2020/08/20

Apel o słowiańskie wsparcie dla urodzonego poza systemem Wolnego Lacha

 

     Narodzony w pierwszym słowiańskim porodzie lotosowym chłopiec emanuje światłem, spokojem, radością i harmonizuje nasz Ród.
     Ponieważ system (obca, antynarodowa, antysłowiańska struktura okupacyjna) zwalcza wszelkie przejawy wolności wstających z kolan Lachów - torpeduje też wracające wedyjskie reguły porodu w zgodzie z Prawem Nietykalności i Prawem Wolnej Woli Rodu.
     Nasz syn urodził się wolny, lecz z racji braku tak zwanej karty porodowej urząd stanu cywilnego i wojewoda wielkopolski odrzucili możliwość jego rejestracji i objęcia opieką finansową przez krajowe instytucje. Tym samym pohańbili swe urzędy, albowiem pierwszym obowiązkiem reprezentanta Narodu Lachów jest wesprzeć każde narodzone dziecko, jako dobro rodowe i narodowe, wolną duszę i przyszłego patriotę i kreatora dla spraw osobistych i ojczystych.
     Urodzony Wolny Lach może przetrwać czas transformacji bez zasiłków okupanta, pozostając izolowanym od interakcji z jego energią, lecz nasz Ród musi liczyć na wsparcie Rodaków. Ktokolwiek jest w Mocy udzielić takiego wsparcia, w niezależnie jak drobnym geście - zapisze w naszych sercach kartę wdzięczności.
     Dla tych, którzy zechcą udzielić wolno urodzonemu chłopcu wsparcia, podany jest numer konta na lewym pasku bocznym strony [63 1020 4115 0000 9602 0134 7723].
     Jeśli nie wszystkim będziemy mogli to osobiście wynagrodzić, to zrobimy choć tyle: wychowamy syna na Lwa Lechistanu, który będzie niósł światło po drogach Kraju.
    Doceniamy nie mniej każde błogosławieństwo, Słowo Mocy i życzliwą myśl dla naszego Laszęcia i dla Rodu. 
     Wszystkim przygotowującym dla swego potomstwa i Rodów słowiańskie porody lotosowe, spieszę zapewnić dobrą nowinę: wrogi system upada, a normy porodowe jako powszechne i rekomendowane oficjalnie, czeka najlepsza reforma w duchu wedyjskim.
     Darz Bór,
     Czcibor
Nasz urodzony zgodnie z Wedami syn, Wolny Lach, ujawnia cechy dziecka nowej ery Złotej Wolności Słowian: jest niebywale cierpliwy, przenikliwy w obserwacjach, dominującym jest jego odprężenie i promienność. Jest wolny od cywilizacyjnych "normatywnych" dolegliwości dzieci rodzonych w szpitalach takich jak kolki czy niespokojny sen. Uderzające są jego cierpliwość i ufność. 
Szczególnie znamiennym jest codziennie odczuwana wdzięczność do nas samych - za to, że podjęliśmy decyzję o słowiańskim porodzie lotosowym jako najlepszą dla Równowagi i potencjałów potomka... ponieważ wzbiera ona w nas za każdym razem, gdy spojrzymy w jego niezwykle magnetyczne, głębokie i pełne blasku oczy. 
 Od pierwszych tygodni nasz syn wchodzi w ożywioną, radosną interakcję z Brucem Lee, którego portret wisi na ścianie, a jego wielka energia nas wspiera...

5 komentarzy:

 1. Dobrej duszy z Nidzicy, która udzieliła wsparcia memu Rodowi i Wolnemu Laszęciu - z całej Mocy serca dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. SŁAWA,
  moje uznanie, ja dopiero zaczynam się przebudzac i dochodzi do mnie co się tutaj tak naprawdę dzieje. Oczywiście będę was wspieral moi drodzy rodacy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osoby, które pospieszyły ze wsparciem dla nas, zostaną wymienione przeze mnie w książce przy okazji specjalnych podziękowań. Jeśli ktoś sobie nie życzy podania danych, proszę mi to zaznaczyć poprzez mail. Z całego serca dziękujemy, dużo Mocy wszystkim!

  OdpowiedzUsuń
 4. Właścicielce Specjalistycznego Gabinetu Reumatologicznego w Horyńcu Zdroju z całego serca dziękujemy za bardzo szczodre i wzruszające wsparcie świąteczne naszej Rodziny. Niech Nowy Rok przyniesie Pani po stokroć darów i wspaniałych nowin!

  OdpowiedzUsuń