2020/09/07

Szczepienia to taktyczny atak na aryjsko-słowiańską haplogrupę R1a1 - i najbardziej diaboliczna w historii inwazja na Lechistan     Zastrzyk jest jak ukąszenie węża. Każda dusza dziecka czuje to i krzyczy w rozpaczy i proteście. Oślepieni rodzice nie rozumieją tego krzyku. Szczepienie wstrząsa duszą i organizmem Laszęcia, osłabia jego zdolności i rozprowadza trucizny i "ukryte bomby", sabotujące ciało i umysł we wszystkich próbach sił przez całe życie.
     Kopiując mój wpis sprzed dwóch lat z blogu lechickiego:
     Tak, szczepienia są projektem depopulacji i faktycznym atakiem na aryjsko-słowiańską haplogrupę R1a1. Niszczenie genów lechickich ma taktyczny sens - bowiem geny decydują o potencjale i charakterze ducha i ciała, i nasz wróg to wie. To że Lechici byli nieustraszeni, że bili Rzymian, Franków, Niemców, Turków, Mongołów, że w walce o wolność własną i inną wznosili się na inspirujące świat wyżyny, że nigdy naprawdę się nie poddali, a jeśli ulegali, to armiom połączonych najeźdźców - to charakter naszego narodu zapisany w genach i matrycy duszy. Oni to wiedzą. Wiedzą, że Lechici i wszystkie narody słowiańskie stoją im na drodze do całkowitej kontroli planety.
      Zawarte w szczepieniach DNA martwych płodów oraz zwierząt wnika w DNA polskich dzieci. Zatrute lekarstwa, GMO, szczepienia, chemioterapia, fluor w wodzie czy paście do zębów, chemtrails, generujące agresję seksualną przekazy i inne środki to wielka antysłowiańska ofensywa, która ma na celu:
      - zdziesiątkowanie populacji

      - zniszczenie szyszynki jako generatora mocy i świadomości istoty ludzkiej
      - zdegenerowanie DNA jako szlachetnego genotypu aryjsko-słowiańskiej rasy wojowników o wolność
     
- zdruzgotanie wydolności umysłowej i fizycznej Lechitów, aby zamienić ich z najlepszych wojowników planety w schorowanych, niezdolnych do oporu niewolników
      - z pozostałej przy życiu populacji uczynić schorowanych, bezwolnych, ogłupionych, zseksualizowanych, przepracowanych, odciętych od prawdy i przyrody, niewolniczo skoszarowanych w metropoliach matrixa klientów iluminackich korporacji.
     Szczepienia przeczą właściwie całkowicie projektowi stworzenia człowieka. Przeczą sensowi życia...
     Przez dwa lata podniosły się nowe szeregi Rodaków w determinacji i woli. Siła tego szlachetnego pospolitego ruszenia Rodów jest wystarczająca, aby zatrzymać ten kryminalny i inwazyjny proceder już w tym roku, w przełomowym 2020. Siły światła, QAnon, słowiańscy bracia z wszelkich stron Europy - rośnie potężny front do skasowania satanistycznych i chazarskich operacji i przewrócenia ich armat na zawsze.
     Zapewniamy - wolność i bezpieczeństwo naszych Lasząt, i wolna wola rozwoju i wartości każdej lechickiej Rodziny są bliskie. STÓJMY MOCNO JAK DĘBY.
     Armie Spartan, Rzymian, Celtów, Azteków i Lachów wychodziły na pole bitwy zasilone owocami Natury. Starożytni i średniowieczni rzeźbiarze dokonywali cudów wizji i artyzmu, zasilając ciało i umysł owocami Gai. Goryle i lwy bez szczepień wznoszą się godzinami na wyżyny sprawności. Ludziom obecnej rzeczywistości wmawia się, że bez zaszczepienia dzieci i siebie samych skazują swoje Rody na marsz przez przepaście i kratery. To największa niedorzeczność i zbrodnia w historii ludzkości. Wspólnymi siłami odrzucamy to TU I TERAZ.
     Gdy nastanie dzień, że urzędy polskie ujawnią prawdę o tym ataku - o zniszczeniach dokonanych naszym Laszętom i naszym Rodom, część Narodu zatańczy w duszy, a może i na placu czy łące w porywie ulgi i radości. Część zapłacze. Nie wolno takich Rodzin dobijać swym triumfem ani satysfakcją - lecz tylko wesprzeć. O tym pamiętajmy, Lachy.
     Nie może być mowy o dwóch narodach Lechistanu - to byłby ostateczny triumf pobitych i upadłych Chazarów, i satanistów. Jest i będzie jeden zjednoczony Naród Lachów. Kto silniejszy - podniesie słabszego. Kto bardziej świadomy - pocieszy oszukanego. To największe wyzwanie dla nas wszystkich w chwili wyzwolenia, i wyzwaniu temu musimy po słowiańsku podołać.
     Dziś musimy zaciskać zęby, gdy każdego dnia oszukiwani rodzice oddają swoje dzieci medykom systemu pod zaszczepienie. To boli polskie serce - nieśmy SŁOWO wszystkim, którzy dają nadzieję wysłuchania i zatrzymania w pół kroku.
     Mimo to raduj się polska duszo - bo wkrótce ujrzysz wolne i bezpieczne dzieci na ojczystej ziemi.
     Darz Bór, Lachy. 🌳🌳🌳
     Czcibor i Edyta
     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 2 maja 2020
     🌿🌿🌿 PRZEDE WSZYSTKIM SPOKÓJ 🌿🌿🌿
     
     Poniżej ISTOTNE UZUPEŁNIENIE WIEDZY ⬇️
 • Kilkuminutowy filmowy przekaz na dowód, że mutacje DNA oraz eksplozywność i mnogość wirusów zostały z premedytacją rozprowadzone po kontynentach Gai przez iluminacko-masońską medycynę:
 • Filmowy przekaz, w którym między innymi o tym, że szczepienia i stojący za nimi diaboliczni taktycy odpowiadają za masowe skłonności depresyjne i samobójcze młodzieży całego świata:

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję - pokrzepiające jest coraz powszechniejsze wychodzenie Lechickich Rodzin z satanistycznej rutyny medycznej.

   Usuń
 2. No z tym Potockim to przesada, on wszystko powie, by zwrócić na siebie uwagę. Jak obcuje z katolikami, to jest katolikiem praktykującym, jak mowa o Słowianach, to on też Słowianin... Taki kameleon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda o panu Potockim jest złożona. Wniósł wkład w Pobudkę i świadomość (sam skorzystałem), pamiętać jednak trzeba, że też ku komuś takiemu skierowano specjalne środki w celu przejęcia kontroli. Wszystko będzie zweryfikowane, pozdrawiam Cię. :)

   Usuń
 3. Chciałam zostać lekarzem, żeby ludzi leczyć, ale po odkryciu prawdy,że jest to satanistyczna inkwizycja medyczna odcięłam się od trucicieli i masowych morderców .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wyjątkowy komentarz, pozwolisz, że zabiorę jako cytat tu i tam...

   Usuń
 4. Prawda -nie ma nic do dodania

  OdpowiedzUsuń