2020/09/06

Lechicka kampania antyszczepionkowa: odkrycia doktora Mouldena     Każdy wolny rozum i wolna intuicja muszą czuć, że ingerencja medyczna oznacza wstrząs dla dziecka. Rodzice poddający swe potomstwo szczepieniom kilka-kilkanaście lat temu, dziś mogą się usprawiedliwiać niewiedzą (wielu ma pęknięte serce i żałuje). Teraz wiedza na temat składu, skutków i intencji strategii szczepionkowych JEST DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH. Niech się budzą wszystkie matki i wszyscy ojcowie na Ziemi Lachów i chronią swe dzieci! 🌱
      Dziś dostarczamy kolejnej wiedzy. Tłumaczenie z profilu Basi Sławianki:

      Dr Andrew Moulden (który niestety zmarł 4.11.2013 r.) odkrył, iż każda jedna szczepionka powoduje uszkodzenia naczyń mikrokrążenia, zaburza normalny tryb przepływu krwi, powstają mini skrzepy, osady, niedokrwienie, tlen nie dociera tam, gdzie trzeba itd. Tych objawów nie widać wyraźnie od razu i są one ignorowane przez lekarzy. Ale dr Moulden zaobserwował pewne oznaki, które mogą pomóc we wczesnym wykryciu klinicznego udaru mózgu u dzieci i dorosłych po otrzymaniu szczepionki.
      Niemowlęta, które kiedyś miały idealnie symetryczne rysy twarzy, nagle dostają asymetryczne elementy, które są takim samym rodzajem zmian, jakie pojawiają się, gdy człowiek dorosły ma udar. Udar spowodowany jest zaburzeniem przepływu krwi do części mózgu, która pozbawia komórki tlenu i powoduje to śmierć komórek.
      Dr Moulden zaobserwował, że normalne ustawienie oczu zmienia się po szczepieniu. Nagle jedno oko ucieka nieznacznie do wewnątrz lub na zewnątrz. Widział, że jeden kącik ust opada w dół, gdy dziecko się uśmiecha. Zauważył, że pojawia się utrata napięcia mięśniowego w obszarze jednego z policzków, znajdującym się najbliżej nosa i górnej wargi. Może pojawić się również niewielki asymetryczny ruch powiek, gdy osoba nimi mruga. Powieki zwykle zamykają się i otwierają w doskonałej harmonii. 
     Jeśli zaburzenia przepływu krwi wystąpią w obszarze mózgu, który kontroluje oddychanie, to oddychanie może być utrudnione, a w pewnych przypadkach może być nawet całkowicie wstrzymane. Jeśli tak się stanie, wówczas nastąpi nagła śmierć od zatrzymania oddechu. (SIDS??)
     Czasami te zmiany mają charakter tymczasowy, a czasami są trwałe. Dzięki swojej edukacji w fizjologii i uszkodzeniach mózgu, wiedział on, że to są wizualne oznaki mini-udarów mózgu, które były związane z uszkodzeniem pewnych nerwów czaszkowych w mózgu. Te nerwy kontrolują mięśnie twarzy. Ludzie mogą być nieświadomi przebytego mini-udaru, ponieważ mózg nie odpowiada na ból od upośledzenia przepływu krwi, mimo, iż nastąpiło uszkodzenie.

     Blog Lechickie Odrodzenie i Stowarzyszenie Lechistan Gniezno zwracają się do wszystkich Rodaków będących Rodzicami o natychmiastową weryfikację programu szczepień i wycofanie z niego swoich dzieci. Życzymy Wam światła i odwagi.

     Czcibor, Edyta, Basia Sławianka
     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 1 maja 2020.

     Oryginalny artykuł o pracy dr Mouldena: https://www.facebook.com/notes/matthew-m-cameron/dr-andrew-moulden-every-vaccine-produces-microvascular-damage/1024073441295007/?comment_id=10240809646275882 komentarze: