2022/01/25

Jedność z lechickimi policjantami

 

    W naszych publikacjach dotyczących policji podkreślamy, aby nie traktować całej formacji jako pułku targowiczan i sadystów bezkrytycznie i z premedytacją wspierającego okupacyjny rząd chazarski i jego restrykcje wobec Narodu. Powtórzymy jeszcze raz: wszyscy funkcjonariusze odpowiedzialni za pozbawienie kogokolwiek z nas godności, zdrowia i życia, oraz za traumy naszych polskich Dzieci, będą surowo rozliczeni.
    Natomiast większość policjantów to Lechici z lechickimi żonami i Dziećmi, wciągnięci w niejasne i grząskie położenie, w którym manewrują, aby przetrwać, a wielu z nich odpuszcza nękanie Rodaków ryzykując swoim statusem zawodowym. Ci policjanci są częścią Narodu Lechickiego i jest istotne, aby nie przyjmować bojowej postawy, mimo że uzasadnionej, przy interakcjach z policją, lecz próbować rozegrać - obustronnie - każdą z nich w cichym porozumieniu. Lach do Lacha.
Wolność jest już na horyzoncie.
 
    Czcibor i Dobromiła
 
    Apelujemy, aby każdy z naszych Rodaków przeczytał poniższy apel policjanta i uczynił wszystko, co może, aby nie wspierać rozpadu jedności narodowej - co jest założeniem taktycznym rządu warszawskiego i wrogów Słowian.
 

 
    Artykuł Jedność z lechickimi policjantami na naszym forum FB: https://www.facebook.com/groups/1513130285712809/permalink/1601740306851806/ 
 
    Apel policjanta znaleźliśmy na profilu Szymona Fijała. Dziękujemy https://www.facebook.com/profile.php?id=100009311008335
     
    W ramach naszej Kampanii Dla Słowiańskiego Przeobrażenia Policji publikowaliśmy między inymi:
    - 2020:  Przechodząc na stronę Narodu, policja uruchamia proces swojego słowiańskiego przeobrażeniahttps://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/05/przechodzac-na-strone-narodu-policja.html

2 komentarze:

 1. Chodzę swoimi drogami. Nie psocę się celowo policji. Zareaguję jednak, jakby kogoś chcieli ewidentnie skrzywdzic. I na pewno nie dam sobie wejść na głowę.
  Szukam w ludziach, wszystkich, co mnie z nimi łączy a nie dzieli.
  Jestem już od dawna niespotykanie spokojnym człowiekiem. Dowód taki, że nie noszę już broni. Czasem tylko nóż 😛

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mieliśmy niemało interakcji z policją i nie doświadczyliśmy żadnej agresji i poniżenia, nie prowokowaliśmy też bojowych energii. Dowody okazujemy, nie stanowi to dla nas problemu. Choć jakieś słowo Wedy zawsze podarujemy. ;)
   Oczywiście każdy czyni po swojemu. Wszystko też zależy, na jakiego policjanta się trafi, bo jest oczywiste, że wielu zainstalowanych funkcjonariuszy nie nadaje się do pracy dla Narodu.

   Usuń