2020/05/17

Furia dezinformacji wokół prezydenta Trumpa dowodzi jego przewagi i zgrozy w szeregach masonerii i chazarii. Odratowanie świata i wolność Lachów są przesądzone


     Prezydent Trump kontynuuje ofensywę na wszystkich frontach zwalczaniu kabalistów i zbrodniarzy, wypierając ciemność z planety. Osaczanie Lachów fałszywymi informacjami o intencjach Trumpa ma na celu odebranie nadziei i zapału do powszechnego zrywu wyzwoleńczego. To tylko desperackie próby naszego wroga, który zdaje sobie sprawę z położenia, w jakim się znalazł. Musi ono prowadzić do kompletnej klęski i tak osadzeni w naszym Kraju masoni, jak Chazarowie głowią się nad sposobami wyjścia z opresji. Oznacza to także prace nad trybem masowej ewakuacji.
     Trump nie poprze Kabały i nie zawróci wojsk z obranego kierunku, nawet gdyby nie chciał tego z głębi swej duszy - ponieważ nie ma po prostu innego wyjścia. Gaja jest objęta głęboko, decydowaną z zewnątrz przemianą i wszelkie projekty wsparte o niskie wibracje i satanizm już nie mogą się udać. Od tej chwili każdy antyludzki projekt będzie błyskawicznie ujawniany i niszczony. 
     Od tej pory każdy antynarodowy projekt będzie szybko rujnowany, a każdy farbowany na Lacha lis szybko demaskowany. Czasy iluzji się kończą, hologramy dogasają. 
     Wojsko Trumpa nie pacyfikuje Polaków, wśród mundurowych przebierańców można jedynie spotkać licznych agentów chazarskich, nienawidzących wolnego, boskiego ducha słowiańskiego (co ma wpływ na ich postępowanie wobec protestujących, wobec lechickiego świętego veto).
     Wojsko polskie jest po stronie Narodu. Przeciwnik traci swoje szańce i nie może liczyć na żadne odwody. Lachy budzą się, aby w manifeście siły milionów zmusić obcą władzę do ustąpienia.
     Cieszmy się bliskim zwycięstwem, Rodacy - bo jest ono nam nieuchronnie przeznaczone.   Winni zbrodni i upokorzeń, i strat, i nędzy naszej narodowej, zostaną rozliczeni. Nie traćmy już czasu i energii na problem przymusu szczepień i zaciśnięcia łańcuchów niewoli - tego nie będzie.
     NIECH SIĘ STANIE, TAKA JEST MOJA WOLA, TAKA JEST WOLA LACHÓW.
     Czcibor

Poniższy film dostarcza otuchy, entuzjazmu, Mocy i istotnych informacji:


5 komentarzy:

 1. Ciekawe,jakoś nie wygląda na to,że idzie ku dobremu. A szczepionki na koronkę i 5G rozpłyną się w powietrzu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5G zostanie przerobione na wariant Tesli, korzystny. Szczepionki nie zostaną siłowo rozprowadzone.

   Usuń
 2. Cieszę się że wreszcie ludzie się budzą na te kłamstwa o tym wirusie ja od początku nie wierzyłam w te brednie i dziwi mnie bardzo że ludzie mądrzy dali się nabrać na te kłamstwa ale ile narobili długów i ile zakładów musiało upaść kto za to odpowie ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ustrzec się przed szczepionkami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie już cały szereg Lechitów z powodzeniem odpiera takowe "oferty", stosując albo papiery prawnicze, albo argumenty wyznaniowe. Napisz na mój e-mail, jeśli chodzi o jakąś konkretną sytuację, poradzimy coś na to pieroństwo. :)

   Usuń