2020/05/29

Kontruderzenie Trumpa wyrywa taśmy amunicji z gniazd karabinów maszynowych kłamstw i inwigilacji. To początek rozliczeń i początek końca światowych portali i mediów masonerii i chazarii     Nastąpiło nieuchronne. Uporczywie i żałośnie już oczerniany prezydent Stanów Zjednoczonych w taktycznym marszu dokonał kolejnego osłabienia sił ciemności.      
     Wszystko, co teraz rozgrywa się, i rozgrywać będzie w kolejnych tygodniach i miesiącach, jest nieuchronne jako przebieg dotyczący linii czasowej, która wyparła inne. Rok 2020 eliminuje kluczowe aparatury podtrzymujące funkcje okupacyjne: kłamstwa medialne, przymus szczepień, anteny 5G, chemtrails, zatrute leki i żywność.
     Manipulacje i oszczerstwa mediów miały na celu podtrzymywanie ludzi w autodestrukcyjnym trybie życia i sabotować działania naprawczo-wyzwoleńcze patriotów wszelkich stron świata, w tym Słowian i ruchu QAnon.
     Nowa ustawa prezydenta Trumpa podcina bezkarne dotąd media i portale takie jak Facebook i Twitter. Platformy te tracą finansowe wsparcie rządu amerykańskiego i kuriozalną klauzulę nietykalności. Kontruderzenie Trumpa było nieuchronne, wbrew często szerzonemu, także przez polskie media (na przykład Polsat News) wizerunkowi prezydenta USA, jako nieodpowiedzialnego lekkoducha i megalomana, jest to twardy, pragmatyczny człowiek, mający silny charakter i taktycznie wyliczone cele, które są realizowane mimo determinacji Kabały.
     Oczernianie i wykpiwanie Trumpa przez media i wspomniane portale sięgało granic zuchwalstwa i absurdu, co jest właściwe dla Chazarów. Możemy to obserwować na własnej ziemi, gdzie Chazarowie, którzy w pokorze i wdzięczności powinni dziękować nam za poświęcenie w czasie wojny, roszczą sobie prawa do odszkodowań, mienia, przywilejów, a nawet współdzielenia ziemi Lechów.


     Ustawa Trumpa kończy bezkarność Facebooka i innych portali, i odtąd każde kłamstwo, oszkalowanie, fałszywe zarzucenie rasizmu czy "złamanie standardów", jak również banowanie konta i kasowanie jego zawartości będzie dawało pokrzywdzonemu prawo skierowania sprawy do sądu. Gniazda manipulacji i cenzury będą musiały się liczyć z rosnącą liczbą odszkodowań za swoje lata pracy przeciw prawdzie i wolnej ludzkości.
     Rezonans zmian w Ameryce jest w drodze do Europy i dotrze także do Polski. To już wibruje na linii czasowej. Warto magazynować screeny i maile w celu sądowego zaskarżenia Facebooka za wszelkie doznane straty i pomówienia. Polska administracja FB musi się liczyć z lawiną procesów i bardzo poważnym zarzutem o działanie antynarodowe.
     Transformacja będzie mieć efekt tsunami. Wszystkie media, które pracowały dla obcej struktury władzy, opóźniały Lechickie Odrodzenie i wyzwolenie, straszyły spreparowaną pandemią, promowały medycynę rockefellerowską, ośmieszały polski narodowy duch słowiański i prace nad odzyskaniem historii starożytnej, szkalowały wybitnie zaangażowanych patriotów (Zięba, Jaśkowski, Czerniak i inni), generowały westernizację i seksualizację Narodu, w tym dzieci i młodzieży, podcinały NOP, a zarazem zachęcały polskie Rody do szczepień dzieci - zostaną rozliczone. 
     Wirtualna Polska, Onet, Interia, Polsat, TVN, TVP1 i inne stacje i platformy, których dotyczą powyższe czyny przeciw Narodowi, zostaną skasowane. Nawet jeśli nie miałby uczynić tego Sąd Wolnych Lachów, uczyni to sama energia przemiany: ludzie, którzy otworzą oczy i wstaną z kolan, odwrócą się na zawsze od tych mediów i stracą one wszelkie zasilanie.
     Facebook, jako najpopularniejszy portal, który został opanowany w znakomitym stylu polskiej partyzantki i wbrew intencjom Kabały, oświecił pół Narodu i podparł pospolite ruszenie, zostanie oczyszczony z targowiczan i trolli, i znacjonalizowany.
      Wszystkie media, skoncentrowane na fałszowaniu rzeczywistości, ośmieszaniu Trumpa i ducha starożytnej Lechii, fabrykowaniu pandemii i kłamstw na temat szczepień, lada dzień zmienią ton i treść swego przekazu, porażone zmianami i pospolitym ruszeniem Lachów - lecz w nowej rzeczywistości nie ma już dla nich miejsca.
     W polskich mediach skończy się przekaz degeneracyjny, i przejdą one duchem narodowej odnowy i wedyjskich wartości.
     Lachu, stój pewnie i nieś Słowo Braciom i Siostrom, gdyż wschodzi nam słońce wolności. 
     Czcibor

Konsekwentnie - Donald Trump wyprowadza USA z masońskiego WHO:
https://nczas.com/2020/05/29/pilne-usa-wystepuja-ze-swiatowej-organizacji-zdrowia/?fbclid=IwAR1kOlJdtKwpMUAJNCBL0Ydur2OfMb2HUHcdgpuZjfyUaE_Toj9iFYVVmiILinia czasowa sił światła i Odrodzenia Gai niesie rozliczenia i anihilacje dla wszystkich źródeł ciemności i kłamstwaNTV: Wielkie uderzenie Trumpa w Facebook i Twitter:


7 komentarzy:

 1. dobrze napisane ale czy to prawda czy kolejne mydlenie oczu? żyje juz 45 lat na tym swiecie i o lepszym jutrze słyszę od 30. Komuna i zamartwianie się co gara włożyc, dzielenie się cukierkiem z rodzenstwem, potem Wałęsa zabawiciel i utrata dorobku narodowego. Spzedał chazarski cygan wszystko. Teraz koronawirus i kolejna bieda. Wizyta lekarska ze 180 zł na 300. Brak terminów rozpraw w sądzie, a chazarskie sady to kpina i śmieszne wyroki gloryfikujące zło, bezprawie i niemoralność. Chazarska mafia jest tak silna ze nikt jej nie pokona. Trump to nikt inny jak chazar, który dorobił się na hazardzie. Jesteśmy owieczkami, które jak się obudzą przybiega pasterz, pogłaska doda otuchy i dalej nas trybią. Tam u góry tez nie liczyłabym na wsparcie. Bóg który pozwolił ukrzyzowac syna chazarom? co to za Bóg?

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo 👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze by było ,żeby do tego doszło a jeszcze lepiej by było dla nas Polaków żeby Tramp wycofał Ustawę 447,

  OdpowiedzUsuń
 4. Nadszedł czas by przerwać zło, które trwało długo Trup jest opluwany i upodlany na każdy korku Dezinformacja rozpowszechniana na wielką skalę Próba jago likwidacji nie udała się i się nie udało Ludzie mają prawo różnie myśleć Ale ci przebudzeni i przeszli na wyższe poziomy wibracyjne tj. 3D . 5D 9D przetrwają te przemiany i dotrze do nich,że to stwórca postawił wybranych by dokonali zatrzymanie Zła i tworzenia dobra . Do ludzi nie dociera Wierzą Masonerii i dają sobą pomiatać są ogłupiani przez środki masowego przekazu ... Maski nie zdejmą Bo powiedzieli w TV Brawo Trump !!! Jest nas dużo przebudzonych )))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdego dnia ktoś zasila nasz szereg, i ktoś opuszcza tamtych. :)

   Usuń
 5. Twoje posty, szacowny Czciborze, pomagają zachować postawę wyprostowaną "wśród tych, co na kolanach". Z całego serca dziękuję - Sława!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja z całego serca dziękuję, bo to wyjątkowo MOCNE SŁOWA UZNANIA, i ja jestem pokrzepiony.
   Nigdy więcej kolan dla Lachów.

   Usuń