2020/11/04

Donald Trump wygrywa drugą kadencję Wolną Wolą swoich rodaków - media okupacyjne, Deep State i Kabała sięgają po wszelkie środki stojąc nad przepaścią

     

     

     Donald Trump prowadzi z kolosalną przewagą i wie o tym doskonale - wie, że jest zwycięzcą wyborów prezydenckich zgodnie z Wolną Wolną Narodu Amerykańskiego, i zgodnie z ewolucyjną transformacją Ameryki i całej planety. 

     Chazarsko-masońskie media w Polsce i wszędzie, gdzie Matrix kurczowo pilnuje omamionych społeczeństw światowych, podają fałszywe wyniki głosowania. Ma to nie tylko cel siania strachu i rezygnacji, ale rzeczywistej zmiany algorytmów przestrzeni poprzez zaprogramowanie milionów ludzi na rzeczywistość, w której zwycięża mrocznooki Joe Biden - czyli siły zła - i fizyczne wykreowanie takiej rzeczywistości dzięki Mocy sprawczej masowego, zbiorowego myślokształtu. 

     Donald Trump tymczasem już jest zwycięzcą - i żadne przestępcze kombinacje, w tym fałszerstwa, oszczerstwa i groźby, oraz programy kontroli umysłowej nie mogą już ocalić kabalistów i iluminatów przed definitywną klęską. Nie oni bowiem decydują już o dalszej ewolucji ludzkości i jej planety, lecz znacznie wyższe siły, a Wielkiej Pobudki już nic nie może powstrzymać.

     Obalenie światowych zbrodniarzy i zabezpieczenie instytucji, urzędów i mediów, oraz samych społeczeństw, przy użyciu sił wojskowych należy przyjąć ze spokojem.  

     Darz Bór Lachom i wszystkim wyzwalanym narodom!

     Czcibor i Edyta

 

     Relacja od lechickiego obserwatora z Ameryki:

 


55 komentarzy:

 1. 🙏 niech się stanie

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak Jest Koniec Chazarskich Rządów na Świecie

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dobrze dobro zawsze zwycięża ♥️

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze dobro zawsze zwycięża ♥️

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Wprost przeciwnie, weszło w pułapkę bez powrotu.

   Usuń
  2. Sami są swoja zgubą, bo teraz nawet "mugole" zorientują się jak z wielkimi matactwami mamy do czynienia i wyjaśnić lub ukryć sie już tego nie da. Zawierz w plan.

   Usuń
  3. I to też było konieczną konsekwencją. :)

   Usuń
  4. Trump zastawił pułapkę a oni wpadli. Przy okazji kłamstwa mediów też wyjdą na jaw. Genialne. Jestem pod wrażeniem.

   Usuń
  5. tak prowadzi że postanowił nie prowadzić i już jest inny prezydent takie bajki że maskara wypisujcie i byłem za trumpem ale niestety przegrał i trzeba się z tym pogodzić

   Usuń
 6. Ale jakoś nie widać, żeby coś się zmieniało, przymusowe szczepienia mają być, 5g jest i cała reszta, nie mówiąc już o Trumpie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczepienia i inne środki ludobójcze już nie dotyczą tych, którzy nie wyrażają na nie zgody. I programu przymusowego dla Narodu też już nie wprowadzą, jak to było w planie satanistów - pod bagnetami.

   Usuń
  2. Może nie wprowadza przymusu szczepień, ale może być zakaz pracy bez szczepienia.

   Usuń
 7. Mógłby Pan wytłumaczyć w jakim sensie, z jakiej definicji używa Pan słowa "algorytm"?

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdyby przegrali, nie byłoby już tych cyrków. Coraz większe znieolenia, a szczepionki już czekają.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na stronach astrologicznych koniunkcja planet wykazuje w styczniu wojnę, jak Pan się odniesie do tego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie więcej wojen, tylko wojna światła z ciemnością dogaśnie. Która strona wieszczy wojnę?

   Usuń
 10. Czy to że rozpadnie się nasza cywilizacja to znaczy że cofniemy się fizycznie i materialnie i będziemy musieli budować wszystko od nowa czy chodzi o rozpad mentalny, duchowy aby móc odrodzić się na nowo w nowym świecie i wyższych wibracjach?

  OdpowiedzUsuń
 11. Trump wygrywa drugą kadencję, taak? No, coś niezbyt. Na razie to Joe Biden "wie, że jest zwycięzcą wyborów prezydenckich zgodnie z Wolną Wolną Narodu Amerykańskiego"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biden wie tylko, że rozegrał swoje zaplanowane oszustwo. Nie zostanie prezydentem.
   https://www.bitchute.com/video/Pp5hM4sTyx87/?fbclid=IwAR1S9Zu4pwJA-E8lLmbfEIB_kGvn9C_mW3sTrdZ6JxhaSXr9rxYPwUD-qjY

   Usuń
 12. Wierzę w dobro w wykonaniu Trampa. Zwycieymy💪💪💪💪

  OdpowiedzUsuń
 13. Nwo nabierze siły po przegranej trumpa

  OdpowiedzUsuń
 14. 🙏 dzięki bogu niech się spelnia

  OdpowiedzUsuń
 15. Co zlego jest z Bidenem?

  OdpowiedzUsuń
 16. Dlaczego Czciborze wspierasz Trumpa? Przecież to kolejny amerykański celebryta. W innych artykułach takich potępiałeś. Mam nadzieję, że to przemyślisz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można nazwać celebrytą wodza mającego wpływ na całą planetę, w dodatku szachującego swymi dywizjami Lechistan. Trump albo NWO - co poprzesz? :) Los wyzwolenia Kraju Lachów nie zależy tak bardzo od Trumpa, że bez niego się nie zrealizuje, transformacja SIĘ DZIEJE. Jednak Trump może przyspieszyć kluczowe sprawy, w tym demontaż administracji polskiej pacyfikującej Rody Lechickie.

   Usuń
 17. A obozy, które szykują przecież to się dzieje. Wycofanie gotówki itd.

  OdpowiedzUsuń
 18. Boże spraw aby tak się stało Biden ogłosił że nie będzie dzielił Społeczeństwa to ja się go pytam jak można na równi traktować mordercę i ofiarę zawsze będą podziały na świecie jest dobro i zło jak on sobie to wyobraża żeby na równi ich traktować nigdy na to nie będzie zgody to juz świadczy o tym że byłby złym przywódcą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biden to ciemność,ale nie ma sensu rozważać jego wpływu na Amerykę i planetę, bo Trump wygra procesy o fałszerstwa wyborcze i cały obóz Kabały i iluminatów stojące za Bidenem JUŻ PRZEGRALI. Donald Trump nie opuści Białego Domu. :)

   Usuń
 19. Czciborze kiedy to nastąpi i kiedy w końcu dobro zwycięży? Ile jeszcze zdążą napsuć (chemitralsami, 5g, szczepionkami) zanim się ludzkość wyzwoli.
  Piszesz że szczepionki już nie dotyczą tych, którzy nie wyrażają na to zgody... Ja nie wyrażam i teraz co powiedzą mi nie szczepisz się ok ale nie możesz pracować, wejść do sklepu, dziecko do przedszkola itd itp. Dalej mówię ok tylko jako blokers długo tak nie pociągnę... dziecko może trochę posiedzieć ze mną w domu, ale ja bez pracy i bez jedzenia ile w tym domu wytrzymam.
  Słowem jak szybko transformacja się dokona i czy zdąży (ta transformacja) przed nieodwracalnymi skutkami dla nas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również czekam na odpowiedź.... co w tych kwestiach się wydarzy. Czego możemy się spodziewać. Oczywiście, że zła mysl przyciąga daną sytuację Ale jednak dzieją się te rzeczy jak wyżej opisane

   Usuń
 20. Nie zgadzam się z twoim zdaniem o Bidenie. Ja tam się cieszę, że on wygrał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie pytam, z jakich powodów go popierasz, czeka Cię niespodzianka zatem. ;)

   Usuń
  2. Anonimowy ,ty jednak nie masz zielonego pojęcia,co się dzieje!!!Gdyby Biden wygrał/chociaż to na 100% się nie stanie/wtedy zobaczyłbyś ,jak byś ćwierkał........może w niedługim czasie się obudzisz,czego ci życzę z całego serca.

   Usuń
  3. Donald Trump robi swoje - rzecz rozstrzygnie się w ciągu kilku tygodni. Zło na naszej planecie się kończy, co mój i inne blogi Lachów od lat zapowiadały.

   Usuń
  4. Zobaczymy w takim razie, wróżbito. Trzymam za słowo i czekam, aż Trump będzie prezydentem.

   Usuń
 21. Czekamy Czciborze na spełnienie się twojej wizji... czekamy, czekamy i czekamy..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niedługo, warto wziąć głęboki oddech i delektować się ciasteczkami korzennymi. :)

   Usuń
 22. A czy znane są ramy czasowe ostatecznego wyzwolenia planety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ramy są przesuwne jak linie czasowe, ale teraz mamy energie przesilenia i sami decydujemy, w której linii chcemy się znaleźć. Jak widzisz, wystąpiło zderzenie wybuchu świadomości społeczeństw z otwartym atakiem satanistów na prawa ludzkości - więc to musi się rozstrzygnąć w roku 2021, bez wątpliwości, w którą stronę. :)

   Usuń
 23. Zaczęło się. decydujące dni dla Ameryki, Europy, Lechistanu, planety.
  Zwolennicy Trumpa, świadomi patrioci, ludzie serca, ludzie wolni ściągają do Waszyngtonu.
  Jesteśmy z Wolnymi Amerykanami, z Wolną Ludzkością, od początku do nieskończoności. 🔥
  https://www.youtube.com/watch?v=GNQRGohdW9Y

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świadomi patrioci? Są tacy świadomi, że nie ogarniają jak działa demokracja... A ty Czciborze sam kiedyś pisałeś o głosie większości jako decydującym.

   Usuń
 24. Donald Trump wygrał wybory, fałszerstwo nie jest zwycięstwem. Kabała jest w stadium upadającej obrony. Rodakom chcącym otrzymywać bieżące informacje z Ameryki objętej rozpadem i ewolucją, polecam zaglądać poprzez Facebook na forum patriotycznych grup lechickich, Słowianie Reaktywacja https://www.facebook.com/groups/944967159243332 oraz Stowarzyszenie Lechistan Gniezno https://www.facebook.com/groups/2423223594657570
  Zachęcam także do obejrzenia tego filmu, dzięki Lachowi z krwi i kości, Aleksandrowi Jabłonowskiemu:
  https://www.youtube.com/watch?v=gS-yzAHi1ck
  W górę serca... i szable. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mówiliście o tym fałszerstwie, mówiliście o oznaczonych kartach... i nic. Niby takie wielkie i jawne oszustwo, a wy nie potrafiliście go udowodnić.

   Usuń
  2. "Wielkie i jawne oszustwo" jest tylko małym aktem w pojmowaniu rzeczywistych okupantów świata. Skąd wiesz, co dzieje się w USA? Cierpliwości, proces trwa, bez zmiany w Ameryce nie ma zmiany na planecie. Powinieneś już widzieć, że ludzkość podzieliła się na dwie części: część poddaną niewoli i destrukcji, i część świadomości i Wolnej Woli. Jak myślisz, długo te dwie odrębne sobie ludzkości będą żyć koło siebie?

   Usuń
  3. Zostaw to Amerykanom, tam się dzieje bardzo dużo, więc doczekasz się w końcu sensacji. :) Oczywiście ci, którzy okupują planetę, potrafią czynić potężne spektakle oszustwa i złudzenia, dlatego nie jest łatwo tego demaskować ludziom programowanym od tysięcy lat na uległość. Cierpliwosci.

   Usuń
 25. No Czciborze, widocznie się tutaj pomyliłeś w swoich przepowiedniach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. Donald zwyciężył. Większość Amerykanów mimo niewdzięcznego wizerunku ogłupionych konsumentów, wybrała reformatora. Ale na planecie ustawiona jest maszyneria wyborcza, która oblicza zwycięzcę z góry ustalonego przez tych, którzy ją zainstalowali. Rola Trumpa nie jest zakończona. Fakt, że jeszcze wszystkim trzeba nam cierpliwości, zwróćmy jednak uwagę, jak paraliżujące dla okupantów naszego Kraju staje się wybudzanie Narodu i odrzucenie szczepień. Co zapowiadane - przyjdzie. Jednak nawet przewidując trzeba mieć świadomość przeplatania linii czasowych i wysilonych prac tych drugich: okultystów i satanistów, którzy też posiedli moc sprawczą. Kreowanie jest zatem jak przeciąganie liny. :) Jednak spokojnie patrzmy w słońce. To my będziemy cieszyć się zdrowym i wolnym życiem, a nie ci, którzy podeptali prawa Stwórcy. :)

   Usuń
  2. Ehh już tyle miało być ujawnień dotyczących "fałszerstwa", a do tej pory nie było żadnego. Żadnych dowodów nie przedstawili, nawet Trump już sobie dał spokój.

   Usuń
 26. Ciemne siły wpadły w sidła ujawnień, a ludzkość się budzi i sięga po boskie prawo naturalne. Wynik tego równania jest prosty do obliczenia...

  OdpowiedzUsuń