2021/09/18

Paraliż lekarzy i polityków to wstęp do nowej ery: CAŁKOWITEGO ZNIESIENIA WSZELKICH SZCZEPIEŃ. Lechitom czas otwierać serca na POWSZECHNĄ NARODOWĄ ADOPCJĘ SIEROT

 

    To, co zaczyna być zauważalne w ostatnim czasie, to nie tylko rosnące i docierające do coraz większej liczby naszych Rodaków przecieki o składnikach i skutkach szczepionek na tak zwany Covid-19 - i innych. Wypływa choćby z całą porażającą surowością prawda o nieszczęsnym antykobiecym Gardasilu. Jednak mamy kolejne oczekiwane i zapowiadane stadium: coraz więcej polityków zaczyna z oburzeniem ogłaszać, że szczepionki na tak zwany Covid-19 udostępniane Polakom zawierają grafen. Jest to działanie w samoobronie - ponieważ tama pęka i tylko niezwykle uśpieni ludzie z tej czy z drugiej strony barykady utrzymują niezmienione postrzeganie rzeczywistości. Politycy będą zatem z gniewem wołać o skandalu, a ogień maszynowy idzie wprost do wystawionych kozłów ofiarnych, na przykład producentów szczepionek. Albo lekarzy. Inna sprawa, że odpowiedzialni za ludobójczy proceder są wszyscy zaangażowani. Także w mydlenie oczu idące dwoma torami: sianiem postrachu, albo radosnych zachęt.

    To bardzo złożona sytuacja. Część polityków, i część producentów, i część lekarzy - nie wiedziało, co zawiera dokładnie kompletny skład szczepienia. Nie mówiąc już o tym, że większość z nich nie ma pojęcia - i uporczywie tego nie dopuści do umysłu - że ten skład zna całkowicie tylko wierzchołek piramidy okupującej i terroryzującej ludzkość - sataniści. Czy to jednak w słowiańskim pojmowaniu prawa i odpowiedzialności coś zmienia? Oczywiście jest różnica między kimś, kto demoluje DNA człowieka, a przy okazji jego Ród, nieświadomie, a kimś, kto czyni to z premedytacją w ramach diabelskiego rytuału. Trudno będzie jednak wyliczyć rozmiar i zasięg gniewu społeczeństwa, skoro rozwieje się cały hologram i stanie się jasne, że nasz i inne narody zostały bez litości zwiedzione do pułapki wyniszczenia. Nawet nieświadomi działania szczepionek - ani zresztą celu taktycznego iluminatów - urzędnicy Matrixa omamili i sterroryzowali społeczeństwo lechickie szykanami o charakterze okupacyjnym. Zhańbili się wszyscy, którzy w ramach rozkazów warszawskich okupantów pacyfikowali Polaków, odejmowali im zdrowia, radości, dobytku, godności - czy nawet życia: lekarze, policjanci, dyrektorzy szkół, firm, instytucji, politycy, dziennikarze, celebryci...

    Tę tragedię - bo jest tragedią, gdy obce siły potrafią manewrować społeczeństwami w bratobójczej mistyfikacji - każdy naród tego świata będzie musiał rozwikłać w zgodzie ze swymi obyczajami i siłą duchową. Trzeba podkreślić, że choć świadomość pozwala nam zrozumieć tak sam mroczny proceder, jak obecne przeobrażenia - to żal każdej utraconej duszy z Ziemi, i odpowiednio każda uratowana będzie cieszyć i wnosić nam światło w serce. Tak już mamy jako Istoty Boskie, czy to jakieś obce hybrydy pojmą, czy nie. 

    Już dziś możemy jednak poczuć ulgę w duszy - ponieważ zwyciężyliśmy. Mrok, który miał zagarnąć całą planetę, został powstrzymany. Naród Lechicki nie zawiódł oczekiwań, nie zignorował swego niezwykłego potencjału. Ten potencjał, mimo usilnych nakładanych programów i degradacji, wciąż mamy, i on nas przeniósł przez najgorszy czas - to intuicja, instynkt przetrwania, kody od Przodków zmagających się z resetami i holokaustami, to twarda i przekorna natura, to sensytywność, i wreszcie światło w sercu oddanym świętości samego Stwórcy - wolności. To dlatego, mimo oprogramowania kuriozalnego wysiłku i zuchwalstwa zresztą, taśmociąg szczepionkowy satanistów zamarł - ponieważ Lechici się ocknęli i dali odpór. Większość Polaków nie przyjęła i już nie przyjmie preparatu udającego dobroczynną szczepionkę. Jest to piękne zwycięstwo Lechitów, ale jest to też piękne zwycięstwo Stwórcy. 

    Jaką mamy sytuację? Taśmociąg stanął, a do części polityków dociera, że plan się nie powiódł, że Naród zaczyna się orientować i skupiać siły. Dlatego niektórzy manewrują z właściwą sobie przebiegłością i zrozumiałym pragnieniem zachowania życia i dobytku. Wiele chazarskich hybryd, mimo iż pociąg się wykoleił, będzie do końca sprzedawać bilety na kurs donikąd. Inna sprawa, że jeszcze się znajdzie grupa chętnych na te bilety, tak jak jest jeszcze grupa chętnych rozsiadać się w kościołach, mimo że sklepienia pękają i ulatują spod nich pyły i demony. Nikt jednak już nie złamie ludzi, którzy wiedzą i chcą żyć. I nikt nie może im nic zrobić. Jesteśmy najtwardsi z twardych i przetrwamy szykany, które jeszcze pozostały w zmizerowanym arsenale okupantów. Dbajmy o swoją siłę duchową i czystość ciała. Mocnych wibracji wolnego człowieka już nie przemoże żadna siła.

    Przed nami bowiem już tylko znakomite przeobrażenia w Polsce i na całym świecie. Upadek szczepionek na Kłamstwo Covid-19 przyniesie całe potężne konsekwencje uzdrowień dla ludzkości. Jednym z najważniejszych, czego do niedawna mało kto się jeszcze spodziewał, jest to, że zanegowanie i odrzucenie preparatów przeciw "pandemii" to wstęp do nieuchronnego zniesienia wszystkich typów szczepień dla Dzieci i dorosłych na całym świecie. Kompromitacja preparatu na Covid-19 uruchomiła bowiem w ludziach powszechnie zapomnianą cechę: wolę weryfikacji. To ostateczny koniec przyjmowania propozycji i narzuceń polityków, naukowców, lekarzy i innych "autorytetów" systemu za oczywistą prawdę i dobrodziejstwo. Słowianie wracają do sięgania po swą mądrość i wolę. Tragiczna lekcja z hologramem Covid-19 była potężną dawką Wedy, która okaże się pożyteczna mimo wstrząsu i traum wielu Rodzin. 

    Uruchomione domino musi położyć wszystkie klocki zgodnie z logicznym i naturalnym biegiem spraw. Matki i ojcowie zaczną weryfikować sens, pożytek, składniki i konsekwencje szczepionek dla noworodków, Dzieci i młodzieży, ponieważ pojęli, że tym medykamentom towarzyszy nade wszystkie jeden podstawowy składnik: kłamstwo. Skoro już przekonaliśmy się, że dla pieniędzy, władzy, kontroli, sadystycznych eksperymentów i satanistycznych rytuałów, można było podać ludziom obecną toksyczną i zabójczą szczepionkę - to nie ma żadnego rozumnego argumentu, by nadal przyjmować automatycznie, ufnie, w ciemno, wszelkie dotychczasowe.

    Co to oznacza? To, że wyjdzie ponura prawda - żadne szczepionki nie są potrzebne ludziom do życia i funkcjonowania, tak jak nie są one potrzebne zwierzętom biegającym wolno po świecie. Ani zresztą domowym i hodowlanym. Wszystkie są szkodliwe - ponieważ są ingerencją w świętą osobistą boską substancję człowieka - Krew. Tym samym odsłonią się smutne tajemnice wielu chorób, mutacji, schorzeń, alergii, asymetrii ciała, szkodliwych, autodestrukcyjnych skłonności i ograniczeń potencjałów Dzieci (i później już dorosłych). Można było dotąd przekonywać Rodziców, że winne temu są wady genetyczne, wiek, przebyte choroby, żywność przetworzona i inne rzeczy - prawda jest taka, że nade wszystko degraduje organizm i umysł narodzonego człowieka seria szczepień

    W Wolnym Lechistanie zostaną zniesione wszelkie szczepionki. W kolejnym stadium obejmie to zwierzęta domowe i hodowlane, ponieważ zostaną wykryte przyczyny skłonności chorób, nawyków rasowych i zneutralizowane metodami nieinwazyjnymi. 

    Po czasie chaosu przemian i emocji zagubionych ludzi nastąpi wyciszenie, zharmonizowanie i ostateczne uzdrowienie nie tylko Polaków, ale wszelkich sfer życia, od szkół, przez instytucje, po media. Mimo, iż zasilamy tylko dobre, ochronne i uzdrawiające energie naszym Słowem, musimy też wspomnieć o możliwych negatywnych konsekwencjach tak szczepień, jak wstrząsów energetycznych i psychicznych wynikłych i z samej gwałtowności ujawnień i przeobrażeń. Już od roku daje się zauważyć rosnącą tendencję do wypadków, katastrof, zabójstw i napadów szału; możemy zmierzyć się z prawdziwą kumulacją takich sytuacji. Między naszymi bliskimi, znajomymi, przechodniami, Rodakami mogą wystąpić nagłe stany załamania, rozpaczy i zapaści. Należy - dzięki świadomości i samokontroli - utrzymać opanowanie i stać pewnie na obranej drodze mimo smutku duszy. Okażemy pomoc wszystkim, którzy się o nią zwrócą (świadomie lub podświadomie). Niesienie pomocy to cnota boska i światło dla serca lechickiego. Starajmy się też nie dokładać od siebie do gniewu społecznego i wołania o pomstę. Wszystko pójdzie słusznym torem ewolucji.

    Zniesienie niewoli i jej arsenału, w tym sterowanej przestępczości, szykan, kidnapingu, satanizmu i szczepień otworzy nie tylko prawdziwą wolność i nowe możliwości dla nas wszystkich. Konsekwencją pułapki, w którą wprowadzono Naród, może być zwielokrotniona liczba Dzieci, które utraciły swoich Rodziców. Tym samym po raz pierwszy w dziejach staniemy przed prawdziwym wyzwaniem boskiej miary. To prawda, że jesteśmy już świadomi praw telegonii i znaczenia czystości i ciągłości genetycznych linii rodowych - dzięki czemu coraz bardziej harmonizują się Lechickie Rodziny (wszelkie działania dla Mocy genetycznej i duchowej dają także rezonans wprzód, kolejnym pokoleniom). Jednocześnie jednak staniemy przed wielkim problemem narodowym do rozwiązania (staniemy przed wieloma i wszystkie rozwiążemy) - sierotami odciętymi od dobrodziejstwa rodzinnego, ochrony, prowadzenia, czułości i miłości

    Czy może być wolnym, szczęśliwym, mocnym i boskim Krajem taki, w którym koszaruje się opuszczone Dzieci, by w rozciągającej się w czasie pustce i samotni wypatrywały tego, czego potrzebuje każde stworzenie boże? Domu i Rodziny. Gniazda i więzi. U naszych Przodków przed tysiącami lat nie było sierocińców, ponieważ żaden Słowianin przy zdrowych zmysłach nie pozwoliłby żadnemu Dziecku na cierpienie. Nigdy nie trwało długo, by Dziecko, które straciło Rodziców, znalazło dom. 

    Akceptowanie statusu Dzieci pozbawionych Rodziny i skupionej na nich uwagi, ochronie i miłości przez kolejnych oddanych sercem opiekunów, akceptowanie skoszarowania takich Dzieci (nawet w pojęciu tymczasowym) w tak zwanych Domach Dziecka, łamie wszelkie prawa wedyjskie, słowiańskie i zresztą boskie, i można określić to hańbą Kraju, który na to pozwala. Nie musimy jednak obarczać się winą, ponieważ tę patologię i wielką traumę wprogramowano nam z zewnątrz jako normę cywilizacyjną tak samo jak inne patologie. Wszystkie zostaną usunięte. Lechitom zbliża się czas próby serca. Wiele Rodów skupionych na podnoszeniu swej siły, na przywracaniu tradycji, na samoochronie i kreowaniu - będzie mogło pozwolić sobie na przyjęcie w swoje domostwo choćby jednej sieroty. Uczyni to niezwykły cud nie tylko tak szlachetnym Rodom, ich duszom, ale i Przestrzeni Ojczyzny, Wschodzącego Lechistanu, który uzyska wspaniały blask. Nade wszystko - uczyni to cud przyjętym i pokochanym Dzieciom, które oddadzą wdzięczną miłość takim Rodzinom. Stwórca będzie błogosławić Lechitom otwierającym serca.

    Uwolnienie technologii, ale jeszcze bardziej poszerzanie światła czakry serca bardzo wesprze ten być może najwspanialszy rezultat Odrodzenia - bowiem poszczepienne zanieczyszczenia i uszkodzenia genetyczne będą usuwane. Będą usuwane programy i traumy osobiste i rodowe. Powszechne uzdrowienie będzie wprost wyczuwalną i uskrzydlającą wibracją.

    Taka nas zatem czeka bardzo bliska przyszłość: 

    - koniec szczepień czyli okaleczania duchowego i biologicznego Dzieci (ludzkości) i ograniczania ich potencjałów

    - koniec samotności, strachu, chorób, upodleń i cierpienia

    - likwidacja szpitali psychiatrycznych. Nie ma chorób psychicznych (tylko podczepienia demoniczne, rozpacz i otumanienie farmakologiczne)

    - likwidacja domów dziecka

    - likwidacja żłobków i przedszkoli. Jako instytucji wprogramowanych podstępnie jako dobrodziejstwo, a będących sprzecznych z Wedami Słowian, Prawami Boskimi, Prawami Nietykalności i Ochrony Dzieci.

    - koniec przestępczości i wszelkich zagrożeń dla Dzieci. Każdy Lach, każdy Słowianin, każdy człowiek na Ziemi, stanie się pełnym zapału i wdzięczności Strażnikiem Wszelkiego Dziecka Tego Świata.

    Żyjmy, Rodacy, bo żyć warto!

    Czcibor i Dobromiła

    Jakie skutki przyniesie nam fałszywa pandemia? - w artykule Co ujawnienie Kłamstwa Covid-19 oznacza dla Lachów?https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/co-ujawnienie-kamstwa-covid-19-oznacza.html

    Artykuł mówiący o boskim i wrażliwym charakterze Krwi jako substancji osobistej, łączącej ciało z duszą:   https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2021/05/szczepionki-boska-substancja-istoty.html

    Zainicjowaliśmy w Kraju, poprzez blog Lechickie Odrodzenie, Kampanię Przeciw Wszelkim Szczepieniom Istot Żywych, jako sprzecznym z rozumem, wolnością i Prawami Boskimi. Dział bloga poświęcony Kampaniom Lechickim: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/p/kampanie.html

 


      Zasługi Jerzego Zięby, Premiera Pobudki Narodowej, w kwestii ujawnień skutków szczepień, tak jak uratowanie tysięcy Małych Lachów od uszkodzeń, pozostaną niepodważalnym czynem budzącym wdzięczność Polaków:

    https://www.bitchute.com/video/Ivnx98ffvIKN/

 


      

Podniesiony komfort życia ze względu na poprawę finansów, zdrowia, poczucia stabilności i ochrony, w połączeniu z radością duszy i otwarciem serca sprawi, że Lechici będą rozważać przyjęcie do swych Rodzin osieroconych Dzieci powszechnie, w narodowym ruszeniu:SPOKÓJ. KONTEMPLACJA. ODCZUWANIE. RADOŚĆ WSPÓŁISTNIENIA:


18 komentarzy:

 1. Dobry Wieczór. Gdyby w szczepionkach znajdowało się choć trochę grafenu, to substancja byłaby czarna, a nie przezroczysta. Człowieka da się oszukać, ale chemii już nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile ja wiem doniesienia mówią nie o grafenie ale o tlenku grafenu, a to inna substancja ze zdjęć mikroskopowych wynika że GO jest szary a nie czarny. Poza tym ilość jaka jest w tych eliksirach jest na pewno mała, więc doszukiwanie się koloru w eliksirze nie ma sensu.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. Naturalnie, potocznie, w uproszczeniu, większość powie o grafenie, a nie tlenku. Negowanie zawartości szczepionek - uprzedzaliśmy od początku, że fatalnych dla zdrowia i życia - nie ma sensu kompletnie, wobec ogromu ujawnień i to także ze strony ludzi systemu. Zamiast tracić energię na negacje, warto ją pożytkować na samoochronę i regenerację, w tym detoks.

   Usuń
 2. Cokolwiek jest w tym eliksirze śmierci,, to na pewno nie służy ludziom.
  Jeżeli jakiś preparat ma załącznik do pudełka w postaci 32 stron ze skutkami ubocznymi, wśród których jest zgon, to już powinna zapalić się każdemu czerwona lampka, co tam, żyrandol,ze coś tu nie halo. Tylko, że nikt nie czyta tych ulotek, nikt nie pyta przed przyjęciem szczypawek co to jest, jakie ma skutki uboczne itp.
  Do tego ta nachalna propaganda i reklamy i nagrody. Tu wszystko śmierdzi. Jeśli śmierdzi, to znaczy nie należy tego brać. W ogóle wszystko, co sztuczne nie nadaje się do organizmu człowieka. Proste jak drut.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochani. Cudowny przekaz, podniósł mnie jako mamę na duchu.
  W artykule brakuje tylko DATY. Kiedy nastąpi przełom. I ile nie winnych istot nie doczeka przełomu:(.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przełom jest już. Machina zabijania jest porażona. Oczywiście są i inne machiny, na przykład chemtrails, będą wyłączane jedna po drugiej. Kto wybiera życie, będzie żyć.
   Ilości ofiar nie chcemy programować podawaniem liczb, skupiamy siły na wspieraniu każdego w zasięgu.
   Jesteśmy już bardzo blisko wyzwolenia i choć teraz jest trudny i mroczny czas, warto było tego doczekać. 🙂

   Usuń
 4. "Już dziś możemy poczuć ulgę w duszy-ponieważ ZWYCIĘŻYLIŚMY"
  Dziękujemy Czciborze i Dobromiło za Wasze artykuły, ja, mało który czytam bez łez.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polska przedmurzem Europy
  Polska zawsze była przedmurzem
  dla Europy gdy ją broniła.
  Czy to pod Wiedniem
  gdzie Sobieski pokonał Turków,
  czy to bitwa z moskalem,
  słynny cud nad Wisłą,
  czy obecna walka
  z wojną hybrydową
  gdzie toczy się wielki bój
  z mocami piekielnymi
  gdzie broń biologiczna
  przyjmowana na ramię
  i propaganda która wmawia nam,
  że to dla naszego dobra.
  Bo szatan zawsze działa
  podstępnie i zdradziecko,
  zawsze zwodzi i ostatecznie zawodzi.
  Naszą sojuszniczką we wszystkich walkach,
  była i jest zawsze matka Boska.
  Ona ma moc nad szatanem,
  którego bezwzględnie niszczy.
  Nasi przodkowie obrali ją za Królową Polski,
  bo wiernie nam służy
  w walce o naszą wolność.
  Gdy zagrożenie czai się za rogiem
  ona wkracza do akcji
  by ubezwłasnowolnić wroga
  nie dając mu żadnych szans.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Dobromiło i Czciborze
  Cudowny przekaz sława

  OdpowiedzUsuń
 7. Piotr
  Dowód na zwycięstwo Polaków-Lechitów i Prawa Naturalnego
  https://wojdabejda.wordpress.com/2021/09/19/prezes-sadu-okregowego-w-warszawie-uznal-wniosek-o-kasacje-autorstwa-sedziow-arbitrow-miedzynarodowego-sadu-arbitrazowego-prawa-naturalnego-z-siedziba-w-lowiczu-ii-wydzial-zamiejscowy-we-flensburgu/#comments
  To jest historyczna chwila.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już otwieram moje Serce. Chętnie przyjmę Dziecko do mojego Rodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie to czytać 🌾🌾🌾 My też otworzyliśmy i kreujemy takie przyjęcie 🌄

   Usuń
 9. "DELTA OMICRON" to anagram do "MEDIA CONTROL". Matrix sie sypie. Żymianie nie przewidzieli, że ludzie tak szybko i sprawnie będą sobie radzić z ich bronią

  OdpowiedzUsuń