Braterstwo Polaków i Rosjan. Odrodzenie Wielkiej Wspólnoty Słowian

 


1. Braterstwo Polaków i Rosjan nigdy nie wygasło -  https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2021/12/braterstwo-polakow-i-rosjan-nigdy-nie.html

 

 

AFIRMACJA DLA UZDROWIENIA BRATERSTWA POLAKÓW I ROSJAN:

(jeśli każdy, kto przeczytał i poczuł sercem ten przekaz, wypowie ją w Przestrzeń choć jeden raz, wszyscy uczynimy cud kreacji):

Matko Ziemio, której wdzięcznym Dzieckiem jestem 

Matko Ziemio, której Strażnikiem Dóbr jestem

Natchnij swoją Mocą moich Rodaków i wszystkie Rodziny Polski i Rosji

aby uzdrowiły swe dusze i otwarły serca do światła mądrości

niech serce pozwoli nam wszystkim ujrzeć nas Polaków i Rosjan 

w jednej złączonej i radosnej Rodzinie

Nasze Narody są w Prawdzie

Nasze Narody są w błogosławieństwie Źródła Wszystkiego

Nasze Narody były i są w wiecznym przymierzu Wedy i Miłości

Ja, ...(imię), żyję w świecie dobrostanu i przyjaźni Rosjan i Polaków

Taka jest moja wola

Dziękuję Ci, Matko Ziemio

stało się, stało się, stało się.

...


    2. Projekt WszechSławia - ВсехCлавя - VsehSlavia - artykuł: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2022/02/projekt-wszechsawia-c-vsehslavia.html

    3. Projekt WszechSławia - ВсехCлавя - VsehSlavia - grupa międzysłowiańska na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/2259613067513822

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DUSZE PRAGNĄCE ZASILIĆ PROCES JEDNOCZENIA SŁOWIAŃSKICH RODÓW I NARODÓW 


    4. Wychowywanie dzieci w tradycji słowiańskiej. Weda od Braci Rosjan w ramach Kampanii Dla Wzmocnienia Wzajemnego Braterstwa

    5. Ukraina. Rosja. Polska. Braterstwo zostanie uzdrowione, ponieważ błogosławi nam Źródło. 

   6. Zjednoczenie Słowian czy sukces babilońsko-chazarskiej operacji Wołyń? Jesteśmy w decydującym momencie, TU I TERAZ 

   7. Wojna opuszcza Ziemię, a plany chazarsko-satanistyczne tracą zasilanie. Przyszłość Rusinów-Ukraińców, rola Lachów-Sarmatów. Zjednoczenie Słowian utrzymało się w Przestrzeni 

    8. https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2022/12/noworoczna-afirmacja-pojednania-sowian.html 

 

15 komentarzy:

 1. Do braterstwa narodów należy włączyć i inne narody Europy, a szczególnie Niemców którzy są do nas bardzo podobni, i genetycznie i kulturowo ale zostali zaprogramowani przez Chrześcijaństwo i materializm na iluzję wyższości i pragnienie dominacji które doprowadziło ich do patologii. Tak samo jak i Rosjan. Pozdrawiam, Heretyk ( paganheretic.wordpress.com )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Niemcy mają pochodzenie słowiańskie, ale też niezależnie od tego zgadzamy się z Tobą, Stan. Generalnie każdy Naród otwarty na współpracę ujrzy i nasze otwarte ramiona. :)
   Dobra analiza programu Niemców. Wszyscy dostali jakieś programy...

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie będziemy mieli dobrych stosunków z Rosją póki rządzi nimi Putin, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wojna trwa dalej, a Rosjanie jakoś nie wygrywają tak jak przewidywaliście.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ukraina przystąpiła do kontrataku i zdobywa coraz więcej terenu. To gryzie się trochę z waszymi artykułami, w których pisaliście o tym jak świetna i potężna jest Rosja. To nie jest kampania pełna sukcesów dla nich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rosja jest potężna i wbrew marzeniom satanistów z mapy nie zniknie. Jeśli pamiętasz nasze artykuły, to zapewne pamiętasz, że napisaliśmy, że wraz z początkiem wojny za dowódcami i oboma armiami ustawiają się istoty demoniczne, które zrobią wszystko, by wojna się zapętliła i możliwie długo desharmonizowała Ludzkość. To nie usunie ostatecznego zjednoczenia Słowian i Ludzkości, ale roztacza się dużo cierpienia i ciemności. Może postrzegasz cały obraz jako zwycięstwa Ukrainy (czyli kogo właściwie?), tak jak jednotorowo pokazują to media. Ale warto poczekać na wszystko, co zostanie naszym oczom odsłonięte. Cierpliwości.

   Usuń
 6. To prawda. Cierpliwości potrzeba i siły wiary.

  OdpowiedzUsuń
 7. Skoro Rosja tak świetnie sobie radzi w tej wojnie (tak, wojnie - to nie jest żadna "specjalna operacja"), to po co Putin ogłosił częściową mobilizację? Po co mu 300 tysięcy rezerwistów?

  OdpowiedzUsuń
 8. Operacja przeszła w wojnę, bo, jak przestrzegaliśmy, ciemne siły rzuciły na szalę cały potencjał. Wojna nigdy nie jest projektem dusz ludzkich. Ostatecznie, jak wszelkie inne satanistyczne projekty, i ta wojna przetransformuje zmiany dla dobra ludzkości, a nie Szatana. Ale to duże nieszczęście i wszystkim dotkniętym tym nieszczęściem błogosławmy, zasilajmy wygaszanie tego ognia.
  Na tym blogu nie popieramy ani tragedii ludu Ukrainy, ani ludu Rosji, dlatego komentarze szydzące z jednych lub drugich nie są i nie będą zamieszczane mimo prób (co prawda niewielu). Jako Lechici mamy rolę - niełatwą, ale ważną i możliwą - mediować i bratać innych Słowian i zamiast marnować słowo i energię na podsycanie bólu i gniewu i wspieranie jednego z tych krajów. Wspieramy porażki satanistów, a nie ludzi, bo to ich ofiary. Po obu stronach.
  Choć wydaje się to dziś nadzwyczaj trudne, to zbratanie nastąpi. I wojna też zgaśnie, jak każda, i wtedy będzie nad czym pracować. Pisaliśmy kiedyś, że każdy Naród Słowian musi przejść swoje przetransformowanie, oczyszczenie i porządki, i przy tym, co teraz się dzieje, dotyczy to i Ukrainy, i Rosji, i Polski, i innych. Nie traćmy wiary, mimo dużego cienia nad światem, bo będzie na plus, to jedyny kierunek na naszej linii czasowej. Ocena z dzisiejszej perspektywy kontrolowanych mediów jest zawężona i grząska, jeśli ktoś jest jednak pewny swego, to przecież nie będziemy się z nim siłować.
  BŁOGOSŁAWIMY SŁOWIANOM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiadaliście sukces armii Rosyjskiej i z waszych artykułów biła niezmącona pewność siebie i wiara w Rosyjską potęgę...

   Usuń
  2. Oczywiście, i tak się stało. Ale to nie znaczy, że nie dotyka nas dramat skierowanych ku sobie Braci Słowian. Wojnę zawsze projektują demony. Dlatego intencje i Moc kreacji kierujemy na osłabianie Ciemności i kojenie emocji ludzi. Ostateczne rezultaty będą dla wielu zaskakujące. Sataniści już słabną i to w przyspieszeniu. Cierpliwie i z ufnością obserwuj i czekaj. Afirmuj proces uzdrawiania i jednoczenia, to będzie dobrze skierowana intencja i energia.
   BRATERSTWO POLAKÓW I UKRAIŃCÓW.
   BRATERSTWO POLAKÓW I ROSJAN.
   BRATERSTWO ROSJAN I UKRAIŃCÓW.
   ZJEDNOCZENIE SŁOWIAN.

   Usuń
  3. Minął ponad rok, a Rosja dalej bezsensownie wysyła młodych ludzi na śmierć...

   Usuń