2018/03/11

Ostatni dzwonek na granicy światów. Co się stanie z Polakami, którzy obudzą się później      Obecny rok jest krytyczny. Weszliśmy jako planeta i jej gatunki w nasilone procesy przemian świadomościowych i fizycznych. Człowiek po raz pierwszy w swej historii zostanie poddany transformacji ciała - ze struktury węglowej w krzemową. Zabierze to kilka-kilkanaście lat, ale symptomy tego są odczuwalne już teraz i mogą dawać wrażenie stanu chorobowego lub zmęczenia (co należy przyjmować bez niepokoju).
     Nasilają się zmiany energetyczne Ziemi, co musi przebiegać z dużym wpływem na funkcjonowanie wszelkich organizmów. Podnoszą się bowiem wibracje, a to oznacza kłopot dla tych, którzy nie podejmują żadnych działań aby się do tego dostroić. Te działania to właściwie zmiany nawyków na każdym polu, począwszy od najważniejszego - świadomości. Samo bowiem zgłębienie wiedzy na temat procesów, jego przyczyn i skutków, warunków przebiegu, zmienia świadomość człowieka, co daje nie tylko zrozumienie i spokój, pomagające akceptować sytuację - ale podnosi wibracje.
     Osobiście polecam poza zgłębianiem wiedzy i przyjmowaniem przemian jako naturalną kolej rzeczy, także powzięcie konkretnych czynności z ciałem. Pomocne jest, a wręcz zbawienne przy obecnych przeciążeniach dźwiękowo-informacyjno-technologicznych zatapianie się w ciszy i codzienne medytowanie lub zwolnione głębokie oddychanie. Warto przy tym myśleć o komórkach swego ciała, szukać łącza z nimi, wizualizować wypełnianie ich jasnym, złotym światłem. Przyjemność i ulga z takich relaksacji będą odczuwalne szybko, ale nie koniec na tym, ponieważ organizm ulegnie wzmocnieniu, dusza zasileniu, a transformacja DNA przebiegnie lżej.
     Jeszcze więcej mocy, której nam trzeba dziś wszystkim ogromnie, dostarczy chodzenie boso po trawie czy też po prostu po ziemi. Tę nieocenioną czynność należy uczynić nawykiem i to bezzwłocznie. Organizm szybko się zahartuje, ponieważ czynność ta tkwi w pamięci duszy i DNA.         Właściwie wszystkich profitów bosochodzenia nie da się wyliczyć, bo wszystkich jeszcze sobie nie uświadomiliśmy jako ugnieciony technologiami materii gatunek. Ale chodzenie boso to najlepszy sposób połączenia się z Matką Ziemią (która żyje i emituje energie życia), co oznacza dla organizmu akupresurę, rozrzedzanie krwi, czerpanie witamin, minerałów, odprężenia, endorfin, sił do działania, a nawet tak zwanych olśnień i impulsów do większych działań.
     Co jednak chcę podkreślić, to właśnie to, że Ziemia jest w procesie wspomnianej transformacji, więc łączenie się z nią dostraja nas do jej podnoszonych wibracji. Jest to bardzo istotne zatem tak dla sfery fizycznej, jak i duchowej i jeszcze raz apeluję, aby pójść śladami naszych lechickich przodków... wprost na ziemię, boso.
     Niezwykle pozytywnym zjawiskiem, które obserwuję ostatnimi laty na ziemi Lechów, jest rosnąca liczba tak zwanych morsów czyli ludzi kąpiących się w morzu i jeziorze zimą. Nie wiem, ilu z nich jest świadomych tego, że nie tylko hartują swoją wolę i organizmy, ale też czerpią moc z planety. Jest całkiem możliwe, że ta zwiększona z nagła popularność to intuicyjna reakcja na wezwanie z nadświadomości, co stanowi jeden z wielu nieprzypadkowych elementów wymiany starego świata na nowy.
     Obecny rok jest także krytyczny z powodu nasilonych i bardzo już rozciągniętych w czasie działań ludobójczych w rodzaju wprowadzonej zdradziecko na nasze stoły żywności GMO czy chemtrails. Są to tak poważne środki, tak destruktywne i wyrafinowane, że przejmuje mnie obawa, iż kto w tym roku nie otworzy oczu i natychmiast nie podejmie samoobrony - ten nie uniknie dużych szkód na swoim zdrowiu fizycznym, umysłowym, sile mentalnej, potencjale szyszynki... Przy czym szczególnie dotyczy to dzieci tak uśpionych rodziców.


     Narzędzia obrony są łatwo dostępne i bardzo skuteczne. Natura przygotowała je dla nas zanim zaczęły ją brukać mroczne rasy i ich agresywna taktyka. Jako Słowianie mamy swoje niesamowite zioła tak przeciw GMO, jak przeciw chemtrails, pomijam już mnóstwo innych znakomitych skutków picia naparów z nich czy choćby spożywania ich w formie przypraw. Wszystkim bliskim, znajomym, czy ''obcym'' rodakom z pociągu, z ulicy polecajmy te zioła, niech ich wspierają, niech ratują...  Acz tu muszę uściślić: nie jesteśmy sobie obcy, jesteśmy wszyscy dużą lechicką rodziną, i to jest to, dlaczego potrafimy z nieznajomymi tak ochoczo i swobodnie wdawać się w pogawędki o polityce, zdrowiu, przeznaczeniu, losie, życiu - co tak fascynuje cudzoziemców.
     Obecne w żywności GMO atakuje DNA. To nie tylko atak na lechickie geny, zgodny z założeniami iluminatów, to także niszczenie zdrowia, wydajności energetycznej i umysłowej narodu polskiego. Aby się chronić przed tym atakiem, trzeba ostrożnie dobierać żywność, nie oszukujmy się jednak, że nawet odstawienie mięsa i nabiału eliminuje niebezpieczeństwo do zera. Do zera może ono spaść w wolnej Polsce, gdy nareszcie polski, słowiański rząd wyrzuci z polskiej ziemi zmutowaną i mutującą nas żywność, a także rozprawi się z targowicą, która nas i nasze dzieci naraziła na choroby, ułomności i śmierć. Póki co sprawcie sobie i tym bliskim wam osobom, które nie będą się z jakąś determinacją opierały, codzienny poranny (na czczo!) napar z mniszka lekarskiego. Taki napar stworzy tarczę dla DNA i będzie je chronić cały dzień.
     Przeciw grzybom z chemtrails (candida, cząstki toksycznej krwi!) pijcie z bliskimi i znajomymi wrotycz. Dla usuwania metali ciężkich napary z perzu, kurdybanku, przyprawy: oregano, kolendra, czosnek, świeża pietruszka. Przeciw rakowi pestki moreli i napary z mniszka lekarskiego - korzenia. Cokolwiek pijecie, i jecie - to jest wprowadzacie w swoje DNA - zawsze działa silniej i korzystniej, gdy czynicie to świadomie, a nawet wdzięcznie.
     Choć jest to mozolna misja, z taktem, nie natrętnie, i najlepiej bez wzburzenia i wszelkich emocji, wpływajcie na bliskich i znajomych w kwestii szczepień. Tak, jest to wyjątkowo bolesna sfera, która bardzo podzieliła społeczeństwo, co zresztą dowodzi okrutnego wyrachowania iluminatów i ich sług, w tym polskich lekarzy i sędziów, którzy wspierają ten rzeźniczy proceder.
     Tak, szczepienia są projektem depopulacji i faktycznym atakiem na aryjsko-słowiańską haplogrupę R1a1. Niszczenie genów lechickich ma taktyczny sens - bowiem geny decydują o potencjale i charakterze ducha i ciała, i nasz wróg to wie. To że Lechici byli nieustraszeni, że bili Rzymian, Franków, Niemców, Turków, Mongołów, że w walce o wolność własną i inną wznosili się na inspirujące świat wyżyny, że nigdy naprawdę się nie poddali, a jeśli ulegali, to armiom połączonych najeźdźców - to charakter naszego narodu zapisany w genach i matrycy duszy. Oni to wiedzą. Wiedzą, że Lechici i wszystkie narody słowiańskie stoją im na drodze do całkowitej kontroli planety.
     Zawarte w szczepieniach DNA martwych płodów oraz zwierząt wnika w DNA polskich dzieci. Zatrute lekarstwa, GMO, szczepienia, chemioterapia, fluor w wodzie czy paście do zębów, chemtrails, generujące agresję seksualną przekazy i inne środki to wielka antysłowiańska ofensywa, która ma na celu:
     - zdziesiątkowanie populacji
     - zniszczenie szyszynki jako generatora mocy i świadomości istoty ludzkiej
     - zdegenerowanie DNA jako szlachetnego genotypu aryjsko-słowiańskiej rasy wojowników o wolność
     - zdruzgotanie wydolności umysłowej i fizycznej Lechitów, aby zamienić ich z najlepszych wojowników planety w schorowanych, niezdolnych do oporu niewolników
     - z pozostałej przy życiu populacji uczynić schorowanych, bezwolnych, ogłupionych, zseksualizowanych, przepracowanych, odciętych od prawdy i przyrody, niewolniczo skoszarowanych w metropoliach matrixa klientów iluminackich korporacji.
     Najbardziej niszczący, wręcz niedorzecznie skumulowany  program szczepień dla noworodków w całej Europie mają Polacy (i Bułgarzy). Mamy tak, ponieważ jesteśmy groźni, i ponieważ jesteśmy w zasięgu. Samoloty NATO to samoloty iluminatów, a nie sojuszników. Znajdujemy się w stadium utajonej okupacji i agresji.
     Szczepienia przeczą właściwie całkowicie projektowi stworzenia człowieka. Przeczą sensowi życia. Ale nawet, gdy uparciuchom ustąpić pola, że jakieś tam szczepienia mają sens, bo przecież zawsze były (nie były. I ludzkość nie wymarła do XVIII wieku), to jak umysł takich ludzi tłumaczy obecne natężenie szczepionek? Ich łączenie? Nachalne promowanie? Groźby i represje? Dlaczego polskich jakoby rozsądnych i troskliwych rodziców nie zastanawia, że dziś szczepień jest więcej niż dawniej, że Zachód o dziwo nie szczepi tak desperacko i usilnie swych noworodków tak, jak wschodni Europejczycy??... 
     Tak, mozolne to pole walki, ale - nigdy za cenę utraty energii i sfrustrowania - wpływajcie na bliskich i znajomych. Mówcie do nich i dawajcie przykłady, wszyscy bowiem jesteśmy wielką lechicką rodziną. Liczy się każde jedno uchronione dziecko i każde uchronione szczęście polskiej rodziny.
     A czy da się ocalić wszystkich? Niestety nie. Nie lubię biadolić i generować czarnych scenariuszy, ale o tym, że transformacja świata zabierze dużo dusz, mówią wszelkie przekazy, i starajmy się przyjąć to ze spokojem, jako naturalny proces ewolucji planety i dusz, mimo że oznacza to mnóstwo trudnych rozstań. Dla mnie przyjęcie tego było i zresztą jest nadal takim samym wyzwaniem.
     Choćbyśmy wytężali swoje siły w generowaniu wyobrażenia, że długoletnie osaczenie organizmu zatrutą żywnością, powietrzem, lekarstwami, szczepieniami, odcięciem od natury i przepracowaniem nie będzie znacząco szkodzić jego zdrowiu - nie zmienimy tej rzeczywistości. Choćbyśmy wykorzystali każdą okazję i każdy argument - nie przekonamy dziś wszystkich. Tak działa program kontroli umysłów, utrzymywany niestety dzięki ''podwalinom'' cywilizacji: telewizji, gazetom, urzędom, szpitalom, uniwersytetom, religiom, parlamentowi...
     Oczy wszystkich naszych rodaków otworzą się dopiero wtedy, gdy te instytucje upadną lub zostaną przejęte przez Lechitów; prawdziwych, szlachetnych, wolnych i świadomych Polaków. Wtedy z oficjalnych mediów popłynie prawda o smutnych żniwach szczepień, chemtrails, leków, GMO, chemioterapii - lecz dla wielu naszych rodaków będzie wtedy za już późno.
     Taki to czas. Gdy poszuka się wiedzy - jest łatwiej. Pomagajmy, wspierajmy, uświadamiajmy, niech to jednak nie będą wysiłki na granicy rozpaczy i beznadziei. Wysilone i desperackie już próby iluminatów w zgnieceniu przebudzenia Słowian i ostatecznym zniewoleniu ludzkości są tak samo bezowocne. Oni już przegrali, choć nie chłodzą luf.
     A co się stanie z tymi Lechitami, którzy obudzą się później? Jest całkiem możliwe, że będzie w nich dużo gniewu, z którym wyjdą szukać linczu na winnych. Będą bowiem zrozpaczeni krzywdą swoich dzieci, przytłoczeni winą, że dokonali złego wyboru, i upokorzeni tym, że mając się za inteligentnych i rozsądnych (będzie tu mnóstwo ludzi z wyższym wykształceniem), tak bardzo dali się zwieść... Dlatego to naszą powinnością - ludzi świadomych, przebudzonych szybciej i zabezpieczonych - jest zachować spokój i umiar w reakcjach. To my musimy kontrolować i nasze emocje - i takich osób reakcje. Nie wolno nam tych ludzi poniżać, krytykować, wyśmiewać i traktować z wyższością ''oświeconych''. Potencjały to nierówno rozłożone dary. Cieszmy się ze swej świadomości, ale też wspierajmy z troską i życzliwością tych, którzy potencjału mieli mniej - oni bowiem, i ich dzieci, są ofiarami. Te ofiary będziemy wszyscy wspierać.
     Co się stanie z ludźmi, którzy dziś odrzucają informacje i pomoc? Jak napisałem wyżej, nie wszyscy przejdą ewolucję, i część dusz przeniesie się na inny świat albo w inny wymiar. Kto zaś podjął decyzję, że chce być człowiekiem nowej Ziemi, podjął działania ochronne i rozwojowe - przetrwa i zazna niezwykłych zmian i pięknych doświadczeń. Nie należy się bać - ta emocja jest generowana przez upadający matrix poprzez media (straszenie wojną), filmy katastroficzne czy ponurych proroków (apokalipsa). To wszystko jest manipulacją i rabunkiem radości i energii - Polskę i świat czeka wspaniała rzeczywistość harmonii.
     Nie bądźcie źli na tych, którzy idą na zatracenie i nie słuchają waszych rad. nie wińcie ich, nie osądzajcie, po prostu ich potencjał okazał się za słabym, ale dusze nie zginą. To są nasi rodacy, którzy zostali zasklepieni iluzjami matrixa. Nie widzą chemtrails na niebie, i nazywają je niebieskim, kiedy jest błękitnoszaromgliste... Nie pamiętają, że niebieskie niebo wygląda tak:


     To jest prawdziwe niebieskie niebo, które pamiętają i do którego tęsknią dusze wolnych, świadomych ludzi. Ono wróci do nas w Wolnej Lechii, już za kilka lat.
     Mimo wszystko próbujcie bliskim, znajomym i napotkanym rodakom udzielać życzliwie rad i wskazówek, przy czym trzeba pamiętać o dwóch prawach kosmicznych:
     1. Każdy ma prawo do życia i do ratowania się.
     2. Ratujemy tylko tych, którzy o to proszą, inaczej dokonujemy ingerencji, która może narazić nas na agresję.
     Pamiętajmy, że nic nie zadziała lepiej jako przykład, niż nasze znakomite zdrowie, forma ciała i umysłu, wibrująca witalność i radość życia - to będzie miało wpływ na wielu ludzi z naszego otoczenia, gdy efekty ich ufności w dobra Matrixa będą słabły. Dbajcie więc o siebie - jedzcie zdrowo, pijcie dużo wody i naparów z ziół, gimnastykujcie się i szukajcie łączy z przyrodą i Ziemią. Tym samym będziecie bezpieczni i w zdrowiu doczekacie wolnej lechickiej Polski w nowej rzeczywistości.
     Zatem powtórzę raz jeszcze: działajmy z życzliwością i wyczuciem. Postępując z humorem, sposobem, wspierajmy śpiących w matrixie rodaków i ich dzieci. Można zawsze polecić zioło ''na coś''. Kupić w prezencie. Zaparzyć domownikom, gościom, dzieciom. Można w tubkę konwencjonalnej pasty wtłoczyć skrycie pastę bez fluoru, jeśli któryś z domowników tak bardzo ''chce'' zdegenerować szyszynkę swego dziecka... Cokolwiek zrobicie - zróbcie z dobrą, silną intencją, która przeszyje wszystkie komórki ciała. To daje moc. Niczego nie róbcie w sposób wojowniczy i konfliktowy, chyba że wyraźnie czujecie że to jedyny i skuteczny sposób na ten czas.


     I przyjmijcie już dziś, że niektórym pomożemy dopiero później lub wcale... Prawda jest bowiem taka, że proces planety jest, czy nam się podoba czy nie. Dziś wszyscy podejmują decyzję, czy przechodzą do nowego świata, czy odchodzą ze starym, niezależnie czy robią to świadomie czy podświadomie. To nie jest łatwe. Nie ma natomiast powodów, by się tym przygnębiać, żegnamy bowiem świat cyniczny, świat masowego niewolnictwa, kłamstwa, degeneracji, rabunku i upodlenia, rzezi na zwierzętach i przyrodzie, i wreszcie straszliwego krzywdzenia dzieci. Czeka nas świetna, wreszcie wolna i kreatywna rzeczywistość, w której będziemy żyć naprawdę.
     Wstajemy, Lechici!
     CzciborSzczepionki a zagłada Słowian. Jerzy Zięba do parlamentarzystów:


Dr Czerniak ujawnia prawdę i wzywa Polaków do pobudki:
Jan Taratajcio o procesie przechodzenia ciała w strukturę krzemową:Maria Bucardi o zmianach DNA i patologii porodowej:Dr Jaśkowski o chemtrails:


118 komentarzy:

 1. ładny wpis, pobudził mnie, szczególnie uwaga, że trzeba pożałować tych ludzi, którym nie ejst dane teraz się obudzić, którzy kurczowo trzymają się szczepionek, nie widza chemtrials, etc - ja raczej patrzyłam na nich, jak na idiotów, a tu trzeba pożałować... to zmienia mój punkt widzenia - bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o to mi chodziło. To jest bardzo ważny dla mnie wpis. I krzepiący. Ja też bardzo dziękuję! :-)

   Usuń
  2. Filmy są usunięte gdzie je znaleźć?

   Usuń
  3. gdzie znalezc filmy,juz raczej nie na judtubie,pewnie rumble? telegram?

   Usuń
  4. Witaj, szczerze powiedziawszy nie zaglądalismy do tych źródeł dawno, na pewno jest spore prawdopodobieństwo na telegramie, tik-toku i FB, gdzie choćby działają fora dr Czerniaka i Jerzego Zięby.

   Usuń
 2. Udostępniłam na swojej stronie i w zaprzyjaźnionych grupach dzięki temu tekst już fajnie się rozszedł i dobrze ;) Sława i chwała nam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie widzę, ile ten post ma wyświetleń, i nie dowierzam wręcz... Dziękuję za współdziałanie, Driado! :) Sława!!

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znakomita nowina!! Dzięki, Kamilu! Nikt i nic nas nie powstrzyma. ;)

   Usuń
 4. Podpisuję się pod slowami Unknown ..., nic na siłę , oklepany zwrot, ale pasuje tutaj.Tekst bardzo przemyslany - dużo jest w nim zawartego serca.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy jeszcze szanse, by zmienić przyszłość: http://nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/13-aktualnosci-ns/1806-cmsnkp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy zdecydowanie! Ciekawa teoria, acz teraz przemiany generują nowe możliwości działania i kreacji, więc działajmy. Zmieńmy swoje lechickie podwórko, a zmieni się cała niebieska planeta. :)

   Usuń
 6. UWAGA! ViRusy: 'Samoloty NATO to samoloty iluminatów, a nie sojuszników'!? Moskiewska 'dieza' czyli dezinformacja. Pozdrawiam i polecam raczej Nostredamusa

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja pier... kto pisze ten chłam? Jehowy jakiś?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, normalna osoba. Rozumiem, że strona odwiedzana jest przez ludzi w kryzysie wieku średniego mających problem z roztrojeniem jaźni ale coś takiego przechodzi ludzkie pojęcie

   Usuń
  2. Propsik odemnie! Ja też myślę, że autor tekstu cierpi na zaburzenia kwalifikujące się pod leczenie kliniczne.

   Usuń
 8. Nieźle trzeba mieć żeby w erze wielkiego zderzacza hadronów wierzyć w takie bzdury. Ludzie chyba nie skumali do końca jak działa ten świat, i szukają na sile wytłumaczeń zamiast zaznajomić się z chemia/fizyka/prawami rynku (fakt że w normalnym świecie to powinien być archaizm) itp. W ogóle, może mi ktoś wytłumaczyć jaki cel ma depopulacja (pomijajac ze w pl rządzi pis, i ta się sama z siebie wyludnia)? Przecież ktoś musi pracować na naszą sejmową szlachtę, sami na siebie przecież nie zarobią. Imho autorze-propsy otrzymujesz ode mnie tytuł dobrego trola :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat depopulacja może być sensowna. Raz, że przy obecnym systemie ciężko jest wykarmić takie rzesze wciąż rozmnażającej się populacji (trzeba by zmienić radykalnie system a to dla rządzących jest nieopłacalne). Dwa, mniejszymi grupami jest zdecydowanie łatwiej rządzić. Łatwiej z nich zrobić posłusznych niewolników ślepo pracujących dla korporacji.

   Usuń
  2. ''szukają na sile wytłumaczeń '' - osobliwie to widzisz. Człowiek jest z natury istotą obserwującą, poszukującą i zadającą pytania. Tak zdaje się powinno się przejawiać inteligentne i kreatywne życie. ;) Depopulacja ma sens taki, jaki zawsze był w tych sprawach - zdziesiątkowane, schorowane, wyssane z woli i energii społeczeństwa nie tworzą armii Spartakusów, bo nie mają z czego. Dalej - to że iluminaci krzywdzą ludzi i zwierzęta, nie znaczy, że chcą zniszczyć planetę, na której żyją. Możliwe, że wierzą, że zmniejszając liczbę ludności, chronią swój dom.
   W definicji trolla się rozmijamy. Troll to to dziś popularne rzemiosło - opisałem tegoż charakter. ;) Nie zajmują się nim patrioci i ludzie życzliwi, lecz... no tacy ''trole'', jak piszesz pewnie. ;)

   Usuń
  3. Kontrola i holokaust zawsze istniały bynajmniej od czasów głównych wojenne światowych. Gdzieś od 1916 roku do najwyższego sądu w USA dostał się jeden osobnik z żydowskiego plemiona Rodshildów. Ta jedna z najzamożniejszych rodzine, rozpoczęła kontrolę finansową tego świata i obejmowaniem banków. Ten temat jest obszernie długi i warto poczytać dla uświadomienia jaki to to ma wpływ w życiu na tej ziemi... Po za tym ze strony masonów i sekt religijnych. Wiadome jest, że Watykan jest gniazdem wszystkich głównych religii. Watykan jest instytucją polityczną głównych masonów żydowskich. USA jako pierwszy kraj w którym podchwytny program tych bańdziorów wtargnął do polityki tego kraju. Program ten mający wpływ na szybkie wzbogacenie się polityków i tworzenie wszelkich biznesów. Stopniowo rozpowszechniali się ich hipokryzja wkraczała do następnych krajów i tak też wstąpili do Polski. Tajna polityka nie jest dostępna nie jest dostępna do medjalnych wiadomości. NewOrder rządzi światem od dawnych lat i jest w tym kilka grup tego światowego biznesu. Obecnie mają kontrolę nad wszystkim! Większość ludzi nie są świadomi tego, że depopulacja zawsze istniała i nie tylko jest związana z wojnami. Nowoczesna technologia w tym działa, jak też w doświadczeniach medycznych, chemicznych i nawet w spożywczych, trują nas stopniowo. Szczepionki nigdy nie były właściwym podaniem dla zdrowia i to też temat obszerny... Od samego początku choroby nam wstrzykiwano, które organizm zwalczał lub nie. Żyjemy w świecie okłamanym i naukowo jesteśmy niewolnikami biznesu.

   Usuń
  4. To po co są wojny skoro ciemnoskóry mogli by tyrać za free jak sto lat temu ? Fizyka chemia i nauka to tylko ułamek wszechświata materia i czas nie ma znaczenia, znaczenie ma energia , a jaką energię wywołują wojny a jaką szczęście ?

   Usuń
  5. Sprawa jest bardziej skomplikowana. To nie jest tak, że wszystko co złe, zrobili masoni i Chazaria. Tak jak Hitler sam się nie uzbroił i nie nakierował przeciw Słowianom. Osobiście jestem zdania, że tak prymitywny, pozbawiony światła i męstwa, i duchowego potencjału naród jak Chazarowie i inne podobne im siły - nigdy nie rozłożyłyby Słowian i planety, gdyby nie wsparcie Obcych. Bardzo wrednych Obcych. Polecam tematy Archontów, Plejadian, Reptylian. Tak więc kwestie holokaustu to i bardzo stara sprawa, i bardzo złożona - to projekt zainicjowany tudzież podszykowany przez okupanta i manipulanta spoza Ziemi. A że znalazł lokalne robale tak nikczemne i zdradliwe, że wykonują dlań robotę... Jak zawsze powtarzam, Wszechświat ma taką specyfikę, że we wszystkich rozsianych iskrach bożych potencjały - także duchowe - rozsiane są nierówno. Wiedza do długiego zgłębiania...

   Usuń
  6. Ukraincy i moze??? uchodzcy

   Usuń
  7. Po co depopulacja? Otóż, nie wszystkie istoty na tej planecie to rasa ludzi z krwi, kości i duszy - czy się nam to podoba czy nie. Ziemia jest rajskim ogrodem, który chciałyby mieć dla siebie inne, ciemne stworzonka. Wiele z nich to najmożniejsi tego świata, w ludzkim przebraniu. Tak więc depopulacja jest przeprowadzana w tym celu, aby nas ludzi - ziemskie i niebiańskie istoty światła - się stąd pozbyć i mieć tą rajską planetę dla siebie. Zostawić tylko niezbędną ilość zniewolonych wyrobników i materiału badawczego. A wszystko to, bo nie mają w sobie pierwiastka boskiego - jak my, i uparcie go poszukują, lub próbują stworzyć sztucznie. To nie jest fanstasy ani science-fiction a najzwyklejsza prawda. Brak świadomości lub negowanie istnienia innych ras poza ludzką w kosmosie to na obecnym etapie uparta ignorancja. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
  8. Czcibor, czy wydaje Ci sie ze obecna rzeczywistosc tez kreuja obcy?

   Usuń
 9. CERN? Anioły i demony, a karawana idzie dalej...

  OdpowiedzUsuń
 10. Tu chodzi o coś znacznie więcej w naszej egzystencji. Jeżeli się tylko obudzisz,..... to wstaniesz dokładnie taki sam jaki byłeś wcześniej. Musisz się na NOWO NARODZIĆ ! to Prawda Ewangeliczna. Turbo Słowianie mają upodobanie w New Age i to jest tragiczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. New Age nic nie ma do Słowian, a Słowianie do New Age. :)

   Usuń
 11. Mam pytanie: Ten napar z mniszka lekarskiego w celu ochrony DNA ma być z liści czy korzenia?
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 12. "Człowiek po raz pierwszy w swej historii zostanie poddany transformacji ciała - ze struktury białkowej w krzemową. Zabierze to kilka-kilkanaście lat, " Jak już coś to chyba z węglowej w krzemową...I w kilkanaście lat?! Ten artykuł to takie blablabla wymieszane dokumentnie fakty (szczepionki, gmo, zdrowe odżywianie, kontakt z naturą) z czystym niczym nie popartym SF. Szczepienia same w sobie nie są moim zdaniem złe, ale złe jest to jak są obecnie traktowane (jako biznes, nie po to aby pomagały a JEDYNIE po to aby przynosiły dochód koncernom farmaceutycznym i BYĆ MOŻE faktycznie są jednym z środków do realizowania depopulacji).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli przyjąć, że antynarodowa działalność rządu to SF - to tak. ;) Szczepionki nie są złem samym w sobie, yhmm. To czym one są? Ja ich nie potrzebuję. :D

   Usuń
 13. dobrze napisane i nawet jesli temat metamorfozy Ziemi i jej mieszkancow jest bardziej zyczeniowy niz faktyczny , uwagi w tym materiale sa ponadczasowe i niezwykle cenne . Bardzo mi sie podobalo i chyle nisko czolo ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od życzeniowości się zaczyna wszelkie przeobrażenie. ;) Co jest nią tylko, a co procesem rzeczywistej zmiany - wyjawi bliska już przyszłość. Niezależnie od procesów planetarnych i kosmicznych najważniejsze jest szczęśliwe, wolne i bezpieczne życie - tu się pewnie zgadzamy, Jaro. :) I po to jako przebudzeni (bo przyparci do ściany) Słowianie zaczynamy sięgać. Dziękuję za tak miłe słowa i obyśmy wychylili wspólnie kubek miodu, gdy nadejdą dni, że będzie co świętować! :)

   Usuń
  2. niech tak sie stanie :):) , a ja na rzecz procesu odnowy i odrodzenia , dorzuce od siebie pakiet energii uzdrawiajacej, aby nam wszystkim dobrze sie dzialo i by wszelkie zaklamanie , falsz i obluda staly przed nami nago ...wraz ze swoimi wlascicielami-niewolnikami , ktorych "wielkie oczy" na skutek wyczucia pozytywnych zmian, mialy szanse przemowic wreszcie ludzkim glosem .

   Usuń
  3. Poszła moc! :-)
   Będzie się działo...

   Usuń
 14. To i ja na tym się chcę dorobić! Zaczynam masową produkcję małych dziecięcych trumienek ze zniżką dla New Age, odrodzonych, stopnop,antyszczepionkowców, świadków Jehowy po tym jak zabronili dziecku w szpitalu przetoczyć krew (zapewne zmodyfikowaną z chipem i inne takie) oraz tym którzy przeskoczyli proces ewelucyjny o kilkadziesiąt tysięcy lat. Na trumienkach wasze hasła można wypalać za darmo. Proponuję "Nie szczepiłam dziecka, zjadło świeżą bio ziemię, zmarło na tężec, a macie skurwysyny!" Aha osobom, które piszą, że nie potrzebują szczepień (idąc tym tropem) odradzam totalnie korzystania z usług służby zdrowia, przyjmowania jakich kolwiek leków, hospitalizacji a w przypadku wypadku np samochodowego odmówić jakiego kolwiek leczenia i od razu zamówić u mnie trumnę! Będą tez dla dorosłych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo proszę - nie korzystam z usług służby niezdrowia już kilkanaście lat i… żyję. Tylko załatw mi proszę - zamiast trumienki z jadowitymi napisami - możliwość niepłacenia za te tzw. usługi ZOZ. Co miesiąc, bez mojej zgody zabierają mi połowę mojej pensji, aby Ty i Tobie podobni mogli egzystować, szepić się i pluć na prawo i lewo szczepionkowym jadem. Człowieku(?) pomyśl trochę, to naprawdę nie boli.
   Skra

   Usuń
  2. jak tak to czytam to chyba ich jednak boli to myślenie.. ręce opadają, ale tak jak mówi post, każdy ma swój czas na wybudzenie się, nie przyspieszymy go na siłę

   Usuń
 15. Chemtrails to teoria spiskowa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaka jest definicja:
   - teorii spiskowej?
   - spisku?
   :-)

   Usuń
  2. To teoria spiskowa ?
   Spiskuje ponad 90 krajów przypadek ?

   Ale jest wyjątek Indie nie spiskują a maja czyste niebo i żółte normalne słoneczko.

   Niech każdy obejrzy fotki z przed 15 lat i popatrzy na niebo lub stare filmy i popatrzy na to co mamy obecnie to wszystko.

   banita

   Usuń
  3. I to właśnie mnie najbardziej frapuje - cały klucz do prawdy jest na otwartym niebie. No ale to tylko świadczy jaka jest siła programów...

   Usuń
 16. Hmm. Ten post pewnie nie trafił do moderacji, z litości... Droga przed Tobą. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 17. A mozna I z kwiatow napar rano I z korzenia napar na noc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem zielarzem, ja przyjąłem sobie taką drogę picia ziół - nie łączę jednego z drugim, przyjmując, że mogłoby to osłabić je jako konkretne środki leczące dane sprawy, nie piję też jednego po drugim prędzej niż 2-3 godziny, aby trawiony napar miał swój czas na interakcje komórkowe.
   Ja bym napar z korzenia wieczorem pił, przy czym skoncentrowałbym jeszcze intencję wdzięczności i działania na uzdrawianiu komórek - myśl i słowo wzmacniają moc pokarmu. :)

   Usuń
  2. tez tak mi sie wydaje i staram sie w miare mozliwosci tak postepowac z ziolami;uwielbiam je poza tym i wszelka Nature!

   Usuń
  3. To tak jak ja, Ireno. A widok otwartej trawiastej przestrzeni doprowadziłby mnie pewnie do szczęśliwego obłędu... gdybym tylko miał taką okazję. :/

   Usuń
 18. Tylko słowo, wdzięcznam za mądrość, która w Tobie po przodkach do dziś przetrwała. SLAVA

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. Dziekuje za wspanialy artykul! Chcialabym wiedziec,ze jest nas wiele...
  Mam taka nadzieje; poza tym staram sie rozpowszechniac cudowna moc ziol i calej zreszta Natury! Pozdrawiam Autora!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, Ireno, dziękuję, pozdrawiam, cudowne jest to, że KAŻDEGO KOLEJNEGO DNIA JEST NAS CORAZ WIĘCEJ WIELE! ;-))

   Usuń
 21. swietny artykul, popieram i polecam dalej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci, Arjuno, tego właśnie trzeba, na to liczę :-)

   Usuń
 22. Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się na temat szczepionek, czym jest a raczej nie jest rak, nowotwór i inne tzw choroby, jeśli chcecie żyć w komforcie bez strachu, to zapraszam do zapoznania się z nieocenioną i niezbędną wiedzą. <3
  http://germanska.pl/index.php/medycyna-wspolczesna/szczepienia-ludobojstwo
  http://5prawnatury.pl/mikroby-wartosc-ph-5-praw-natury/
  https://www.youtube.com/watch?v=_M8E5a7BPiw&t=0s&list=PLAU2fn5Oo_mhc9DvlbndWQkFOOFRAo165&index=1

  OdpowiedzUsuń
 23. Boję się.... Ludzie takie glupoty wypisują że jeśli tylko część ludzi w to uwierzy to już będzie niebezpiecznie!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ogóle nie polecam się bać. Podstawowe cechy Słowianina to odwaga i życzliwość. Strach jest wprogramowany. Ale jeśli już się tak koniecznie bać, to chyba jednak nie ludzi, którzy wypisują „takie głupoty” jak ja, a raczej tych, którzy z cynizmem skazują społeczeństwo na biedę, choroby, smierć? ...

   Usuń
 24. Mądre przesłanie i rady -udostępniam by więcej ludzi mogło skorzystać. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Elżbieto bardzo dziękuję i tak właśnie w cudownym wzajemnym wsparciu przeczekamy do odnowionego świata :-)

   Usuń
 25. jestem za sluszna sprawa za Polskim biednym narodem LECHICKIM POPLAKALEM SIE ZE WZRUSZENIA MOI DROZDY JESTEM GOTOW NA SMIERCZA MOKOSZ SLOWIANSKA MATKE ZIEMIE POZDRAWIAM WSZYSTKIVH LOGICZNIE MYSLACYCH

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Bracie. Poświęcenie dla Ziemi i Narodu, dla Rodziny, mamy w sobie jako szczodry kod duszy. Dziś nie musimy już oddawać życia - choć łzy to co innego ;) Dziś wygrywamy - i wygramy naszą Lechię - ŚWIADOMYM ŻYCIEM. Ściskam :)

   Usuń
 26. Zgadzam się w pełni z całym tekstem....Czytałam wszystkie komentarze....najśmieszniejsze, iż "Anonimy" mają 0 argumentów, by poprzeć swe słowa, bądź są w stanie tylko obrazić autora i innych myślących nieszablonowo. Jesteśmy ludem o gorącej krwi i obyśmy obudzili się wszyscy jak najszybciej!! :-) Pozdrawiam wytrwałych w boju !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Agnieszko :) Tak, 0 argumentów, a już na pewno logicznych... pisałem o tym w artykule o trollach sieciowych. :) To wynajmowani albo/i zmanipulowani sabotażyści wyzwolenia Ojczyzny i jednostki ludzkiej. Możemy ich żałować.
   Budzimy się i wstajemy!!! :-)

   Usuń
 27. Wiedza warta rozdawania. Warto byśmy budowali również swą świadomość i wiedzę .. Autorom podziękowania ślę serdeczne.. Polecam.podaj dalej.

  OdpowiedzUsuń
 28. Temat jest jak rzeka. żródłem dla mnie są intencje W tym wypadku intencją jest manipulowanie, które jest potrzebne by mieć w rękach władzę i pieniądze. Władza jest dla mnie sztucznym tworem stworzonym przez "diabelską naturę człowiek", a to wszystko ma macki rozchodzące się na wiele płaszczyzn życia. Są sposoby manipulowania, które znam, innych się domyslam, a o wielu pewnie nigdy się nie dowiem. Uczę się koncentrować swoją uwagę na własnym rozwoju, bo uważam, że siła nie polega na walce tylko byciu silnym, żeby zrozumiano, że jesteśmy nie do ruszenia. Dla dobra własnego i społeczności (czym więcej jednostek silnych tym ona silniejsza) dbajmy o swoją kondycję również finansową, by mieć większą niezależność od systemu. Ja np jestem uczestnikiem programu, który pozwala zarabiać na zwykłych codziennych zakupach i szukam osób, które rozumieją jak bardzo w ten sposób można pomóc sobie i innym. To jest jedna z szans pozwalających na tworzenie własnych warunków, zamiast uzależniać się od narzucanych nam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mądry komentarz pokazujący mocną i dumną Słowiankę, dziękuję. :)

   Usuń
 29. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 30. "Obecny rok jest krytyczny. Weszliśmy jako planeta i jej gatunki w nasilone procesy przemian świadomościowych i fizycznych. Człowiek po raz pierwszy w swej historii zostanie poddany transformacji ciała - ze struktury węglowej w krzemową. Zabierze to kilka-kilkanaście lat, ale symptomy tego są odczuwalne już teraz i mogą dawać wrażenie stanu chorobowego lub zmęczenia (co należy przyjmować bez niepokoju)."

  Interesują mnie źródła tak jasno wyrażonych tu twierdzeń Autora, szczególnie o transformacji ciała ze struktury węglowej w krzemową. Taka bowiem transformacja (czym spowodowana i po co?) oznacza całkowitą zmianę fizjologii, łącznie z niemożnością odżywiania dotychczas pobieranym pokarmem. Wybacz drogi Autorze, ale mówimy w tym momencie o nowie biologii, opartej o krzem (Si), w sytuacji, gdy cała, znana nam biologia bazuje na węglu (C)! Chyba, że jest to tylko (aż) skrót myślowy i chodzi o "cyborgizację" ludzi, czyli stopniowe zastępowanie organów ludzkich nanoelektroniką, działającą na podłożach Si.

  Pomijam tu kwestie Sił (jak rozumiem zewnętrznych, spoza naszej fizycznej rzeczywistości), które miałyby to spowodować i dlaczego? Jakież to siły? Teoretycznie rozważa się od lat funkcjonowanie fizjologii, biologii krzemowej, jednak tylko właśnie teoretycznie. Mówi się przy tej okazji o większej odporności takich organizmów na wyższe temperatury, ciśnienia, i inne, ekstremalne nawet warunki bytowania. Ale tylko się mówi - nic zupełnie z tego nie wynika.

  Jedyną, masową zmianą jaką dopuszcza mój maleńki rozumek, to ciągła i stopniowa niestety zmiana świadomościowa ludzkości na lepsze, co chyba się jednak, niejako naturalnie, odbywa od tysięcy lat. Zmiana gwałtowna, szokowa, mogłaby się zdarzyć tylko pod wpływem jakichś powszechnie przeżywanych wydarzeń o skali kosmicznej. Coś w rodzaju gigantycznego Cudu. Tu świadomość ludzka może być na to "konstrukcyjnie" gotowa - nie przeczę. Natomiast zmiany fizyczne, fizjologiczne, zmiany podstawy chemicznego działania biologi z C na Si, nie są zapewne wykluczone całkowicie, jednak wymagałyby, tak sądzę, milionów co najmniej lat powolnego przeorientowywania. Z brakiem możliwości bycia trochę C i jednocześnie trochę Si. Urodziłem się jako C, więc i umrę jako C!

  Proszę o reakcję.

  LG


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam za opóźnienie. :)
   https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2015/11/12/fizyczna-transmutacja-co-sie-dzieje-z-naszymi-cialaminbvc/

   Usuń
 31. Dlaczego wszyscy piszą o formie krzemowej bądź krystalicznej, przeciez to są najsilniejsze struktury do programowania nas przez technologie...
  Jakim cudem forma węglowa może przeksztalcic sie w zupelnie inny pierwiastek ??? Węgiel ewolucyjnie i rozwojowo zamienia się w DIAMENT!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Węgiel i diament to nadal ten sam pierwiastek
   Węgiel - C
   Grafit - C2
   Diament - C3

   Jeżeli popełniłem błąd z numeracja to przepraszam z pamięci pisałem. Ale zawsze można wygooglowac dla pewności

   Usuń
 32. Takie pytanie. Dlaczego w tym temacie nie ma praktycznie żadnych faktów, argumentów popartych tymi faktami etc. Jestem osobą podchodzącą sceptycznie do wszystkiego i nie uwierzę tak długo aż nie dostanę czystych dowodów. Rzecz w tym że tu ich niestety nie ma, jest bardzo dużo wywodów i hipotez ale żadnych potwierdzeń. I jeszcze jeden temat. Dlaczego, jeżeli wasze lechijskie poglądy są raczej pokojowe, jestescie wszyscy (przepraszam... Większość z wad) tak bardzo negatywnie nastawieni do Żydów etc. Rozumiem iluminaci ale czy nie powinniśmy kochać wszystkich? Czy sensem istnienia nie jest pokój? Jeżeli chcecie pozbyć się iluminatów i nienawiści to zacznijcie od siebie. Bądźcie dobrymi ludźmi a nie interesujcie się tym że są jakieś chemtrail i inne takie (raczej śmieszne) rzeczy. Co wam da że wierzycie w to że samoloty NATO są tak naprawdę iluminatów. Nie zmienimy świata tak długo aż cała nienawiść nie zniknie i nie zaczniemy się kochać wszyscy nawzajem. Mniej gdybania co i jak, więcej czynów i nie tylko dla siebie ale i dla innych. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochać wszystkich to przekaz New Age. New Age to projekt iluminatów.
   Dlaczego miałbym kochać wrogów i niszczycieli? Dla mnie to oferta schizofrenii.
   Cóż, kochajmy tych, do których otwierają się nasze serca. Moje jest zamknięte dla myśliwych, podpalaczy lasów, miłośników adrenochromu...
   "Mniej gdybania co i jak, więcej czynów". SŁOWO daje wiedzę, wiedza zamysł, zamysł czyny. Nikt jeszcze w kosmosie nie odwrócił tej kolejności. :)
   "Dlaczego w tym temacie nie ma praktycznie żadnych faktów, argumentów popartych tymi faktami etc" - fakty, argumenty, dowody są w rzeczywistości. Przyjrzyj się jej. :)

   Usuń
 33. TRANSHUMANIZM ZLIKWIDUJE CZŁOWIEKA.

  OdpowiedzUsuń
 34. Tak, to się dzieje. Zawsze była osobą, która reagowała złością na krzywdę innych, odruch bezwarunkowy w takich sytuacjach był - walczyć. Teraz czuję trochę inaczej. Tzn krzywda słabych nadal mnie boli, złości, ale nie potrafię czuc już nienawiści do innych, nawet najgorszych. Czasem pojawia się taka, myśl, bardziej myśl niż uczucie, że tego czy tamtego nie znoszę, bo jest niesprawiedliwy czy źle postępuje wobec mnie czy innych. Ale zaraz potem czuję, że no po prostu nie umiem. I to mnie zaskakuje...Pierwszy tydzień tej "epidemii" był dla mnie cudowny. Czułam, że to wszystko ma sens i zmierza ku dobrym zmianom. Potem na 2 tygodnie dałam się wciągnąć w tę wojnę lęku i zaniżania wibracji. A teraz jest już dobrze. Znowu się nie boję, cokolwiek się wydarzy, nie boję się. I mam takie poczucie, że tym, co powinnam teraz robić nie jest walka - udostępnianie wiedzy na temat zagrożeń (chociaż to na pewno ważne, czuję, że to nie moja rola) ale medytacja i wznoszenie się wyżej. Pozdrawiam Was Rodacy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne oddanie przechodzonych stadiów. Idziesz w górę, Twoja dusza wybrała wolne życie. Inni też na tym skorzystają, Moc w Tobie. :)

   Usuń
 35. Witajcie Bracia i Siostry, w latach 80 do pierwszego roku życia dostałem cztery różne szczepionki i po jednej z nich zachowałem na sepsę, lekarz co dał mi te szczepionki założył mi gips na nogi, bo nie wiedział co mu jest. Dopiero 3 lekarz postawił trafna diagnozę i w tym samym dniu miałem transfuzję krwi, która uratowała mi życie. Mam grupę krwi 0rh-

  OdpowiedzUsuń
 36. "Nie wolno nam tych ludzi poniżać, krytykować, wyśmiewać i traktować z wyższością ''oświeconych''. Potencjały to nierówno rozłożone dary. Cieszmy się ze swej świadomości, ale też wspierajmy z troską i życzliwością tych, którzy potencjału mieli mniej - oni bowiem, i ich dzieci, są ofiarami. Te ofiary będziemy wszyscy wspierać." Bardzo mądre zdanie. Niestety retoryka wielu "oświeconych" jest bardzo agresywna i zamiast zachęcać skutecznie odrzuca. Jak się na dzień dobry słyszy przekaz "Ja wiem wszystko najlepiej, a ty jesteś w d... i g... widzisz!" to trudno podejść z otwarta głową do takiej osoby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak. Problem z ogarnięciem ego (i różnych podczepionych programów) dotyczy wszystkich. ☺️ Niezależnie od tego, co mamy do przekazania, trzeba sobie wyrobić życzliwe podejście i nastawienie, że nie każdy ten przekaz przyjmie. Zresztą przekaz nienachalny ma więcej Mocy. ☺️

   Usuń
 37. Ależ to ze mną rezonuje, w 100%. Cieszę się, że znalazłam "swoich". Love :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Czcibor podaj jakies zrodla na temat archontow i plejadian bo w niektorych artykulach piszesz pochlebie a w innych krytycznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Archonci byli i pozostają demonicznymi przeciwnikami. Rasy gadzie generalnie też, a plejadiańskie generalnie są zajęci wyzwalaniem planety. Różnice dotyczą pewnych szczepów.
   Plejadianie chronią Trumpa i wspierają jego wojnę z Kabałą, ale też - nie są zakochani w Słowianach i z naturalnych przyczyn różnic interesów i mentalnych zrobią dobre porządki, ale nieco pod siebie. Terror i nędza z Gai znikną, rabunek energii istoty ludzkiej niekoniecznie. Sięgnięcie po pełen potencjał jest w naszych rękach.
   Tu skrótowo:
   https://www.odkrywamyzakryte.com/plejadianie/

   Usuń
  2. dziękuję za informacje
   a co Plejadianie mają do Słowian?

   Usuń
  3. Nie powinni mieć nic, ale są jedną z ras ingerujących w losy Gai. Teraz robią dobrą robotę, bo wyparli Gady i wsparli Trumpa w eliminowaniu satanistów. Jest to zatem korzystne dla nas wszystkich na tym etapie przeobrażeń.
   Co dalej? Najważniejsze że znika terror, wojny i satanizm. Ale to nie oznacza, że Plejadianom nie w głowie bardziej subtelne sterowanie naszym rozwojem i podbieranie energii. Należy nam pracować nad swoją świadomością, energetyką i wolną wolą - i dać wyraźny przekaz wszelkim Obcym: współpraca tak, podległość nie.

   Usuń
 39. https://bialczynski.pl/2017/03/18/slowianska-mantra-pomyslnosci-i-dobrobytu-bezchaosowania/
  Pomyślności Lachowie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weda od pana Białczyńskiego bezcenna, a jego udział w Odrodzeniu jest zaszczytny i tak doceni to Naród.

   Usuń
 40. Dziekuję za ten tekst. Mocno ze mną rezonuje. Światła i dobroci serca dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 41. Pytanie, czy przesłanie tego artykułu trafi do Polaków, którzy śpią, a raczej już tylko wegetują? Czy informacje zawarte w filmach YT będą dla takich "roślinek" nie ujmując nic roślinom przekonywujące? Czy zamiast otworzyć oczy, uszy i cały umysł pozostaną biernymi duszami, którym wystarczy serial o Ferdku Kiepskim bo ich iloraz inteligencji nawet do tego poziomu nie dorasta? Tu na tej łodzi WSZYSCY muszą wiosłować, abyśmy dopłynęli do brzegu, bo inaczej będziemy wciąż dryfować bez celu i końca. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, jak zostało powyżej napisane, kilka lat temu, światy się rozdzieliły. Ale będziemy podawać rękę wszystkim szukającym wsparcia niezmiennie i do końca.

   Usuń
 42. Na nowotwory: jaskolcze ziele (glistnik) wystarczy listek dziennie jako profilaktyka zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 43. Z jakich źródeł autor wpisu czerpie informacje, że smugi kondensacyjne to chemtrails? Temat bardzo mnie interesuje, więc będę wdzięczna za odpowiedź. Enka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=OP7z2gn2qpA
   Ale w zasadzie wystarczy z zadumą popatrzeć na niebo. :)

   Usuń
 44. Mam ciarki gdy to czytam. I już od jakiegoś czasu tak myślę i spotykam się z niektórymi członkami mojej rodziny i znajomymi możliwe, że po raz ostatni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem intuicja zapowiada, co się wydarzy. Każdy decyduje - i każdy programuje swój los. Warto zachęcać bliskich do WYBORÓW ŻYCIA, jeśli są otwarci na to. :)

   Usuń
 45. Witam jestem Paweł mam pytanie odnośnie tego co się dzieje w Polsce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, co wszędzie tam, gdzie mocno zaciągnięto struktury okupanta. Wierzchołek tej struktury jest demoniczny. U nas programy kontroli umysłu czy bombardowanie chemtrails jest silniejsze niż w wielu miejscach planety, no i mamy gniazdo skorpionów - Chazarów.
   To ponure acz rzeczywiste spojrzenie na sytuację. Natomiast dzieje się równolegle rozpad obcych i antyludzkich instalacji, a świadomi Lechici projektują Nowy Kraj. Będzie pięknie. :)

   Usuń
 46. Jestem jako jedyny który się nie szczepił w pracy bo od samego początku tej pandemi czułem że coś jest nie tak i teraz nie wiem co mam zrobić oni zabiorą mi muj dom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kwestii porad prawnych na taką okoliczność proszę mailować. Nikomu domu nie wezmą, poza tym restrykcje w Polsce będą już powoli łagodnieć, zgodnie z przepowiedniami Strażników Wedy tu będzie ognisko wolności i wzorca. Więc bierzmy się za to. :)

   Usuń
 47. Budziłem się długo, ale jakby po części już od dawna jestem przebudzony i szczerze powiedziawszy, do mało kogo docierały moje argumenty. Wszędzie traktowany byłem i jestem jako dziwadło i zmuszony byłem sprzedawać jako żart informacje o chociażby chemtrails. A to tylko po to żeby nie zwariować.
  Paradoksalnie cała ta srajdemia a teraz historie z wojną na Ukrainie okazały się dobrym testem na człowieczeństwo. Teraz dopiero widać kto jest kim. Kurtyna opadła. Szkoda, że musiałem zerwać większość znajomości. Tak widać musiało być.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiało. Ale są w tym duże plusy mimo żalu i sentymentu. Wiele relacji miało betonowe buty. Dlatego niektóre zerwania dają nam poczucie lekkości.
   Przekazywanie pewnych rzeczy żartem wbrew pozorom też zasiewa. W latach 2008 - 2013 w humorystycznych opowiadaniach publikowanych tu i ówdzie zasiewałem coś w ten sposób, bo czułem, że poważny przekaz wtedy byłby odrzucony niemal gremialnie. Na przykład o iluminatach i reptylach.
   Dziś jest inaczej. Jest wiele męczących i ponurych rzeczy, ale ewidentnie proces w toku, idziemy do przodu :)

   Usuń