2020/07/05

Prawo Słowian: wmuszenie szkodliwego zabiegu medycznego     Niedawno opisywany przypadek był tak drastyczny, że wydał się części Rodaków niewiarygodny, a częścią wstrząsnął. Niezależnie od tego prawo Słowian traktuje wmuszenie szczepienia albo innego zabiegu medycznego jako ciężkie przestępstwo. To, że polscy Rodzice są oszukiwani, a polskie Rody poddawane straszeniu, naciskom i restrykcjom w kwestii szczepień, wiemy już powszechnie. Najbardziej drastyczne i przemocowe przypadki usiłowania albo wykonania takiego zabiegu zostaną zweryfikowane i ujawnione.
     Winni zbrodni na dzieciach i Rodach będą rozliczeni.
     W sytuacji, w której matka niemowlęcia odmawia wykonania na nim szczepień, a w odpowiedzi lekarz i pielęgniarka dokonują tego przy pomocy siły, mówimy o złamaniu kilku świętych praw Słowian:
     - prawa dziecka do nietykalności. W tym przypadku na dziecko nakłada się kilka traum: z emocji rozpaczy matki, energii agresji personelu i osobistej krzywdy psychicznej i biologicznej. 
     - prawa matki do ochrony dziecka od ingerencji i decydowania o jego losie, w tym do przyjęcia lub odmówienia ofert medycznych. 
     - prawa Rodu do samoochrony swej biologicznej, ciągłej siły genetycznej i prawa do wyłącznego decydowania o losie swego potomstwa. Atak na matkę jest atakiem na Równowagę Rodu, atak na dziecko jest atakiem na Równowagę i Moc duchową i genetyczną Rodu (szczepienia dokonują potężnych uszkodzeń i degeneracji potencjałów).
     A ponadto, niezależnie, czy zabieg był wmuszony, czy wmanipulowany na zasadzie systemowej praktyki, mamy umyślne lub nieumyślne dokonanie uszkodzenia zdrowia fizycznego i psychicznego dziecka i zdegradowanie jego potencjałów. Każdy lekarz biorący odpowiedzialność za zdrowie i życie Rodaka, a zwłaszcza dziecka, ma obowiązek pełnego zgłębienia wiedzy z wszelkich źródeł i nieustającej weryfikacji swych przekonań i skutków wykonanych zabiegów.
     Złamanie wymienionych praw w Wolnym Lechistanie jest jednoznaczne z surową karą, a biorąc pod uwagę ogromne skutki psychiczne i fizyczne obejmujące cały Ród, zapowiada to karę dożywocia.

     Prawo Wolnych Lachów nie uznaje przedawnień. 
     Słowianie nie mają obowiązku przebaczania, a ich Sąd prawa odpuszczenia winy przestępcom.
     Odpuszczenia, przebaczenia i unieważnienia lub złagodzenia wyroku dla przestępcy może dokonać tylko ofiara albo jej Ród. 
     Przestępstwo przeciw Rodowi jest przestępstwem przeciw Narodowi.  

 
     Czcibor

6 komentarzy:

 1. Świetnie napisane!
  Pełen uznania oraz z sympatią i swego rodzaju nadzieją na lepsze czasy Naszego Narodu Słowian czytam ten i resztę artykułów zawsze, czuć moc, moc Naszą, Słowiańską! 💪
  Chwała Tobie Bracie!
  MS.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci, wschodzi nam słońce wolności, i wszystkim nam przybywa sił, Mocy i zdolności. 🌄🤝🙂

   Usuń
 2. To dobrze, że podjąłeś ten temat

  OdpowiedzUsuń