2020/09/07

Trump kontynuuje kampanię wypierania Kabały z planety. Amerykańscy żołnierze po raz pierwszy w historii giną w uczciwej wojnie


      Trump nie pojawił się znikąd w krytycznym momencie rozgrywek planetarnych. Taki moment określa ostatni dzwonek przed całkowitym upadkiem wolnego ducha na świecie. Taki moment to szczyt degeneracji u celebrytów i artystów, u kapłanów i polityków, widoczne obumarcie lub zgnicie instytucji (kościoły, szpitale, sądy, urzędy, media), liczne zabijanie posłańców prawdy, wolności i światła (Spiers, Lepper, dowódcy patriotyczni, lekarze holistyczni), uruchomienie masowej i niewidocznej tylko dla omamionych depopulacji.
      Taki moment to rzeź czyniona na Przyrodzie mechanicznie, wsparta legalnymi nakazami urzędów.
      Taki moment to zrzucenie masek przez grabieżców i władców świata: jawne już demonstrowanie satanizmu (papież, WHO, ONZ, Gates).
      Taki moment to SETKI TYSIĘCY DZIECI ROZLOKOWANE W BAZACH, PIECZARACH I TUNELACH NASZEJ SKOLONIZOWANEJ PLANETY W CELU DEMONICZNYCH AKTÓW ZBRODNI.
      Trump nie pojawił się znikąd i nie ma przypadku ani w jego władzy, ani w działaniach - nawet jeśli niektóre posunięcia są nieoczywiste i niejasne. Podczas pamiętnych wyborów objęci cyrografami (słowo "kontrakt" nie oddaje sytuacji) celebryci amerykańscy z furią wspierali Hillary Clinton (iluminatkę zamieszaną w zbrodnie przeciw dzieciom i narodowi), zaś na Trumpa spadały oszczerstwa i obelgi.
      Trump wygrał, ponieważ Gaja została wprowadzona w transformację. Oznacza to likwidację ciemności, wyzwolenie ludzkości, uzdrowienie Przyrody i objęcie nas nową, znakomitą jakością życia. Jak każdy proces, zabierze to swój czas, ale rozwój konsekwencji będzie dynamiczny. Zmiany w rzeczywistości po roku 2020 będą uderzające.
      Zwycięstwo obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych wynika z tego, że stanęła za nim rzesza patriotycznych oficerów z tradycyjnych rodów i siły pozaziemskie. Ciemność cofa się, mimo wściekłego oporu i uporczywych wysiłków zranienia kolejnych ludzi i ich rodzin, i zniszczenia równowagi Natury.
      W Polsce postępuje Lechickie Odrodzenie i RUCH OPORU BUDZI SIĘ W SZEREGACH NASZEJ ARMII. Mimo wysiłków Chazarów nie udało im się (nigdy nie mogło) zlikwidować wszystkich przenikliwych, dumnych, świadomych, oddanych Ojczyźnie dowódców (CASA, Smoleńsk, Petelicki). Oficerowie zdają sobie sprawę, że wprowadzenie dywizji amerykańskich (de facto, jak to orzekł Aleksander Jabłonowski, wojsk amerykańskich korporacji), miało podstępny, obłudny charakter okupacyjny. Celem tego manewru było zaszachowanie polskich niebywałych złóż metali i strategii polityczno-wojskowej, oraz wsparcie okupacji chazarskiej i prowokowanie wojny z Rosją (przy okazji tradycyjne wybicie kwiatu polskiej dumnej, wojowniczej młodzieży). Do rozciągnięcia obcych wojsk po lechickiej ziemi przyczyniły się wszystkie rządzące dotąd partie. Dla rozumu wolnego i dumnego człowieka jest oczywiste, że STOJĄCE W OJCZYŹNIE OBCE WOJSKO TO TOTALNE ZAPRZECZENIE STATUSOWI NIEPODLEGŁOŚCI.
      Przyjdzie dzień, że wojsko to zostanie z naszego Kraju wycofane i odzyskamy swoją rangę gospodarzy z błogosławieństwem przodków. Teraz należy natomiast zachować spokój. Obrót sytuacji i uzyskanie przewagi sił światła nad siłami ciemności sprawiają, że wiele taktycznych mechanizmów zainstalowanych przeciwko naszej i innych narodów wolności, może zostać użytych w odwrotnym celu. Zupełnie jak z Facebookiem, który zaprojektowano jako aparat ogłupienia społeczeństw, oderwania ich od prawdziwego łącza z krewnymi i Przyrodą, i poddania kontroli. Tymczasem aparat ten zaczął pracować na rzecz wyzwolenia dzięki udostępnianiu informacji niewygodnych dla systemu.
      Żołnierze Trumpa otrzymali nowe wytyczne i oznacza to tym razem współpracę z naszym wojskiem na istotnie uczciwych intencjach i korzyściach. Cierpliwości, Rodacy.
      Opinie na temat zamiarów i intencji prezydenta USA trafia się na rodzimych forach różne. Trzeba to sobie uczciwie powiedzieć: Trump jest patriotą amerykańskim, a nie słowiańskim. Jest to naturalne i oczywiste, że skupienie jego wysiłków dotyczy nade wszystko poprawy losu jego Rodaków. Tak samo nikt nie zreformuje i nie uzdrowi nam naszej gospodarki, szpitalnictwa, edukacji, sądownictwa i Przyrody, nawet jeśli oddziały amerykańskie zneutralizują gniazda Kabały i usuną zbrodniarzy z polskich miast.
     PORZĄDKI W DOMU LACHA MOŻE ZROBIĆ TYLKO LACH. Taki moment nadejdzie; już mnóstwo ludzi pracuje nad projektami i strukturami godziwego życia obywateli Lechistanu.
      Prezydent amerykański kocha Amerykę. Ale to jego polityka i jego armia otwiera dużej części planety, w tym Polsce, szanse wyzwoleńcze i rekonstrukcyjne. Dumny człowiek liczy się tylko z dumnym człowiekiem; nie o to chodzi, by wciąż kłaniać się w pas obcym wodzom, jak to do tej pory czynili nasi marionetkowi politycy. Właśnie nadchodzi czas, by wódz i wiec lechicki pokazały światu DUMĘ, PEWNOŚĆ, SPOKÓJ, MOC, HARMONIĘ I BEZWZGLĘDNE, SZLACHETNE ODDANIE OJCZYŹNIE. To prawda, że nawet zlikwidowanie iluminatów i wyparcie reptylian z Gai nie gwarantuje jeszcze pełni wolności i kreacji ludzkości - lecz nad tą pełnią należy pracować samemu, między innymi poprzez czakrę serca, łącze z Przyrodą, nadświadomością i życzliwe współdziałanie z Rodakami.
      A jednak warto docenić poczynania Donalda Trumpa i trzymać za nie kciuki, ponieważ jest to wielki wyłom ku wolnej rzeczywistości odmienionej planety. Trwa na niej wojna dobra ze złem, o której wiedział już Kennedy, a przed nim da Vinci. To najdłuższa wojna matki Gai, a teraz trwa jej ostatnia bitwa. Dzięki temu, niezależnie od pełni zamierzeń i intencji obcych wodzów, z naszego czy z obcego świata, kończy się era terroru, wojny, tortur, egzekucji i przede wszystkim cierpienia dziecka. Urzędy podtrzymujące Matrix skończą w gruzach. Wkrótce polskie struktury władzy posypią się jak domek z kart...
      Iluminaci i mordercy dzieci są w ewakuacji i tracą kolejne bastiony. Żołnierze Ameryki ratują uprowadzane dzieci od kilku miesięcy (wielu nie dało się ocalić) i PO RAZ PIERWSZY W HISTORII GINĄ W UCZCIWEJ WOJNIE. Z tego powodu po raz pierwszy im kibicuję i uważam, że warto nam Lachom wesprzeć ich bojowy duch.

🌿🌿🌿 Przede wszystkim spokój... 🌿🌿🌿

     Czcibor i Edyta
     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 23 kwietnia 2020

      Poniżej: PONAD 50 000 TRAUMATYCZNYCH DZIECI ZOSTAŁO URATOWANYCH PRZEZ ODDZIAŁY PIECHOTY MORSKIEJ W ZAŻARTYCH WALKACH [Materiał, którego nie polecam wrażliwym Laszkom, zwłaszcza matkom]:
https://kochanezdrowie.blogspot.com/…/ponad-50-000-traumaty…
      Ilustracja: wolny Lach odrzuca Matrix i z odwagą otwartego umysłu przyjmuje prawdę o świecie: ARMIA TRUMPA I POZAZIEMSKI SOJUSZ MIERZĄ SIĘ Z SIŁAMI NICZYM Z HORRORU: KABAŁĄ, SATANISTAMI, ILUMINATAMI, INWAZYJNYMI RASAMI I ISTOTAMI DEMONICZNYMI.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz