2021/11/15

Komunikacja między Lechitami - 4 kroki dla uzdrowienia Przestrzeni Ojczystej

     


    Każdy z nas może natychmiast włączyć się w proces harmonizacji Przestrzeni Ojczystej.

    Dlaczego warto to zrobić?

    - klaruje to przepływ informacji 

    - tonuje nastroje i zwiększa odporność na stresy i burzliwe zdarzenia wszystkim Istotom w polu wspólnym

    - podnosi i stabilizuje wibracje nam i innym wokoło, co wspiera zdrowie, równowagę i łagodzi przebieg wszelkich procesów 

    - sprzyja poczuciu bycia otoczonym pieczą, życzliwością, taktem i godnością

    - przywraca właściwe wzorce Dzieciom i daje im obraz uporządkowanego i łagodnego świata życzliwych wspólnot 

    - wspiera całą transformację Rodów, Narodu i Przestrzeni.

    Jak to zrobić?

    - zatrzymać swój udział w destabilizowaniu energii i zaniżaniu wibracji - poprzez nieprzekazywanie w dalszy obieg negatywnych, straszących, odbierających entuzjazm i spokój informacji

    - wycofać swój udział w seksualizacji Dzieci i młodzieży  - poprzez nieprzekazywanie kolejnym odbiorcom żartów, memów, ilustracji, zdjęć, przekazów o charakterze seksualnym, erotycznym, wulgarnym. 

    - zasilać wizerunek kobiety, matki, dziewczyny, Laszki, Słowianki jako Istoty otaczanej godnością i wdzięcznością, a nie aurą zmysłowo-erotyczną - poprzez nieprzekazywanie w dalszy obieg obrazów kobiet obnażonych, kuszących, generujących energię seksualną.

    - pracować nad łagodzeniem emocji i komunikatu słownego - zastępować miłymi, harmonizującymi i dźwięcznymi Słowami rodzimymi o wysokiej częstotliwości - wulgaryzmy, seksualizmy, obelgi, przekleństwa i niechlujne skróty. 

    Jak wynika z powyższego, udział w harmonizacji Przestrzeni poprzez oczyszczanie jej z niewzorcowych nawyków ma dwa tory działania: 1) kiedy otrzymujemy niewzorcowy rodzaj przekazu (na przykład mem obnażający kobietę lub żart z wulgaryzmem), to albo nie przesyłamy go już dalej, albo, jeśli to możliwe, czynimy to w poprawionej formie. 2) Wszelki komunikat od nas wysłany bliskim, Rodakom, znajomym, nieznajomym, Przestrzeni - ma formę taktowną, staranną i możliwie uniwersalną wobec różnych poziomów wrażliwości odbiorców. 

    Dziękujemy wszystkim za rozprowadzenie tego przekazu, którego intencją jest wspólne ruszenie dla uzdrowienia Kraju i podniesienia Dzieciom poczucia pieczy, wartości i dobrostanu. Każdy Rodak liczy się w tym czynie i każdemu za współpracę jesteśmy wdzięczni.

    Dobromiła i Czcibor

5 komentarzy:

 1. Tak, po trzykroc tak👍
  Puszczam w Świąt ten apel i uczestniczę w jego realizacji ❤️👍🙏

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy używanie wulgaryzmów jest według państwa czymś złym? Ja zgadzam się z apelem i sam nie używam wulgaryzmów w swojej mowie, ale czy ich używanie jest złe i powinno być rugowane z języka ludzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest na częstotliwościach, w tym dźwięki i słowa (komunikaty, przekazy). Najlepszy język to język harmonii i Mocy. Za wulgaryzmem harmonia nie idzie, bo wibruje on takimi czy innymi emocjami i intencjami. Pomijając to - u niejednego z obecnych rozmówców może wzbudzić dyskomfort lub napięcie, ponieważ jemu wulgaryzm zakodował się w takim znaczeniu. Zatem jeśli można nie kląć, to lepiej nie kląć. :)

   Usuń
  2. Powiedzcie to Aleksandrowi Jabłonowskiemu...

   Usuń