2021/11/07

Afirmacja dla ochrony Dzieci

 


    Jesteś Światłem i otacza Cię światło Boga Najwyższego Centrum wszystkich wszechświatów. Nasza miłość zasila Twoje połączenie ze Źródłem. Żadna energia i żadna istota niskich wibracji nie ma prawa się do Ciebie zbliżyć. Jesteś dla nich niewidzialny. Taka jest nasza wola. Stało się, stało się, stało się!
 
   ...każda afirmacja, którą podpowie Wam serce, będzie najlepsza między Wami, a Dzieckiem.
 
    Dobromiła

8 komentarzy:

 1. "Żadna energia i żadna istota niskich wibracji nie ma prawa się do Ciebie zbliżyć. "
  Trzeba to zmienić, bo podświadomość słyszy to jako obawę pred tym i lęk, czyli jakoby sprowadza to...
  Lepiej byłoby Tylko istoty wyższych wibracji, w wibracji Miłości mają prawo się do Ciebie zbliżyć.

  Przepraszam, ale to bardzo ważne!

  Pozdrawiam Svietlana

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się że Świetlaną, w afirmacjach nie używamy słowa ,, nie,, ! ponieważ pole informacyjne nie zna tego zaprzeczenia. To tak jak do dziecka , mamy mówić ,, stój,, zamiast ,, nie biegnij,, , ponieważ odrzuca słowo ,, nie ,,i odbiera komunikat ,, biegnij,,, więc dokładnie odwrotny od zamierzonego ! Afirmacja powinna być też w czasie dokonanym, z poziomu obfitości, nigdy z poziomu lęków i niedoborów, to bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witajcie 🙂 Dziękujemy za opinie. O tym że "nie" jest nierejestrowane przez podświadomość czy wyższą jaźń, krążą teorie nie wiadomo skąd, być może to jeden z owoców New Age. I może być prawdziwy, albo i nie. W tej kwestii nikomu nie narzucamy prawdy jedynie słusznej. Dobromiła stosuje od lat taką afirmację z dobrym działaniem, ale może być tak, że komuś to nie rezonuje. Moim zdaniem słowo "nie" na energię, Moc odcięcia nie myli wyższej Jaźni która wie wszystko. Jedno tu jest pewne: najlepszą afirmacja dla nas wszystkich będzie taka, którą ułożymy sobie sami według odczuć, my postaramy jedynie propozycję. Błogosławimy Wam i Waszym Rodom i bardzo dziękujemy za wspólną drogę do pięknej rzeczywistości. 🍁🍂🔥🙂

  OdpowiedzUsuń
 4. Może nie w temacie, ale na pewno jest wiele osób, które chorują, powiedzcie co maja przyjmować, czy są naturalne metody by wyzdrowieć z wirusa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zioła, medytacja, afirmacja, uziemianie, duże ilości węgla aptecznego. Wirusy czy też coś co za nie uważamy, przyciąga niska wibracja ciała, a przegania wysoka. ⚡

   Usuń
  2. Nie ma żadnych wirusów.
   Nie ma chorób, są tylko braki i spadki energii.
   Medycyna przyszłości będzie medycyną energetyczną

   Usuń
  3. Na ten czas polecamy zioła, między innymi wrotycz, mniszka, pokrzywę, piołun. I duże ilości węgla aptecznego. Plus zawsze istotną bosegę i witaminy C, D+K. :)
   Plus: to, do czego ciągnie potrzeba indywidualna.
   Plus: medytacja i komunikacja z Wyższą Jaźnią i Źródłem.

   Usuń