2021/10/13

Szacunek dla Żołnierza Planetarnego

    Ziemia jest już prawie całkowicie oczyszczona z satanistycznych jaskiń, gdzie uprowadzone Dzieci poddawano rytuałom, których umysł większości ludzi nadal nie potrafi dopuścić. Walki jednak toczą się dalej - w naturalnych i sztucznie wykopanych tunelach i podziemiach, które pod naszym światem stanowią drugi świat. 

    Każda wojna jest straszna, ponieważ krzywdzi i żołnierzy, i ich Rody, i Narody, a tak naprawdę nawet nigdy nie była projektem człowieka. Ta wojna - wojna podziemna o uratowanie setek tysięcy naszych Dzieci - jest nareszcie projektem Ludzkości. Niestety - nie jest ani trochę mniej straszna od pozostałych.

    Niecierpliwie czekamy na wyzwolenie - to prawda. Ale w tym wyczekiwaniu można wysyłać intencje i błogosławieństwo prawdziwym żołnierzom naszej Ziemi. Oni nie czekają, wyszli w pole, mając do stracenia wszystko. Czy na pewno zdajemy sobie sprawę, jaki wzięli na siebie  ciężar? Z czym przyszło im się zmierzyć? 

    Szkolenie to czas nie tylko na przystosowanie do zdolności, siły i terenu wroga. To także niezbędny czas adaptacji dla Istoty Ludzkiej, która ze swej boskiej natury nie znosi niszczyć, kaleczyć i odbierać życia. W tym przypadku akurat z tym prawdopodobnie nie było dylematu w ogóle. Ale był inny, wcale nie łatwiejszy. Żołnierzom powiedziano, co ich czeka:

    - W środku ujrzycie najgorsze sceny waszego życia, a może i wszystkich poprzednich żyć. Ujrzycie tysiące Dzieci po torturach, jakie zadać mogły tylko bestie. Wiele ciał będzie okaleczonych, objedzonych, wyssanych z krwi, rozerwanych, porozcinanych. Nawet pośród żywych Dzieci ujrzycie paraliżujący poziom kalectwa. Wiele z nich umrze wam na rękach, zanim zdążycie wyjść z tunelu. Przez cały czas, nawet walcząc, możecie słyszeć jęki, płacz, wycie Dzieci, albo całkowitą ciszę, co jest równie straszne. Kiedy tam zejdziecie, zatoniecie w takiej głębi cierpienia, że część z was może już nigdy z niej nie wypłynąć. Możecie stracić wszystko. Dlatego każdy może w spokoju sumienia wycofać się teraz. Na tę wojnę zabieramy tylko ochotników.

    - W środku zmierzycie się wrogiem, z jakim nigdy nie walczyliście - a możliwe, że nikt nigdy dotąd nie walczył. Staniecie na wprost najgorszych drapieżców przeciw Dzieciom: porywaczy, gwałcicieli, kanibali, satanistów. Mogą na was czekać Obcy i istoty demoniczne, dziesięć razy silniejsze od was, i mające zdolność czarnej magii, mogące wejść wam do głowy i wyświetlić wasze osobiste koszmary. Możecie stracić wszystko. Dlatego każdy może w spokoju sumienia wycofać się teraz. Na tę wojnę zabieramy tylko ochotników. 

    Kiedy zaś Żołnierze Planetarni byli gotowi do walki, dowódcy powiedzieli:

    - Musicie wiedzieć, że dla wielu Dzieci, które tam znajdziecie, może to być ostatnia chwila życia i ostatnia szansa, aby poczuć objęcia ojcowskie. Ostatnia, aby po niewoli w ciemności pośród diabłów zaznali czegoś boskiego. Nieście zatem je wszystkie jak ich ojcowie. 


    Operacja oczyszczania tuneli zakończy się w tym, lub w przyszłym roku. Biorą w niej udział żołnierze z wielu krajów świata, którym przyszło nie raz walczyć przeciw sobie. Teraz walczą ramię w ramię, a pośród nich walczą także Polacy. Niezależnie, jak bardzo doskonałe było ich szkolenie, i ile czasu mieli na adaptację, wiemy, biorąc pod uwagę wszystko - że było jej i tak za mało. Czekając na wolność naszą i naszych Dzieci, wyślijmy tym prawdziwym heroicznym Wojownikom, i tym, po których oni poszli, najlepsze intencje i błogosławieństwo.

    Żołnierzom, Którzy Zeszli Do Tuneli.

    Czcibor i Dobromiła

    Ilustracja ze strony https://weeklymindsketch.blogspot.com/

10 komentarzy:

 1. " To także niezbędny czas adaptacji dla Istoty Ludzkiej, która ze swej boskiej natury nie znosi niszczyć, kaleczyć i odbierać życia."

  Tak, to PraWeda, Istota Ludzka, Żywy Człowiek, nie znosi zabijać. Kiedyś, kiedy chodziłam uzbrojona ciemnymi dolinami, zawsze prosiłam Boskie Źródło o to, aby tak pokierował sprawy, abym nigdy nie musiała użyć tej broni. Dzis już jestem czysta od broni wszelkiego rodzaju. Jedyną moją bronią jest moja I Źródła Moc. I tak jest dobrze ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Zołnierzom tym dzielnym nasze błogosławieństwo z ❤️ i Cześć, i chwala🙏na wieki.

  OdpowiedzUsuń
 3. ŻOŁNIERZE PLANETARNI,brakuje słów na określenie tego Zadania, którego podjęły się te Boskie Istoty.
  Błogosławimy Im i ślemy intencję Mocy i Zwycięstwa nad ciemnością, która już dogorywa.

  OdpowiedzUsuń
 4. To dobrze ze są tacy prawdziwi żołnierze

  OdpowiedzUsuń
 5. ..ale skąd wiecie o tym??

  OdpowiedzUsuń
 6. Słowianin na uchodźstwie⚔️20 października 2021 08:10

  Mam nadzieję, że wygrają dzielne chłopaki z chęcią bym im pomógł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Do tej pory pomimo iż wiedziałam o podziemiach i więzionych tam dzieciach, nie chciałam wierzyć że to dzieje się na prawdę. Nie wiem dlaczego, ale coś mi mówi że napisałeś prawdę Czciborze. Taka cegła na moją głowę. Życzę im wytrwałości i szybkiego zakończenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To cegła na każdą wrażliwą głowę. Na to nas nie przygotowano, w każdym razie nie bezpośrednio... Teraz można sobie tylko uświadomić, że przez całe życie otaczało nas morze podpowiedzi, że takie rzeczy się dzieją.
   Ale koniec z tym.

   Usuń