2021/12/14

Szczepienia covidowe pięciolatków, czyli czas, w którym każdy Polak ostatecznie opowiada się po jednej ze stron. Mail Stowarzyszenia Lechistan Gniezno

 

    Witamy Was, odbiorców bezpośrednich  - i wszystkich Rodaków, do których trafi ten przekaz.

    Nasz apel jest przekazywany rozmaitym odbiorcom i nasza ocena ich dotychczasowej działalności czy siły wpływu jest różna, ale w tym momencie nie ma to znaczenia wobec potrzeby mobilizacji. To jedyna w swoim rodzaju mobilizacja ostatniej próby i jest wywołana podciągnięciem pod eksperyment szczepionki covidowej pięcioletnich Dzieci. Jak wszyscy Państwo wiedzą – albo mogą to wiedzieć w każdej chwili – każda oferowana szczepionka na tak zwany Covid-19 jest eksperymentem.

    Każdy zatem, kto popiera procedury i kampanie szczepionkowe, przykłada swój głos, swoje imię, własną reputację i reputację Rodziny do tej decyzji – tak samo jak naturalnie w przypadku przyjęcia przeciwnego stanowiska, to jest odradzania Rodakom poddania się eksperymentowi, a szczególnie poddania mu Dzieci Polskich. Każdy, kto popiera lub odradza poddanie pięcioletnich Dzieci szczepionce covidowej, zapisuje swój udział w konsekwencjach dotyczących Dzieci poddanych i uchronionych od tego preparatu.

    Jest to bez wątpliwości ostatni moment, aby zapisać swoją kartę wpływu na losy własne i Narodu, i zdeterminować taką kartą rezonans swojego sumienia.

    Nie piszemy do nikogo w celu siłowej konfrontacji i nie mamy w zamiarze wszczynać z żadnym adresatem wymiany korespondencyjnych argumentów. Po pierwsze nie ma na to czasu, po drugie rzeczywistość dostarcza już wystarczającego spektrum argumentów, aby każdy ostatecznie i możliwie błyskawicznie zajął stanowisko w tej sytuacji: dramatycznej, kuriozalnej i mającej absolutnie gigantyczne skutki przeobrażeniowe i historyczne.

    Zatem możemy tylko zaproponować Państwu, aby w spokoju przyjrzeli się wszystkiemu, co dostarcza rzeczywistość. Ta, którą widzimy nie dzięki telewizorowi, ale dzięki własnym oczom, dzięki bliskim, sąsiadom, współpracownikom, Rodakom z Krwi i kości. Rzeczywistość osiągnęła cenny, choć niestety kosztowny, pułap pozwalający ocenić wpływ szczepionek covidowych na zdrowie i formę ciała i umysłu ludzi z otoczenia. 

    Rzeczywistość codziennie przesuwa postrzeganie tysięcy Polaków na wersję podawaną przez media kontrolowane przez polityków i przez polityków (kontrolowanych przez zewnętrzne siły) - z popierającego na podważające. Każdego dnia mnóstwo Rodaków uwalnia się od dotychczasowej bezkrytycznej ufności w oficjalny przekaz, tym samym uwalniając się od strachu i statusu sterowanego poddanego. Tym samym - uwalniają oni swoje Rodziny i Dzieci od zagrożenia zdrowia i życia. Jest to konsekwencją nie tylko coraz liczniejszej, zauważalnej w otoczeniu liczby ludzi dotkniętych skutkami ubocznymi preparatów eksperymentalnych. Jest to także owoc obnażenia działań rządu jako taśmociągu groteskowych zaprzeczeń, przeinaczeń i niekonsekwencji. 

    Szczególnie wrażliwą sprawą nas wszystkich jest obniżenie progu eksperymentu szczepionkowego na Dzieci pięcioletnie. Nawet w przypadku rozterek i braku pewności co do oceny skutków szczepień na znanych nam ludziach i Narodzie, to na Dzieci z wszelkich prawideł: czy to słowiańskich obyczajów, czy minimum indywidualnego kodeksu etycznego, musimy spojrzeć z podwojonym uwrażliwieniem i przezornością. I tu ponad podsuwane wyniki naukowe stawiamy coś, do czego prawo ma każdy Wolny Lechita, każdy Polak, Rodzic, Opiekun, Nauczyciel, Terapeuta czy nawet bezdzietny, lecz z natury zatroskany losem Dzieci człowiek życzliwy, empatyczny i odpowiedzialny: jest to intuicja, odczucia i niezależne, logiczne rozumowanie własne. Wszyscy przecież wiemy, że określenie Dziecko jest prastarym, starożytnym odniesieniem do Istoty nieukształtowanej pod żadnym względem. Żadnym.

    Dziecko jest zatem nie tylko ograniczone w postrzeganiu norm, prawideł, wzorców i patologii, ale i zagrożeń i polega na wyborach swoich Rodziców, opiekunów, nauczycieli i lekarzy. Przede wszystkim jednak Dziecko, szczególnie, pięcio-sześcioletnie, jest jedynie w części uformowane biologicznie, dopiero tkwi w procesach przygotowujących je do wyzwań życia na każdym polu. Oznacza to zatem i ograniczone siły układu odpornościowego, a zarazem wysoką wrażliwość układu hormonalnego, nerwowego czy DNA na wszelkie silne, obce organizmowi substancje podawane z zewnątrz.

    Szczepionki covidowe są takimi substancjami. I chyba nikt nie zaneguje, że biorąc wszystko powyższe pod uwagę, podanie ich Dziecku musi mieć charakter wielkiego wstrząsu. Nasuwa się tu automatyczne pytanie, które każdy czytający ten przekaz powinien ze sobą skonfrontować: jakie skutki taka substancja i taki wstrząs wywołają w kilkuletnich ciałach?

    I żeby zadać to pytanie, i żeby napisać powyższe kilka zdań, nie było nam potrzebne medyczne wykształcenie. Wystarczyła odwaga weryfikacji, własna niezależna logika i ustalony kodeks etycznych priorytetów. Zgodnie ze słowiańskim obyczajem Lechitów Ochrona Dzieci stoi ponad wszystkim. Jest priorytetem najwyższym.

    W związku z tym zwracamy się do Was z wezwaniem, aby w tym ostatnim, tak wiele determinującym momencie, w którym stanęliśmy jako Naród, przemyśleć, czy może poczuć, co jest prawdą i co jest właściwym, aby ten święty priorytet Lechitów pozostał na pierwszym miejscu. Ponad definicjami instytucji i teoriami medyków, ponad obrotami i eksperymentami koncernów. Ponad manewrami polityków. Ponad wszystkim.

    Dziś każdy z nas może podjąć decyzję i zapisać swoją kartę tak, jak dyktuje mu zdrowy rozum i głos sumienia. Przyszłość, zresztą bliska, będzie uczciwym sędzią powziętego wyboru i dokonanego czynu.

    Wszystkim Rodakom życzymy, aby stanęli przy Dzieciach, własnych i Rodaków.

    I życzymy Rodakom, aby życie przyniosło im za słuszny wybór najlepsze z możliwych nagrody: wdzięczność i szacunek Dzieci, wdzięczność i szacunek Rodaków, spokój sumienia i radość duszy.

    Dobromiła i Czcibor

    Stowarzyszenie Lechistan Gniezno,

    14.12.2021

    Grupa i forum na Facebooku: Serce Rodu - https://www.facebook.com/groups/1513130285712809

    Blog: Lechickie Odrodzenie - https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/

 

    Mail został przesłany do:

- Fundacja Praw Dzieci - biuro@prawadzieci.pl

- Komitet Ochrony Praw Dziecka - kopd@kopd.pl

- Stowarzyszenie Pomocy Iskierka - iskierka.wroc@gmail.com

- Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Zielonej Górze - tkopd@poczta.onet.pl

- Bliżej Dziecka -  blizej_dziecka@przemocwszkole.org.pl

- Fundacja Dziecko w Centrum - fundacja@dzieckowcentrum.org

- Stowarzyszenie SOS Dla Rodziny - pomoc@sos.home.pl

- Prawo Dziecka -  biuro@prawodziecka.pl

- Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę - biuro@fdds.pl 

- kopd-stop.pl - biuro@kopd-stop.pl

- Fundacja Dzieci Rodzice Szkoła - info@fdrs.org.pl

- UNICEF Polska - unicef@unicef.pl

- Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka - biuro@pro-life.pl 

- Fundacja na Rzecz Zdrowia Psychicznego Małych Dzieci ZERO-PIĘĆ - kontakt@fundacja05.pl

- Związek Harcerstwa Polskiego -  sekretariat@zhp.pl  zhp-iodo@rt-net.pl

- Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej - naczelnictwo@zhr.pl

- Stowarzyszenie Nauczycieli, Terapeutów i Miłośników Przedszkola Razem Warto - portal@rejestr.io

- Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej - zarzad@snep.edu.pl

- Stowarzyszenie Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej - ania.stalmach@gmail.com

- Stowarzyszenie Edukacji Przedszkolnej Inicjatywa i Twórczość - sepit@wp.pl

- Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie - zgptpiel@gmail.com   biuroptp@gmail.com

- Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych z Siedzibą w Kaliszu - izba@oipip.kalisz.pl

- Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Łodzi - biuro@oipp.lodz.pl

-  Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie - biuro@oipip.rzeszow.pl

- Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koninie - oipip@konin.home.pl

- Warszawska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych - woipip@woipip.pl

9 komentarzy:

 1. Jestem zdecydowanie przeciw szczepieniom eksperymentalnym, ale kazdy ma prawo podjac wlasne decyzje. Szkoda ze dzieciom sie to prawo odbiera i podejmuja je rodzice.
  A dla pokrzepienia przypominam,ze wedle najnowszych badan mleko ssakow (w tym mleko matek) ma dobre dzialanie w przypadku tego zachorowania (lactoferyna) oraz substancja ktora ponoc jest zawarta w leku APAP(difenhydramina).
  https://geekweek.interia.pl/nauka/news-dwa-leki-bez-recepty-skuteczne-w-walce-z-covid-19,nId,5704864#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Vinca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem przeciwny eksperymentom medycznym z tymi eliksirami nie tylko na dzieciach, ale w ogóle na ludziach. Co do szczepień dzieci niestety rodzice muszą podjąć decyzję. 5-latek nie podejmie sam takiej decyzji, bo przecież nie wie co to jest szczepionka, jaki ma skład, jakie mogą być skutki uboczne. Nawet jak mu się powie to większości z tego nie zrozumie.

   Usuń
  2. Ja też jestem przeciwny eksperymentom z tymi eliksirami - nie tylko na dzieciach ale w ogóle na ludziach. A co do decyzji dot. szczepień - małe dzieci jej same świadomie nie podejmą, bo nie zrozumieją potencjalnych skutków ubocznych szczepień ani tego jak działa szczepionka. Dlatego rodzice za nich decydują, a w większości oni też niewiele wiedzą na ten temat, a czasem nic poza propagandą telewizyjną.

   Usuń
  3. @Pawel
   Masz racje. Dlatego rodzic powinien 5 razy pomyslec zanim sie zgodzi. To calkiem inny typ szczepionek niz tradycyjne.
   Dotad dzieci nie byly szczgolnie narazone. A z tego co teraz odkryli naukowcy to moze wlasnie mleko ich najbardziej chronilo.z innych badan wynika ze mlodzi potrzebuja mniej witaminy C by byc odpornym na choroby a podaz tej witaminy maja spora skoro teraz jadaja owoce i warzywa caly okres jesienno zimowy.
   Nasi slowianscy przodkowie byli jednak geniuszami ze sie tym mlekiem zywili i chyba oni najwczesniej mieli te enzymy przetwarzajace mleko, to samo z miodem. Gromadzili tez owoce na zime. W moim regionie do dzis zwyczaj dzielenia sie jablKiem przy stole wigilijnym. Glowa rodziny dzieli jablko i rozdaje wszysttkim. To chyba byl znak lacznosCi rodziny bo robi sie to ze slowami ze jak nas cos bedzie straszylo, to mamy sobie przypomniec z kim na wigilie dzielilismy sie jablkiem i strachy odejda. (Teraz sie mowi wigilia ale kiedys to byl szczodry dzien, Slowacy do dzis ten dzien tak nazywaja SZTEDRY WECZER). Nasi przodkpwie mieli caly zapas lekojedzenia. Tysiaclecia VEDY. Korzustajmy z tej skarbnicy by sie chronic przed chorobami a nie niszczmy i nie oslabiajmy naszego ciała niepotrzebnie
   Vinca

   Usuń
 2. Tu nie ma się nad czym zastanawiać. NIE dla eksperymentu pseudo medycznego na polskich dzieciach! Rodzicu, dziadku, wujku, ciotko, bronić Dzieci, ale już!

  OdpowiedzUsuń
 3. Słowianin na uchodźstwie⚔️15 grudnia 2021 10:32

  Mam nadzieję, że rodzice pójdą po rozum do głowy w Anglii liczba zgonów wśród nastolatków wzrosła prawie o 70%.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolchicyna lek z szafranu znany od tysiacleci.
  Ponoc pomaga przy covidzie!!!
  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-antyczny-lek-pomaga-w-walce-z-covid-19-nowe-badania,nId,5711488

  Vinca

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie chcę siać złych energii ale wlasnie w sejmie trwa I czytanie ustswy o segregacji ludzi (bezszcz, ozdro lub testu nie wejdziesz nigdzie) i o prawie pracodawcy do pewnej wiedzy, wymuszanua testów itp i o mozliwosci narzucenia obowiazku szcz pracownikom podmiotow medycznych...
  Także nie wiem czy to przejdzie czy nie i czy to jest ten punkt zwrotny czy nie ale jest nieciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najbardziej pomagają przeciw wszelkim chorobom ciała i ducha: życzliwość, czyste sumienie, dobry humor, taniec i śpiew. To pomaga utrzymać wysokie wibracje, a utrzymując je jesteśmy odporni na wszelkie wpływy energetyczne, które obniżają ludziom. Odporność. Robią się braki energetyczne i pojawia się tzw choroba.
  Ja mieszkam byle gdzie, jem byle co ( nie tak do końca 😛) ale czuję się bardzo dobrze, bo jestem RAdosna i wesoła. Tańczę i śpiewam i śmieje się szczerze z całej Duszy.
  Zdrawiam🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🌞😘

  OdpowiedzUsuń