2022/10/12

Czy Wspólna Straż Duchowa między Słowianami a Rdzennymi Amerykanami jest możliwa?

 


    Wszelkie Ludy Rdzenne Ziemi są obecnie w bardzo angażującym ich twórczy i energetyczny potencjał procesie wyzwoleńczym - i jednocześnie skupiają wysiłki na wybudzaniu swych Braci i Sióstr. W międzyczasie zatem możemy zainicjować subtelne podwaliny pod przyszły Most Między Ludami. Most nie jest zamknięty dla żadnych Ludów, jakkolwiek więź między Słowianami a Rdzennymi Amerykanami jest szczególna, co wielu z na czuło już w dzieciństwie.

    Wszystko ma swój czas, a właściwa kolejność uzdrawiania i odbudowy gwarantuje większe zasoby harmonii i trafnego spożytkowania Mocy. Dlatego ani ogólny ład, ani współpraca międzynarodowa i międzyrasowa, ani kompletne zbratanie i scalenie Na-Rodów Słowian, ani wreszcie wspólna Straż Duchowa Słowian i Rdzennych Amerykanów nad Światem nie są możliwe - dopóki każdy Naród nie odbuduje swego własnego Domu, a każdy Ród nie umocuje się w zdrowym i stabilnym Gnieździe. Jednak tak się stanie. Podwaliny warto wszak czynić już teraz, poprzez intencje, wizualizacje, wspieranie oddalonych Sojuszników i kreowanie od serca łącza, które z czasem nabierze formy potężnego i nienaruszalnego Mostu.

    Każdy Ród Ziemi ma swój czas na rekonstrukcję, Naród na scalenie szeregu, poszczególne spokrewnione związki narodowe na zbratanie, i to będzie stanowić o stabilnej platformie dla formowania czystej we wzajemnych intencjach i rzeczywiście mocnej Straży nad Światem. 

    Prawdę rzekłszy współpraca między narodami i rasami wspólnego świata oraz połączenie sił i projektów dla utrzymania wolności i nietykalności tego świata są nie tylko realne, ale po prostu niezbędne, aby mówić o prawdziwej, gwarantowanej samoochronie Ludzkości

    Tak się stanie. 

    Tymczasem tak jak i my, tak Rdzenni Amerykanie z rosnącymi mimo sabotażu ciemności potencjałem i entuzjazmem, rekonstruują komplet swoich obyczajów, praw i zapisanych w DNA zdolności kreowania. Wszystkich Rodaków, którzy temu kibicują i błogosławią, którzy w swoim sercu czują wyraźnie "indiański" pierwiastek, zapraszamy do grupy na Facebooku Słowianie i Rdzenni Amerykanie. Wspólnie Tworzymy Straż Duchową Nad Światem. 

https://www.facebook.com/groups/597029235495245
 

Czcibor i Dobromiła

2 komentarze:

 1. Jesteśmy Jednościa. Wszyscy.
  W Wielkim Duchu /Zrodle.
  Nie mam pejsa. Ale BłogoSławię i życzę tej grupie wszelkiego Dobra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pejs może zostać w każdej chwili zamrożony. Ale co posiane, to posiane, co błogosławione, to błogosławione. :)

   Usuń