2022/03/11

Wygaszanie walk, usuwanie Kabały, wytchnienie sercom słowiańskim. Afirmacja, wola, kreacja z Mocą Matki Ziemi

 


    Wibracje sił ciemności spadły, a Ziemi i jej oddanych strażnikom znów wzrosły. Skorzystajmy z tego kolejnego wzniesienia Mocy i użyjmy jej w połączeniu z energią i duchem Ziemi na przyspieszenie zwycięstwa i wolności. 

    Poprzez medytację w domu lub bose połączenie z naszą Żywicielką przez najbliższe dni użyjmy tego, co zostało nam dane - a teraz wręcz zwielokrotnione w skuteczności: zdolności kreowania. Jeśli staniemy na ziemi, poczujmy poprzez przepływ energii i wibracje to, czego nigdy nie straciliśmy - więź z Matką Ziemią. Poczujmy jej szczodrość. 

Matko Ziemio

Ja, ..., Twój wdzięczny strażnik, obrońca Twych dóbr i wszelkiego Życia, oddaję Tobie wszystko, co szkodzi i przeszkadza, co nie moje, co podłożone...

I biorę od Ciebie z wdzięcznością opanowanie, ufność, odwagę, przenikliwość, i wielką Moc kreacji świata. 

Ja, ..., Istota Boska, pod Twoją ochroną i błogosławieństwem Stwórcy czynię dziś zmiany dla Twej i mojej harmonii. Zamykam możliwości zła i Kabały, wyrzucam je z naszej przestrzeni i roztaczam w tej przestrzeni światło. Całą moją Mocą zdolności, intencji i praw czynię pokój, łagodność, życzliwość. 

Światłem serca kreuję radość pojednania i dobrobyt dla wszystkich ludzi.

Mocą mego serca i moją wolą czynię świat radosnym i szczęśliwym dla wszystkich Dzieci i Rodzin.

Stało się, stało się, stało się.

***

    ...lub wypowiedzmy jakąkolwiek inną afirmację lub błogosławieństwo podpowiedziane przez intuicję i nasze intencje. Współdziałajmy przez najbliższe dni, obejmujmy nasz kraj i cały świat światłem. Moc i wola Istot Ludzkich stają się silniejszymi każdego kolejnego dnia. 

    Każdy z nas jest kreatorem i budowniczym nowych praw, nowych energii, nowej rzeczywistości. Każdy projekt zyskuje dzięki połączeniu sił. Połączmy siły poprzez serca, przez które wspiera nas Źródło.

    Dobromiła i Czcibor

    Rysunek ze strony https://wakeup-world.com/2014/10/10/overcoming-trauma-weaving-happiness-into-our-vibration/

4 komentarze:

 1. Tak Czciborze, gdyby tylko większość z Nas Ludzi zechciała uwierzyć w Swoją ŹRÓDLANĄ MOC SERCA, to już DAWNO WSZYSTKIE Ciemne siły byłyby w miejscu ich przeznaczenia, a gdzie to jest, to oni dobrze wiedzą.🚀

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ tak! Moc rośnie, a Wola jest jak stal.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo szachownicy na Niebie tak szalonej dzisiaj,że już dawno takiego nalotu nie było, ja odczuwam spokój
  i radość w Sercu, że ciemność dogorywa,to ich ostatnie ataki. Tylko żal mi naszych kochanych bliskich,
  że nic nie kojarzą a już żeby spojrzeć na Niebo ....

  OdpowiedzUsuń
 4. Oli dla tak pięknych i czystych Dusz jak Ty, przyszłość to TYLKO samo dobro i piękno, bo kreacje Twojego SERCA są czyste.💏

  OdpowiedzUsuń