2020/09/08

Braun i konfederaci utrzymują pozycje w odpieraniu ostatecznego zniewolenia Narodu     W najnowszej relacji z Warszawy Grzegorz Braun mówi o tym, że szczepienia Polaków, wbrew farmazonom o "teoriach spiskowych oszołomów-antyszczepionkowców" to operacja na nas, ściśle według zbrodniczych planów klik dążących do totalnego zniewolenia Lachów i całej ludzkości.
     Zamieszczamy kolejny wpis w antyszczepionkowej kampanii, tak naszej osobistej jako dumnych Lachów, ludzi, patriotów, jak i w imieniu Stowarzyszenia Lechistan Gniezno, dla tych, którzy potrzebują dla otrzeźwiania mocniejszego impulsu - nie od jakichś "dziwnych turbosłowian" - ale "rzeczywistej telewizyjnej postaci", człowieka z parlamentu. Cóż, prawda jest taka, że część Narodu uwierzy w spisek, okupację i iluminatów dopiero wtedy, gdy powiedzą o tym w TVN...
     Przekaz pana Brauna jest jednoznaczny. Może to w końcu obudzi wszystkich naszych Rodaków, i tych, co utkwili zdezorientowani na rozdrożu, i tych, którzy uporczywie tkwią w programach kontroli umysłu, i tę część patriotów gnieźnieńskich, którzy okazali tak chybione wsparcie systemowemu prezydentowi Budaszowi w kwestii szczepień, restrykcji, maseczek, dezynfekcji dzielnic miasta i innych oczywistych manewrów w postępującej strategii zniewolenia.
     Post dedykujemy tym, którzy artykuł SZCZEPIENIA TO TAKTYCZNY ATAK NA ARYJSKO-SŁOWIAŃSKĄ HAPLOGRUPĘ R1a1 - I NAJBARDZIEJ DIABOLICZNA W HISTORII INWAZJA NA LECHISTAN skwitowali kpinami jako objaw paranoi i tym podobnymi komentarzami. Mimo tego, że tak ślepo i radośnie oklaskujecie klatki, w których was zamykają, życzymy wam pobudki. Dla waszego potomstwa.
     Dziś naszym znajomym urodziła się córka. Pielęgniarka w tajemnicy przestrzegła ich, aby nie poddawali za żadną cenę dziecka szczepieniu 3w1, gdyż jest to AMERYKAŃSKI EKSPERYMENT ROBIONY NA POLAKACH, z fatalnymi skutkami.
     Małej Laszce życzymy radosnego dzieciństwa w Kraju wyzwolonym z masonów, satanistów i zbrodniarzy.
     Pozostałym Rodakom - Pobudki. Teraz, już.
     Razem. Lach do Lacha. 🤝🌿

     Czcibor i Edyta
     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 9 maja 2020

     Artykuł Szczepienia to taktyczny atak na aryjsko-słowiańską haplogrupę R1a1 - i najbardziej diaboliczna w historii inwazja na Lechistan: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/09/szczepienia-to-taktyczny-atak-na.html

Poprzedni materiał filmowy pana Brauna usunięty przez systemowych pachołków YouTube, zamieszczamy inny przekaz:

     

6 komentarzy:

 1. Braun katolik... Twierdzący że Słowianie, to cywilizacja łacińska, mieszacie tutaj...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wszyscy patrioci są obudzeni we wszystkich sferach. Tak samo wielu katolików to prawi ludzie i oddani Krajowi. Katolicyzm to program kontroli umysłu, a nie postawa antynarodowa.

   Usuń
 2. Ma pan pretensję do usuwania filmów przez YT, podczas gdy sam Pan stosuje ostrą cenzurę na swoim blogu...

  OdpowiedzUsuń
 3. "Ostra" to rzecz interpretacji. Dotyczy wulgarnych, toksycznych i kłamliwych opinii. Dbam o reguły stworzonej przeze mnie przestrzeni, by ludzie jaśni, życzliwi i wrażliwi mieli tu poczucie komfortu i spokoju. Poza tym Rodacy, którym nie rezonują publikowane tu treści, mogą odszukać pasujące im strony, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie, Youtube robi tak samo jak Pan. Jakby Pan usuwał tylko te wulgarne i toksyczne, to nie byłoby problemu. Cenzurowanie odmiennych opinii to nie jest zapewnianie komfortu i spokoju dla ludzi, ale tworzenie bańki ideologicznej.

   Usuń
  2. Komfort i spokój dla ludzi generują życzliwość i dobre pozytywne zapowiedzi, czyli święte podstawy tego blogu. :)
   Tworzenie baniek nie jest złem ani niczego nie wyrokuje - jeśli już używać tego określenia. W przestrzeni mamy mnóstwo takich baniek, a każdy być może osiada w takiej, która mu rezonuje. To coś jak tworzenie osad lechickich - dobierają się na sąsiadów ludzie na podobnych falach. No i przyszłe prawa i poziom życia w Kraju nie będą ustanowione na bazie ani mojej "bańki", ani kogoś innego, lecz będą wypadkową ich wszystkich, co jest naturalne.

   Usuń