2020/08/16

Polskie wojsko stoi po stronie Narodu, a pozostali funkcjonariusze i urzędnicy systemu mają ostatni moment na wyznanie prawdy    Kłamstwo pandemiczne sypie się z dnia na dzień, dokładnie tak, jak cały niewolniczy Matrix zbudowany przeciw Słowianom i całej Wolnej Ludzkości. To są ostatnie dni rządów satanistów w Kraju Lachów i na innych terytoriach planety.
     Polska armia nie dała się rozbroić, zlikwidować, ani przeciągnąć na stronę okupacyjnego przymierza Chazarów, masonów i Babilończyków, mimo długotrwałych prób sabotażu, wyniszczeń, zacofania, osłabienia struktur i zbrodniczego wyeliminowania wysokich dowódców (CASA, Smoleńsk, "samobójstwa").
     Plan Kabały nie powiódł się - najlepsze aryjskie tradycje wojowniczego Narodu Lachów przeniosły patriotyzm jako nierozerwalną część polskiej wybitnej i niezniszczalnej wojskowości. Moc polskiej armii nie tkwi w technologii, lecz w jej duchu aryjsko-słowiańskim, niezłomności niezrównanej w skali planety, i w całkowitym oddaniu Ojczyźnie. To ostatecznie przerosło mroczne wysiłki Chazarów i masonerii londyńskiej.
     Armia stoi z Lachami, a z tą armią dywizje Trumpa zmobilizowane do rozbicia okupacyjnych i de facto antyludzkich struktur. Zgodnie z tym, co przypuszczałem z lechickimi towarzyszami, prezydent Duda zmienił front, uzyskując poparcie QAnon.
     Policjanci, dziennikarze, urzędnicy, lekarze, akademicy, naukowcy i wszyscy, którzy do tej chwili wspierali propagandę znaną jako Covid-19, i restrykcyjne i dewastacyjne działania targowickiego parlamentu i rządów - mają ostatni moment, aby porzucić obce i wrogie szeregi, wyznać prawdę i liczyć na przebaczenie lechickich Rodów.
     Pozostali właśnie zapisują swoje karty rozliczeń. 
     Okupacja się kończy i wraca surowe prawo Słowian. Ktokolwiek podniósł rękę na polski Ród, polski las i polskie zwierzęta, na polski honor, rangę, dobra i majątki - będzie rozliczony. 
     Ujawnienie nie ominie najemnych trolli internetowych, którzy wykonywali nikczemną misję ośmieszania starosłowiańskich i patriotycznych wartości oraz dziedzictwa lechickiego, skłócania Narodu i opóźniania pospolitego ruszenia dla wyzwolenia.
     Zbliżamy się do końca ciemnej ery naszego Kraju i świata.
     W podziemiu budują się nowe struktury władzy i szykowane są nowe technologie, nowe prawa, i nowy, wysoki stan dobrobytu społecznego.
     Pełne prawo wolnej woli i Pierwsze Prawo Lacha - absolutna nietykalność i ochrona dzieci - zostaną przywrócone.
Wojsko stoi z polskimi Rodzinami. Cokolwiek zacznie się dziać, zachowaj, Rodaku, spokój - wszystko jest skoncentrowane na anihilacji porządku niewolniczego. Najbliższe wydarzenia obserwuj ufnie i spokojnie.
     W potrzebie każdy z nas jest wojownikiem dla Rodu i dla Ojczyzny.
     Lach do Lacha - stoimy u progu nowego wolnego świata.
     Czcibor

     Ostrzeżenie do okupantów i ich najemników pisałem w imieniu Narodu Lachów w maju. Czas na wykorzystanie szansy dobiega końca: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/05/ostrzezenie-wolnych-lachow.html


Aryjsko-słowiański duch czyni unikalny charakter i sprawia obustronne wsparcie w chwilach próby: armii przez Naród, i Narodu przez armię...

Swoisty i niezniszczalny duch Rycerza Uczciwej Sprawy niesie Lachów jak pieśń:


6 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za ten artykuł. Tak bardzo Nam teraz potrzeba mądrych słów pokrzepienia, utwierdzenia w przekonaniu,że wszystko idzie w dobrym kierunku- mimo wszystko. Pomimo tego wszechobecnego straszenia , dezinformacji, szczucia jednych na drugich.
  Jeszcze raz z całego serca dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za ten artykuł. Bardzo nam teraz potrzeba słów otuchy,że będzie pięknie mimo tych wszystkich trudności, które teraz przeżywamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy blog, ale nieco idealistyczny i naiwny. Czytam ten panel z propozycjami po lewej stronie nad archiwum. Kary więzienia są mocno przesadzone, więzienia byłyby przepełnione a tysiące ludzi siedziałoby za niewinność, za oskarżenie gwałtu i zemstę ze strony głupiej kobiety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Surowe kary mogą być orzekane przy utwierdzeniu w winie. Między innymi dlatego nie popieramy kary śmierci, by wydłużyć czas ewentualnej weryfikacji. Jednak z różnych powodów pomyłki zostaną wyeliminowane.
   Wysokość kar nie będzie ustalona przeze mnie, ani jakieś "wybrane" grupy ludzi - tylko przez Naród.
   Które kary są przesadzone?

   Usuń
 4. Dobry art, bardzo optymistyczny.

  OdpowiedzUsuń