2020/09/06

Dlaczego na stronach Stowarzyszenia Lechistan Gniezno piszemy o wszystkim - i dlaczego część artykułów nie jest publikowana    Z uwagi na ograniczone możliwości rubryki dotyczącej zasad grupy, w tym artykule wyjaśniamy szerzej kwestie publikowania. Od razu dziękujemy za nadsyłane do nas linki i treści. Niestety nie wszystkie możemy opublikować, a z części będziemy składać w potrzebie szerszy materiał. Ponieważ zasypanie osi strony większą ilością postów prawie na pewno skazałoby pewne z nich na przysłonięcie, zazwyczaj nie przekraczamy liczby 2-3 postów na dzień.
      Tak więc niektóre materiały mogą jakiś czas przeczekać w archiwum, jednak nie obiecujemy wykorzystania wszystkich. Czasem ze względu na specyfikę wydarzeń krajowych i światowych publikowany może być artykuł starszy od innych; czas i energie mają znaczenie. Z kolei niezbyt często będziemy korzystać z informacji, które już rozprowadziły wcześniej inne grupy patriotyczne i słowiańskie.
     Nie będziemy publikować fotografii pomniejszających godność i wdzięk kobiet i matek, to jest mających charakter obnażania ich, nawet jeśli dotyczy to tak pięknych i poruszających rzeczy jak poród i karmienie. W rzeczy samej macierzyństwo kobiety pozostaje jej sferą intymną i nie popieramy upubliczniania takich zdjęć ani wchodzenia takich kobiet w interakcje z energiami zainteresowanych. O pewnych sprawach można po prostu subtelnie pisać. Nie mamy zamiaru nawet minimalnie dokładać do seksualizacji, którą coraz usilniej generują wszystkie media systemowe (i widać jak fatalny ma to wpływ na lechicką młodzież).
     Nie będziemy publikować zdjęć drastycznych: dzieci i dorosłych oraz zwierząt jako ofiar sadyzmu i bandytyzmu. Nie wynika to z braku naszej empatii, bo empatia wypełnia nasze słowiańskie dusze, lecz z ochrony nastroju i równowagi naszych członków i obserwatorów. Nie podważamy jak najlepszych intencji wstrząśniętych ludzi, którzy na różnych forach zamieszczają takie zdjęcia. Nie mniej efekt jest taki, że na oprawców ma to wpływ znikomy, zaś na osoby wrażliwe bardzo mocny i to negatywnie. Tego rodzaju obraz rabuje z dobrego nastroju i energii, w szczególnie wrażliwych sercach wyrywa bolesne dziury. Tymczasem nie chodzi o to, by Słowianom walczącym o poprawę rzeczywistości odebrać zapał i optymizm. Oczywiście nagłaśnianie przestępstw krzywdzących ludzi i zwierzęta (bez drastycznych zdjęć) jest jak najbardziej słuszne i będziemy wspierać proces zaostrzenia kar w polskim prawie w tej kwestii. Popieramy petycje dla zwierząt i całej Przyrody, dla ochrony i zdrowia dzieci i Rodów.
      Nie będziemy publikować materiałów agresywnie i niewdzięcznie traktujących tak naszych patriotycznych działaczy jak narody słowiańskie, jednak pozbawiona lżenia i wulgarności dyskusja zwolenników i przeciwników to oczywiste prawo każdego na naszym forum.
      Mamy za sobą pierwszą osobę usuniętą z grupy. Mimo że w zasadach podkreślamy kwestię szacunku, taktu i życzliwości jako podstawy energii przestrzennej naszego forum, nie każdy potrafi takowe przyjąć. Nie mamy potrzeby weryfikować, czy osoba kąśliwa, zaczepna i generująca negatywną energię jest jakimś chazarskim komandosem z misją sabotażu, trollem, frustratem czy po prostu gburem - po prostu nie będziemy tolerować łamania słowiańskich świętości dotyczących zgromadzenia i nie pozwolimy ściągnąć tej grupy do destruktywnego poziomu komunikacji.
     Chcemy natomiast podkreślić, że tematyka do publikacji jest NIEOGRANICZONA, co jest właściwe dla zdrowego, otwartego, wolnego i odważnego umysłu Słowianina. Dlatego oprócz artykułów patriotycznych, politycznych, historycznych i zdrowotnych będziecie mogli czytać także o sprawach ducha i kosmosu (w tym wpływie obcych cywilizacji na status naszej Gai). To, że część Rodaków takie tematy peszą, bawią czy odrzucają, wynika tylko z wprogramowania uczynionego przez system dzięki edukacji, religii i mediom. WOLNY UMYSŁ TO UMYSŁ CIEKAWY WSZYSTKIEGO I NIEBOJĄCY SIĘ OŚMIESZENIA, SKŁONNY DO BADANIA, WERYFIKACJI I WYBIERANIA INTUICJĄ.
      Warto pamiętać, że cokolwiek przeczytacie, nie będzie niczym nowym dla masonów, iluminatów, templariuszy, Chazarów i tajnych bractw sterujących z ukrycia polityką i świadomością społeczeństw planety. Oni wiedzą, że tak zwana "ezoteryka" czy "parapsychologia" to takie same części funkcjonalne rzeczywistości jak tak zwana "racjonalność". Uważamy, że czas skończyć z przyzwoleniem na odcinanie nas od pełni zasad życia i pełni możliwości rozwoju. Lechici wejdą na wyżyny swoich sił, mocy i zdolności tworzenia dzięki badaniu całej dostępnej wiedzy.
      Jeśli jednak części z naszych członków i obserwatorów tematy ducha i kosmosu nie zainteresują, bo wystarczą im treści dotyczące odzyskiwanej niepodległości, odtajnianej historii, ziołowej medycyny czy nowych kierunków rozwoju gimnastycznego naszego Narodu - nie mamy potrzeby tego oceniać. Każdy sam sięga po to, do czego pcha go potrzeba i intuicja. Na tym polega prawdziwe wolne i bezpieczne życie Słowian: każdy otoczony jest życzliwością i niczego nie robi pod presją oceny i krytyki.
Wszystkim życzymy odprężenia i natchnienia w naszej przestrzeni - do działań dla Ojczyzny i siebie samego.
     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 31 stycznia 2020

      🌳🌳🌳🌳🌳

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz