2021/11/06

Intencja Powszechnej Narodowej Adopcji Dzieci

  

    Mimo że od początku i nieustannie skupiamy pracę nad przekazem i przewidywaniem pozytywnych zdarzeń, wiemy, że transformacja świata ma także konsekwencje trudne i dla niektórych bolesne. Masowy proceder szczepionkowy otworzył bramę do szczególnie przykrej konsekwencji, którą można porównać jedynie do efektów wojennych. W najbliższych latach możemy zatem zmierzyć się z jednym z najważniejszych, jeśli nie ewidentnie najważniejszym problemem narodowym - wielką liczbą Dzieci pozbawionych Rodziców i Domu. Skutki szczepień na tak zwany Covid-19 to być może decydująca liczba sierot, ale niewątpliwie powiększa ją wszelkie żniwo chaosu natężonych i natłoczonych procesów. Dzieje się bowiem to, o czym już pisaliśmy niejednokrotnie; wymiana światów jest jednoznaczna ze wzrostem wibracji planety i utraty opanowania i sił życiowych przez wielu naszych Rodaków, którzy odrzucili Wedę jako fantazje i nie podjęli żadnych przygotowań. Nikogo nie przekreślamy, niezmiennie wspierając szukających informacji, pociechy i wsparcia - nie mniej wobec coraz bardziej widocznych perspektyw postanowiliśmy, zgodnie z tym, co czujemy, umieścić w Przestrzeni zapis intencji, i wszystkich, którzy tak jak my czują jej wagę i dobroczynne działanie, prosimy o wspomożenie.

    Mimo bardzo złowrogich zapowiedzi co do skutków przyjmowania preparatów jakoby broniących organizm przed koronawirusem, jednocześnie chcemy podkreślić i te dobre, pokrzepiające znaki na przyszłe lata. Ponieważ światli patrioci pracują nad antidotum, a dusze pragnące życia, mimo wmanewrowania w niszczące szczepionki, nie pozwalają się odciąć od Przyrody i Źródła - sporo ludzi zostanie odratowanych, tak dorosłych jak Dzieci. Zresztą środki uzdrawiania, odwracania uczynionej medycznie degradacji biologicznej i genetycznej, będą dotyczyć także tak zwanych standardowych szczepień - noworodków, sezonowych i tak dalej. Wszystkie one bowiem mają charakter destruktywny. 

    Dzieci bez Rodziców, tak czy inaczej, będzie tyle, że ściśnie to każde wrażliwe serce polskie. Nas frapuje ta perspektywa również i zastanawiamy się nad losem Dzieci od jakiegoś czasu. Ponieważ jednak czujemy w głębi duszy, że wszelkie sprawy rozwiną się pomyślnie dla Narodu i Ludzkości, mimo fazy skłębionych czarnych chmur i zachwianej Równowagi - tak samo będzie i z wszystkimi Dziećmi Lechitów oraz ich Gości. Dzieci - niezależnie od pochodzenia i czynów swych Rodziców - podlegają słowiańskim prawom serca, to jest trosce i ochronie. 

    Wysyłamy zatem intencję w Przestrzeń Kraju Lechitów, aby otwarli oni swe serca - gdy nastanie chwila. Zasilamy Przestrzeń zapisem dla wsparcia wizji Powszechnej Narodowej Adopcji Dzieci. Sami także rozważymy ją we właściwym czasie. Rozważą ją, jak czujemy z Mocą, wszyscy nasi Rodacy, co jednak trzeba podkreślić, nikt nie przyjmie Dziecka w wyniku presji czy przy braku środków i odpowiedzialności. Na nikim nie będzie też najmniejszej presji. Dzieci będą powszechnie adoptowane przez wszystkie Rodziny i Małżeństwa, które bez wątpliwości będą mogły zapewnić im dostatni status rozwoju w harmonii, pieczy i zdrowiu. Kto nie będzie czuć się na siłach, aby dać Dziecku Dom - będzie tak czy inaczej wspierać w tym inne Rodziny, ponieważ w nowej Ojczyźnie przyjacielem i Opiekunem w Potrzebie będzie każdy człowiek dla każdego Dziecka. To Ruszenie Serc oparte będzie tylko na Wolnej i Dobrej Woli, jak każdy z wyłaniających się na powoli na horyzoncie lechickich projektów, kierowanych na wzniesienie nas wszystkich do należytego Boskim Istotom dobrostanu.

    Co istotne - proces ten będzie się zbiegać z transformacją urzędów, instytucji i warunków życia Narodu. Dlatego status życia będzie tylko podnoszony, co ułatwi wszelkie gesty miłości wobec samotnych Lasząt. To prawda, że sierocińce nie są zjawiskiem nowym - jest to długotrwała patologia ziem słowiańskich objętych systemem. U pradawnych Przodków żadne Dziecko nie szukałoby Domu i nowej Rodziny dłużej niż do zmierzchu dnia. Zamykanie sierot w tak zwanych domach dziecka nigdy nawet zalęgłoby się w żadnej słowiańskiej głowie. Musiał na naszych ziemiach rozciągnąć tak zwane normy cywilizacyjne Babilon, żeby nad lokowaniem Dzieci w sierocińcach i narażaniem ich tym samym na pogłębianie traum i złych wzorców wszyscy przeszli do porządków dnia.      

    Dzieci szukające nowego Domu nie są zatem zjawiskiem nowym - żniwo szczepień może tylko zmasować je i skonfrontować nas z ogromnym, już nie dającym się ukryć obrazem tego nieszczęścia. Tym bardziej zatem - pora to zakończyć raz na zawsze. Nawet biorąc pod uwagę dbałość o czystość świętego porodu w gniazdach rodzinnych, o czystość i pełne potencjały linii genetycznych - stajemy przez próbą serca. To być może najwyższe wyzwanie dla wielu Lechitów, ale jest to także dar od Stwórcy, bo oznacza wyjątkowy wzrost światła w duszy

   Oczywiście nie ma żadnego powodu, aby jakiekolwiek małżeństwo pragnące dać swoją miłość i dom samotnemu Dziecku, wstrzymywało się z tym darem do czasu intensyfikacji zdarzeń - czyn adopcji teraz, i kiedykolwiek wcześniej, tylko zasila intencję powszechnego ruszenia serc w tej wzruszającej sprawie. Natomiast chwila dziejowa jest akuratna, aby otoczyć miłością i pieczą każde jedno opuszczone Dziecko - aby słowo sierota przepadło na zawsze z naszego języka jako bezużyteczne

    W Nowym Kraju Wolnych Istot, mających nareszcie należyty dostęp do swych praw i dóbr, nie będzie miejsca dla porzuconych i pozbawionych opieki Dzieci. Dom, który je przyjmie, będzie pięknie wynagrodzony śmiechem radości, blaskiem miłości i energią wdzięczności. Obce Słowianom urzędy ulegną bezpowrotnej likwidacji: domy dziecka, przytułki, żłobki, przedszkola. Opieka rodzicielska będzie świadoma i pełna: zapewniająca Dzieciom maksymalny rozwój potencjałów i szczęśliwe pole kreacji.

     Wszystkim Rodakom, którzy przyjmą do swych Domów opuszczone Dzieci, życzymy najpiękniejszej z nagród - wdzięcznej miłości odratowanej duszy.

     Dobromiła i Czcibor

     Ilustracje Kevina Cardena ze strony https://designyoutrust.com/2019/03/i-am-the-way-the-truth-and-the-life-superb-photo-manipulations-by-kevin-carden/

     Powszechną adopcję Dzieci zainicjowaliśmy w artykule Paraliż lekarzy i polityków to wstęp do nowej ery: CAŁKOWITEGO ZNIESIENIA WSZELKICH SZCZEPIEŃ. Lechitom czas otwierać serca na POWSZECHNĄ NARODOWĄ ADOPCJĘ SIEROT https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2021/09/paraliz-lekarzy-i-politykow-to-wstep-do.html

 
 
Dać Dziecku Dom i serce - i otrzymać jego wdzięczną miłość, rezonować z jego energią radosnej kreacji - oto jest esencja boskich doznań.
 
 
Niezmienne czuwanie i czuła, zrównoważona opieka u Rodziców - niezmienne poczucie ochrony, miłości, wartości i ochoty badania świata u Dzieci: 
 
 

 

 
Rozwijanie wyobraźni Dzieciom to powiększanie im pola Mocy dla kreacji i pozyskiwanie przez nie przenikliwości w postrzeganiu wszystkiego: 

 

Dzieci Nowe Ery wiedzą, dokąd zmierzają. Wystarczy im w tym wsparcie rodzicielskiego serca:
6 komentarzy:

 1. Jeżeli zajdzie potrzeba, przygarniemy do serca Dziecko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będziemy czuć że będzie to dobre dla nas i tego Dziecka, mamy to samo nastawienie. Czujemy dobrą przemianę w tym szczególnym temacie.

   Usuń
 2. Od kiedy mialam 10 lat, zawsze czulem ze jestem tu aby dac schronienie nie swoim dzieciom w trakcie wojny - wtedy te przeslania nie mialy dla mnie najmniejszego sensu... 30 lat minelo i jakiej niesamowitej mocy nabiera moje powolanie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż dreszcze biorą od tego. Podświadomość dawała Tobie komunikaty od dawna. Ten dziwny czas, który zamyka stare, otwiera nowe, wyjaśnia wszystko. Niesamowite przeczucia!

   Usuń
 3. Niesamowite jest Wasze przeslanie, ktore znowy mnie utwierdza w ktorym kierunku zmierzam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poruszające! Mamy nadzieję, że pewnego dnia napiszesz o tym coś więcej...

   Usuń