2024/04/21

Determinujemy dwie Kampanie: Dla Odbudowy Lechickich Rodów Mocy i Dla Wyparcia Sił Ciemności z Przestrzeni Światła Słowian

 


    Od kilku lat w naszych artykułach zaznaczaliśmy decydujące znaczenie Sił Demonicznych dla całego statusu Ludzkości i decydujący warunek wyzwolenia, czyli ich wyparcie. Przeglądając przez lata fora, blogi i przekazy YouTube, wielokrotnie trafialiśmy na opisy istot odpowiedzialnych za cały mechanizm Matrixa. Zazwyczaj wskazywano na iluminatów, jezuitów i takie czy inne rasy kosmiczne. Z chwilą, gdy poprzez własne doświadczanie, odczucia i analizy ujrzeliśmy rzeczywisty zarząd Matrixa jako demoniczny - i pod te istoty klasyfikujemy zarówno reptoidy, jak i wszelkich tak tak zwanych kosmitów zaangażowanych w eksperymenty na ludziach - podjęliśmy na blogu Lechickie Odrodzenie niezwykle istotną kwestię samoochrony (Samoochrona Słowian a Siły Ciemności).

    W zeszłym roku zapowiadaliśmy, że obecny rok, 2024, będzie niezwykle determinować ujawnienie demoniczne i tak się dzieje. Jednocześnie zecydowaliśmy zasilić ten proces swoim działaniem. Ponieważ mamy świadomość wpływu takich istot na położenie Lechitów, Słowian, Ludzkości, i ponieważ czujemy, że jest to właśnie ten czas na wzięcie się za bary z tym wyzwaniem, dodaliśmy do dotychczasowych publikacji nagrania na naszym kanale YouTube oraz kończymy książkę szeroko ujawniającą całą mechanikę postępowania istot demonicznych i sposoby słowiańskiej samoochrony. Wszystko to obejmujemy jedną z dwóch naszych kampanii, które obecnie przyjmujemy za wiodące dla dobra nas wszystkich, Lachów, Słowian, Ludów Rdzennych: Kampanii Dla Wyparcia Sił Ciemności z Przestrzeni Słowiańskiego Światła.

    Nie tytułujemy jej jako kampanii wypierającej Ciemność z przestrzeni całej Ziemi z dwóch powodów. Po pierwsze: każdy Lud Rdzenny posiada właściwy sobie arsenał duchowo-energetyczny i każdy Lud właśnie zaczyna się aktywizować. Po drugie: my, Słowianie, jesteśmy Niosącymi Słowo - Kreatorami-Stwórcami, a każda emitowana energia ma rezonans. Nie jest to zatem tak, że nasze nawet lokalne intencje i działania nie obejmują większej przestrzeni. Tak naprawdę uzdrawianie jednego Domu inicjuje uzdrawianie kolejnych... 

    Celem naszej kampanii jest nie tylko podniesienie narodowej świadomości do faktycznego udziału istot demonicznych w naszym życiu i przestrzeni, nie tylko rozpowszechnienie pośród wszystkich Rodzin praktyk skutecznej sanoochrony - ale wreszcie uczynienie z tego dotąd tematu tabu - otwarcie, odważnie, szczerze, po prostu publicznie i z wzajemnym wsparciem omawianego zjawiska. Okaże się już niebawem, że prawie każdy ma świadomość zaznania w swoim życiu ingerencji demonicznej i tak zwanych paranormalnych zjawisk... Z chwilą, gdy poruszyliśmy mocniej Przestrzeń naszymi filmami, zaczęli się do nas zgłaszać Rodacy z historiami, które dotąd skrywali, tak bowiem jako społeczeńsatwo mamy mamy zaistalowane mentalne blokady. Te blokady nie były po nic, to oczywiste hamowanie drogi ciemiężonych ludzi do prawdziwego poznania, poprzez odwagę i świadomość. 

    Jak już widać, dzieje się zgodnie z naszymi odczuciami, temat demonów jako okupantów i rzeczywistych sprawców najazdu, niewoli i holokaustu Ludzkości ostatnio się zaktywizował - kilku YouTuberów poszło już naszym śladem, a jeszcze w zeszłym roku niektorzy z nich odmówili nam rozmowy na tak "niebezpieczny" temat... Ale to jest ten czas. To jest czas na rozpoznanie prawdziwego wroga i sięgnięcie po narzędzia wyzwolenia, uzdrowienia i odbudowy, które mamy wprost ze Źródła.

    Dlatego nasza druga kampania, też powzięta już od kilku lat - Kampania Dla Odbudowy Lechickich Rodów Mocy, także zostanie zasilona książką i cyklem nagrań, obemujących kolejno: przywołanie bliźniaczych dusz i tworzenie szczęśliwego małżeństwa - słowiański poród lotosowy - poród lotosowy, obserwacje po latach - prowadzenie i nauczanie Dzieci - trening słowiańskich Jedi - tworzenie Rodu Mocy.

    W najbliższych nagraniach szeroko omówimy i uzasadnimy nasze definiowanie demonicznego zarządu Matrixa. Chcemy też podkreślić, że w nagranich dotyczących obu kampanii większość omawianych zdarzeń i zjawisk to nasze własne, rzeczywiste przeżycia i doświadczenia.

    Wszyscy potrzebujemy siebie nazwajem - jeszcze nikt nie jest Mocarzem, my także uczymy się, rozwijamy potencjały wspólnie z Wami. Nie ma i nigdy nie będzie książki z wszechwiedzą - ale razem może współtworzyć Strumień Wedy, łączący nasze serca w Krąg Mocy. Błogosławimy Wam i prosimy o błogosławieństwo.

    Czcibor i Dobromiła

    Ilustracja ze strony - https://www.loveinbible.com/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3OLNtjP_38AeSlqmxTjVn_xR4r0p28QcUxVeV8z7I90FMEogrJeC5tMZI_aem_AaxSjmciFn5EuFCBEwLE4WO23LsST_GQ8EF85g8XldfCV6Ag4FiR-_bstp9AOdbpDDk9X2NSBcrDshJk8H4H6p6D

    Uwaga - raz na zawsze kończymy z milczeniem o demonach, duchach, opętaniach i całym Mroku, który psuje nam szyki w tworzeniu świata zasobnych rodzin i radosnych Dzieci. Prosimy pisać do nas o przeżyciach, o których będziemy mogli powiedzieć w naszych nagraniach, na e-mail: leczczcibor@gmail.com. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz