2022/04/26

U progu największych ujawnień nasz spokój i odwaga są chronione przez serce

 


    Prawdziwa mapa Ziemi tudzież Wszechświata to największa tajemnica iluminatów. Jesteśmy już w fascynującym (ale niełatwym psychicznie) procesie wielkich ujawnień. Ujawnienia będą mieć charakter sekwencyjny - jedno powiedzie w drugie. Nim zdołamy otrząsnąć się po jednym, kolejne może jeszcze bardziej oszałamiać kompletnym przetasowaniem widzenia świata.
    Dobre siły będą czuwać nad tym, aby ujawnienia filtrować, łagodzić w odsłonach, ponieważ dla mnóstwa ludzi skala odkrytej prawdy oznaczałaby zbyt duży wstrząs - nie wszyscy jednak doczekają całej prawdy, ponieważ zwyczajnie jej nie wypatrują...
    Nie trzeba natomiast przyjmować wszystkiego bez czujności i cennego radaru serca - intuicji, ponieważ sataniści, którzy będą sabotować prace dla Wolnej Ludzkości do końca, między rzeczywiste artefakty i odkopywane prawdy będą dorzucać zwodnicze fałszywki. Podstawowym celem takich podrzutek jest zabijanie entuzjazmu w ludziach - archeologach prawdy i wolności. To bowiem gasi Dziecko Boże, które każdy z nas nosi w sobie i które to Dziecko popchnęło nas do tej wspaniałej pobudki...
    Szanując i badając zatem artefakty - pamiętajmy, że nie one są esencją naszego dziedzictwa, Wed Przodków, naszych praw i możliwości godnych rycerzy Jedi - lecz energie przeniesione w sercu, energie, których zło nigdy nam nie wydarło: wdzięczność, życzliwość, serdeczność, szlachetność, determinacja, wola, miłość, empatia i godność.
    Jednak przyjmując wobec kolejnych ujawnień rezerwę i dystans, które chronią Równowagę - jednocześnie warto pilnować znakomitej i decydującej cechy Słowianina: odwagi i otwartości umysłu. Może się bowiem okazać, że najbardziej niewiarygodne przekazy dotyczące naszej Ziemi i tak zwanych kosmitów, tudzież demonów - są właśnie prawdą...
    Odwaga, intuicja i prawość wiodą nas przez wszelkie pułapki do wspaniałego Świata Boskich Praw. I tam się wszyscy spotkajmy.
    Czcibor i Dobromiła
 
                 Największa tajemnica iluminatów: mapa Ziemi i Wszechświata
                    (dostępna dla Rodaków posiadających profil na Facebooku). Takie i inne artefakty i znaleziska każdy musi sobie weryfikować sam:
 
 

37 komentarzy:

 1. Kochani, jedno pytanie kiedy się to zacznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ujawnienia już trwają, proces jest optymalnie rozłożony, od archeologii poprzez medycynę, do religii. Jeśli masz na myśli ogólnomedialne bum, to już niedługo, co ciekawe, operacja armii Rosji i gromadzona przez Putina dokumentacja ma to wpływ. Po prostu nie będzie już możliwe ukrywanie tak zuchwałych i antyludzkich spisków i matactw. Jednak dzieje się rozdzielenie światów, a to oznacza, że do wielu ludzi prawda może już nie dotrzeć. A to z tego powodu, że jej zwyczajnie nie wypatrują.

   Usuń
  2. Nigdy. Zarządcy nie pozwolą.

   Usuń
  3. Tak! To co było ukrywane i tworzone w ukryciu tajnych komnat jest już teraz głoszone po dachach. Prawieda wypływa na powierzchnię!!!!! Dobrym Ludziom na radość i dobrostan a unym na pohybel.
   Sciemniaczom wszelkiej maści już dziękujemy. Odegrali swoją rolę jak najlepiej umieli, by obudzić Ludzkość.

   Usuń
 2. Czciobrze, ja wiem, że nie miałeś złych intencji. Proszę o ponowną weryfikację tych informacji, bo nieświadomie wspierasz antysłowiański proceder ośmieszania ludzi o otwartych umysłach. Takie mapy i cały koncept Płaskiej Ziemi zostały zmyślone przez CIA, żeby ośmieszać ludzi szukających prawdy związanej z wieżami WTC.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. Słowian o otwartym umyśle nie można ośmieszyć. Badają i weryfikują wszystko z opanowaniem. Ośmieszenie to odnoga wyszydzenia tudzież zgnębienia, nie ma to nic wspólnego ze światem Słowian ani ich prawdziwym słownikiem.
   Co do kwestii CIA, uważnie przeczytałeś artykuł?;

   Usuń
  2. Rozumiem że masz już pewność w widzeniu Ziemi, i my to szanujemy. My nie skupiamy jeszcze na tej kwestii dużo energii, ale trzymamy się elastycznego stanowiska. Trzeba też przyjąć, że organizacje laminatów wprowadzają podwójne podpuchy,'żeby jeszcze bardziej nas skołować. Nie mamy jednak chyba wątpliwości, że oficjalny przekaz NASA jest daleki od prawdy. Ale jednak jest tu.istotne: fałszywki i zwody ciemnych są bez znaczenia, bo nic już nie powstrzyma ludzi, którzy wybrali wolność. Z każdym dniem rośnie ich odwaga, pewność, determinacja i opanowanie. Szala się przychyliła.

   Usuń
  3. Jak USA zaczęło pobąkiwać o tym, że UFO jednak istnieje, już sam pentagon mówi, że coś takiego wojsko zaobserwowało, to stworzyli płaskoziemców. Jest to narzędzie do wyśmiewania tych, którzy nie wierzą w oficjalną propagandę. Wczesniej jak media chciały kogoś ośmieszyć, to przed kamerą pytali się co myśli o UFO. Potem nabijali się z takiego człowieka, żeby podważyć jego wiarygodność. Dokładnie można było to zobaczyć przy plandemii. Ci co się nie zgadzali, od razu media zaczęły ich wyzywać od szurów i płaskoziemców, tak samo zmyślono naklejkę anyszczepionkowców, mimo że wcale nie chodziło o wszystkie szczepienia, tylko te na covid.
   Ten gość co był przed główne media promowany jako płaskoziemca i wystrzeliwał się w rakietce, zginął, znaczy oficjalnie, bo nieoficjalnie służby same go wykończyły, bo był już balastem. Spróbuj zaistnieć w CNN, czy BBC a tego gościa pokazywali, ot tak przypadkiem zdobył medialność i przypadkiem wypromowano teorię płaskiej ziemi.
   A to że ziemia nie jest płaska można sprawdzić, wystarczy zmienić półkulę na południową i obserwować gwiazdy. Przy płaskiej ziemi konstelacje nie mają prawa się zmienić.

   Usuń
  4. Pora nam wszystkim zrozumieć, że prześmiewanie to brak serca. Kiedy przestaniemy się bać czyjegoś śmiechu ropuchy, zaczniemy być naprawdę wolni.
   Okupanci wyśmiewali wszystko, oni też wprowadzili termin "teorie spiskowe". Dla nas nie ma to już znaczenia i nie ma na nas wpływu. Badamy prawa życia z własną wolą i potrzebą.
   Pamiętaj, że jakiekolwiek źródło przyjąłeś za wiarygodne, może być takim samym zwiedzeniem, jak każde inne.
   Jeśli stworzono, jak wierzysz, płaskoziemców, to tylko spytamy, co im to dało? Nic. Pobudka płonie jak ognie na szczytach gór. Nic nie mogą zrobić i po prostu się kończą.
   A nam trzeba wzajemnej ŻYCZLIWOŚCI, to jest energia najwyższej kreacji.

   Usuń
  5. Dziekuje Wam za pracę, fajnie , wiedziec , ze sa ludzie co to kumaja, nie poddawajcie sie jestem.z Wami, droga wolnosci to niewygodna droga ale jedynq sluszna, Ci co tego nie moga pojac sa ignorantami lub jeszcze nie doszli tu, okazmy I'm zrozumienie, sporo czasuto wertowalem fajnie teraz ze spokojem sie oglada ten teatr. Wspanialosci I Wytrawlosci

   Usuń
  6. Dziękujemy Ci za ciepłe słowa. Pięknie i raźno z takimi towarzyszami iść do przodu... :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Jak wielu wolnych ludzi 🙂 Dla nas FB jest platformą przekazu. Przez którą zresztą się poznaliśmy 😉

   Usuń
  2. Ja mam, ale nie mam tam zdjęcia i wchodzę tam rzadko.

   Usuń
 4. Słowianin na uchodźstwie ⚔️27 kwietnia 2022 08:58

  Na to, że jest okrągła też nie ma dowodów.
  I też nie mam Pejsa 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Kwestia jest prosta. Nie mamy ŻADNYCH dowodów, tylko podsunięte informacje okupantów Ludzkości. Dlatego prawdopodobieństwo, że Ziemia jest taka, jaką nam przedstawiają służby owych okupantów jest mikra.
   Cały czas uprawiają na nas żonglowanie informacjami, dlatego najlepiej się nie spinać i przyjąć wszelkie opcje jako możliwe. Poza tym... kształt Ziemi jest ważny, ale nie jest priorytetowy teraz. Teraz priorytetem jest praca dla wolności, praw, zdrowia i dobrostanu.

   Usuń
  2. Przepraszam, ale to jest nieprawda, że nie ma dowodów. Już samo pojechanie nad morze i oglądanie odpływających statków wskazuje, że Ziemia nie jest płaska.

   Usuń
  3. W porządku. :) Każdy ma swoje dowody i swoje postrzeganie, prawidłowo.

   Usuń
  4. Nie okrągła tylko jeśli już to jest elipsoidą obrotową. Na to ostatnie dowody są w postaci ruchu precesyjnego Ziemi. Znali go już starożytni na co są dowody, więc raczej z tą płaską ziemią to brednie, ale kto wie. Może świat jest w jakiejś bańce elipsoidalnej zamknięty i dlatego ta precesja? Nie mam pojęcia. Nie zgłębiałem akurat tematu Ziemi. Za jakiś czas dowiemy sie prawdy. Podobno Ziemia jest też pusta w srodku i mieszkają w jej wnętrzu inne cywilizacje.

   Usuń
 5. Słowianin na uchodźstwie ⚔️27 kwietnia 2022 10:52

  Ja szczerze, to nie wiem, jaki kształt ma ziemia, ale z tym statkiem na morzu to, jak się weźmie lornetkę, to znowu się pojawi. Prawda jest taka, że może być i kwadratowa 😄🙏.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę zwrócić uwagę na to jak statek znika kiedy odpływa coraz dalej. Przez lornetkę wtedy też dobrze widać, że on się nie zmniejsza, a "chowa" za horyzontem

   Usuń
  2. Słowianin na uchodźstwie ⚔️28 kwietnia 2022 22:43

   Tak tylko patrząc przez lornetkę i biorąc pod uwagę zakrzywienie ziemi to już dawno powinien zniknąć za krzywizna, a jest w lornetce. Zostańmy przy tym, że ja nie wiem, bo nie wiem, a Pan/Pani wie.

   Usuń
 6. Tutaj zastanawiam się dosyć często co Rydzyk miał na myśli mówiąc często że „idzie nowe ludzi plemię”…czy to chodzi o plemię turańsko-chazarskie? Że tak zapytam retorycznie?

  Jesteśmy intruzami we własnym kraju, a będzie jeszcze gorzej, dopóki ich krypto-powinowaci będą rządzić w naszym kraju…
  Ale jest jeszcze jeden poziom Szanowni tej gry wojennej…jesteśmy krajem, który jest jednolity narodowościowo i można nas było skłócać (w ramach divide et impera) tylko politycznie, co tzw polityczne „elity” robią nieprzerwanie, a od jakiegoś czasu Polacy się na ten rodzaj uodpornili. Wiemy, że skłóconym narodem świetnie się rządzi o czym wiele razy pisałem.
  Gdy diaspora ukraińska się u nas zaaklimatyzuje i będzie pielęgnować neobanderowskie trendy i będzie jej dużo i nabędzie jeszcze większe przywileje i wszelkie prawa przewyższające nasze, to Szanowni… będziemy już wtedy skłócani na poziomie etnicznym, a jaki to kaliber, to wystarczy prześledzić wojnę w byłej Jugosławii.

  Więc dziś, apeluję do tych co sobie bezmyślnie nakładkę na zdjęciu profilowym na FB z flagą ukraińską wklejają…puknijcie się mocno gumowym młotkiem w łeb…być może jeszcze nie jest za późno na opamiętanie…
  Ichni prawnicy wyszkoleni za nasze pieniądze będą nas sądzić, a policjanci pałować…a wtedy to już na poważnie witajcie w Polin…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słowianin na uchodźstwie ⚔️29 kwietnia 2022 10:57

   Ci od flag płyną z prądem nie znają historii. Ja bym poczynił radykalne kroki wobec tych przybyszy tak jak nasi przodkowie pognałbym ich z naszej Macierzy, i to szybko, bo zaczynają się rozpychać łokciami.

   Usuń
  2. Słowianinie tak trzeba zrobić i to się wkrótce zadzieje, bo naród polski Lechicki jak czuję to już się budzi i trzeźwieje, rośnie wzburzenie na niesprawiedliwość rządzących okupantów i to jest dobra wiadomość.
   To się zadzieje bo musi, znakiem jest WIATR HISTORII.

   Usuń
  3. Słowianin na uchodźstwie ⚔️2 maja 2022 08:39

   Tak kochana Słowianko Lechicki wiatr wywieje kreatury z naszej ziemi.
   Ps. Słowianko widziałem co trzpił wypisywał do ciebie u wolnego Słowianina na blogu miałem go olać, ale przesadził gnojek ⚔️.

   Usuń
  4. Aniu tak coś się dzieje, choć na razie anemicznie, ale jednak. Koresponduję od pewnego czasu z jednym Panem Michałem z Australii, który do Polski przyjechał po latach. I on napisał i opublikował w internecie Proklamację Narodu Polskiego. Teraz zaś ma plan aby stworzyć w Polsce pierwszy sąd prawa (prawdziwego) opartego na prawie naturalnym i Common Law. Na razie wszystko jest w fazie wstępnej, ale kilku chętnych jest. M. in. ja się zgłosiłem. Michał nawiązał kontakt z kimś z Kanady kto ustanowił tam autonomiczną republikę Kanaty (Kevin Annett bodajże). Dzięki niemu i ostatnio czytanej książce "Jesteś człowiekiem, nie osobą" sporo dowiedziałem się o prawie i o oszukańczym matriksowym systemie prawa morskiego z domniemaniem zgody i strawmanem (fikcją prawną pisaną wielkimi literami). I poznałem dzięki niemu bardzo mocne narzędzie jakim jest Affidavit. Ostatnio je wykorzystałem w sporze ze strażą miejską dotyczącym parkowania. Minęło 1,5 miesiąca jak dotąd prawie i cisza. Opisywałem sprawę u TAWa na blogu. Jakby ktoś miał chęć się włączyć w tworzenie tego sądu prawa i być np. jednym z tzw. jurorów (po naszemu to się chyba nazywa ławników) czy pełnić jakąś inną funkcję (np. szeryfa - pewnie jakaś inna nazwa będzie ale na razie roboczo jest taka, bo nikt innej jeszcze nie wymyślił) to Michał na pewno Was przyjmie. Mail do niego jakby co: 26whitebox@gmail.com Tutaj treść Proklamacji opracowanej przez Michała: https://suwerenni.org/2021/10/23/proklamacja-narodu-polskiego/

   Usuń
  5. Jeśli się dowiemy o tym jak zakwestionować jurysdykcję ich pseudosądów to nie będą nas sądzić o ile nie złamiemy prawa (naturalnego). Ja już eksperyment procesowy z mandatem za parkowanie w tej sprawie zrobiłem i jak na razie wypadł pomyślnie. Poza tym jesteśmy w fazie początkowej tworzenia pierwszego w Polsce sądu prawa, a nie korporacyjnego sądu ustaw i rozporządzeń bez ławy przysięgłych. Gdy takich sądów powstanie więcej to bezprawie zacznie być zwalczane.

   Usuń
  6. Przepraszam że znowu piszę ale sądzę że to istotne - tu jest informacja o wolnych miejscach do tworzenia sądu prawa w naszej Lechii https://suwerenni.org/2022/01/22/sa-miejsca-wolne-do-tworzenia-pierwszego-sadu-prawa-oddolnie/

   Usuń
  7. Jeszcze jedno (może mnie nie przeklniecie) - o sile Affidavit. Dobry artykuł. Polecam. Jak dotąd wygląda na to, że to faktycznie działa. Sam sprawdziłem choć w błahej sprawie o 100 zł mandatu. https://suwerenni.org/2022/02/05/affidavit-bardzo-mocny-instrument-prawa/

   Usuń
 7. Tutaj są przedstawione dowody na precesję. http://antynajda.manifo.com/precesja
  Wiele różnych teorii spiskowych jest prawdziwych, ale teoria płaskiej Ziemi raczej do nich nie należy.

  OdpowiedzUsuń
 8. https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/splaszczajaca-sie-ziemia-za-krotka-doba-i-inne-powody-by-badac-ewolucje-pola-grawitacyjnego-planety

  OdpowiedzUsuń
 9. Robert Angierman29 maja 2022 14:38

  https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/splaszczajaca-sie-ziemia-za-krotka-doba-i-inne-powody-by-badac-ewolucje-pola-grawitacyjnego-planety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To rządowa strona. Nie możemy im wierzyć.

   Usuń
 10. Żyjemy wewnątrz Ziemi.Tzw Niebocentryzm.
  Jest to celowo zagłuszane i celowo stworzono teorie płaskiej ziemi aby konkurowała z życiem na kuli .
  Polecam kanał na yt Królewska tv

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teorii jest kilka, ale właśnie to czyni najważniejsze - uruchamia myślenie i odwagę weryfikacji ludzi. Spory o jedyną prawdę to strata czasu, warto przyjąć elastyczną i wręcz pogodną postawę, bo w swoim czasie sprawa będzie jasna. Teraz esencją jest gotowość, przyjęcie, że może być inaczej niż mówią w TV, bo dla wielu to nadal za dużo.
   Warto na pewno szukać łącza z Matką Ziemią, jaka by nie była, nie odmówi :)

   Usuń