2020/05/16

Osadnictwo chazarskie na ziemiach Słowian dobiega końca     W efekcie Wojny Secesyjnej Chazarowie przejęli kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi, a ostateczną, pełną władzę - po zyskaniu kontroli nad systemem finansowym kraju - w roku 1913. Ekspansja na Amerykę była efektem mozołu ich pracy nad terytoriami wciąż rasowo i duchowo mocnej Europy i otwarcia możliwości amerykańskiej. Struktury administracyjne nowej państwowości były w podstawach, a jednolitość rasowa i narodowościowa - podstawowy filar stabilności i siły każdego kraju - nigdy nie zaistniały. Co więcej, ziemia amerykańska była znakomitym polem dla desantu rasy uprawiającej Kabałę i oddającej usługi demonom: wielkie pole holokaustu indiańskiego, a potem bratobójczej wojny Północy z Południem zachęcało do inwazji.
     Wojna Secesyjna nie była oczywiście wojną między dobrem, a złem, tak samo, jak nie były takimi wojny światowe. One zawsze były projektem Chazarów, jezuitów, masonów i iluminatów. 
     Chazarowie to specyficzna, skupiona na terrorze i demonizacji Gai rasa i bardzo wielu Słowian wciąż jeszcze nurtują rozterki, czy takie skumulowanie zła i niszczących intencji w jednym narodzie/rasie jest możliwe, a jeśli tak - w efekcie czego tak się stało. Badania genetyczne dotyczące pochodzenia Chazarów są wciąż niedoprecyzowane, ale ich kolebkę umiejscawia się w pobliżu Kaukazu, w grupie ludów tureckojęzycznych. Okazali się oni bardzo dobrymi wojownikami, którzy jednak doczekali się niefortunnych przeciwników. Całkiem dobrze poradzili sobie z Arabami, walcząc z nimi niezłomnie i powstrzymując ekspansję w kierunku ziem słowiańskich, ale już słowiański książę Światosław I zadał im trzy klęski i unicestwił państwowość. Od tej pory Chazarowie rozeszli się po świecie opracowując mistrzowską, skorpionią strategię wczepiania się w dogodne kraje. Jednak wyprawy słowiańskie były uzasadnione: kaganat chazarski miał złą sławę i drażniącą działalność: praktyki okultystyczne, oszustwa dyplomatyczne, napady i rabunki.
     Chazarowie z najwyższą skutecznością wykorzystali tę taktykę oraz zaszczepione w genotypie (czyli matrycy duchowo-genetycznej) cechy: przebiegłość, cierpliwość, przyczajenie, wyrachowanie, zdradliwość. Ich plan przejmowania kontroli nad planetą, w tym najważniejszymi dla tej operacji terytoriami USA i Słowian opierał się na decydujących polach działania:
     - przejmowaniu kontroli nad kluczowymi religiami, głównie katolicką
     - wywoływaniu wojen i przedłużaniem ich oraz ustalaniem ich ostatecznego wyniku poprzez finansowanie obu stron konfliktu
     - programowanie mieszania rasowego według klucza czarny mężczyzna-biała kobieta, w celu obniżeniu poziomu duchowości i energetyczności wszystkich "Gojów" planety, szczególnie białej rasy, szczególnie Słowian (którzy mają największą ilość linii energogenetycznych i najwięcej do stracenia potencjałów w wyniku mieszania).
     Wracając do kwestii, jak możliwe jest skoncentrowanie tylu złych, antyludzkich cech, można rzec, wczepienie całym swym jestestwem w usilną misji przeciw Życiu... Chazarowie w istocie nie skłamali, mówiąc, że są narodem wybranym przez boga. Długo jednak ukrywali, którego mieli na myśli. Tymczasem są jedyną rasą naszego świata oddaną nie Stwórcy Ojcu, lecz Lucyferowi. Dlatego najprawdopodobniej są rasą hybrydową, nie boską, stworzoną przy udziale boga zbuntowanych aniołów, jak to się określa. Lucyfer nadane im cechy duchowo-genetyczne oczywiście z rozmysłem podrasował, by jego armia wzniosła się na wyżyny. Stąd nie tylko brak empatii i zainteresowań jasnoduchowych Chazarów, ich cynizm i wyrachowanie, lecz i wysoce zaawansowane praktyki okultystyczne. Służbę dla Lucyfera ludzie przebijający się przez opary programów umysłu dopiero odkrywają - jak choćby Mel Gibson, który pierwszy oficjalnie przestawił Hollywood jako gniazdo satanistów chazarskich.
     Prawda jest jednak taka, że swego oddania ciemności Chazarowie nigdy nie ukrywali. Przyjąwszy taktycznie, podczas narady operacyjnej, judaizm jako religię, podczepili się pod Izraelitów, i tak przebrani, ruszyli na podbój świata z lucyferiańskim błogosławieństwem.
     Dlaczego my, Lachy, potrzebowaliśmy wieków, aby to wszystko ujrzeć? Czyż dziadowie nasi nie wspominali o porywaniu dzieci na szatańskie obrzędy żydowskie? Czyż goście chazarscy nie zdradzili nas przy każdej zapisanej w historii inwazji na nasz Dom i nie płaszczyli się przed najeźdźcą? Tak długotrwałe zaślepienie uczyniło po części nasze nadmierne otwarcie, życzliwość, dobroduszność i naiwność - lecz o wiele bardziej katolicyzm i inne aparaty kontroli umysłu, oraz medialno-urzędowa polityka zastraszania.
     Dziś nastaje wschód słońca. Cała planeta jest wybudzona i zyskała posiłki z zewnątrz. Siły te bez litości wypierają zagony archontów: odpowiedzialnych za rzezie i holokausty reptylian i inne rasy. Jednocześnie piechota morska chronionego przez Plejadian Trumpa wypala bezlitosnym ogniem gniazda okultystów i iluminatów na całym globie (szykują się operacje w naszej Ojczyźnie). Od miesięcy ratowane są tysiące dzieci uprowadzonych przez Chazarów w celu najciemniejszych rytuałów. Dla tysięcy jest już za późno.
     Cały świat wstaje, by wygnieść skorpiony ze swoich Domów, wstają i Lachy. Po słowiańsku patrząc na tych, których daliśmy schronienie, musimy ocenić rzecz z najwyższą surowością. Chazarowie złamali dwa najświętsze prawa lechickiej gościnności: zdradzili swych gospodarzy w wojnach obronnych i sprowadzili nań wszystkie obce armie, od babilońskiej, po amerykańską. 
     Co zaś gorsze: podnieśli rękę na nasze dzieci.
     Dokonania Chazarów będą uczciwie zbadane. Winni obu wymienionych rodzajów zbrodni nie mogą oczekiwać przebaczenia i zostaną rozliczeni.
     Czas, by odzyskać Dom, nad którym wschodzi słońce. 
     Czas, aby zrobić porządki.
     Czas, aby bezpiecznie wychowywać dzieci.
     NIECH SIĘ STANIE. 

     Czcibor i Stowarzyszenie Lechistan Gniezno

     Ilustracja: Władimir Filippow, okładka z książki Ruś przeciw Chazarom. 400 lat wojny.
     Poniżej film, który jest obowiązkową lekcją historii, polityki i życia dla każdego Rodaka. Apelujemy, aby każdy z Was, ojcze i matko, zapoznał z nim swe dzieci, jeśli ukończyło lat 15. Poniżej tego wieku treść jest zbyt drastyczna dla duszy. Jednak ta wiedza jest niezbędna, aby zrozumieć, z jakim wrogiem przyszło nam się zmierzyć, dlaczego nas pokonał, dlaczego przegrywa, i dlaczego pora bez wszelkiego wahania wymówić mu dalszej gościny. 
     Oto film:
https://m.cda.pl/video/211780529
https://m.cda.pl/video/8843126d?fbclid=IwAR2ILC1JokIGNCk-BSIPflojKoZqv7dYtFdi2DZiltR6DpjI2zYac3srA4w

Strona FB Stowarzyszenia Lechistan Gniezno:
https://www.facebook.com/groups/2423223594657570/

34 komentarze:

 1. Żeby jeszcze tylko o Chazarów chodziło. Ale oni są tylko jednymi z podwykonawców całego planu. Niestety...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielu naszych Rodaków dopiero teraz jest w stanie wyplątać się z fałszywek i straszaków systemowych mediów i uczelni, i przyjąć, że Chazarowie są, zawsze byli, naszym wrogiem. Watykan czyli Babilon część z nich jeszcze przerasta. Tym bardziej to, co jest ponad Watykanem... Ale jesteśmy silną aryjską rasą, w końcu zmierzymy się z całą prawdą i przyjmiemy całe Wedy.

   Usuń
  2. Chazarzy to potwory w ludzkich skórach,mające gadzich stworców. Ludzkie rasy na naszej planecie są stworzone przez różne gatunki istot pozaziemskich. Naszymi Stwórcami, którzy jako pierwsi z aryjsko słowiańskiej rasy przybyli na Ziemię byli D'Ariowie, tak powstała jedna z najstarszych grup krwi 0rh-, a główną ich cechą są szare oczy z powiększonymi źrenicami. Wedy mówią o czasach ok 460 tyś lat przed Chrystusem, ale to gady były jako pierwsze na Ziemii, dinozaury były ich dziełem...
   Już niedługo cała prawda o naszej planecie i Wszechświecie zostanie w końcu przekazana ludzkości, ale tylko jak większość z nas wejdzie na wyższy poziom świadomości, żeby móc tą prawdę okiełznać.

   Usuń
  3. Bracie, można jakiś kontakt do Ciebie?

   Usuń
  4. Jest email podany na stronie głównej. 🙂

   Usuń
 2. Czemu nie akceptuje Pan niewygodnych komentarzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma dla mnie niewygodnych komentarzy. Nie akceptuję chazarsko-trollowych podrzytków, które mają niskie wibracje, intencje waśni i judzenia, obelgi, wzgardę, szkalowanie Ojczyzny Lachów. Nie ma miejsca na to w tej świętej i MOCnej, mimo że tylko blogowej, przestrzeni wolnych dusz słowiańskich.

   Usuń
  2. Brawo .. popieram.

   Usuń
 3. Chazarzy to potwory w ludzkich skórach,mające gadzich stworców. Ludzkie rasy na naszej planecie są stworzone przez różne gatunki istot pozaziemskich. Naszymi Stwórcami, którzy jako pierwsi z aryjsko słowiańskiej rasy przybyli na Ziemię byli D'Ariowie, tak powstała jedna z najstarszych grup krwi 0rh-, a główną ich cechą są szare oczy z powiększonymi źrenicami. Wedy mówią o czasach ok 460 tyś lat przed Chrystusem, ale to gady były jako pierwsze na Ziemii, dinozaury były ich dziełem...
  Już niedługo cała prawda o naszej planecie i Wszechświecie zostanie w końcu przekazana ludzkości, ale tylko jak większość z nas wejdzie na wyższy poziom świadomości, żeby móc tą prawdę okiełznać.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Czas, by odzyskać Dom, nad którym wschodzi słońce.
  Czas, aby zrobić porządki.
  Czas, aby bezpiecznie wychowywać dzieci.
  NIECH SIĘ STANIE. "

  Troszkę znam się na magii słów i jeśli przyjmiesz moją vedę Czciborze, to przyjmiesz, jeśli nie to nie, ale muszę wtrącić tu swoje 3 grosze. "niech się stanie" stanie jest komendą mozolną, nie poruszającą energii z miejsca. To pułapka - zaklęcie bez ujścia energii.

  "niech stanie" - czyli niech stanie obecny stan (a tego nie chcemy wszak)

  Kiedy tak dumałem nad zastępstwem, przyszło mi słowo pierwej zaistnieje,a potem jeszcze lepsze - zistnieje (wybadaj sercem przekaz tego słowa, a poczujesz jego potężną moc)

  Czyli odrzucamy w komendzie/zaklęciu NIE-ch oraz STA(ń)e, a zastępujemy "Aby z(a)istniało"!

  Biały Wilk

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekaw jestem co my zwykli ludzie możemy uczynić aby rosnąć indywidualnie porozrzucane po świecie? Każdy kto czuje choćby cząstkę Łacha w sobie chciałby pomóc ale nikt nie wie jak? Medytacja? Nie oglądam TV nie jem mięsa, wróciłem do Polski rok temu, ale czuje jakby ludzie sobie tutaj nie ufali. Dziel i rządź świetnie się sprawdza nad Wisłą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz słuszność z tymi obserwacjami, ale przełom się dzieje, przyspiesza i żaden miesiąc nie jest już podobny do poprzedniego. Co przyspieszają sami urzędnicy systemu, pogubieni, zdesperowani, zaprogramowani. Wszystko ma wpływ na wzmocnienie procesu i zmiany algorytmów przestrzeni. To że nie jesz mięsa, że tworzysz myśl i niesiesz Słowo w nowym duchu. Ten rok zmieni rzeczywistość eksplozywnie i raz na zawsze. 🔥🙂

   Usuń
  2. Podnisic wibracje, budzic sie, czynic dobro, budzic serce

   Usuń
 6. No tak. W związku z waszymi wpisami chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
  Spójrzmy na nasze pochodzenie, na pochodzenie Słowian i kulturę i duchowość Słowian z innej strony. W taki sposób że nie jest to mitologia tylko rzeczywistość. Na początku Bóg, Najwyższa Osoba przekazał wiedzę i potencjał twórczy Brahmie/Świętowitowi. Brahma/Świętowit jest wtórnym stwórcą świata materialnego. Po otrzymaniu wiedzy i potrzebnej energii stwarza świat materialny
  Brahma/Świętowit zarządza światem przez kwalifikowane osoby to Dewowie. Jest 33 miliony Dewów odpowiedzialnych za różne działy wszechświata. Wiedza wedyjska była i jest przekazywana królom na każdej planecie. Jeżeli gdzieś przekaz zanika jest podawany powtórnie. I tak Świętowit/Brahma upełnomocnił kwalifikowane osoby do zarządzania poszczególnymi działami świata.
  Bóstwem i królem niebios jest Indra/Perun/Zeus/Jupiter
  Trzygłów/Shiva. Opiekun ludzi który prowadzi do wyzwolenia ze świata ułudy i prowadzi do świata duchowego. Miłosierny nawet dla duchów i upiorów. Jego kult był rozpowszechniony w całej Europie.
  Bóstwo słońca Surja/ Swaróg,
  Bóstwo światów podziemnych Weles/ Yamaraja. Po śmierci dusze stają przed Walesem na sąd.
  Bóstwem księżyca jest Chandra.
  Następnie każda planeta na swoje bóstwo. Bóstwem Ziemi jest Bhumi/Gaja.
  Są również lokalni zarządzający i bóstwa opiekuńcze planet i bóstwa opiekuńcze rzek, gór itd.
  Wiedza Wedyjska w literaturze
  Oryginalne Wedy które przetrwały w Indiach. Za literaturę wedyjską uważane są Rygweda, Jadżurweda, Samaweda, Atharwaweda, Mahabharata (która zawiera Bhagavad – gitę), Pańczaratra, Ramajana, Purany. Stworzenie świata materialnego i świat duchowy opisany jest w Srimad Bhagavatam.
  Ojcami ludzkości są Prajapati inaczej zwani Manu. Są wymienienie w Wedach. My pochodzimy od Vivasvana Manu, bóga słońca. On Bhagavad – gitę przekazał miliony lat temu swojemu synowi Maharajowi Iksvaku miliony lat temu który był królem na Ziemi. Z czasem ta duchowa wiedza zaniknęła i została powtórzona 5000 tysięcy lat temu w Bhagavad – gicie
  Słowianie pochodzą z dynastii rodowej boga słońca lub dynastii księżycowej od boga księżyca. Słowianie w szerszej perspektywie są nazywani Ariami. Ariowie znaczy zaawansowani w wiedzy. Zaawansowanie oznacza zaawansowanie w wiedzy duchowej opartej na Wedach. Powinniśmy starać się z powrotem stać się Ariami i dobre cechy i odzyskać swoją duchową siłę
  Ludzie myślą duchowość Słowian to wielu bogów. Jest tak dlatego że Najwyższy powierza zarządzanie światem różnym kwalifikowanym osobom. Z perspektywy Ziemianina są jak Bogowie. Ci zarządzający z ramienia Najwyższego opiekowali się i opiekują jak wspomniałem wcześniej się różnymi działami świata i istotami na różnych planetach . Kult boga Słońca czy kult innych bogów praktykowany przez Słowian wznosił duszę na planetę czczonego boga. Z tej planety dusza wznosiła sia na planetę Świętowita/Brahmy a z stamtąd już można wejść do świata duchowego. System Wedyjski jest tak skonstruowany że każda dusza we wszechświecie jest pod opieką Najwyższego który umożliwia jej spełnianie pragnień i również pomaga wspiąć się do wyższego poziomu rozwoju duchowego. Celem życia jest osiągnięcie wyzwolenia ze świata materialnego i ponowne nawiązanie zapomnianej relacji z Bogiem. Dusza nie przechodzić wszystkich etapów jakie wymieniłem. Są różne drogi/ścieżki powrotu naszego domu w świecie duchowym. Jest stopniowa droga duszy przez czczenie półbogów takich jak bóg słońca, bóg niebios. Jest również droga bezpośrednia poznania Najwyższego. Jest ona opisana w literaturze Wedyjskiej w Bhagavad Gicie i Śrimad-Bhagavatam.
  W filmie pokazana jest Wedyjska koncepcja świata.
  https://www.youtube.com/watch?v=mKyQxI1Q3UU&t=115s


  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Symbol "lechistan gniezno" zawiera w sobie "sfastykę" i przedstawia "ciemność".
  2. W tekście nie jest wystarczająco zaznaczona wiodąca rola Piekła nad poddanymi ludźmi. Silność Złego jest karą dla "dobrych", że odpadli od Boga. Cały tajno-ujawniony plan, skuteczność nie jest dziełem tych ludzi, przez nich tylko się to dokonuje. Po dzieciach diabła nikt nie będzie płakał. Strach mnie ogarnia i przerażenie jak pomyślę o hybrydach polsko-ichnich. Co z nimi? Nie mam pomysłu Panie Boże, żeby Ci podpowiedzieć. W Niebie miejsca po upadłych Aniołach zostały zatarte.

  OdpowiedzUsuń
 8. To te Lachy w maseczkach, donoszące na siebie nawzajem wstają z kolan??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomóżmy im wstać. Silniejszy Lach podaje rękę słabszemu. 🤝🙂

   Usuń
 9. "Jednocześnie piechota morska chronionego przez Plejadian Trumpa wypala bezlitosnym ogniem gniazda okultystów i iluminatów na całym globie" - Mowa o tym samym Trumpie co podpisał ustawę 447?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Kilka posunięć Trumpa jest niejasnych lub sprzecznych z naszym widzeniem spraw i rzeczywistości. Wszystko będzie weryfikowane. Trump rozgrywa trudną partię szachów, i manewruje nad planszą, ale jest jeden.

   Usuń
  2. Za kulisami Trump robi czystki z ludzi co Lubia dzieci, ale natknęłam sie na zdjęcie Trumpa z Epstainem, i to kilka zdjęci ich razem, i teraz mam pytanie czy nie przeszła wam przez myśl ze Trump tez lubi dzieci i tez jest zamieszany w to wszystko, i poprzez robienie czystek wśród innych lubujących dzieci, jako prezydent ma ogromna władze, i ze może te czystki nie dlatego ze dba o dzieci ,ale ze chce zlikwidować wszystkich tych co znają prawdę o nim tez( ze on może tez lubi dziec?), żeby świat sie nie dowiedział ???

   Usuń
  3. Trump mial zdjecie zrobione z Epsteinem w jego posiadlosci na Florydzie w 2002.Wtedy jeszcze nie wiedzial dokladnie o co chodzi z Epsteinem.Jek sie dowiedzial zerwal z nim wszelki kontakt w 2005.

   Usuń
 10. Oby to była prawda.Dosyć niewolnictwa i wykorzystywania ludów.Białe Kapelusze pomagają Trumpowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielka Zmiana dzieje się na naszych oczach. Wspierajmy ją Mocą Słowa (brak zgody, taka jest moja wola itp.). :)

   Usuń
 11. Czciborze, film który publikujesz jest niestety zwykłą fałszywką. Na zdjęciu zamiast tego rabina jest Kenneth Feinberg.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Witaj 🙂 Materiał nie został opublikowany dla zdjęć, co do których faktycznie nie miałem pewności. One nie były tu decydujące. Natomiast jest to arcyważny przekaz dla wszystkich omamionych przez mainstream Rodaków o metodach i dokonaniach Chazaròw i Kabały, a przy tym celnie oddaje ich bezduszność i cynizm. Niestety wszyscy musimy się z tym zmierzyć.

   Usuń
  3. Witam, cały film jest fałszywką ? Na czym polega jego fałszywość ?

   Usuń
  4. Prawdą jest to co robią i jak robią i cały towarzyszący temu cyniczny "duch" tej rasy, a raczej oczywisty bezduch.

   Usuń
 12. Ci omamieni pozostają głusi i ślepi.Ci,którzy się obudzili, przeczytają ten ważny przekaz.Większość polskiego społeczeństwa cierpi na dysonans poznawczy i choćby nie wiem jak rozmawiać z nimi, nie są w stanie tego zaakceptować a tym bardziej zrozumieć:( Sława nam!Piszę jako anonimowy,bo nie potrafię nijak wpisać swojego Imienia:( Pozdrawiam:) Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, stąd coraz wyraźniej widać podział i nie jest to tylko podział na świadomych i nieświadomych, ale na tych którzy wybrali Życie i nowy świat kreacji, i tych którzy go odrzucają. Co do technik informatycznych to rozumiem i podzielam klopotliwość ;)

   Usuń
 13. Nie o Chazarów chodzi tylko semitów. https://fischer.neon24.pl/post/140474,chazarzy-to-nie-zydzi

  OdpowiedzUsuń