2017/11/19

Marsz Niepodległości a targowica-plugawica


     Od lat wiemy, przynajmniej ci z nas, których umysłów nie zwesternizowano, że Platforma to antynarodowa zbieranina germańskich i unijnych pachołków, wspierana pospolitym ruszeniem, a raczej pospolitym porażeniem kodziarstwa. Smutno patrzeć na to, co wyczyniają działacze jednej i drugiej formacji, czy zresztą także Nowoczesnej (cokolwiek ma to słowo znaczyć)  na forach krajowych i co gorsza zagranicznych, spluwając na polskie, aryjskie tradycje dumy rasowej i narodowej, szlacheckiego honoru i ludzkiej życzliwości. Wszystkie te trzy cnoty są charakterystyczne dla Lechitów, a jeśli ktoś nie tylko ani jednej z nich nie umie okazać, a do tego jeszcze je z pogardą bruka, to świadczy albo o zaprzedaniu i obcej służbie, albo tępocie.
      Jeśli do dziś niektórzy platformerzy dudnią o polskiej ''niesolidarności z Europą'' i obowiązku podejmowania migrantów, to łączą obie te rzeczy naraz: zaprzedanie i tępotę.
      Ktoś, kto nasz unikalny NA CAŁEJ PLANECIE Marsz Niepodległości śmie splugawić swoimi słowami sprzecznymi z: logiką, faktami, honorem, racją stanu - będzie prędzej czy później rozliczony za takie słowa (i antynarodowe czyny).
      Szczególnie, że zamiast stać u boku rodaków kochających lechicki dom, stanął w tym plugastwie obok masonów i lewaków rujnujących pół Europy.
      Piszę to po to, by przestrzec nie dość zorientowanych patriotów, że kiedy za dwa lata będziemy odsuwać od władzy PiS, to nie po to, by zastąpić go Platformą, co byłoby ruchem marnotrawnym i samobójczym.
      Czasy się zmieniły, a w kraju szerzy się Lechickie Odrodzenie.
      Za dwa lata poprzemy narodowe siły o charakterze słowiańskim, które wyprowadzą Polskę z destruktywno-niewolniczych struktur Unii i NATO, i uwolnią społeczeństwo z GMO, chemtrails, szczepionkowego ludobójstwa i obłąkanych ministrów.
      Oto zaś, co na temat Schetyny powiedział polski wojownik, Powstaniec, generał Jan Podhorski:
http://newsweb.pl/…/schetyna-zapadnie-sie-pod-ziemie-powst…/

 https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/367385-tylko-u-nas-uczestnicy-mn-pisza-pozwy-poruszajace-swiadectwa-jacy-z-nas-faszysci-moja-babcia-zginela-w-obozie-dziadek-pomagal-zydom

     Darz bór! 
     Czcibor

2 komentarze:

 1. Witajcie
  Dwa lata minęły "jak z bata strzelił" - i za kilka dni będzie okazja stanąć do wyborów. Ale czy mamy jakiś wybór? Społeczeństwo otumanione ...+ , nie będzie widziało jak tanio i komu się sprzedajemy. Opozycja tylko czeka żeby wrócić do łask i móc kontynuować swój rozbiór Lechii.
  Nie chciałbym zaśmiecać tego wspaniałego bloga pseudo-politycznymi śmieciami ale, co robić? Komu zaufać?
  Coś mi się wydaje, że musimy dalej uświadamiać naszych bliskich i czekać na Nasz Czas.

  Sława !!! Piotr Lechita

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś prawych ludzi, z sercem lechickim, spotkać możemy tylko w Konfederacji, choć to kłopotliwa i nieco mglista mieszanina. ;) Takie stadium przemian ku pełni nowej rzeczywistości Wolnego Domu. Jednak, zgodnie z tym, co czujesz, praca na tle mentalnym, sercowym i wszelkim innym musi trwać - owoców przybywa :) NIEPOWSTRZYMANE ODRODZENIE.

   Usuń