2020/08/24

Stanowisko Stowarzyszenia Lechistan Gniezno w sprawie szczepień - w świetle restrykcji forsowanych przez radnych i prezydenta miasta

   
  
     Stolica lechicka powinna świecić przykładem mądrości i wolności - ale na razie wyróżnia się uciskaniem mieszkańców w systemowych restrykcjach. Jest to ponure odbicie tego, co dotyczy nie tylko Gniezna, ale wszystkich innych miast Ojczyzny: w urzędach nie decydują o naszym losie ludzie ze słowiańskim duchem. Obca władza to obce interesy - i antynarodowe restrykcje.
      Najnowszy pomysł radnych gnieźnieńskich wspiera zwalczanie, a co najmniej izolowanie świadomych i samodzielnie decydujących rodziców, którzy odmawiają szczepień dla swoich dzieci.
      Ciemna strona szczepionek była wielokrotnie opisywana w Sieci i omawiana w mediach (TVP, YT), w Stanach Zjednoczonych korporacje medyczne wypłaciły już potężne odszkodowania, a prezydent Trump powołał zespół śledczy w celu zbadania tego potężnego medycznego procederu. Dlatego nie będziemy w tym oświadczeniu powtarzać tych licznych materiałów, łatwo dostępnych dla wszystkich, których wolny i czujny umysł oraz instynkt macierzyński pchają do weryfikacji potrzeby, składników i wszystkich możliwych skutków szczepienia.
      Stanowisko naszego stowarzyszenia opiera się przede wszystkim na podstawach narodu słowiańskiego. Należą do nich wolność wyboru i przywilej decydowania o biologicznym, intelektualnym i duchowym rozwoju swego potomstwa.
      Co w rozszerzeniu oznacza, że my, Lechici, jesteśmy w pełni duszy narodem wolnym i nie poddającym się ze swej natury (co potwierdza historia) żadnym naciskom, szantażom, przymusom, restrykcjom, najazdom i okupacjom.
      Dzieci słowiańskie nie należą do urzędów, kościołów, szpitali, parlamentów i korporacji - lecz do tych, którzy je sprowadzili na świat, to jest rodziców. To oni biorą odpowiedzialność za swe decyzje determinujące rozwój i możliwości potomstwa. Pomoc państwa powinna być opcjonalnym wsparciem polskich rodzin, a nie wmuszanym priorytetem.
      Niezależnie od skali pozytywnych i niepozytywnych efektów poszczepiennych, rząd, który zmusza rodziców do oddawania ich dzieci do szczepienia czy innych zabiegów medycznych, łamie ich prawa i postępuje niczym rząd okupacyjny, a nie narodowy.
      W kwestii szczepień wiadomo, że tysiące lat cywilizacje planety rozwijały się i pomimo braku tak szczepień jak i szpitalnego położnictwa, narody i rasy zamiast wymrzeć, pomnożyły się. Jeśli ktoś przyjmuje bezkrytycznie argumenty lekarzy, to po prostu przyjmuje założenie, że człowiek został stworzony jako istota biologiczna niezdolna do pełnego, zdrowego funkcjonowania na planecie bez medycznego wspomagania owych funkcji. Jest to całkowicie niedorzeczne stanowisko, przy którym cały świat zwierząt, eksplorujących Ziemię bez zastrzyków i tabletek, musiałby patrzeć na tak ułomny gatunek stworzeń z prawdziwym politowaniem. Dla wolnych duchem i rozumem Słowian, świadomych siły swego genotypu i ducha, jest to nie do przyjęcia.
      Nie ulega natomiast wątpliwości, że zwiększająca się ilość szczepień i medykamentów zbiega się z powiększającą liczbą dzieci alergicznych, autystycznych, chorujących na raka i tak dalej - przy czym z owej zbieżności każdy może sobie wniosek wyciągnąć... lub nie.
      Stowarzyszenie Lechistan natomiast wyciągnęło wnioski z tego, że ŻADEN POLSKI LEKARZ I PRODUCENT NIE CHCĄ PODPISAĆ GWARANCJI, ŻE SZCZEPIENIA DZIECI SĄ WOLNE OD SKUTKÓW UBOCZNYCH, MIĘDZY INNYMI AUTYZMU, MUTACJI DNA, USZKODZEŃ NEUROLOGICZNYCH, ZAGROŻENIA ŚMIERCIĄ. Wnioski te sprowadzają się do tego, że najwyraźniej szczepionka podawana noworodkom nie jest wolna od ryzyka wywołania takich czy innych powikłań, co czyni taki zabieg AKTEM EKSPERYMENTALNYM. Rodzice mają prawo do podjęcia ryzykownego zabiegu czy leczenia, jeśli pcha ich do tego wiara, ale rząd, urząd, przychodnie, które zmuszają polskich rodziców do poddawania ich dzieci eksperymentom, mają charakter reżimowo-okupacyjny.
      Nie ma na to naszej zgody.
      Gniezno, miasto Lechów, jest podzielone na zapalczywie dyskutujących zwolenników i przeciwników szczepień. Apelujemy do zwolenników: pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy Rodakami. Uszanujcie wolę i instynkt macierzyński tych, z którymi się nie zgadzacie, oni też nie dyktują wam jak prowadzić wasze dzieci przez życie. Wolność wyboru to przywilej wszystkich. Czy rozum i historia nie uczą, że władza ze skłonnościami do ucisku i szykan może się w tym rozkręcać? W którym miejscu bylibyście skłonni przestać takie władze popierać?
      Apelujemy do polityków, lekarzy, producentów i mediów popierających przymusowe środki szczepionkowe: pamiętajcie, że decydujecie o zdrowiu, potencjale i życiu najbardziej wrażliwych organizmów. Ochrona dzieci to słowiańska świętość. Lada moment ruszy lawina ujawnień i procesów sądowych osób związanych z fałszowaniem wyników badań, zatajaniem składników szczepionek i uszkodzeniami dzieci. Czy jesteście pewni, że chcecie złożyć pod tym swój podpis?...
      Gniezno, miasto Lechów, walczy z reżimem atakującym polskie rodziny. Niech nikt nie staje obojętny - wspierajmy Rodaków w trudnych chwilach. Naszą siłą jest jedność. Liczy się każde wsparcie: słowem, petycją, wiecem, pieniędzmi.
      Gnieźnieńskie Towarzystwo Libertariańskie (z podgrupą Gnieźnianie przeciwko wykluczeniu) prowadzi zdeterminowaną zbiórkę pieniężną na opłacenie prawnika, który wesprze osaczone odważne i świadome lechickie Rody w naszym mieście. Jeśli ktokolwiek dorzuci choćby 10 złotych, stanie we wspólnym szeregu. O wsparcie zwracamy się nie tylko do Rodaków z Ziemi Gnieźnieńskiej, ale z każdego zakątka Ojczyzny. Walka o wolność czy to w Gnieźnie, czy w Tarnowie, to walka o wspólny wolny Dom. Największą siłą Lachów zawsze było i będzie zjednoczenie.
https://zrzutka.pl/gtm7sy…
https://www.facebook.com/libertarianiegniezno/
     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno także staje po stronie wolności polskich Rodzin.
     Dziękujemy za wszelkie wsparcie i życzliwe błogosławieństwo dla tej sprawy!
     Gnieźnieńskim (i wszelkim innym w Kraju) rodzicom dzielnie broniących swych praw i zdrowia dzieci, życzymy wytrwałości, bo niedługi to już czas, aby ten ucisk się zakończył.
     Darz bór.
     Czcibor i Edyta
     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 16 stycznia 2020


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz