2020/10/11

Wezwanie Lachów do narodowej lokalnej inicjatywy na rzecz uwolnienia uczniów z przymusowych procedur medycznych

     Stowarzyszenie Centrum Informacji o Zdrowiu Dobrostan wszczęło ogólnokrajową interakcję z tysiącami szkół. Celem tego jest uświadomienie ich dyrekcjom statusu prawnego tak zwanego stanu pandemii oraz konsekwencji prawnych z tytułu obejmowania dziećmi wszelkimi procedurami zagrażającymi ich równowadze psychicznej, mentalnej i zdrowotnej. 

     Jako Stowarzyszenie Lechistan Gniezno nawiązaliśmy współpracę z Dobrostanem i wysłaliśmy maile do szkół gnieźnieńskich, aby z tych samych patriotycznych, obywatelskich i naturalnych ludzkich powodów wpłynąć na ich dyrekcje. Stan pandemii, statystyki, skala zagrożenia, wreszcie wszelkie zakłócenia normalnego trybu funkcjonowania oparte są na manipulacji i uderzają przede wszystkich w polskie Rodziny i dzieci. Dlatego:

APELUJEMY DO WSZYSTKICH STOWARZYSZEŃ, GRUP PATRIOTYCZNYCH, LECHICKICH, SPOŁECZNYCH, W TYM RAD RODZICIELSKICH - O DOŁĄCZENIE DO NASZEJ KAMPANII ZAPOZNANIA KIEROWNICTWA SZKÓŁ O NIEZGODNOŚCI PRAWNEJ I ETYCZNEJ WSZELKICH PROCEDUR I WYCIĄGNIĘCIA SZKÓŁ I UCZNIÓW SPOD ICH SZKODLIWYCH SKUTKÓW 

     Jak działać? Zrzeszać się w rady, grupy, stowarzyszenia, angażować mieszkańców miasta i regionu poprzez wpisy w lokalnych mediach, i imieniu organizacji zebrać materiał prawny i przesłać go do lokalnych placówek edukacyjnych o wszelkim profilu. Do załączonego materiału ściśle prawnego warto dodać stonowane, lecz stanowcze stanowisko nadawcy.

     Na czym się oprzeć? Na swych słowiańskich prawach Wolnej Woli, duchu oddanym wolności i dobrom Ojczyzny, na powinności ochrony dzieci swoich i Rodaków.

     Czym argumentować dyrektorom usilnie lojalnych wobec systemu?

     Ponieważ Dobrostan wykonał żmudną pracę i zgromadził wszelkie materiały prawne, można się do tego stowarzyszenia - lub naszego - zgłaszać po ich udostępnienie.

     Prawo absolutnie i niepodważalnie stoi po naszej Wolnych Lachów i Wolnych Rodów stronie. Działania rządu są nielegalne i antynarodowe, i jego dni są policzone. Mamy prawo i powinność samoochrony.

     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno rozesłało dziś maile do większości szkół w Gnieźnie, a w kolejnym czynie będzie taka sama interakcja ze szkołami w powiecie.

     Rodacy, dla naszej wspólnej odbudowy i wolności, dołączcie!

     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 11.10.2020


     Strona Stowarzyszenia Centrum Informacji o Zdrowiu Dobrostan: http://cioz-dobrostan.pl/

     Z Dobrostanem współpracują już: Stowarzyszenie Szczecin Kontra, Stowarzyszenie Lechistan Gniezno [proszę nadsyłać nazwy dołączających do tego pospolitego ruszenia organizacji - lista będzie aktualizowana].

     Mail od Stowarzyszenia Lechistan Gniezno do dyrekcji szkół gnieźnieńskich:

 

Wzywamy Rodaków po wsparcie i zjednoczenie!


2 komentarze:

 1. Zgłoszone do Centrum Przeciwdziałania Niepokojom Społecznym. W przypadku dalszych działań wywrotowych zostaną zastosowane środki przymusu, w tym zablokowanie rachunków bankowych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Straszył wilk razy kilka, postraszyli i wilka. ;) Tym wpisem objawiłeś swoje nikczemne dno duszy - jasna, dobra i dumna dusza może tylko zacisnąć pięści nad upodleniem dziecka bożego. Nie wysyłaj tu więcej złych energii, bo wszystkie odbijamy, a to boli kości nicponia.
   I jeszcze miej na uwadze, że wszelkie anonimowe wpisy mogą być bardzo niedługo surowo weryfikowane, a ich autorzy rozliczani.

   Usuń