2020/08/31

Lechicki Przegląd Tygodniowy: Pospolite Ruszenie nowotomyślan, prezydent Zielonej Góry i niemiecki nadkomisarz wyłączają hologramy Matrixa      Ostatnie dni przyniosły nam kolejne wydarzenia wyłączające hologramy Matrixa i przybliżające wyzwolenie ludzkości i nas, Lachów. Wszystko zgodnie z tym, co od dawna zapowiadaliśmy...
      Zapraszamy do ósmego Tygodniowego Przeglądu Lechickiego, gdzie wydarzenia omawiamy w duchu słowiańskim i narodowym:

     - Murzynek Bambo w Afryce mieszka. I wszystko z tym w porządku - to jego i jego czarnych krewnych ojczysty ląd. Tyle że to niepełna prawda. Na skutek wyrachowanej operacji skierowanej na wyniszczenie tożsamości białych europejskich narodów i siły duchowej, energetycznej i kulturowej kontynentu, został on przywalony nie do końca obliczonym desantem Murzynów i Arabów. I to właśnie - ta pozbawiona kontroli, umiaru i wreszcie prawa wolnej woli i decydowania poszczególnych białych społeczności lokalnych - podsyciło rasizm w Europie, w tym w Polsce. Wszyscy zauważyliśmy gwałtowne pomnożenie obcych rasowo przybyszy, i mamy pełne prawo i uzasadnienie do tego, by być zaniepokojonymi i niezadowolonymi z przynajmniej dwóch powodów:
     1. Rząd i parlament mają obowiązek uzgodnić z Narodem wszelkie projekty, zwłaszcza strategiczne (charakter populacji należy do wartości strategicznych), a raczej - poddać je pod wiec/referendum Narodu. A nie działać skrycie, i po prostu targowicko - co miało miejsce, dopóki tej targowicy nie przyhamowało kłamstwo Covid-19.
     2. Niekontrolowana, zwyczajnie zbyt wielka ilość obcokrajowców drastycznie różniących się obyczajami jest niekorzystna dla stabilności Kraju, szczególnie w warunkach kryzysowych i wojennych. Ponadto sprowadzenie takich migrantów musi koniecznie pociągnąć za sobą przekaz bardzo ostrych konsekwencji prawa Słowian za przestępstwa na ich ziemi, szczególnie wymierzone w ich dobra i świętości (dzieci, kobiety, Przyrodę) - gdy obecny targowicki antysłowiański rząd o czymś takim nigdy by nie pomyślał. Ponadto równie konieczne jest wprowadzenie do szkół, mediów i rozmów rodzinnych nauk telegonii, aby w pełni uświadomić córki i synów w kwestii konsekwencji mieszania rasowego. Tymczasem masońskie media od kilkunastu lat programują lechickie dziewczęta na mieszanie rasowe, co jest oczywistym i antynarodowym elementem operacji.
     Lachy i Słowianie nie są rasistami - w każdym razie nie w definicji ustalonej przez system (i służącej do manipulacji i sabotażu tak samo jak słowa w rodzaju tolerancja).
     Od kilku lat natomiast niektórzy celebryci i systemowcy coraz bardziej brną w obłąkanych wypowiedziach i poglądach, determinowanych przez kasy i kamery systemu. Tylko bowiem taki opłacony, wyssany z dumy, godności i rozsądku może publicznie twierdzić, że słowo murzyn/Murzyn jest aktem rasizmu (czyli, w rozumieniu medialno-systemowym: agresji i niegościnności Lachów).
     Jednak narzucanie Narodowi "poprawnej" formy, a w jaki ma określać przedstawicieli innych ras i narodów jest nie do przyjęcia, ponieważ:
     a) cokolwiek jest narzucone siłą, Wolny Lach odrzuci ze swej niepodległej i niepokornej natury
     b) zalecenia są kierowane od sprzedawczyków i hipokrytów, a nie szlachetnych Rodaków Ariów (mają zatem zerową wiarygodność i mogą tylko powodować odrzucenie przekazu)
     c) życzliwości nie powinni dzieciom i młodzieży wpajać urzędnicy, lecz szkoła (w stylu słowiańskim, nie masońskim) i Rody. Co więcej: słowiańskie dziecię rodzi się życzliwe ze swej natury. To system rabuje nas wszystkich z bezcennych zasobów życzliwości, zwłaszcza wzajemnej...
     Rasizm w pojęciu słowiańskim jest rozważnym podejściem do zachowania czystości swej rasy - jako wyposażonej przez Stwórcę w unikalne i specyficzne zdolności, urodę, specjalizacje i zadania na polu lokalnym i planetarnym.

     - Pospolite Ruszenie nowotomyślan wyłącza kolejny hologram kłamstwa Covid-19. Przykład pójdzie na zasadzie efektu kuli śnieżnej aż do powszechnego pospolitego ruszenia Narodu. Operacja Covid-19 na naszych ziemiach nieuchronnie wali się w gruzy, a ci, którzy z pełnym przekonaniem (i strachem) zaangażowali się w to przedstawienie, będą się musieli zmierzyć z weryfikacją nie tylko rzeczywistości, ale i własnych środków odczytywania jej. Część winnych jest już w trybie ewakuacji, zaś medialne puppety do końca, jak nakręcone sprężyną, kontynuują przekaz grozy, który traci masowo odbiorców...
     Akcja w Nowym Tomyślu to kolejny przejaw pomnażających się ognisk pobudki i buntu - a ostatecznym efektem będzie zryw Lachów i wyzwolenie. Samo tylko kłamstwo Covid-19 okaże się wyjątkowo ciężkim młotem na dotychczasowe zasady pojmowania władzy, ufania jej i powierzania jej losu swych dzieci i Rodów. Publiczna wypowiedź prezydenta Zielonej Góry o iluminatach i kłamstwie Covid-19 uruchamia nową, dramatyczną fazę upadku dla okupacyjnych sił na terenie Kraju.

     Wzywamy wszystkie wsie i miasta Lechistanu do wyrzucenia niewolniczych maseczek i mobilizowania się w szeregi oporu. Każdy, kto dziś wstaje z kolan - będzie z dumą patrzył w oczy swych potomnych... i odwrotnie. 

     - Lechickie Rodziny wymykają się z klatek farmaceutycznych i skupiają wysiłki na ochronie dzieci. Proces się nasila i budzi nietajone już zakłopotanie kukieł systemu. Oferty medyczne, im bardziej nasilone, tym bardziej stają się podejrzane i tracą wiarygodność u kolejnych Polaków. Polsat News przy pomocy tak zwanych fachowców promuje i namawia do wielkiej, powszechnej akcji szczepienia przeciw grypie. Można zapytać tych fachowców, czy Zawisza Czarny zaszczepił się, nim ruszył na turniejowy podbój Zachodu, czy też zaryzykował i miał jakiś niebywały fart? A może wtedy nie było wirusów? Wyhodowały je telewizory?
     Czy jednak laboratoria masońskich uczonych zakontraktowanych do służby przeciw Wolnej Ludzkości...
     Dokładanie kolejnych dziwacznych i natrętnych ofert w rodzaju szczepień do nosa czy szybkiego zakupu takowych w aptece dopełnia obrazu groteski i desperacji wrogów Wolnych Rodów Lachów - którzy z bezduszną i bezrozumną mechanicznością usiłują "wyłapać możliwie dużo", póki jest to jeszcze możliwe.
     A długo już nie będzie.
     Wszystkie oferty szczepionkowe, promowane czy to na zasadzie życzliwego tonu i darmowej okazji, czy z postrachem żniwa grypy i koronawirusa - należy bezwzględnie odrzucić. Warto wytrzymać te ostatnie chwile szaleństwa, żeby potem cieszyć się pełną formą ciała i umysłu.
     Media wyrzucają Polakom, że przeciw grypie szczepi się tylko 4%, kiedy takich Szwajcarów ponad 40. Media - i ci wielcy Sithowie, którzy za nimi stoją - muszą w końcu zrozumieć, że wielki i niezniszczalny Naród Lachów nie poddał się holokaustom i że przetrwa, że się odbuduje w pełni swego potencjału, i że pokaże światu siłę swego wolnego ducha i unikalną zdolność tworzenia.

     - 114 darmowych leków dla kobiet w ciąży oferuje ministerstwo zdrowia (nazwa powinna brzmieć zdecydowanie inaczej, na przykład: forpoczta Rockefellerów). To wyjątkowo mroczna oferta, zważywszy, że wszystko, co kobieta przyjmuje do swego organizmu, będąc brzemienną, wchodzi w interakcję z jej dzieckiem. Zdecydowanie odradzamy użycie wszelkich farmaceutyków - mimo że każdy wie, co znaczy ostry ból głowy. Ale warto postarać się dla dziecka, które narodzi się w pełni siły i wdzięczności za wszystko, co dla niego zrobiono. Dziecko chronione przez 9 miesięcy oraz w fazie porodowej i poporodowej przed trutkami, wstrząsami i negatywnymi energiami, ma silnie uaktywnione odczucie wdzięczności i bezpieczeństwa, i emanując tym, oddaje ten przekaz matce i ojcu. Jest to wyjątkowo cenne i poruszające wynagrodzenie... Czego życzymy wszystkim Rodzicom w Kraju.

      - Jaka przyszłość czeka Niemcy? Ten osobliwie utworzony Naród będzie musiał zmierzyć się z wstrząsającą prawdą o swoich korzeniach, o tym, że powstał w wyniku wymieszania ras i narodów, że od początku do dziś stanowił projekt babiloński, skierowany przeciw Wolnej Słowiańszczyźnie - i że około 30% tej populacji posiada geny słowiańskie...
     Jednak wyzwolenie ludzkości burzy wszystkie projekty pozaziemskie i iluminackie, a Niemcy, kojarzeni z posłuszeństwem ponad wszystko, zabrali się za demolowanie konstrukcji wzniesionej dla ich zniewolenia. Ostatecznym rezultatem, koniecznym dla odzyskania równowagi ekonomicznej i duchowej, będzie rozpad całego kraju na niezależne landy-państwa, a część z nich (Brandenburgia, Saksonia i Bawaria), na drodze odszukiwania tożsamości i prawdziwego poczucia wspólnoty, dołączy do Lachów i Wielkiej Rodziny Słowian. Trzeba jednak zrozumieć, że już żadne zmiany na tak zwanej mapie politycznej nie będą wynikiem wojen i złych intencji - takie siłowe przeobrażenia odchodzą z Matrixem. Nowa rzeczywistość polega na kreacji w harmonii. Nowe unie i wspólnoty narodów, a także zmiany/poszerzenia granic nie będą mieć nic wspólnego z ego, władzą, potęgą jako zapędem dominacji - lecz z życzliwością i radością łączenia się we wzajemnym projekcie.
Ostatecznie - wszelkie formalne granice państwowe oraz formalne urzędy i tak zostaną zlikwidowane na drodze ewolucji zasilanej energią czakry serca. 
     Tymczasem świat zadziwia: wojska amerykańskie odpowiedzialne za liczne wojny i tramy na planecie, wypalają kolejne gniazda chazarskich satanistów, iluminatów i obcych ras obciążonych najwyższym okrucieństwem wobec ludzkości. Niemcy zaś - wstają.
     Niemcy wstają i my, Lachy, winszujmy im tej odwagi i zrywu, i wolnej woli, poślijmy życzliwą myśl, podeprzyjmy ich szereg - i powstańmy do naszego, jak na Sarmatów przystało.
     Dzieje się to, to stać się musiało, i na co długo czekaliśmy. Znikają hologramy, umiera Matrix, życie wstępuje w nasze prawa i możliwości - przed nami szczęśliwy czas bogactwa i spełnienia.
     Darz bór wszystkim, którzy niosą Słowo Rodakom, którzy budzą, którzy choć raz rozświetlili otuchą cudze dziecko...
     Czcibor i Edyta
     Za podesłane materiały filmowe dziękujemy Jerzemu Szafirowiczowi

     Pospolite Ruszenie w Nowym Tomyślu inspiruje nas wszystkich: https://www.biznesinfo.pl/nowy-tomysl-250820-pt-zakupy

     Prezydent Zielonej Góry o iluminatach i kłamstwie Covid-19. Ujawnianie kłamstwa, spisku i targowicy przez urzędników systemu oznacza jego burzliwą fazę finałową: https://zielonagora.naszemiasto.pl/czy-to-jest-koronawirus-czy-koronasciema-prezydent-kubicki/ar/c1-7871849


 Bawaria na mapach, w energii i duchu swej przestrzeni, oraz w kodzie genetycznym, utrzymuje zapis swego lechickiego dziedzictwa:
Służę ludziom, nie instytucjom - przełomowe przemówienie niemieckiego nadkomisarza uderza w struktury Matrixu niczym torpeda:

 Odkrycia raportu śledczego w sprawie pandemii Covid-19 oficerów Armii Francuskiej:WZYWAMY DO POSPOLITEGO RUSZENIA "NOWOTOMYSKIEGO" CAŁY NARÓD LACHÓW


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz