2020/06/03

Lechicka kampania antyszczepionkowa: 6 czerwca w Warszawie pospolite ruszenie Lachów zmienia bieg wydarzeń


     6 czerwca okaże się datą Dużej Mocy. 
     W ostatnim czasie sytuacja w temacie szczepień jako wyboru lub przymusu napięła się do finałowego maximum. Dotarliśmy do ostatniej stacji, za którą nie ma już kolejnej - tylko ostateczne rozstrzygnięcie.
     Kilka lat temu ten temat był jeszcze niszowy, dla większości Rodaków nawet nieznany, a jeśli już, to zaskakujący i dziwny. Teraz ze wszystkich logicznych powodów temat jest mniej lub bardziej żywy w każdej polskiej Rodzinie, i jest oczywiście mocno wczepiony w polityczne strategie każdej siły w Kraju.
     Ponieważ dotarliśmy do decydującego o naszym losie roku 2020, w którym temat szczepień zostanie rozstrzygnięty w całej prawdzie, i ponieważ odzywają się do mnie ludzie szukający odpowiedzi, mający rozterki i konfuzje (można rzec: "dopiero", można i rzec: "nareszcie. Nareszcie budzisz, się, Lachu"), zdecydowałem dla tych naszych Rodaków ująć to jeszcze raz, po kilku już moich artykułach poświęconych tej kampanii (w istocie wojennej), w poniższym kompendium.
     Dlaczego szczepienia są zbędne, szkodliwe, kontrowersyjne i zasługują na miano środka depopulacji czy kampanii przeciw naszemu aryjsko-słowiańskiemu DNA?
     - żaden lekarz i producent nie chcą w sposób weryfikowalny i jawny podać kompletnego składu szczepień. Tym samym muszą one być potraktowane jako zabieg eksperymentalny o nieprzewidywalnym zasięgu skutków mentalnych i biologicznych.

     - żaden lekarz i producent nie chcą podpisać gwarancji, że szczepienie noworodka nie spowoduje niepożądanych efektów. Tym samym muszą być one potraktowane jako zabieg eksperymentalny, a zorientowanie i intencje lekarzy i producentów, i polityków stojących za przymusem i restrykcjami - za niejasne.

     - żadne istoty naszej planety: owady, ptaki, płazy, gady, ludzie żyjący poza systemem cywilizacji (Matrixu) nie podpierają po narodzeniu swoich funkcji życiowych szczepieniami. Mimo to funkcjonują zadziwiająco sprawnie i radośnie. Nasi przodkowie dźwigający radła, topory, miecze, zbroje i karabiny nie poprzedzili tych siłowych i kondycyjnych czynności szczepieniami - i mimo to jakimś zadziwiającym współczesną farmację (i Rockefellerów) cudem ustali i podołali.

     - żaden z widocznych w polu działania patriotów walczących o wolną Ojczyznę nie popiera przymusu szczepień: Jerzy Zięba, Hubert Czerniak, Jan Potocki, Jan Taratajcio, Grzegorz Braun, konfederaci. Popierają go wszystkie partie i siły okupacyjno-systemowe, te same, które poparły wejście do masońskich struktur Unii, NATO, WHO, ONZ i które poparły GMO i rozciągnięcie po ziemi Lachów obcych dywizji.

     - zespół śledczy prezydenta Trumpa, który ma rolę otwarcia bramy nowej ery cywilizacyjnej, pracuje intensywnie nad zbrodniczym procederem szczepień. Oddziały Trumpa są w cyklu aresztowań osób zamieszanych i współwinnych satanizmu i ludobójstwa (Bill Gates).

- z punktu prawa Rodziny, prawa Słowian, prawa wolnego człowieka, oferta medyczna może być jedynie dobrowolna. Jej siłowy charakter przeczy uczciwym intencjom, rzeczywistym wartościom, i ludzkiemu rozumowi. 

     Wszystkie powyższe argumenty można uznać za podparte rozsądkiem. W jaki sposób rozum miałby je obalić i poprzeć szczepienia jako warunek prawidłowego funkcjonowania istoty ludzkiej, i w jaki miałyby bronić przymusu i restrykcji na Rodach Lachów?
     Jesteśmy u progu eksplozji ujawnień zatajanych dramatycznych skutków szczepień naszych noworodków, dzieci i starszych osób.
     Sprawa szczepień, jako kluczowa dla kwestii wolności Rodów i Narodu, jako kluczowa dla podstaw wolnej woli Słowian (i całej ludzkości), jako kluczowa dla rozpięcia rzeczywistej i pełnej ochrony nad naszymi dziećmi - musi i zostanie definitywnie rozstrzygnięta w tym roku.
     Każdy z nas swoją myślą, Słowem i czynem, codzienną i określoną postawą, wpływa na zamknięcie tego antyludzkiego i taktycznego procederu raz na zawsze. Każdy z polityków, który dziś determinuje publicznie swoje poparcie dla przymusu, albo dla dobrowolności szczepień - zapisuje w algorytmach swoją przyszłość jako kartę weryfikacji do rąk Narodu.
     Zapamiętamy największych wojowników Lechistanu na tym ciężkim froncie walki o prawdę i ochronę: Jerzego Ziębę, Huberta Czerniaka, Jerzego Jaśkowskiego, Justynę Sochę, Aleksandra Jabłonowskiego i innych. Parafrazując kamień termopilski, kiedy, przechodniu, w wolnym Kraju napotkasz kogokolwiek z nich, uściśnij im rękę z wdzięcznością.
     W historii planety nie było dotąd tak diabolicznej i szeroko zakrojonej operacji zdegenerowania potencjałów ludzkości (biologicznych i duchowych) jak systemowe przechwytywanie narodzonych dzieci i poddawanie je szczepieniom. Wschód wolności będzie mieć krople deszczu, gdy skala ofiar i strat zostanie wyliczona i powszechnie opublikowana. Niech jednak nikt nie traci nadziei, żaden rodzic skrzywdzonego dziecka - najznamienitsi ludzie pracują nad tym, by środki odwracające fatalne skutki szczepień były dla dyspozycji Narodu. Polski duch kreacji i inwencji jak zawsze pokaże swoją siłę - będziemy się wspierać i uzdrawiać jako zjednoczony Naród.
     Przede wszystkim spokój.
     6 czerwca pospolite ruszenie Lachów na Warszawę. Dla ducha przodków, dla naszego prawa wolnej woli, dla Rodów - dla dzieci, których ochrona to najwyższe przykazanie Słowianina. 
     6 czerwca to dzień dużej Mocy. Jako Naród pokażemy, że już wiemy, że odbieramy, że to my decydujemy w swoim Domu.
     Apeluję o wsparcie dla Justyny Sochy i szeregów Rodaków.
     Dla nas słońce wschodzi, dla tych po drugiej stronie zachodzi.
     Po 6 czerwca algorytmy przestrzeni i siła duchowa Ojczyzny będą na tyle silne, że może to być już ostatni protest, by zatrzymać medyczne niewolnictwo (i każde inne) na naszym Narodzie. Niech się stanie. Lach do Lacha.

     Czcibor


Justyna Socha o 6 czerwca:Jan Potocki i Robert Majka o szczepieniach:To nasz, Lachów, Kraj. To naszych Lasząt kołyska i Ojczyzna. 


...

9 komentarzy:

 1. Muszę się z Panem nie zgodzić. Chętnie przeczytam Pana opinię po obejrzeniu poniższego filmu. 5 lat minęło, a tak mało się zmieniło.
  https://www.youtube.com/watch?v=x3Jv_S9ZepY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja argumentacja jest w artykule.
   Co do tak zwanych wyników badań naukowych podawanych przez media mainstreamu, to mają tę samą znakomitą wartość, co etyczny poziom naukowców i lekarzy, i stojących za nimi polityków i lobby.

   Usuń
  2. No jeśli mówimy o Wakefieldzie, to tak - wartość jego badań jest taka sama jak etyczny poziom firm prawniczych za nim stojących. Poza tym, to - tak jak w filmie wspomniano - KAŻDY zabieg medyczny może mieć skutki uboczne. Żaden zabieg nie jest w 100% bezpieczny. Wychodzi na to, że wszystkie zabiegi są eksperymentalne w pana rozumieniu ;)

   Usuń
  3. ... skoro zaś są, to na jakich jeśli nie okupacyjnych podstawach, rząd i jego instytucje mają prawo zmuszać obywateli do jakichkolwiek zabiegów?

   Usuń
  4. Czy obejrzał Pan ten podlinkowany film? Szczepionki są naprawdę skuteczne wtedy, kiedy stanowcza większość populacji się szczepi. Szczepiąc się powszechnie, dążymy do uzyskania odporności zbiorowej i wyeliminowania danych chorób całkowicie. Patrząc po tym co się dzieje w Polsce, to nie możemy liczyć na to, że wszyscy będą to rozumieli i będą się szczepić z własnej woli. Liczniejsze grupy niezaszczepionych osób są podatnym gruntem dla chorób zakaźnych. Naprawdę proszę obejrzeć ten film, uzyska Pan część odpowiedzi na swoje argumenty.

   Usuń
  5. Moje argumenty są właśnie odpowiedziami na argumenty filmu tego i innych zmanipulowanych przekazów broniących szczepień, których cechą wspólną, nieodłączną jest całkowite ignorowanie kwestii zatajania składników i, powtarzam, CZYNIENIA PRZYMUSU z tej OFERTY, co pan również czyni z sobie wiadomych powodów.
   Nie będzie przymusowego szczepienia lechickich dzieci, rok 2020 to rok wyzwolenia i odzyskania praw i rozumu.

   Usuń
  6. Pod filmem nie mogę skomentować, bo coś się stało i mi przycisk skomentuj nie działa, więc napiszę tu Panu Marieuszowi: Gość manipuluje i łże. Kilka przykładów: 1) to prawda, że wzrost poziomu higieny wyeliminował wiele chorób zanim wprowadzono na nie masowe szczepienia. Np. wyeliminowanie żółtej febry przez poprawę warunków sanitarnych przy budowie Kanału Panamskiego. W Europie choroby takie jak trąd, tyfus czy dżuma zniknęły zanim wynaleziono antybiotyki i szczepionki. Kolejnym przykładem obalającym teorię szczepień jako ochrony przed epidemią jest miasto Leicester w Anglii. W mieście tym był bardzo wysoki poziom szczepień na ospę i bardzo wysoka liczba zachorowań. Mieszkańcy zbuntowali się i wymusili na władzach miasta zaprzestanie szczepień. Gdy to zrobiono liczba zachorowań i zgonów na ospę mocno spadła.
   2) nieprawda, że po wprowadzeniu masowych szczepień na odrę zmniejszyła się zachorowalność. Na Ukrainie przez wiele lat do bodajże 2018 r. nie szczepiono dzieci masowo na odrę i zachorowalność wynosiła ok. 500 przypadków rocznie. W 2018 r. wprowadzono masowe szczepienia na odrę i liczba zachorowań gwałtownie wzrosła - do ok. 50000 przypadków. 3) większość badań wskazuje na to, że szczepionki są bezpieczne - te badania opierają się na porównaniu z placebo, które placebo nie jest, bo do materiału obojętnego dodaje się te same toksyny i w tych samych ilościach co w szczepionkach. Nie ma badań szczepionek na prawdziwym placebo bez trucizn obecnych w szczepionkach. O tym gość z filmu nie powiedział. Jaka jest więc wiarygodność takich badań? Żadna. Wiem coś o tym bo sam zajmuję się pracą badawczą i planowaniem eksperymentów i takie "badania" to oszustwo. Kto sponsoruje takie pseudobadania? Niech gość poda i niech poda gdzie zatrudnieni są lekarze wykonujący te niby badania i/lub czy nie otrzymują oni grantów czy innych form pomocy finansowej od koncernów produkujących szczepionki. Jeśli tak jest to jest to konflikt interesów i takie badania są niewiarygodne. Potwierdzeniem tego że to są pseudobadania jest np. to, że w Indiach po szczepieniach dzieci na Polio szczepionkami Gatesa ciężko zachorowało w ciągu kilku lat ok. 500 tysięcy dzieci. Dane udostępnione przez rząd Indii (Narodowy Program Nadzoru nad Polio) wykazały jednoznaczny związek między wystąpieniem paraliżu u dzieci, a szczepieniami na Polio. Wyniki badań opublikowano w International Journal of Environmental Research and Public Health 15(8):1755 - sierpień 2018; Poza tym jest jeszcze jedna rzecz - badania prowadzone są dla każdej szczepionki oddzielnie. Nie robi się badań odnośnie skutków kumulacji trucizn w organizmach dzieci spowodowanym przyjmowaniem co chwila nowych szczepionek (do 18 roku życia ok. 30 szczepionek, a do 18 miesiąca ok. 10 jeśli mnie pamięć nie myli.) 4) Manipulacja - nikt z przeciwników szczepień (przynajmniej tych co się trochę orientują) nie mówi o tym, że w szczepionkach są fragmenty płodów tylko komórki z abortowanych płodów. A to jest prawda - np. na ludzkich komórkach płuc są namnażane wirusy do niektórych szczepionek. Takie linie komórkowe z abortowanych płodów wykorzystywane w produkcji szczepionek to m.in.: WI-38, MRC-5, PER-C6, WALVAX-2, RA/27/3. Są one wykorzystywane a ich DNA jest zawarte np. w szczepionkach Priorix, Priorix Tetra, MMR, MMRII, MMRVax-Pro. Wystarczy kilka minut by to sprawdzić. Obejrzałem 8 minut filmu i wyłączyłem, bo w tych 8 minutach jest tyle manipulacji i kłamstw, że szkoda czasu na oglądanie reszty.

   Usuń
 2. Nie ma czegoś takiego jak odporność zbiorowa. To bzdura wymyślona przez pseudonaukowców, aby skłonić ludzi do masowych szczepień. To, że odporność zbiorowa to bzdura najlepiej widać na dorosłych. Wiele szczepionek działa tylko kilka lat, a większość osób po tym jak skończy 18 lat nie szczepi się ponownie. Mimo to nie ma wśród dorosłych epidemii wielu chorób. Poza tym np. Amisze się praktycznie w ogóle nie szczepią i rzadko kiedy chorują. O tym że odporność zbiorowa to bajki mówią także lekarze np. Stefano Montanari.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marieusz - co do Wakefielda nieprawda. Masz informacje z łże mediów. Wakefield nie napisał w artykule w Lancet, że z jego badań wynika, że szczepienia wywołują autyzm, ale że mogą wywoływać autyzm, a to jest istotna różnica. Poza tym współautorem tego artykułu był także promotor Wakefielda prof. John Walker Smith. On również został pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Prof. Smith jednak miał środki finansowe i pozwał brytyjską Naczelną Izbę Lekarską do Sądu Najwyższego w UK. Tam odbył się proces i argumenty Izby Lekarskiej zostały obalone i prof. Smithowi przywrócono prawo wykonywania zawodu. Wakefield nie złożył pozwu bo nie miał pieniędzy. Kiedyś pewnie zbierze i zrobi to samo. Tu wyrok brytyjskiego Sądu Najwyższego w sprawie prof. Johna Walkera Smitha: https://static1.squarespace.com/static/57698667d2b8574e2db7710a/t/590c6d2fb8a79b19e29d1510/1493986612061/Walker-Smith.pdf

  OdpowiedzUsuń