dusze reformatorów i wojowników zakochanych w planecie. Oznacza to nie tylko wyzwolenie i odzyskanie Mocy i pełni potencjału. Korzystne zmiany, o których już od kilku lat piszemy, to powszechne zdrowie, bezpieczeństwo, dobrobyt, życzliwość, harmonia. Nawet redukcja ludności odsłoni dobre strony, bo w nowym świecie tylko takie strony będą się odsłaniać. Nagłaśniane w mediach inwestowanie dziś w ziemię i nieruchomości może jest dobrym pomysłem, a może nie... Może mnóstwo pustych domów i taniej ziemi, przy gwarantowanym dochodzie bezwarunkowym zapewni zupełnie nowe możliwości... Zaś skoro tak, to przy tendencji wielu świadomych i zakochanych w Przyrodzie Rodów do budowania się w małych osadach - ratusze będą za darmo rozdawać mieszkania w kamienicach, aby zatrzymać ludność w mieście... O tym, co czeka polską architekturę, będziemy pisać w osobnym artykule. Jedno możemy przyjąć za pewne - świat się uzdrawia, odrzucając wszystkie patologiczne tkanki. Warto zatem trzymać się tego świata, pilnując swego zdrowia biologicznego i duchowego.

     Darz Bór!

     Czcibor i Edyta


     Redukcję godzin pracy i nowy status finansowy Polskich Rodzin zapowiadaliśmy w artykule z 2019 roku 8 godzin pracy, 8 godzin odpoczynku, 8 godzin snu - matnia iluzji i niewoli, z której wychodzą Słowianie - https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2019/11/8-godzin-pracy-8-godzin-odpoczynku-8.html

 

Cenna porcja Wedy od serdecznych Śląskich Wojów Zygfryda i Radosława:


7 komentarzy:

 1. Dochód podstawowy to patologia. Wynagrodzenie powinno być za pracę, a nie za lenistwo. Czciborze, jak ty sobie to wyobrażasz? Nikt nie będzie chcieć pracować w takich zawodach jak sprzedawca w sklepie, sprzątacz itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm.. tylko o jakim dochodzie podstawowym mowa. Trzeba zastanowić się co dla nas jest ważne. W dzisiejszych czasach gonitwa za pieniądzem nie za rodzina . Szczęśliwa i spełniona rodzina. Jeżeli jesteśmy zdrowi mamy dach nad głową i jedzenie myślę,że lans w postaci drogich ciuchów czy super auta nie będzie nam potrzebny. Oczywiście nie chodzi mi o zaradnych ludzi którzy myślą, że teraz jak są młodzi się poświęca żeby dobrze żyć na starość tylko nie widząc, że ta młodość ucieka której mi, nigdy nie nadgonią. Trzymajcie się w zdrowiu

   Usuń
  2. SKĄD Twój wniosek, że nikt nie będzie chcieć pracować w tych zawodach?
   Po drugie - nikt na tej planecie nie rodzi się leniwy, przeciwnie, każdy rodzi się kreatywny. To system i traumy wygaszają kreatywność, to przeładowanie pracą do pracy zniechęca.

   Kandziku, kiedy człowiek stanie się panem swego czas, znajdzie czas na wszystko. :) Zdrowia. :)

   Usuń
  3. To ty jesteś patologią, Anonimowy Żydzie. To właśnie twój naród (specjalnie z małej) zepsuł cały świat pieniędzmi i okradł jego mieszkańców! Kiedyś pieniądze nie były potrzebne, ale wy je stworzyliście, żeby kontrolować szczerych i uczciwych ludzi.

   Usuń
 2. Jak tu takie Wieści nie nazwać Szczepionką,która to zabezpiecza Lacha przed wszelkiej maści wirusami.Mamy Moc, damy radę, zdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Poradnik Duchowy – [zmieszczony w komentarzach]
  Spis treści
  1 – Przebudzenie
  2 – Wygląd duszy ducha
  a – Serce – b – Zagrożenia
  3 – Energia seksualna
  4 – Totalne zwiedzenie
  a – wahadełko – b – Jestem – Bogiem – Stwórcą – Źródłem ?
  c – Jestem Bogiem – kocham siebie ?
  d – Niema dobra ani zła ? – e – Nie oceniaj ?
  5 – Przebudzenie energetyczne
  6 - Podnoszenie swoich wibracji - energii
  7 – Wewnętrzny i zewnętrzny uśmiech
  8 – Cisza umysłu
  9 – Nadzieja
  10 – Korzenie
  11 – Podsumowanie
  https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/04/30/mandale-drogi-do-duchowych-transformacji-30-kwietnia-2021/#comments

  OdpowiedzUsuń