2020/06/11

Każdy Lach staje się Strażnikiem dzieci, kobiet i Przyrody


     Prezydent Trump uwalnia dzieci przy pomocy regularnych wojsk, co jest procesem mozolnym i uwikłanym w mroczne odkrycia i doświadczenia żołnierzy, których szkolenie nie mogło przygotować na bitwę ze sługami Lucyfera. Jednak ludzka natura jest taka, że największa nawet skala wstrząsu i strachu nie wyprze z jego serca zaszczepionego oporu przeciw rytuałom zła. To stanowi teraz siłę napędową nie tylko wojsk amerykańskich i ruchu QAuanon, ale wszystkich uświadomionych w sytuacji ludzi na całej planecie.
     Działania prezydenta Stanów Zjednoczonych dla zdjęcia z dzieci wszelkich zagrożeń i wyciągnięciu narodu amerykańskiego z trybów kabalistycznych obejmują więcej sfer. Wydanym zarządzeniem powołał nową siłę interwencyjno-zadaniową Operation Lady Justice, która ma na celu zwiększenie ochrony w społecznościach indiańskich, szczególnie ochronę dzieci o kobiet, a zaawansowany, agresywny w polu czynności zespół ma między innymi rozpracować liczne niewyjaśnione morderstwa indiańskich kobiet i dzieci. Rozszerzenia spektrum operacji transformowania naszego świata na wyższy poziom życia pod względem ochrony, zdrowia, bogactwa, wolności, kreacji i Mocy, będą teraz regularnie zaskakiwać.
     Podczas, gdy w wielu krajach za ratowaniem dzieci i neutralizowaniem ich satanistycznych krzywdzicieli, stoją często zmobilizowane siły polityczne i społeczne, w Polsce kliki i ich media pilnują, aby tego rodzaju zryw był tłumiony. Reagowania polskich polityków na wieloletnie porwania, zaginięcia, krzywdy i morderstwa dzieci i kobiet pozostają od dziesięcioleci na poziomie cynicznych ruchów odnóży uruchamianych wyborami lub co bardziej wstrząsającym wydarzeniem. Na czym się zawsze kończy - bo sporadyczne a przy tym nieznaczne zaostrzanie kar jest tylko szyderstwem, a nie rzeczywistym ruchem dla Narodu, tym bardziej, że ochrona dzieci Lachów praktycznie uległa pogorszeniu, zamiast poprawie. 
     Politycy głoszące poparcie dla LGBT czy adopcji dzieci przez pary jednopłciowe powinni być bezzwłocznie aresztowani jako siewcy wielkiej patologii i niebezpieczeństwa. Za takimi wypowiedziami stoją cynizm, albo nieświadomość i zaburzenia, za tym ludźmi - sataniści. Zwolennicy LGTB i adopcji homoseksualnych niemający wpływu na społeczeństwo są tylko zwiedzionymi i ślepymi jednostkami, zwolennicy zaś takowych u władzy - prawdziwymi wrogami Rodów, ich dzieci i siły Ojczyzny.
     Brak radykalnego podniesienia kar i radykalnej natychmiastowej rozprawy z ludźmi, którzy są sprawcami śmierci lub udręki i traumy dzieci - na niepodważalne, wielokrotnie manifestowane oczekiwania społeczeństwa - dowodzi tego, że systemowi politycy tego nie chcą zrobić i nie zrobią. W ostatnich aktach swego funkcjonowania będą naturalnie z desperacją obiecywać i po części wprowadzać zmiany w kodeksie karnym, jednak nie na tyle duże, by zagroziły im samym, czy przestępcom z nimi powiązanym.
     W powojennej Polsce tysiące dzieci, kobiet i ich Rodzin uniknęłyby krzywdy i traumy, gdyby każdy porywacz i/lub gwałciciel był karany dożywociem. Babilońsko-masoński tryb niskich wyroków, łagodzenia i zmniejszania kar i tak zwanej resocjalizacji generują pomnożenie krzywd i traum, i poziom zniszczenia Narodu Lachów.
     Prawo bez prawa zmieni się po zmianie sytuacji w Kraju - kiedy wszyscy politycy i urzędnicy systemu zostaną odcięci od funkcji, i zastąpieni przez lechickich patriotów.
     Nowe prawo Wolnych Lachów nade wszystko chroni dzieci i Rody. Każdy Ród będzie ponad prawem urzędów - odwrotność była aktem niewoli, patologii i degradacji. Rodzice w wolnej Ojczyźnie będą mieć pełne prawo wycofania swoich dzieci z wszelkich miejsc i instytucji, w tym szkół i szpitali, które uznają za niezgodne z ich poczuciem bezpieczeństwa oraz wartości. 
     Serce Słowian to serce wielkiej miłości i życzliwości. Prawo Słowian jest surowe i mądre. Różnica między prawem babilońsko-masońskim, a słowiańskim jest taka, że pierwszego zasady są niczym towar do targu i handlu, zaś drugiego nienaruszalne, wiecznie stałe.
     W prawie Słowian nie ma immunitetów i znajomości, i targów za zamkniętymi drzwiami. Niezależenie zatem, czy ktoś, kto się dziś odwrócił plecami od Rodaka, który walczy o ochronę i ratunek dzieci, jest chronionym przez immunitet politykiem, czy jest zwykłym urzędnikiem lub oficerem, czy też przechodniem bez pracy - wszyscy są równi wobec prawa Słowian, prawa Lachów. Wszyscy mogą być zweryfikowani za swoją postawę i czyny wobec ludzi ratujących dzieci, i za postawę i czyny wobec samych dzieci.
     Niezależnie od tego, jak dziś postrzegamy zasługi wielu widocznych patriotów, ich postawa wobec ujawnionego procederu na ojczystych dzieciach będzie decydująca.
     Zbrodnie wobec dzieci i kobiet jako świętości Narodu Słowian są niewybaczalne. Paweł Bednarz i Dariusz Perun Odrzański i kilku innych Rodaków wystarczająco długo walczyli w samotności.
     Dziś każdy Lach, każdy ukształtowany mężczyzna, musi obudzić w sobie lwa i stać się strażnikiem i obrońcą dzieci, kobiet i Przyrody, zgodnie z tym, co naturalne i powierzone słowiańskim mężom przez Źródło. 
     Powinnością ukształtowanego mężczyzny lechickiego jest dbać o formę ciała i duszy, i twardość charakteru. Stój jak Lew, kiedy patrzy na ciebie dziecko, stój jak Lew, kiedy patrzy kobieta, kiedy patrzy Rodak, kiedy patrzy cudzoziemiec - i tym bardziej, kiedy patrzy na ciebie wróg świętości, które chronisz, Lachu. 
     Lew w Lachu inspiruje dziecko, uspokaja Żonę, budzi szacunek cudzoziemca i przestrzega wroga.  
     STAJEMY SIĘ NARODEM LWÓW LECHISTANU.
     Lach do Lacha. Siła w Rodach. 
     Czcibor Dzieci nowej ery, które schodzą właśnie na Gaję, są istotami pełnej, świetlistej czakry serca, które zasobem miłości i zdolności uzdrowią świat:
Rodzone lotosowo dzieci, chronione przed degradacją potencjału poprzez szczepienia i farmację, będą frapować, urzekać i inspirować nas wszystkich swoim spokojem i spostrzegawczością obserwatora, i niezmiennie trwałym szacunkiem do wszystkich form Życia:
Rola słowiańskiej Matki - dawczyni Życia i miłości - i słowiańskiego Ojca, dawcy ochrony i mądrości, będą niezmiennie zapewniać dzieciom nowej ery to, co powierzone od wieków: 
poczucie bezpieczeństwa, wolność samokreacji i radość istnienia...6 komentarzy:

 1. A co z amerykańcami co przekopują nasze złoża??! Jawnie nas okradając!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Amerykańskie wojska zostaną wycofane. Bez tego nie ma wolności i samokreacji Narodu. Ich obecność w ziemi Lachów wynika z planów Kabały. Teraz czeka nas procesowe oczyszczanie Ojczyzny i nad wszystkim trzeba skupić INTENCJE, Słowo i działania, ze spokojem i przekonaniem.

   Usuń
 2. A co z amerykańcami co przekopują nasze złoża??! Jawnie nas okradając!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytam i uwielbiam. Sam jestem homo i pewne rzeczy mi zgrzytają w tych materiałach. Wspominasz o pólnocnoamerykańskich indianach. W wielu plemioniach mówią oni o ludziach z podwójną duszą, którzy moga kochac zarówno kobiety jak i mężczyzn. Otaczali ich specjalną troską i szacunkiem. Oczywiście LGBT to upolitycznienie seksualności i celowa polaryzacja stron. Ale zauważ, że żyjemy w kraju, w którym nie ma możliwości zawarcia związku partnerskiego. Ludzie kochają wolność. Wolność wyboru to jedna z jej form.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :-)
   Wolność wyboru sprawia, że możemy dokonać każdego, i że nikt nie interweniuje, dopóki ten wybór nie krzywdzi innych. Jeśli wybór sprowadza człowieka na drogę przeciwną do boskiego koła życia i reguł Natury, to tak Słowianie jak Indianie w istocie otaczają takie osoby troską i życzliwością, jako zagubione. To szczere wsparcie, u Słowian wolnych od programów nie ma szyderstwa i szykan.
   Ponieważ jednak ochrona dzieci i Rodu jest najświętszą z podstaw, to kiedy sprawy zmierzają w stronę zagrożenia jej, Słowianie stanowczo reagują.
   Homoseksualizm jest też programem, zahaczającym nie tylko o hormony i mentalność, ale też o duszę. Kwestia jest taka, czy osoby w ten program wpakowane chcą go zdemontować czy nie - bo wolna wola pozwala im sobie o tym decydować.
   Każdy ma jakieś wkręcone programy, ja też nad swoimi mozolnie pracuję. :)

   Usuń
 4. Pokłon i chwała z mojej strony

  Co do Minneapolis to jest to miasto rządzone przez Demokratów, którzy tak się mają do demokracji jak słodzik do cukru. Jest to z punktu widzenia ideologii socjalnej, obyczajowej i moralnej ramię postępactwa i lewactwa. Reprezentuje interesz tego co się tam nazywa deep state. Ekonomicznie to jest to reprezentacja neoliberalizmu a geopolitycznie propagator globalizmu i neoimperializmu.
  Jest to więc nieprzejednany wróg idei narodowych takich jak np. polskość czy słowiaństwo.
  Jest więc absolutny wróg także takich haseł jak america first, więc i wszystkich co je głoszą.
  Zeby dobrze zrozumieć amerykańskie wydarzenia to trzeba wiedzieć, że Demokraci, poprzez swoje globalistyczne anteny, stoją za ruchami BLM i ANIIFA, to jest za bojówkami wywołującymi zamieszki i grabieże. Niestety także i mordy. Nie ma w tym wszystkim żadnej spontaniczności lecz wszystko wynika z logiki walki, w tym wypadku już dosłownej, przedwyborczej.
  Propozycje rozwiązania policji w różnych rządzonych przez lewactwo mistach i stanach wynika z woli usunięcia przeszkody w postaci sił porządkowych, co bezpośrednio doprowadziłoby do już całkiem zbrojnych zamieszek i walk ulicznych, bo ludność cywilna już nie miałaby innego wyjścia jak bronić się samemu i to przy użyciu ostrej amunicji. Taki jest cel tego planu usunięcia policji.
  Widziałem osobiście video zrobione przez sowieckich, bo ludzi byli z różnych republik, emigrantów, którzy w dziesiątkę z bronią w ręku stali przed restauracją należącą do jednego z nich, bodajże z Armenii. Przewalające się w nocy tłumy mołojców nawet ich przyjaźnie pozdrawiali i szli grabić dalej.
  Trump jest absolutnie po stronie policji, jak i cała Bogu ducha winna normalna większość Amerykanów. Trump ma po tych wszystkich ekscesach już zwycięstwo pewne jako jedyny faktyczny gwarant stabilności wobec rzeczywiście grożącej, bo planowanej jako środek niedopuszczenia do tego zwycięstwa, wojnie domowej.
  Na tym świecie są siły dobra, ale niestety i siły zła. Nie brak ludzi naprawdę złych. Dobrym słowem do nich się nie dotrze. Policja jest potrzebna i niezbędna.
  Inna sprawa, że tamtejsza policja moralnie i duchowo, może także i intelektualnie, nie stoi na wysokim poziomie. Jak mieliśmy okazję się przekonać na własne oczy, to niewiele powyżej bandytów, których ma zwalczać. Za niesłychanie niskim poziomem nauczania w szkolnictwie bezpłatnym, tzn. państwowym, odpowiadają obie tradycyjne ugrupowania polityczne, mniej więcej obie podporządkowane pod deep state, co nie odpowiada aktualnie istniejącemu podziałowi na globalistycznych kosmopolitów i suwerenistów-patriotów.
  Wracając jeszcze raz do policji, to bez niej wybory w stanach wogle nie mogły by się odbyć.
  Chyba że pod ochroną wojska i po wprowadzeniu stanu wojennego, o co być może pomysłodawcom rozwiązania policji chodzi, ażeby móc zdyskredytować przyszłego przewidywalnego zwycięzcę.
  Co do mnie to jest to moja piewsza wizyta na Waszej stronie.
  Pozdrawiam
  Jerzy Lechita Słowianin

  ps; nie posiadam konta Google gdyż staram sią mieć jak najmniej do czynienia z konglomeratem GAFA

  OdpowiedzUsuń