2021/11/06

Afirmacja dla przywołania Duszy Kryształowej


    Większość Dzieci, które rodzą się teraz na ziemi to dzieci Kryształowe. Przychodzą tu, by budować nowy Świat. Są obdarzone ogromnym potencjałem kreowania rzeczywistości, telepatii, jasnowidzenia. Doskonale czują energię roślin i rozumieją zwierzęta. Wiemy o tym, ponieważ taka niezwykła istotka biega nam po domu. Ten post kierowany jest dla małżeństw pragnących potomstwa. Zdajcie sobie sprawę z tego, że Rodzice mogą przywołać do siebie, do swojego życia, taką niezwykłą duszę. Róbcie to w czasie medytacji i afirmując. Pamiętając przy tym, że dusza wchodzi w ciało dziecka do 90 dni od poczęcia. To jest czas który powinniście poświęcić na otwarcie serca dla nowego członka Rodu. 
    Rozwój potencjału duszy kryształowej zależy też od nas Rodziców. My od początku staraliśmy się dać synowi wszystko, co było dobrym startem dla jego rozwoju, i co mu zadeklarowaliśmy. Milan urodził się w porodzie lotosowym. Nigdy nie był i nie będzie szczepiony. Pije dużo ziół i z ciekawością kosztuje każdego warzywa i owocu. Nie karmimy go zwłokami zwierząt. Je białko roślinne, tak jak i my. Jest małym, zdrowym zdobywcą świata. Pod koniec maja będziemy Rodzicami po raz kolejny. Już przygotowujemy się do tej roli. Medytacje w intencji przywołania duszy kryształowej są w toku. Schodzące do nas Dzieci są Światłem dla naszej planety, która jest w trakcie przemian. Bądźmy dla nich wsparciem w budowaniu naszego wspólnego świata.
 
 
AFIRMACJA DLA PRZYWOŁANIA DZIECKA KRYSZTAŁOWEGO: 

    Przyjdź do nas z samego Źródła, duszo kryształowa. Odziana w Wedę, do tworzenia Życia na Nowej Ziemi gotowa. Będziemy ci Tarczą jako Rodzice Twoi. Odwagi, siły i miłości - dla Ciebie nam dostoi. To jest naszą wolą więc niech się tak stanie. Przyjdź piękna duszo na nasze wezwanie.
 
     ...każda afirmacja, którą podpowie Wam serce, będzie najlepsza między Wami, a Dzieckiem.
 
    Dobromiła

4 komentarze:

  1. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Dla Naszych Dzieci, Skarbów największych ❤️🍀🌞

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękna prawdziwie wielka afirmacja. Niech się spełnia.
    Svietlana

    OdpowiedzUsuń