2020/11/12

Zdrowe Media Słowian czyli dlaczego utworzenie grupy skupionej na uzdrawianiu mediów wspiera proces wyzwolenia

 

 

     Mamy oczywistą świadomość, że coraz więcej przebudzonych z Matrixa Rodaków usuwa telewizory i odcina wszelkie kanały mogące mieć szkodliwy wpływ na ich umysł albo samopoczucie. Media, zwłaszcza telewizyjne, działają bardzo mocno na umysł, odbierając mu jasność i - podatnych odbiorców - programują na fałszywe postrzeganie rzeczywistości, a także uległość, brak dumy i woli weryfikacji, brak odwagi, a nawet brak życzliwości (na przykład wobec Polaków podważających system i jego oszustwa w rodzaju Covid-19).

     Programowanie umysłów przebiega na różne sposoby, od treści, poprzez przekazy podprogowe do szkodliwych częstotliwości dźwięku. 

     Wszystkim, którzy odłączyli telewizję i media systemowe, winszujemy po bratersku, jednak uważamy za pożyteczne podjąć nawet minimalne działania neutralizujące, a przynajmniej demaskujące fatalny wpływ mediów z następujących przyczyn:

     - osłabianie wpływów mediów systemowych na Rodaków i ich dzieci to dołożenie do ich demontażu/transformacji, a tym samym do demontażu systemu i transformacji naszej rzeczywistości

     - mimo wzrostu ogólnej świadomości i postępu tak technologicznego jak duchowego, telewizja, zwłaszcza internetowa, będzie jeszcze długo nam towarzyszyć i tym bardziej warto przyspieszyć jej przemiany z destruktywnej na wspierającą

     - nawet Rodzice, którzy odłączyli media swoim dzieciom, mogą mieć problem z pełnym uniknięciem dla nich skutków szkodliwych przekazów (w tym seksualizujących), jeśli ich dzieci spotykają się z rówieśnikami i krewnymi, których Rodzice nie wprowadzili zabezpieczeń. W takim wypadku nawet dzieci świadomych Lachów są narażone na przekazy niekorzystne dla ich psychiki i światopoglądu, a także moralnych zasad, na przykład traktowania dziewczyn, kobiet, osób starszych.

     - jesteśmy jednym Narodem, Narodem Aryjskich Lechitów, który wiecznie łączył się we wspólny szereg, w Pospolite Ruszenie, Lach do Lacha, Ród dla Rodu, w najgorszych chwilach próby. Dlatego nie jest celem świadomych, obudzonych patriotów, aby się izolować od swych mniej zorientowanych Rodaków i tworzyć kasty, tak bardzo sprzeczne z tradycją i duchowością Słowian - lecz ich wspierać w Pobudce

     Z tych zatem powodów utworzyliśmy tę grupę. Jej celem jej oczyszczenie wszelkich mediów, stacji, kanałów z przekazów sprzecznych z obyczajami słowiańskimi i wartościami Narodu Lechickimi: fatalnych dla dzieci i młodzieży przekazy seksualizujących, przemocowych, wulgarności, anglicyzacji języka, promowania mieszania rasowego, promowanie niezdrowego trybu życia, kłamstw politycznych i historycznych i przekazów religijnych.

     Uściślając wszystkie szkodliwe przekazy:

     - przekazy seksualizujące mają mocny wpływ na zmiany mentalne dzieci, odciągając je od kierunku duchowego, postawy dumnej oraz czujności, odpowiedzialności i samoochrony. 

     - przemoc i wulgarność z każdym dziesięcioleciem uległy nasileniu, a dziś już spowszechnieniu w większości przekazów telewizji i kina. Negatywne efekty wulgaryzacji polszczyzny słychać na ojczystych ulicach - nawet u dzieci, co niedawno nie miało jeszcze miejsca - oraz w filmach i programach telewizyjnych.

     - anglicyzacja jest wynikiem tak programowania i westernizacji Kraju, jak naniesienia manieryzmu językowego przez media, zwłaszcza celebrytów, którzy celują w odrywaniu społeczeństwa od rodzimego ducha słowiańskiego. Angielskie napisy wyroiły się na reklamach, produktach i punktach usługi i rozrywki. Deformowanie ojczystego języka wspiera procesy rozmywania poczucia tożsamości narodowej i zjednoczeniowej. Zaciera także konieczną i należytą granicę między gospodarzami Kraju, Lechitami, a gośćmi tej ziemi.

     - promowanie rasowe jest operacją taktyczną masonów i iluminatów w celu rozmycia odrębnego, unikalnego potencjału każdej planetarnej rasy i narodu, oraz samego poczucia tożsamości rasowej i narodowej ludzi poddanych takiemu programowaniu. Naraża to kolejne generacje na zredukowane zdolności, odporność, siłę mentalną i duchową. Przemieszane narody i rasy tracą urzekającą oryginalność, ale przede wszystkim zasoby wspólnotowej siły i mobilizacji w potrzebie, są też bardziej podatne na mechanizmy manipulacji i zniewolenia. 

     - większość programów rozrywkowych, ale także filmów i seriali koduje jako powszechny obyczaj, przyjemność, luksus i spełnienie gromadzenie pieniędzy i dóbr, robienie kariery medialnej, autorytatywność funkcjonariuszy systemowych, degenerację organizmu alkoholem i innymi używkami, oderwanie od dumy, samokontroli, samoochrony, telegonii, odpowiedzialności rodowej, wartości duchowej indywidualnej i narodowej. Uderzająco fatalne wzorce spośród kodowanych przez media dotyczą kobiecości.

     - przekazy religijne cementują kłamstwo na temat dziedzictwa, pochodzenia i potencjału Lachów i Słowiańszczyzny, podtrzymują osobiste i ogólnonarodowe postawy poddańcze i bojaźliwe (na przykład w kwestii weryfikowania czynów Kościoła na ziemi polskiej). Praktycznie cała tak zwana nowożytna historia Kraju jest zmanipulowana, starożytna zaś wymazana. 

     Co się zmieni w mediach lechickich w pierwszym etapie (okres wyzwoleńczo-uzdrawiający):

     - przekazy sfałszowanej historii zastąpią prawdziwe, sukcesywnie odkrywane dzieje. Historia będzie odkłamywana w długim procesie "cudownych znalezisk" - wykopywanych, zwracanych, wydobywanych z ukrytych archiwów i skrytek, co dotyczy tak kronik, jak wszelkich artefaktów. Szczególnie wiarygodne będą jednak badania świętych miejsc lechickich: podziemi wawelskich, kopców Wandy i Kraka, gnieźnieńskiego Wzgórza Lecha, gór Raduni i Ślęży, i innych - oraz sczytywanie wydarzeń dzięki uaktywnionym nadzmysłom. 

     - przekazy religijne zostaną zastąpione mądrościami wedyjskimi i naukami duchowymi, opartymi i współdziałanie z Przyrodą, medytacją i otwarciem umysłu na kosmiczny wymiar nie tylko świata, ale samego człowieczeństwa.

     - wulgaryzmy, brutalność, seksualizmy znikną z TV. Przekaz będzie oparty na starannej, energetycznej polszczyźnie, pozbawionej manieryzmów i niechlujności.

     - znikną programy generujące materialne wartości i znaczenie kariery i statusu materialnego i społecznego. Znikną celebryci. Programy będą życiowe, prawdziwe, radosne i życzliwe, dotyczące prawdziwej esencji, czyli wspierania siebie nawzajem, wspierania zwierząt i Przyrody, oraz pozwalające poszerzać swoje zdolności i pełnię Wedy. Częstotliwości, dźwięki, podkłady muzyczne oraz głosy lektorów nie będą już manipulować odczuciami i poglądami widzów, tylko działać odprężająco, uzdrawiająco, zasilająco. Przekazy rabujące nastrój i energię zostaną zastąpione przekazami działającymi wprost przeciwnie.

     - ulegną likwidacji reklamy z udziałem dzieci. 

     - znikną reklamy leków i środków intymnych.

     W drugim etapie, kiedy poziom wibracji planety i ludzkości, oraz świadomość i duchowość Narodu będą stały jeszcze wyżej, w mediach nie będzie:

     - żadnej przemocy i erotyzmu. Każdy pojmie, że intymność jest właśnie intymnością - a nie pokazem publicznym. Seks filmowy programował lekkomyślność i niewierność, osłabiał natomiast istotne podwaliny małżeństwa i Rodu Lechickiego: wierność i wdzięczność (do siebie nawzajem za oddanie, miłość, wspólność i dar ciała).

     - turniejów walk i sportów o brutalnym charakterze. Nie pozwolą na to wysoce rozwinięte szacunek do innych i Życia oraz życzliwość i odpowiedzialność za emocje, zdrowie, samopoczucie Rodaków i ich dzieci.

     - krwawych sceny z programów o zwierzętach. Te sceny nigdy nie były potrzebne dzieciom i młodzieży, aby poznać świat fauny i fascynować się jej różnobarwnością. Pojawiły się jako plan oraz echo eskalującej brutalności i cynizmu stacji telewizyjnych - osłabiając istotne do wykształcenia u najmłodszych odbiorców cechy: empatię, wrażliwość, szacunek, uznanie praw dla wszelkich form życia. 

     - znikną reklamy jako takie, zbyt kojarzące się Wolnym Lachom z manipulacją. Nie będą potrzebne wobec powrotu do barteru słowiańskiego i lokalnej wytwórczości, wypierającej sieciową.

     - na końcu zniknie samo aktorstwo i sfera filmowa - ponieważ Wolni Słowianie będą woleli żyć w całej pełni rzeczywistością i szukać rozrywki, natchnienia i relaksu właśnie tam - lub w innych wymiarach, sczytując je w medytacji lub dzięki technologii współgrającej z duchowością. Mimo że część z nas nadal lubi odprężać się filmami, stają się one coraz mniej znośne dla rosnących w świadomości odbiorców. To naturalny proces związany z odchodzeniem ewoluujących dusz od programów sztucznych i blokujących rozwój.

     Jak zamierzamy działać? Jako założyciele liczymy na wsparcie Rodaków, ponieważ największą siłę sprawczą w dziejach Narodu Lechickiego ma Pospolite Ruszenie. Priorytet to ochrona dzieci - dlatego szczególnie reagujemy na przekazy medialne, na ogół telewizyjne, szkodliwe dla równowagi psychicznej i mentalnej dzieci. Z myślą o nich weryfikujemy treść filmu/przekazu, porę emisji, przekaz reklamy w paśmie filmu, wyznacznik wiekowy widza, kulturę języka i inne. Działamy poprzez maile, listy i telefony do zarządów stacji, teatrów, szkół, instytucji, redakcji, mediów i organizacji chroniących dzieci. Wszystkie interakcje publikujemy - w celu rezonansu w Narodzie.

     Czy każdy z nas może przyczynić się do tej transformacji? Tak, ponieważ każdy z nas posiada Moc i siłę wpływu. Każdy Lach może zmienić rzeczywistość wokół siebie i swojego Rodu, a im więcej takich zaangażowanych Rodów, tym większa przemiana w przestrzeni Kraju. 

     Dlatego zapraszamy Rodaków do grupy Zdrowe Media Słowian i niech DZIEJE SIĘ.

     Edyta i Czcibor

 

     Grupa Zdrowe Media Słowian jest podgrupą Stowarzyszenia Lechistan Gniezno działającej na platformie Facebook. Zapraszamy przez link:  https://www.facebook.com/groups/595121354539786

 KAŻDY Z NAS MA MOC I SIŁĘ WPŁYWU

2 komentarze:

  1. Niech tak się staje. Tu i Teraz. SŁAWA!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. SŁAWA! Twoja intencja i Moc zasila, co ważne i pożyteczne, dziękujemy.

      Usuń