2021/12/07

SłowiAnka: Światło i Stwórczość Lechitów

    


    Runie w przepaść nieskończoną WSZYSTKO, CO JEST NIEWZORCOWE, to nie jest moje  jasnowidzenie, ale moje wewnętrzne pragnienie i odczuwanie. 

    My, myślący i żyjący tu i teraz, jesteśmy nasionami i nowymi sadzonkami na nowej Ziemi, sadzonkami, które niosą ŚWIATŁO. Dzielmy się więc swoim światłem ze wszystkimi dookoła, którzy tego pragną.

    Nie mamy już potrzeby trzymania się brzegu ze strachu przed utonięciem, miejmy wiarę i płyńmy wraz z rzeką życia, uwalniając i doświadczając więcej niż kiedykolwiek przedtem. 

    Pamiętajmy, jesteśmy mistrzami swojej rzeczywistości, a rzeczywistość jest elastyczna, nie musimy się jej trzymać, nie musimy mieć racji. Przecież możemy robić jedno i drugie, pozwalając, by inni robili swoje i uczyli się, jak być tym, kim są.

    Im bardziej sobie uświadamiamy, że WSZYSCY jesteśmy jednością, a nie oddzielnymi istotami, tym bardziej JESTEŚMY STWÓRCZY. 

    Uwolnijmy poczucie bycia odpowiedzialnymi za podróż tych, którzy są blisko nas jako rodzina, oni też muszą odnaleźć swoją drogę, a my kroczmy po swojej według scenariusza naszych Serc.

    Pamiętajmy, że każdy nasz krok, każde działanie, każda myśl, każde słowo inicjują reakcję łańcuchową, której rezultatem jest MANIFESTACJA. 

    Raz jeszcze, dołóżmy starań i zdyscyplinujmy nasz sposób myślenia, bo to My tu i teraz dowodzimy tworząc Nowy piękny Świat. Niech nasze myśli stworzone będą z błogosławieństw, z bezwarunkowej miłości, niech będą wolne od osądzania. Większość z nas już dowiaduje się, że potrzeba krytykowania i osądzania innych jest zbędna, gdyż wyprowadza to nas poza przestrzeń serca. 

    Myśl poprzedza Stwarzanie, Stwarzanie jest myślą w działaniu, więc bawmy się w odpowiedzialne Stwarzanie NASZEGO nowego ŚWIATA, pamiętając o swoim Mistrzostwie, bo po to tu przybyliśmy w tym właśnie czasie. 

    Trzymajmy się światła niewzruszenie, nie zajmujmy się tymi wszystkimi pełnymi strachu historiami, którymi nas raczą ciemne szatańskie siły, bo to Nas cofa do starych paradygmatów.

    MIŁOŚĆ i DOBRO JEST KLUCZEM do WSZYSTKICH ZAMKÓW.

    SłowiAnka

8 komentarzy:

 1. Slowianko, jesli masz prywatny kontakt z Ula Laszka to przekaz jej ode mnie ze dzieki jej poradom zdrowotnym nadal zyje i czuje sie duzo lepiej. Juz chodze prawie normalnie. Dziekuje jej za to serdecznie. Gdybym wtedy trafila do szpitala juz dawno moglo mnie nie byc...
  Vinca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słowianin na uchodźstwie⚔️14 grudnia 2021 08:35

   Fajnie, że jesteś Vinca 🙏 dopiero zauważyłem twoje wpisy. Słowianin ⚔️.

   Usuń
  2. Slowianinie kiedys nawet Ci odpowiedzialam ale komentarz zaginal. Chodzilo o to dziecko. Warto sprawdzic czy nie ma cos z nerkami lub jakichs peoblemow z cukrzyca. Takie koszmary to przewaznie biologia czyli zle filtrowanie krwi. Moze dzie ko nie jest dobrze nawodnione przed snem? Czasami rodzice nie pozwalaja dzieciom pic przed snem by nie zabrudzily lozka. Za duzo slonego, tlustego czy slodkiego przed snem tez tak dziala i stad koszmary nocne.
   Vinca

   Usuń
 2. Vinco,💏 nie mam prywatnie kontaktu z U-laszką, mam kontakty z bloga TAWa tylko z tymi którzy tego chcieli.
  Wiem że U-laszka ma dużo swoich problemów mieszkając w szkopolandii, więc chyba nie ma czasu na dalsze kontakty.
  Cieszę się, że już lepiej się czujesz, szkoda, już nie komentujesz na blogu TAW, bo mogłabyś sama napisać do U-laszki podziękowanie.
  Nie wiem co zaszło, że przestałaś tam komentować.
  💏 i życzę ci zdrowia, samych wspaniałości i wszelkiego rodzaju DOBROBYTU.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje Slowianko za zyczenia i tez Ci zycze wszystkiego dobrego.
   Co do Uli to mam nadzieje ze wszystko OK. Z pewnoscia nie ma za wiele czasu. Ma rodzinę no i musi jeszcze pracowac. Mieszka za granica wiec trudno tez utrzymywac inne kontakty bo telefony tez sporo kosztuja.
   Co do reszty Twojego pytania to...
   Vinca

   Usuń
 3. SlowiAnko Kochana 🙏❤️🙏

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie to napisałaś SłowiAnko, nic tu dodać nic ująć.
  I też pięknie dziękuję Tobie za umiejętność pokrzepiania Ludzkich Serc.
  Bądź Zdrowa i Szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję 💏 i odwzajemniam życzenia pięknej każdej chwili.

   Usuń