2020/09/06

Przebudzenie Lachów i innych Narodów planety jest niepowstrzymane - za moment nastąpi eksplozywny upadek obcych struktur

  
     Jeśli drogi nasz Rodaku coraz częściej postrzegasz polityków, urzędników i celebrytów w mediach jak kukły, z uporczywą groteską odgrywające swoje role na Titanicu, to najlepszy znak, że rośnie twoja świadomość i osobista Moc.
     Radosnym jest odkrycie, że dotarliśmy już do upragnionego (dla wielu świadomych i wrażliwych dusz od długich lat) etapu, w którym przebudzenie obserwujemy nie tylko na portalach w Sieci, ale i wokół. W rzeczywistości. U żywych, rzeczywistych osób, znanych nam i nieznanych, z którymi wchodzimy w interakcje. Czasem zdaje się to być przełomem zaskakująco nagłym - ale też trzeba wiedzieć, że umysły i serca wielu ludzi odblokowuje kilka czynników: obieg informacji między ludźmi za pomocą mediów i w rzeczywistych interakcjach, obieg fal elektromagnetycznych (podświadoma wymiana Wed ludzi znajdującej się na wspólnej przestrzeni: placu, polu, domu, dzielnicy) i wreszcie przesilenia przynoszące nowe energie z kosmosu.
     To dlatego wielu z nas często przyłapuje się na tym, że myśli o czyimś przebudzeniu z zaskoczeniem, takie to nieoczekiwane, że ta osoba, która do tej pory... Ale jakże to radosne i budujące.
     Lechici wstają. 
     Nasze, moje i Edyty, doświadczenia były podobne. Przez długi czas znaliśmy wegetarian czy Rodaków obeznanych z okupacją naszej Ojczyzny i planety tylko w Internecie. Aż się to zmieniło...
     Jest znamiennym, że takim podstawowym do niedawna miejscem, gdzie można było spotkać podobnych sobie, były SKLEPY ZIELARSKIE. I nic w tym dziwnego. Wszak człowiek świadomy szuka naturalnych suplementów i lekarstw, a nie chemicznych trutek (które degradują nie tylko zdrowie, lecz i świadomość). ZIOŁA MAJĄ ZNACZĄCY UDZIAŁ W ZASILANIU ISTOTY LUDZKIEJ NA DRODZE DO WOLNOŚCI, MOCY I MĄDROŚCI, co póki co jest oczywistością dla części Narodu, a kiedyś było świętością całego.
     Wystarczyło tylko w takim zielarskim rzucić mimochodem słowem o Ziębie czy chemtrails i ludzie ożywiali się, wdawali z nami w rozmowę. Odczuwalne było uruchomienie wzajemnego polepszenia nastroju i optymizmu.
     Zdarzyło nam się w krótkim czasie porozmawiać z trzema gnieźnieńskimi taksówkarzami. Jak zwykle, od słowa do słowa, jak to Lach z Lachem, potoczyły się rozmowy między ludźmi zorientowanymi w rzeczywistości. Z pierwszym kierowcą, byłym wojskowym, rozmawialiśmy o zamachu smoleńskim, który wyeliminował silnych patriotów i wzmocnił taktycznie Chazarów. Miał duże zorientowanie w tym, co tam się stało. Z drugim taksówkarzem rozmawiałem o szczepieniach, które taktycznie degradują siłę Narodu. Trzeci z pewną rezerwą, niepewny jak zareaguję, wyznał mi, że nie lubi Murzynów i nie zabiera do auta czarnych żołnierzy z powidzkiej bazy.
     - Jak reagują? - zaciekawiliśmy się, bo podejście do żołnierzy amerykańskich było u nas w Kraju raczej poddańcze.
     - Dziwią się, machają rękami, coś tam gadają...
     - Nie musi pan ani lubić, ani wozić Murzynów. To jest kraj Lachów i każdy wolny Lach decyduje o tym, komu okazuje szacunek, życzliwość i pomoc. Szczególnie w sytuacji, która generuje w nas niechęć do żołnierzy po prostu panoszących się u nas, i już znanych z zachowań bezczelnych i agresywnych. Tym bardziej, jeśli dotyczy to Czarnych z gett, których postawa wobec Polaków czy kobiet była już kilka razy skandaliczna. I tu nie chodzi o rasizm. Chodzi o to, że narzucanie wolnemu człowiekowi, kogo ma lubić i komu usługiwać, łamie podstawy słowiańskie i skutkuje przeciwnie.
     - Nie podoba mi się para Polka z Murzynem - ożywił się taksówkarz.
     - Nam też nie. To oczywiście wolny wybór każdej duszy, komu oddaje serce i z kim tworzy Ród. Ale prawidła wedyjskie mówią, że mieszanie między rasami osłabia kraje i rasy, a degrengolada Zachodu to żywy dowód fatalnego efektu takiego kierunku. Drugim jest to, że programują to masoni i ich instytucje. Na przykład szkoły, weźmy holenderski podręcznik edukacji seksualnej, gdzie Murzyn leży na białej kobiecie. To nie akt życzliwości rasowej, lecz programowania.
     - Straszne.
     - Owszem, zważywszy słabość instynktu samoochrony dwunastoletnich Holenderek... Ale głowa do góry. Do nas Słowian dotarli za późno, by nas genetycznie zniszczyć. Nie damy się.
     - Nie damy się! - powtórzył z wiarą. - Proszę, to moja wizytówka.
     Taksówkarze reagowali ożywieniem i entuzjazmem, bo jesteśmy jeszcze w stadium przejściowym, kiedy wielu ludzi śpi snem matrixowym, a wolność słowa nie jest oczywista. Media niczym owcom dyktują co jest dobre, a co nie, poprawność polityczna knebluje słabszych z charakteru, a tych mocniejszych rozdrażnia. Ten czas dobiega końca, ponieważ wspomniane wyżej czynniki otwierają umysły, ale też - bez wątpliwości - SARMACKIE DUSZE, NIEPOKORNE, DUMNE, BUDZĄ CORAZ WIĘKSZE ZUCHWALSTWA I NIEDORZECZNOŚCI POLITYKÓW.
     Lechici wstają.
     Tydzień temu do firmy, w której jedno z nas, wszedł kierowca ciężarówki, człowiek starszy, poczciwy i dziarski. Od słowa do słowa, jak Lach z Lachem, zgadaliśmy się co do tego, że WATYKAN TO W RZECZYWISTOŚCI SIEDZIBA SATANISTÓW, a nie miłośników Boga. Tego rodzaju zorientowanie u osób starszych doceniamy szczególnie - trzeba pamiętać, że byli oni poddawani indoktrynacji całe dziesięciolecia. Co jednak znaczy siła ducha słowiańskiego...
     - Jestem z Malborka - rzekł mi wzruszonym głosem. - My wiemy, że wy tu w Wielkopolsce bardzo jesteście uświadomieni i mocno działacie dla wyzwolenia Polski.
     - Wszak tu jest Gniazdo Lachów. Nie może być inaczej. Proszę odszukać na Facebooku Stowarzyszenie Lechistan Gniezno i polecić je każdej osobie, która ma otwarty umysł i widzi, co się dzieje...
     - Znam takich mądrych ludzi.
     Uznanie kierowcy z Malborka przyjęliśmy wdzięcznie, ale oczywiście budzi się cały Lechistan, takie rozmowy zdarzają się coraz częściej, nie tylko już w sklepach zielarskich. Rosną grupy obudzonych dla wolności i Wed Polaków na portalach sieciowych, a w prawdziwym otoczeniu jest coraz łatwiej o otwartość i szczerą rozmowę. W każdym polskim mieście, w każdej gminie, działają patrioci na rzecz Ojczyzny. Ten pożyteczny wpływ generują tak samo konfederaci w parlamencie, piszący na blogach i portalach, medytujący w Przyrodzie, wspierający zwierzęta - KAŻDY ŚWIADOMY CZŁOWIEK KONSTRUUJE UZDROWIENIE. Każda myśl i Słowo wysłane w przestrzeń zapisują nowe algorytmy. To prawdziwa wiedza o sile przebudowania cywilizacji i świata, która przerasta naukowców i filozofów wyciosanych w masońskich uczelniach. Ilu z nich wie, że każdego dnia możemy dokonać modyfikacji swojego genotypu na mocniejszy? Ilu z nich zdaje sobie sprawę, że przekazują normy i teorie z gmachów, które lada moment zawalą się za ich plecami, jako niefunkcjonalne w nowym świecie?
     ŚWIADOMOŚĆ TWORZY OSOBISTY PANCERZ OCHRONNY I ZMIENIA RZECZYWISTOŚĆ.
     Nieśmy SŁOWO Rodakom, niech da im spokój i optymizm.
     Przed nami świt cudów, Lachy.
     🌿🌿🌿Tylko spokój...🌿🌿🌿
     Czcibor i Edyta
     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 26 kwietnia 2020

     Poniżej: Siegfried. Aktualności ze świata, petrodolar, loty skanujące, lek od Trumpa. TEN FILM POLECAMY BARDZO. KTOKOLWIEK GO OBEJRZY, POSZERZY SWOJE SPEKTRUM POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI. Uważamy go za najlepszy przekaz i kompendium bezcennych informacji w ostatnim czasie (dziękujemy Zosi-Zosi za przesłanie filmu). W filmie, oprócz omówienia aktualnych rozgrywek między ciemnością, a siłami światła, między innymi o:
     - polskich tajnych bazach, miejscach Mocy i obszarach kontrolowanych przez Obcych
     - Dziwiszu, Szumowskim, Trumpie i papieżu. Kim są, co czynią?
     - iluminatach, masonach, grupie Bilderberg
     - czekającym nam wzbogaceniu poprzez obdarowanie ludzkości zasobami pieniężnymi iluminatów
     - czekającej nas poprawie życia dzięki uwolnieniu zablokowanych patentów i technologii
     - kim był Hitler i dlaczego miał zdolności parapsychologiczne, w tym zdolności hipnotyczne i nadzwyczajną ochronę przed odebraniem życia
     - o akcji uwalnianiu dzieci i charakterystyce reptylian
     - i całe mnóstwo informacji.
     Ponadto Siegfried zaznacza dwie istotne rzeczy, które często podkreślamy w naszych publikacjach na Lechistanie Gniezno:
     - zbrodniczy charakter szczepień, które czynią dramatyczne spustoszenie w organizmie i duszy dziecka. Doktor Czerniak, wielki Lechita i patriota, dostarcza istotnej informacji, czym różni się obecny skład szczepionek od tego z lat 80... STANOWISKO NASZEGO STOWARZYSZENIA JEST NIEZMIENNE: SZCZEPIENIA TO TAK NIEDORZECZNY JAK ZBRODNICZY PROCEDER, KTÓRY ZOSTANIE ROZLICZONY.
     - znaczenie bosęgi. Dlatego powtarzamy apel, aby REGULARNIE CHODZIĆ BOSO PO GRUNCIE ZIEMI, co w tym właśnie czasie niezwykle wzmacnia i chroni nasze umysły i DNA.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz