2020/10/12

Ostatnia antylechicka ofensywa systemu oparta jest na zastraszaniu, upokorzaniu i skłócaniu Narodu Lachów

 

     Ostatnia ofensywa przeciw nam, Wolnym Lachom, patriotom, naszym dzieciom i Rodom jest niczym ostatnia ardeńska ofensywa Hitlera: dynamiczna, agresywna, oparta na maksymalnym zuchwalstwie, arogancji, pogardzie i - tak samo z góry skazana na klęskę.

     Nic bowiem nie zatrzyma już Wielkiego Pospolitego Ruszenia Lachów - a wszystko, w tym najbardziej zdeterminowane wysiłki obcej administracji - je przyspieszy. 

     Nawet dla ostrożnych, wahających się dotąd z oceną sytuacji czy instytucji, trzeźwych Rodaków postawa polityków i urzędników staje się jaskrawa do aż stadium konsternacji wiodącej do oburzenia i oporu. Ruch oporu - zaszczepiona w naszej krwi i duszy lechickiej boska wartość - znowu, jak wielokrotnie wcześniej, zostaje właśnie uruchomiony do pełnej Mocy przez demonstrację antynarodowych i antyrodowych intencji rządu.

     W sukurs systemowi idą media, tak samo już rozregulowane w zuchwalstwie i pogardzie dla Narodu oddanego wartościom wolności i Rodziny. Polsat uruchomił machinę manipulacji na poziomie nikczemnie oczywistym, traktując odbiorców - naszych Rodaków - niczym trzodę pozbawioną zmysłu wzroku i samoochrony. Film pokazujący wnętrze szpitalne jest właśnie taki - to ostatnie narzędzie mające zmanipulować wysoką liczbę widzów. Przekaz jest bezczelnie sztampowy - wypowiedzi nagranych osób niczym reżyserowane, ofiary Covid-19 mają budzić współczucie i zwątpienie w wersje "spiskowe" wolnościowych stron i grup patriotycznych - i oczywisty lęk. Medycy są z kolei jak zwykle pokazani jako bohaterowie, a całości tej oczywistej manipulacji dokłada podłożona muzyka emocjonalna. Sztuczki stare jak cywilizacje objęte inwazjami i okupacjami.

     Nawet jeśli przyjąć, że nagrani w łóżkach chorzy rzeczywiście są na coś chorzy (acz na cierpiących, oceniając wyraz oczu i wibracje głosu, nie wyglądają) - to mamy tu dwie opcje: albo grają jako najemnicy, albo są ofiarami wrobionymi w psychiczną udrękę koronawirusa, jak wielu naszych Rodaków.

     System wie, że nagranie jest sztampowe i zuchwałe - ale system nie celuje nim w świadomych Wolnych Lachów, których sile mentalnej, duchowej, przytomności umysłu i mobilizacji patriotycznej nie zagrozi już nic - system celuje w już wystraszonych, zachwianych Polaków, aby ich uziemić i obwiązać jeszcze mocniej w stanowisku bezwolnym, uległym, i w ten sposób wstrzymywać ogólnokrajowe Pospolite Ruszenie. 

     Może je tylko spowolnić - Lechici bowiem wstają po swoje.

     Jednak "ardeńska" ofensywa naszych wrogów i ich targowickiego pułku opiera się na skutecznych i od wieków skutecznych środkach przeciw Słowianom:

    - Chazarowie zastraszają Naród Lechickich Lwów, aby stłumić jego nadzwyczajną zbiorczą Moc. W efekcie mnóstwo naszych Rodaków, nawet tych mających świadomość, że rząd warszawski prowadzi kampanię antysłowiańską i że Covid-19 to kłamstwo operacyjne masonerii, zakłada maseczki, rezygnując z udziału w ruszeniu narodowym, w ruchu oporu, tej wzniosłej zdolności wspólnej Polaków. Jest to wywołane skutecznym programowaniem strachu przed konfrontacją (jakiego przodkowie lechiccy nawet w snach nie znali) - i w efekcie osłabia szeregi patriotów zaangażowanych w polu, dając części z nich niełatwe poczucie osamotnienia w chwili próby.

     - Chazarowie upokarzają Lachów z premedytacją i jadowitą satysfakcją, ponieważ nienawidzą Słowian od czasów klęski zadanej im przez hufce księcia Światosława, i żywią bezradną wściekłość za naszą siłę duchową, za nieznośną, niepojętą dla nich siłę przetrwania, i za nieosiągalną dla nich wewnętrzną rasową, duchową, aryjską i niezniszczalną nić wspólnoty.

     - Chazarowie stosują taktykę spalonej ziemi poprzez swój najsilniejszy oręż: skłócanie. Oni już wiedzą, że ponieśli ostateczną porażkę i chcą zostawić Lechistan doszczętnie zagrabiony, zdewastowany i wypełniony Narodem obwiniających się, obrzucających wyrzutami, żalami i zaciętych w urazach i rozłamie ludzi.

     Co zatem nam czynić, Lachy?

     Nam, Lachom, odeprzeć tę ofensywę - a mamy wszelkie zdolności i siły, aby to uczynić. 

     Priorytety są oczywiste i nimi trzeba nam oddychać każdego kolejnego dnia w marszu po wolność: 

     - nie dajmy się zastraszyć; dwie główne cnoty Słowianina to odwaga i życzliwość. Dzięki odwadze utrzymamy krok i przekonanie, które dyktują serce i rozum: jesteśmy jedynymi gospodarzami tej ziemi i już jesteśmy zwycięzcami, jako potomkowie Ariów i królów lechickich, jako chronione prawem naturalnym Wolne Istoty Narodu Lechickiego.

     - nie dajmy się upokorzyć - kiedy Wolny Lach zakłada maseczkę, to jakby podawał ręce do związania. Wtedy z Lechickiego Lwa staje się zrezygnowanym i bojaźliwym zającem. Tak czyni się rozbrojenie słowiańskiego Narodu - a duchowe i mentalne rozbrojenie jest najgorsze. I niech natchnie nas ta święta prawda, że takiemu rozbrojeniu nie poddaliśmy się nigdy wcześniej, więc i teraz ustoimy

     - nie dajmy się skłócić. Jedność czyni niezwyciężoną armię, a najwyższą specjalnością Lachów jest Pospolite Ruszenie. Nie pozwólmy generować wzajemnej pogardy i złości między Rodakami. Idąc między zniewolonych i wystraszonych, działajmy Słowem i postawą. Niech ujrzą opanowanie, pewność i poczucie siły Lechickiego Lwa. Nie stosujmy też wyjściowo agresji i pogardy wobec policji. Wszyscy funkcjonariusze winni upokorzenia i strat Polaków będą surowo rozliczeni i nikt się od tego nie wywinie. Jednak większość policjantów to nasi Rodacy, w których wzbiera niecierpliwość i gniew za położenie i utracony status szacunku patriotów i Rodaków. Z policją należy komunikować się rzeczowo: odmawiać przyjęcia mandatu i w razie zaognienia sytuacji postępować jak radzi Stowarzyszenie Lechistan Gniezno: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=225892635625460&id=101637921384266

     Co zatem z tą ostatnią antylechicką ofensywą? Wszyscy widzimy, że jest wymierzona nez litości we wszelkie wartości nas Polaków i Słowian, od Prawa Nietykalności, po prawo Wolnej Woli, od wolnej woli Rodzin po ich dzieci, wartość najwyższą i najświętszą. Taktyka "zero tolerancji" brzmi niczym ostrzeżenia Wehrmachtu za działania partyzantki. Co odpowie na takie słowa serce Lacha?

     A jednak załamie się ta nikczemna ofensywa aż do ostatecznej klęski chazarskiej. Wolnym Lachom ani kroku wstecz - ruszenie patriotów nabiera liczebności i determinacji. Przetrwamy, bo w genach mamy zapisaną zdolność przetrwania wszystkiego. Policja i armia staną przy Narodzie, a wrogie urzędy i instytucje runą w gruzy.

     Rodakom sięgającym po maseczki chcemy rzec: dołączcie. Nie macie przecież wątpliwości i złudzeń co do intencji tego rządu i jego instytucji. Wszystkie one nas mniej lub bardziej opuściły. Waszego wsparcia potrzebują patrioci, Bracia i Siostry. Kilkanaście tysięcy mandatów w jeden weekend mówi o tym, że Lechickie Lwy wciąż można spotkać na ulicach i placach Ojczyzny. Dołączcie - dla nas, Rodaków, dla Ojczyzny i jej Rodów, dla dzieci waszych i naszych. 

     Dołączcie - Lach do Lacha. Kiedy Lwem stanie się każdy Polak - nastąpi dynamiczne wyzwolenie. 

     Czcibor i Edyta

 

 

 Covid-19 obnażył potęgę programów kontroli umysłów nałożonych na najtwardszych wojowników planety...

 


Lachu, jesteś potomkiem husarzy i hetmanów, i królów lechickich. Odszukaj w swoim sercu Lwa, zdejmij maseczkę i dołącz do patriotów w chwili próby 
LACH DO LACHA

6 komentarzy:

 1. Pisowskie kreatury knują, aby wprowadzić nakaz noszenia knebli ustawą, a wtedy nieprzyjęcie mandatu nic nie da, bo sąd nałoży grzywnę w związku z istnieniem podstawy prawnej. Trzeba pomyśleć co z tym zrobić. Może pozew zbiorowy przeciw rządowi za narażanie zdrowia? Maski powodują niedotlenienie organizmu i mogą też przy dłuższym noszeniu grozić grzybicą płuc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy mistrzami adaptacji, znajdziemy rozwiązanie. :) Poza tym - przechodzimy do zwycięskiej szarży husarskiej...

   Usuń
 2. Czciborze rzeczywistość dawno przekroczyła już granice absurdu i stała się nie do wytrzymania. Czy może być jeszcze gorzej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę może - ale też skala pogorszenia jest wprost proporcjonalna do skali wstrząsu potrzebnego do wybudzenia reszty ludzkości. Tak czy inaczej to już ostatnie okrążenie. Moc z nami Lachami. :)

   Usuń
 3. Nie wiem Czciborze skąd czerpiesz informacje, którymi się z nami dzielisz na tym blogu, ale chcę napisać, że jak nikt inny wlewasz w moje serce spokój, wiarę w naszą moc i poczucie tego, że wszystko będzie dobrze. Niedługo wszystko będzie tak jak powinno być. Moc z nami

  OdpowiedzUsuń