2021/11/15

Opór lechickiego społeczeństwa i Moc duchowa Narodu hamują systemowe machiny degeneracji

 

     Możliwości wpływu na rzeczywistość, na przeobrażenia systemowe, na osobiste, rodowe i narodowe potencjały zmieniają się teraz dynamicznie, rosnąc z tygodnia na tydzień. Pisaliśmy o tym, aby zachęcić Rodaków do Pospolitego Ruszenia także w celu uzdrowienia krajowych mediów. Media systemowe to podstawowy generator strachu, uległości i fałszywego postrzegania. Tym bardziej koniecznym jest zneutralizowanie go i nieodwracalne zakończenie jego wpływu na Naród Lachów, a zwłaszcza na młodzież i dzieci. Tym bardziej możliwe jest to teraz. Ten rok transformuje wszystko - media seksualizujące i wulgaryzujące odbiorców także.

     Stacja Zoom zaplanowała na 14 maja jeden z najbardziej destruktywnych, głęboko degenerujących programów, zwyczajowo kopiowanych z mocno odessanego już z siły duchowej Zachodu. Zdecydowane protesty zachodnich widzów na polu etycznym zamarły dekady temu, dziś kolejne dewiacyjne produkcje telewizyjne są przyjmowane nieomal z powszechnym, pozbawionym czujnej weryfikacji automatyzmem. Ostatnie dwie dekady w Polsce uszykowały grunt na podobne poddaństwo, bo tak trzeba nazwać brak masowego oporu wobec coraz niżej zstępujących programów, które przecież nie mogły umknąć oczom tysięcy dzieci i nastolatków. Każdy przekaz przenika umysł i duszę - i zostawia osad. Siła filtracji i weryfikacji zależy od duchowej osłony i duchowego wychowania Rodziców. 

     Lechickie Odrodzenie w naszej Ojczyźnie nie ominęło także postrzegania mediów i ich degeneracyjnej oferty (czynionej taktycznie i cynicznie).  Świadomi, nabierający wrażliwości, czujności i godności - cechy Wolnych Istot - Polacy przestają już bagatelizować skutki przekazów płynących z telewizji i kina. 

     Potwierdza to rezonans wywołany zapowiedziami stacji Zoom, a dotyczących programu Magia nagości. Formuła programu sprowadza się do wybierania kandydata na randkę/związek na podstawie jego atrakcyjności fizycznej, prezentowanej w całkowitej goliźnie, udostępnianej w stadiach dających obraz niewiarygodnie żałosnego kierunku wyznaczonego dla nowych generacji. Polacy powiedzieli NIE. Jak informuje Onet, planowaną premierę emisji programu od 14 maja jednak wstrzymano. Według najnowszych informacji decyzja ta może wynikać ze skarg napływających do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jedną z nich złożyła Fundacja Mamy i Taty. Magia nagości nie będzie emitowana od 14 maja w piątkowe wieczory, jak zakładał pierwotny plan producentów telewizji Zoom TV. Stacja postanowiła przesunąć premierę, ale nie podała powodów tej decyzji; wciąż nie pojawiła się również nowa data startu programu.

      Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skargi od Fundacji Mamy i Taty oraz kilku osób indywidualnie. To wystarczyło, aby chwilowo plan stacji Zoom zamarł, przy czym nie ma pewności, czy będzie podjęta próba emitowania Magii nagości w porze nocnej, i czy w ogóle.

     Paraliż dla tych planów to efekt działania świadomych i czystych dusz Słowian, których priorytetem jest ochrona dzieci. Do tych technicznych interakcji oczywiście należy dodać tysiące energii uwolnionych myślą i Słowem przez liczniejszą ilość Rodaków - co także ma Moc sprawczą.

     Aby ostatecznie unicestwić projekt stacji Zoom, jako skrajnie nieodpowiedzialny, szkodliwy i z racji praw lechickich - antynarodowy - wzywamy Rodaków do wzmocnienia efektu każdym możliwym działaniem, mającym wpływ tak na Radę, jak na stację Zoom: myślą, Słowem, telefonem, mailem, publikacją.

     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno przekazało tak zarządowi stacji, jak Radzie Radiofonii i Telewizji swoje stanowisko:

Zarząd Stacji Zoom/Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji---Gniezno, 10.05.2021

     Wprowadzenie programu o charakterze seksualizującym i erotycznym nawet w porze wieczornej stwarza zagrożenie dla dzieci i młodzieży polskiej, które powinny być objęte z oczywistych powodów osłoną szczególną. Jako Stowarzyszenie Lechistan Gniezno przyjęliśmy stanowisko, że zdrowe narodowe media, telewizja publiczna i wszelkie źródła przekazu w przestrzeni dostępnej Polakom - powinny być całkowicie, niezależnie od pory dnia i profilu kanału, wolne od golizny, intymności, erotyzmu, brutalności i wulgarności. Przekaz medialny ma silny wpływ na postawy etyczne i mentalne odbiorców. 

     Niezależnie od tego stanowiska, uważamy, że program "Magia nagości" nie powinien być nigdy emitowany w polskich stacjach, ponieważ:

     - ma charakter erotyczny, a nie uczuciowy, o duchowym postrzeganiu budowanych związków nie wspominając,

     - jest absurdalny i oderwany od minimum racjonalizmu, ponieważ przeniesienie ciężaru na atrakcyjność fizyczną, co więcej, ściśle seksualną, nie tylko spycha, ale w zasadzie eliminuje z pola weryfikacji rzeczywiste podstawy do oceny potencjalnego partnera (na przykład wartości dotyczące traktowania Przyrody, wychowywania dzieci, szacunku do Ojczyzny itp.) ,

     - jest całkowicie obcy obyczajom słowiańskim,

     - stwarza ryzyko urazów psychicznych i mentalnych na młodszych widzach, może przy tym niekorzystnie transformować widzenie podstaw etycznych ogólnych, oraz dotyczących związku/małżeństwa,

     - formuła programu, zachęca nie tylko do pospiesznego, spłyconego randkowania, ale obiektywnie oceniając - do randkowania przesądzonego w swoich szybkich porażkach (rozpady związków nie mających wspólnoty duchowej i moralnej). Zarazem stoi to w sprzeczności z wedyjskimi naukami telegonii oraz kształtowaniem osobistej godności.

     - biorąc pod uwagę powyższe, szczególnie podkreślamy, że nie istnieje żadna rzeczywista gwarancja, zwłaszcza przy fakcie, że dzieci i młodzież sięgają po wszelkie programy i przekazy dzięki telefonom - że program nie zostanie obejrzany przez tysiące dzieci polskich, generując ich wyobrażenie o "normach obyczajowych" Kraju i świata.

     Wobec tak zaawansowanej dystrybucji szkodliwego przekazu, nie można wykluczyć żadnych reakcji powodowanych zdeterminowanym sprzeciwem, w tym - powszechnego, zbiorowego pozwu sądowego, przeciw wszystkim odpowiedzialnym za projekt o tak szerokich, niszczących, i w dużej mierze nieodwracalnych skutkach.

     Jako Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, niezmiennie opieramy swoje działania na prawie naturalnym, obyczajach słowiańskich i tym samym równie niezmiennie wspieramy i wspierać będziemy wszystkie Polskie Rodziny w ich wysiłkach uchronienia dzieci. 

     Liczymy, iż wobec takiego rezonansu, zarząd stacji Zoom, oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, zajmą ostateczne i trwałe stanowisko rozsądku, taktu i szacunku dla woli Rodaków.


Czcibor i Edyta,

Stowarzyszenie Lechistan Gniezno

 

 


APELUJEMY DO WSZYSTKICH RODAKÓW, NIE TYLKO RODZICÓW, PORUSZONYCH TREŚCIĄ ARTYKUŁU, A RACZEJ - PORUSZONYCH TAK NIKCZEMNIE NIEETYCZNYM I WPROST PROSTACKIM PROJEKTEM STACJI ZOOM POLSKA - O WSPARCIE NAS I INNYCH ZAANGAŻOWANYCH OSÓB I GRUP, POPRZEZ KOMUNIKATY DO ZARZĄDU KANAŁU, ORAZ POPRZEZ SKARGI DO KRRiT. 

 

2 komentarze:

  1. Proponuję w ogóle zamknięcie stacji Zoom Polska. Jest antypolska, antyludzka i niemoralna. Propaguje dewiacje i bylejakość.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zdecydowanie. TV jest działem wystrzeliwującym śmieci i toksyny.

      Usuń