2022/03/05

Ukraina. Rosja. Polska. Braterstwo zostanie uzdrowione, ponieważ błogosławi nam Źródło.

    Rosyjski Wedun Wsiesław Głoba w niezwykle przenikliwym, czysto wedyjskim przekazie o wydarzeniach na Ukrainie. Przekaz potwierdza to, o czym, zgodnie z naszymi odczuciami, pisaliśmy w artykułach z cyklu Rosja. Ukraina. Polska. - Ukraina jest SERCEM SŁOWIAŃSZCZYZNY, a za trwającymi starciami ustawiły się nadzwyczaj zmobilizowane istoty demoniczne (ich ostatnia szansa), aby rozpętać wojnę i holokaust.
    Błogosławmy i afirmujmy ochronę Braciom i Siostrom, zasilajmy wygaszenie walk i powrót harmonii. Podkreślamy też - nie odrzucajmy żadnego z narodów, ani Rosji, ani Ukrainy. Jesteśmy Wielką Rodziną.
 
    УКРАИНА. РОССИЯ. ПОЛЬША. БРАТСТВО БУДЕТ ИСЦЕЛЕНО, ПОТОМУ ЧТО ИСТОЧНИК БЛАГОСЛОВЛЯЕТ НАС
 
    Русский Ведун Всеслав Глоба в предельно проникновенном, чисто ведическом сообщении о событиях на Украине. Сообщение подтверждает то, о чем, по нашим ощущениям, мы писали в статьях из цикла Россия. Украина. Польша. - Украина - СЕРДЦЕ славянского народа, и за непрекращающимися столкновениями чрезвычайно мобилизованные демонические существа (их последний шанс) поставили перед собой задачу развязать войну и холокост. Благословим и подтвердим защиту Братьев и Сестер, поддержим прекращение борьбы и восстановление гармонии. Также подчеркиваем - не будем отвергать ни одну из наций, ни Россию, ни Украину. Мы Большая Семья.
 
     

 Za pracę dla Rodaków, tłumaczenie tej i innej Wedy dziękujemy Michałowi - https://www.youtube.com/channel/UCC6IJpq0yDEk1V8X22FhFAQ
 
    Dobromiła i Czcibor

62 komentarze:

 1. Chwała i Wdzięczność wszystkim czystym Duszom, które działają w dobrych intencjach💖

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za rozprzestrzenianie. Wsiesław wspomina o dwóch filmach dołączonych do tej odezwy, dziś przetłumaczyłem jeden z nich (napisy włączane)
  https://www.youtube.com/watch?v=lCPCBDML3Yc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i błogosławimy Tobie i Rodowi. Wykorzystamy wszystkie.

   Usuń
 3. Słowianin na uchodźstwie⚔️5 marca 2022 11:05

  Zjednoczeni Słowianie to największa moc, gdyby tylko przez wieki okupacji nas nie podzielono ta planeta wyglądałaby zupełnie inaczej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego nasilono niedorzeczne, ale diabelsko skuteczne programy waśni i bratobójstwa Słowian. I MY TERAZ MAMY TO ZAKOŃCZYĆ.
   Kończymy! :)

   Usuń
 4. Słowianinie 💏 ta planeta już niedługo powróci do pierwowzoru zaistnienia, gdyż miarka łotrostwa Ciemnych SIŁ została przepełniona.

  My Prawdziwi Ludzie Polacy LECHICI KREUJMY to co MAMY wewnątrz swoich SERC,a tak się STANIE.

  Nadszedł bowiem Czas oceny działalności Wolnej Woli danej nam przez Stwórcę Wszechrzeczy.

  Ta interwencja Źródła Wszechrzeczy i Matki Natury oddziela już Ziarna czyli Nas ISKRY ŹRÓDŁA od plew czyli ciemne szatańskie plugawe STWORY.

  TRWA trzeci rok wojny między gęstościami/wymiarami w którą my Ziemianie ISKRY ŹRÓDŁA jesteśmy wplątani.

  NASI ziemscy wrogowie są sprzedajnymi marionetkami ziemskich rządów, zwani też jako KABAŁA, czyli ZŁO skończone i wszeteczne,zwyrodnialcy, krwiopijcy krwi dzieciątek.

  Nie ma już zgody Źródła Wszechrzeczy na takie zwyrodnialcze postępowanie pewnej perfidnej kasty stworów, czyli Hybryd podpinających się pod LUDZKOŚĆ.

  NADSZEDŁ CZAS ŚWIATŁOŚCI ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY i stąd mamy to Wielkie i mordercze pranie brudów matrixa.

  My ISKRY ŹRÓDŁA BĄDŹMY RAZEM ZJEDNOCZENI w czynieniu względem siebie TYLKO DOBRA i nie zasilajmy SWOJĄ cenną energią ciemnych szatańskich sił.

  ZWYCIĘSTWO JEST ZAWSZE PO STRONIE ŻYCIA CZYLI ŚWIATŁA ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY, WAŻNE ŻE WRESZCIE DOSZŁO DO PRZEBUDZENIA tak wielu z Nas śpiących.

  Ja wiem, że przed Nami jest tylko to co NAJLEPSZE.
  Pozdrawiam serdecznie 💏 i bądźmy dobrej myśli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba ten Przekaz Mocy puścić dalej!
   Nie tylko Lachom, ale i innym Braciom i Siostrom. :)

   Usuń
  2. ❤ piękne to co piszesz Słowianko. Serdeczne dzięki dla Dobromiły i Czcibora za ich Wedę ❤
   Indygo

   Usuń
  3. Wszyscy mamy Wedę w sercu i się nawzajem częstujemy 💚❤️✨😀

   Usuń
  4. "NADSZEDŁ CZAS ŚWIATŁOŚCI ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY i stąd mamy to Wielkie i mordercze pranie brudów matrixa.'

   Aniu, ja o tym słyszałem już 3 lata temu. Miało być już dawno pozamiatane i mieliśmy się obudzić w Pięknym Świecie ubrani w piżamki w serduszka:-). Skoro ten czas się wydłużył, to twierdzę, że niektórzy fizycy kwantowi mają rację, że walcząc z system tylko go umacniamy. Ja proponuję olewkę i robienie swojego. Gorąco polecam słuchanie najnowszych audycji Johna Veto o fizyce kwantowej. W dwóch rzeczach z Johnem się nie zgadzam, ale z resztą się zgadzam i czuje podobnie sprawy.

   Usuń
  5. Zależy, co rozumiesz przez walkę? Podstawa, siła nośna to świadomość ludu. Lud budzi się już w przyspieszeniu. Wyobrażasz sobie, że masy pójdą na kolejne szczepionki? Miało być szybciej, ale pamiętaj, że w planach satanistów miało być też szybciej, acz zupełnie coś innego. Więc ze spokojem do przodu, i niech nas radują wszelkie przyczółki. :)

   Usuń
  6. "Zależy, co rozumiesz przez walkę?"

   Chodziło mi walkę, kierowaną lękiem i na siłę zmienianie tej matrixowej rzeczywistości.
   Prawdopodobnie o to chodzi niektórym fizykom kwantowym, w tym Johnowi Veto.
   John Veto to Nasz RODak i jego filmy są po polsku. Chodzi mi o jego ostanie filmy, w których mówi o walce z matrixem, że według niego ta walka z poziomu ego tylko ten matrix podtrzymuje.Oczywiście Czciborze i Dobromiło, że to nie dotyczy Nas, bo na waszym forum nie czuje lęku, a jedynie spokój, rozwagę i opanowanie. Czyli nie jest to z poziomu ego.

   Usuń
 5. SłowiAnka jak ja z takimi Istotami jak Ty,Czcibor Dobromiła i wielu innych rezonuję,wibracje migiem
  rosną, gdyby można było je zmierzyć byłby to ciekawy wykres.
  Wiem, że jesteśmy chronieni, to się czuje.
  Mocy i wytrwałości dla nas wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy!
   Dziękujemy Tobie i innym, że razem z nami pilnują pięknego ognia!
   :)

   Usuń
  2. Oli PRZYTULAM Cię mocno 💏, wszk Ty jesteś mną, a Tobą ja, albowiem Wszyscy JEDNO JESTEŚMY.

   Usuń
 6. Skoro uwazacie ze macie jakas moc to skupcie ja by uwolnic tych biednych ludzi trzymanych jako zakladnikow w otoczonych miastach. Im grozi wielkie niebezpieczenstwo. Sa idealnymi swietymi ofiarami dla ekip filmowych. Wystarczy podlozyc bomby pod bloki i wysadzic gdy Rosjanie beda atakowali. Nikt mnie nie przekpna ze to Rosjanie im wyjsc nie pozwola. Gdyby tak bylo wystarczylo kilka rakiet i juz by miasta byly zajete. Czesc cywili tez by zginęła ale na pewno mniej niz moze zginąc teraz... Gdzies byl komentarz choc nie wiem czy prawdziwy ze jeden blok juz wysadzono pod gruzami moze byc 200 ludzi. Nic nie mowia o odgruzowywaniu wiec albo fejk albo czekaja na ostrzal i oskarza Rosjan. Moze tez dlatego nie ma szturmu, bo po kilku dniach bedzie jasne ze ofiary dawniejsze.
  Oby nasi slowianscy Bogowie czuwali nad zakladnikami szalencow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw weryfikuj informacje, potem dopiero rozpowszechniaj. Sam twierdzisz, że nie wiesz czy prawdziwy, więc może wstrzymaj się z oskarżeniami.

   Usuń
  2. Rosyjskie Wojsko MOGŁOBY MIEĆ ZNACZNIE MNIEJSZE STRATY, w tym dowódców, gdyby szli i zdobywali szybciej. Czego nie robią, ponieważ STRATEGICZNY PRIORYTET ZAKŁADA OCHRONĘ LUDU UKRAINY ZA WSZELKĄ CENĘ. Trudno będzie odnaleźć w historii u wojsk niesłowiańskich podobny przypadek.
   Tak, oczywiście skupiamy MOC, by ocalić Rody Rosji i Ukrainy od bólu i traumy, aby szybko walki zamarły. Co się stanie, gdy upadnie tam gniazdo Szatana.

   Usuń
  3. A skąd te wieści?? Przecież w tej wojnie nie raz już ostrzeliwali cele cywilne. Ostatnio zabito wójta Hostomela, który był zajęty pomaganiem potrzebującym cywilom. Niedawno też uszkodzili gazociągi, a to zaszkodzi głównie cywilom kryjącym się po piwnicach. Może wypadałoby też zweryfikować informacje podawane przez Rząd Putina, nieprawdaż?

   Usuń
  4. Aby weryfikujesz te poruszające Cię informacje od chazarskiego rządu Ukrainy?

   Usuń
  5. Co to jest cel cywilny w dzisiejszej wojnie gdy tchorzliwi tzw zolnierze chowaja sie wsrod dzieci oraz kobiet nie bedacych zolnierkami. Tchorze potrafia sie chowac nawet w szpitalach, czyli robia je polem walki. Jesli cywile nie moga wyjsc z miasta to zawsze jest to wina tych co to miasto zajeli. Zawsze w czasach satelitow itd bo dobrze widac co sie dzieje na zewnatrz miasta i nikt by sobie nie pozwolil na ostrzelanie wychodzacych cywili n a oczach calego swiata. Co innego wewnaterz miasta gdzie mozna trzymac terror ktoey jest niewidoczny z zewnatrz. Powinny byc miliony filmikow z tych miast a sa chyba sporadyczne. To daje do myslenia. I dlarego boje sie o tych ludzi. Co do newsow w naszych mediach jest tam tyle klamstw ze trudno odroznic prawde od nich dlatego nie czytam i nie ogladam. A ludzie umieraja nie tylko na wojnie. U nas w czasach wirusa to ponoc 2000 dziennie i jakos cicho o tym (1100 bylo przed worusem a wladza straszyly 700 zgonami wirusowymi, no chyba ze mijala sie z prawda i umieralo prawie tyle samo co przedtem tylko z inna doagnoza...)

   Usuń
 7. Witam Was wszystkich. Oczywiście czasu nawet wymagają od nas pomocy, wspierania Ale też spokoju i nie napędzana całej sytuacji. Ale ja trochę z innej strony chciałabym napisać . Wczoraj słuchałam nagrania ,że wojna jest tylko przykrywka tego co ma powstać w okolicy wakacji . Ma wydarzyć się kolejna epodemia i z tego tytułu większość ludzi ma.zostac przymuszona to poddania się wiadomo czego .. czy to jest realny scenariusz ?....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba sluchałysmy tego samego kanału. Ja również zastanawialam się nad realnoscią tego scenariusza. A także całego kanału. Czasem słucham, ale mam mieszane uczucia

   Usuń
  2. Tak, oni to szykują, ale nie zdołają tego zrealizować. Siła oporu wobec tych szczepień i restrykcji rośnie już lawinowo każdego dnia. Nie mają środków, by to zrobić.

   Usuń
  3. Słowo podział lubię w stopniu zerowym. Pilnuję się, by go nie używać ani w nim nie uczestniczyć. Uny lubią dzielić i rządzić.
   Ja wolę mnożyć i współpracować.
   Jak nie wiadomo, jak się zachować, trzeba zachować się przyzwoicie.
   Ja stosuję zarówno wobec Rosjan jak i Ukraińców Złotą regułę „traktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany"
   Zawsze dobrze na tym wychodzę.

   Usuń
  4. Chodziło o globalny traktat pandemiczny

   Usuń
 8. Cześć Czciborze i Dobromiło. To ja Radek. Wyczuwam Pozytywne wibracje na Waszym blogu.
  Temat Rosji i Ukrainy podzielił niektórych RODaków, ale u Was na blogu czuje się coś Pozytywnego. Dziękuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staramy się po prostu pozostać sobą i pilnujemy się nawzajem. 😉 Serdecznie Ci Dziękujemy za te słowa i za to że do nas zawitałem. To nas to wzmacnia. Już konkretny hufiec lechicki stoi na tym wzgórzu 🔥😀

   Usuń
  2. Ukraina i Rosja podzieliła sporo Rodaków, co oczywiście jest kolejnym profitem taktycznym przeciwnika - ale to nie potrwa długo.

   Usuń
 9. Ludzie łączymy się w pięknie i harmonii !!!! HURRA wszystkie narody słowiańskie

  https://www.youtube.com/watch?v=w5hsZBIMIl0 bujac to my panowie szlachty

  OdpowiedzUsuń
 10. Może zadam głupie pytanie, ale jak możecie usprawiedliwiać atak Putina na Ukrainę? Naruszył integralność terytorialną sąsiada, któremu zagwarantował, że tej integralności będzie strzegł. Takie haniebne łamanie danego słowa nijak nie wpisuje się w słowiańskiego ducha! Staram się to jakoś zracjonalizować, ale całe moje jestestwo jest jak jedno wielkie „NIE!” Nie masz prawa gwałtem i przemocą doświadczać drugiego człowieka, nie możesz czołgami wedrzeć się do czyjegoś domu i oczekiwać że ci przyklasnę!
  Nie rozumiem dlaczego nie spotkało się to na tym blogu z potępieniem! Wyczuwam serdeczność Waszych serc, a jednocześnie widzę że popieracie, a przynajmniej dajecie im ciche przyzwolenie. Ten dysonans poznawczy nie daje mi spokoju. Nie posądzam Was o złe zamiary, więc jedynym logicznym wyjaśnieniem jest to że brakuje mi jakichś informacji. Widocznie bardzo ważnych informacji zupełnie zmieniających punkt widzenia. Czy moglibyście się nimi podzielić? Proszę

  Żywia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie uspraiedliwiamy wojny, ani Putina, tylko rozumiemy jego powody strategiczne. Jak napisaliśmy: WOJNA NIGDY NIE JEST DOBRA I ZAWSZE OZNACZA CIERPIENIA I TRAUMY. Putin uderzył prewencyjnie, uprzedzając agresję militarną ukraińskich Chazarów i NATO na Donbas i Krym, gdzie rosyjską ludność czekała pacyfikacja jeśli nie holokaust. Ukraina stała się narzędziem iluminatów do wywołania wojny światowej. Wybuch był nieuchronny, a ruch Rosjan miał na celu uprzedzenie w celu zajęcia tego, co później byłoby odbijane większą krwawicą i na masowych grobach ukraińskich i rosyjskich rodzin. Ruch Rosjan miał na celu zneutralizowanie ośrodków do masowego ataku chemicznego, biologicznego i nuklearnego. Tyle w kwestii spojrzenia strategicznego.
   Poza tym są jeszcze kwestie - karmiczna Ukrainy oraz walki światła z ciemnością. Niestety ostatnia bitwa tego rodzaju rozgrywa się właśnie tam. To nie jest po prostu walka Rosji z Ukrainą, lecz walka z satanistami, którzy poprzez przejęcie kraju uczynili Z niego ŻYWĄ TARCZĘ. W dodatku przeznaczoną do użytku uderzeniowego. Rozwiązanie tego jest bardzo skomplikowane.
   I też napisaliśmy, że pozostanie dla narodów Rosji i Ukrainy rozstrzygnięcie, czy to było nieuchronne, kto i do czego miał prawo. Wszystko to przecież zawarliśmy w naszym cyklu 3 artykułów Rosja - Ukraina - Polska.
   Jeśli chodzi o informacje bardziej konkretne z Ukrainy, w tym filmy z samymi Ukraińcami, którzy na przykład zdają raporty z terrorystycznych prowokacji np. ostrzałów domów ludności, aby przypisać to Rosjanom, czy np. zlikwidowanie gniazd azowskich Chazarów, to jest tego multum na forach np. słowackich i czeskich. My na forum FB niewiele tego udostępniamy, aby nie generować negatywnej energii. Ale te fora są dostępne dla wszystkich.
   My błogosławimy wygaszeniu walk i pieczy nad Rodzinami Ukrainy i Rosji. Zresztą Ukraińców wspieramy też realnie. Zwracamy Ci też uwagę na wykład weduna Głoba - bo oczywiście wojny należy unikać i można, ale nie kiedy większość narodu tkwi w omamieniu. Można urzeczywistnić wszelkie projekty, ale do tego potrzeba złączenia Mocy i myśli większej ilości ludzi, a nie garstki. Choć i garstka działa - tylko transformuje to przemianę wolniej.
   Oczywiście jesteśmy przeciw wojnie, niewoli, traumie, ale oprócz deklaracji NIE wielu ludzi potrzebuje informacji o tym co i dlaczego się dzieje. W każdym razie skupiajmy wolę na tym, aby to nie trwało długo. Możemy to sprawić.

   Usuń
  2. Wyobraź sobie kilkuletnie przyzwolenie polskiego rządu Chazarów na pacyfikacje niemieckich mniejszości, gwałty, podpalenia, gnębienie i traumy Dzieci. Na ile starczyłoby cierpliwości niemieckiemu rządowi? Wszystko zapisuje swoje konsekwencje. Pytanie brzmi - jakie intencje kierowały chazarskim rządem Ukrainy, który nie hamował (czyli stymulował) tego terroru na Rosjanach w Donbasie? Czy właśnie NIE TAKIE REZULTATY BYŁY OCZYWISTE, ZATEM WYLICZONE?
   Jeśli pytasz, co robimy, to akurat zaczęliśmy Projekt Wszechsławia, działamy na FB w grupie jednoczącej Słowian właśnie teraz, na przekor ciemności. Światło zwycięży. :)

   Usuń
  3. Tak naprawde Ukraina nie ma zarejestrowanych granic. Nie
   pamietam ktory przedstawiciel ONZ stwierdzil ten fakt. Ponoc rosci sobie pretensje do czesci Polski. Tak w sumie to, nie wiem o co wlasciwie walcza Ukraincy bo chyba nawet tej ziemi po bylych kolchozach im nie przydzielono. A miliarderzy do ktorych nalezy wszystkp po prostu sobie uciekli. Wstyd dla wladz ze nie wsadzi dzieci w pociagi i nie wysle na zachod, tak jak u nas wyslano dzieci powodzian na kolonie. Przeciez by ich inne kraje przyjely na jakis czas na takie dluzsze wakacje z dala od wojny. A dzis zobaczymy czy zywe tarcze zostaną wypuszczone z miast czy znow beda sluzyli jako parawan dla tych...

   Usuń
  4. Przecież cały czas z Ukrainy wyjeżdżają ludzie... W większości kobiety i dzieci, które jadą do Polski lub do innych krajów. Co wy gadacie z tym niewypuszczaniem? Uciekają kiedy się da.

   Usuń
  5. Zywia wskaz nam. Komentarze gdzie pislas o cierpieniu ludnosci Donbasu i Luganska przez 8 lat, gdzie pisalas o cierieniu ludnosci bombardowanej Jugoslawii, gdzie pisalas o cierpieniu bombardowsnej ludnosci Syrii, Jemenu, Iraku itd. Ja tez chce zrozumiec czemu jedni agresorzy sa lepsi a drudzy gorsi. Gdzie piszesz o cierpieniu zywych ludzkich tarcz zamknietych w miastach?
   Jesli mi teraz zal to tylko tych cywili w tych miastach. To prawdziwe ofiary tej wojny. Czemu OBWE stamtad ucieklo a nie balo sie siedziec w tez ostrzeliwanym Doniecku i Lugansku u tych "zlych Ruskich"

   Usuń
  6. Dziękuję Czciborze za odpowiedź. Odwet za dręczoną ludność jest... może nie dobrym powodem, ale przynajmniej wystarczającym (chociaż osobiście raczej starałabym się ciemiężonych obywateli jak najszybciej ściągnąć do siebie). Chociaż nadal nie mogę się z nimi zgodzić, bo za bardzo brzmią jak racjonalizowanie własnej agresji i wymyślanie powodów post factum, to rozumiem że dla osób... lepiej zorientowanych, są one zasadne. Po prostu żal mi tych wszystkich dzieci wysyłanych na front, bo tak, osiemnastolatkowie to jeszcze dzieci. Nie powinni przelewać krwi. Ani własnej ani innych. Nie mam za grosz zaufania do Putina, tak jak do wszystkich pozostałych „przywódców” którzy siedząc sobie bezpiecznie w fotelu wysyłają innych do walki, zwłaszcza na obcej ziemi! I zawsze zastanawiam się jaki naprawdę cel im przyświeca.

   Wykładu wysłuchałam, niestety coś mi w nim nie gra. Nie jestem w stanie powiedzieć o co chodzi, zwłaszcza że powierzchownie się z większością zgadzam. Po prostu podświadomość wysyła komunikat o błędzie.

   Co do Donbasu z moich informacji wynika, że ciężko mówić o znęcaniu się jednej strony nad drugą, bo obie wykazały się nieakceptowalnym poziomem przemocy.

   Do anonima z 16:52
   Ukraina w swojej konstytucji ma dość dokładnie określone jakie tereny obejmuje.

   Do anonima z 7:57
   Nie pisałam, bo po prostu tak długo nie śledzę bloga (nad czym bardzo boleję, bo z przyjemnością odkryłabym go wcześniej!). Nie wiem dlaczego uważasz, że „czepiam się”, bo agresorem jest Rosja. Agresor to agresor i nie ma znaczenia czy to Rosjanie, Amerykanie czy sam Perun. Jedni warci drugich! Oczywiście nie mówię o Amerykanach-ludziach czy Rosjanach-ludziach, mówię o tych kilku jednostkach siedzących w wielkich fotelach i wciskających czerwony guzik, bo mogą! (Jeżeli chcesz znać moje zdanie, człowiek odpowiedzialny za ekhem... „pomoc” Syryjczykom powinien, cytując jednego z chłopców u Montgomery, powinien stać się dobrym człowiekiem, bo wtedy uświadomi sobie ile zła wyrządził i to będzie dla niego największą karą.

   Żywia

   Usuń
  7. Żywio, Twoja wypowiedź jest mądra, wyważona i przenikliwa.
   Dziękuję, że jesteś tu z nami.

   Usuń
 11. Kochani czuję od Was niezwykłą moc i podziwiam Waszą postawę. To do Was trafiłam na początku mego poszukiwania kim jestem i co mam do zrobienia.. Odkrywam siebie przy Was i bardzo Wam dziękuję☺️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy Ci za dreszcze. To jeden z najpiękniejszych wpisów, jakie tu otrzymaliśmy. :)

   Usuń
  2. To ja Wam serdecznie dziękuję za obudzenie mej istoty😊 czuję ogromne wzruszenie z tej wspólnoty i wewnętrzny spokój.. Oświetlajcie zatem nasze serca i prowadźcie niczym Drogowskazy😊

   Usuń
  3. Jesteśmy sobie nawzajem drogowskazami, i aż się czuje to wzajemnie zasilenie. No to cóż, do przodu. :)))

   Usuń
 12. "NADSZEDŁ CZAS ŚWIATŁOŚCI ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY i stąd mamy to Wielkie i mordercze pranie brudów matrixa.'

  Aniu, ja o tym słyszałem już 3 lata temu. Miało być już dawno pozamiatane i mieliśmy się obudzić w Pięknym Świecie ubrani w piżamki w serduszka:-). Skoro ten czas się wydłużył, to twierdzę, że niektórzy fizycy kwantowi mają rację, że walcząc z system tylko go umacniamy. Ja proponuję olewkę i robienie swojego. Gorąco polecam słuchanie audycji Johna Veto o fizyce kwantowej. W dwóch rzeczach z Johnem się nie zgadzam, ale z resztą się zgadzam i czuje podobnie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ktos tu pisze ze z Ukrainy przeciez wyjezdzaja ludzie. Chyba nie widzial map. Rosjanie zajeli chyba nawet nie 20 % terytorium.. Ci tzw uchodzcy to z terenow gdzie nie ma wojska ukrainskiego i rosyjskiego. Ot wyjezdzaja sobie. Zakladam ze najbogatsi, bo to musi sporo teraz kosztowac. Nie widac ludzi z dziadkami i babciani na plecach jakby bylo u normalnych uchodzcow. Nikt normalny nie zostawia swoich starych czy schorowanych krewnych gdy ucieka przed wojna.
  A co sie dzieje w miastach gdzie kobiety zostaly same z obcymi w sensie pokrewienstwa zolnierzami to strach myślec. Nadal nie slysze by wypuszczono cywili. Ciagle slyszymy ze ginie duzo Rosjan i cywili a malo zolnierzy ukrainskich. Czyli mozna sie domyslic jak ci cywile gina. Tylko wyjatkowo zakuty leb nie domysla sie o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedni wyjeżdżają, inni nie. Jednych puszczają, innych zatrzymują, kolejnych straszą i przeganiają. Jest po prostu RÓŻNIE.

   Usuń
  2. Słowianin na uchodźstwie⚔️8 marca 2022 23:02

   Żal każdego życia cywilów i żołnierzy, ale to Ukraińscy nacjonaliści wydali rozkaz o niewypuszczaniu cywilów z miast obawiają się, że ich pozycję zostaną zlokalizowane i zniszczone używają cywili jako tarcz, a aktor z Izraela Załęski chcę rozdawać broń kobietom i dzieciom.

   Usuń
  3. Witajcie. Bardzo dużo bogatych Ukraińców, bawi się w tej chwili w Zakopanem. Więc niektórzy wyjechali , włącznie z mężczyzni w wieku poborowym .
   Indygo

   Usuń
  4. "Tylko wyjatkowo zakuty leb nie domysla sie o co chodzi."

   Niestety, wiemy... Aż za dobrze.

   Usuń
  5. W Zakopanem i wszędzie indziej bawią się przede wszystkim dobrze sytuowani Chazarowie. Większość potomków rodów Rusi Kijowskiej klepie biedę. Jeszcze.

   Usuń
  6. "W Zakopanem i wszędzie indziej bawią się przede wszystkim dobrze sytuowani Chazarowie."
   Dokładnie tego mi w moim komentarzu zbrakło .
   Indygo

   Usuń
 14. Słowianin na uchodźstwie⚔️9 marca 2022 04:05

  Niestety Anamiko tych zakutych łbów jest jakieś 70% albo i więcej.

  OdpowiedzUsuń
 15. Moi drodzy, dzięki Wam, realizuje się tom, co miało być pierwiastkiem tego bloga - dobra wibracja, atmosfera harmonii, spokoju i życzliwości. Dziękujemy.
  Nie puszczamy części komentarzy, które mogą prowokować starcia w temacie Rosja-Ukraina, bo nie chodzi o swary, zakłócenia tej przestrzeni, i o zasilanie tematu, który dość karmią media chazarskie.
  Prosimy też o ważenie słów - na przykład zamiast "głupi" można napisać "zaprogramowany" czy "zwiedziony". Niech tu wszyscy zaznają odprężenia. DZIĘKUJEMY :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamiast głupi można napisać też mądry inaczej... Sens ten sam, ale jak pozytywnie brzmi🌞

   Usuń
 16. Słowianin na uchodźstwie⚔️9 marca 2022 12:53

  Dla zainteresowanych tematem działań na Ukrainie

  .https://bacologia.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Juz wiemy kto glownie z Ukrainy wyjeżdża. Dzis jest oficjalne info w naszych mediach. Trwa ewakuacja Zydow z Ukrainy. Ponoc do Izraela. Przypominam ze zyje ich tam okolo 2 miliony. Ewakuuja ich przez Polske Słowację, Wegry, Rumunie,...

  A jesli chodzi o to co sie dzieje na Ukrainie a takze w Syrii to info tez na blogu kodluch.wordpress.sa tam tez ladne zdjecia z Syrii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i co z tego, że ludność żydowska też ucieka stamtąd? Przy okazji sypie się narracja jakoby to był żydowski plan zajęcia Ukrainy dla siebie. Więc wychodzi jawnie na to, że Baca i inni mu podobni nie mieli racji

   Usuń
  2. Słowianin na uchodźstwie⚔️11 marca 2022 05:40

   Pamiętaj, że żyd żydowi nie równy, a w Usra elu kończy się woda.

   Usuń
  3. Gdzie sie sypie? Dzis wyjezdzaja a za kilka miesiecy moga wrocic na dobrowolnie(sami wyjada) oczyszczony z innych teren. Dziala tam duzo grup wiec moga dostac zlecenie wysadzac domy a wina zawsze bedzie mozna Rosjan obarczyc a potem odkupic teren za bezcen.

   Usuń