2021/01/03

Lucyferaza. Kampania szczepionkowa uwalnia duchowe i niepodległe społeczeństwo lechickie od chorej tkanki systemowej kontroli (polityków, urzędników, medyków, celebrytów)

     Kampania szczepionkowa przygotowanych do ewakuacji okupantów Ziemi Lechickiej upada od samego początku, sabotowana przez Przestrzeń, powstających patriotów i samą nieudolną i zagubioną administrację. 

     Wbrew intencjom chazarskim i masońskim nasilenie propagandy szczepionkowej wzmogło nieufność i zachowawczość Polaków, co szczególnie wymowne - nawet pośród urzędników czy pracowników służb medycznych i ratunkowych. Filmy zachęcające Lechickie Rodziny do szczepień przeciw Covid-19 są wręcz groteskowe i kojarzą się z przekazami z filmów SF o zniewolonych i skoszarowanych społeczeństwach. Politycy w swoich debatach otwarcie omawiają niespodziewany - po wielu miesiącach kampanii ogłupiania i zastraszania - problem z ogólnonarodowym dystansem do szczepionkowej oferty - wciąż jednak swoją postawą i słowami traktują Naród jak bezrozumne i poddane sobie stado. Mówi się zresztą w mediach nie o odporności narodowej, społecznej, ludzkiej, lecz o stadnej właśnie. Chazarowie rozprawiający o postawie Lachów i decydujący o ich losach nie ukrywają już swoich dominujących cech w podejściu do naszego Narodu: pogardy, nonszalancji, zuchwalstwa i nienawiści. Tylko nienawiść ze strony wczepionej do ziemi gospodarza rasy może sprawić, że zamiast szacunku i wdzięczności, okazuje wyższość i zatwierdza projekty depopulacji. 

     Wszystko, co się teraz dzieje, mając charakter mroczny i przytłaczający, zwłaszcza dla mniej zorientowanych w transformacji Rodaków, służy przemianie ciemnego w jasne, chorego w zdrowe, zniewolonego w wolne. Także rozpasanie chazarskich medyków i polityków, mimo że drażniące i sprowadzające w wyobraźni sarmackie szable do dłoni - całe społeczeństwo musiało w jakiś sposób zorientować się, że zostało demonicznie zwiedzione i zaprogramowane na radość z niewoli, wyzysku, przepracowania i przyspieszonej śmierci. 

     Upadek szpitalnictwa i autorytetów medycznych także został przyspieszony dzięki fałszywej pandemii i kampanii szczepionkowej. Dzięki temu Polska wchodzi w proces przejściowy między medycyną konwencjonalną, a naturalno-energetyczną. Dzięki temu kobiety odzyskają pełną świadomość swoich praw i Mocy, i uwolnią się od wmanipulowanej, sprzecznej z ich godnością, boską naturą i możliwościami ginekologii męskiej. W dalszym etapie, który przyniesie korzystne przemiany DNA, wzrost zdolności kontrolowania swego ciała i operowania energiami, żadna ginekologia ani dotychczasowa standardowa medycyna nie będą potrzebne. Dzięki "pandemii" skończą się także traumatyczne i destruktywne dla potencjałów Dzieci i Rodów porody szpitalne. Ten proces już ruszył, nawet systemowe media otwarcie mówią o rosnącej liczbie porodów domowych. Z czasem przybędzie duchowo dostosowanych douli/położnych, a porody będą pozbawione cienia lęku i zagrożenia, stając się w pełni świadomości przechodzonym świętym rytuałem rodzinnym

     Kampania szczepionkowa odcina od przebudzonego (i coraz bardziej zdecydowanie sięgającego po swe prawa) Narodu Lechickiego wszelkie chore tkanki. Należą do nich wszystkie warstwy popierające dotychczasowy stan niewiedzy, niewoli, autodestrukcji - w tym celebryci. Rozrywka dzięki filmom, programom, koncertom, teledyskom przekazuje treści i kody antynarodowe, od mieszania rasowego i nieświadomej seksualności, przez wulgaryzację i przybieranie postaw beztroskich i nonszalanckich, po skupianie aktywności na szkodliwych nawykach.

     Celebryci w ogromnej większości stali się twarzami kampanii szczepionkowej. Tym samym stali się twarzami depopulacji Lechitów. To obnażyło ich rzeczywiste znaczenie dla sfer ducha, wolności, ewolucji, dla spraw Narodu. To ostatecznie przypieczętowuje ich los, ponieważ nawet z natury skłonny do wybaczania naród słowiański nie będzie już nigdy więcej ani traktować wiarygodnie takiego rodzaju osób, ani też otwierać się na przekazy rozrywkowe nie mającego nic wspólnego z prawdziwymi potrzebami duszy.

     Celebryci wciąż czynią swą opłaconą rolę - ale już upadli i nie uczestniczą w cudach Lechickiego Odrodzenia. Celebryci kłamią, politycy, urzędnicy, lekarze i pracownicy Sanepidu - kłamią.

     Media także, niczym rozpędzone kołowroty, uporczywie i tępo tkają antynarodowe przekazy - ale po prostu kłamią. Napędza je kłamstwo i tylko to mogą zaoferować. Czynią wrażenie, że proceder szczepień ruszył pełną parą, lecz w rzeczywistości pełną parą ruszyła propaganda tego procederu. Wyniki chętnych i zaszczepionych są zawyżane, by wywrzeć presję na opornym społeczeństwie. Wyniki interwencji policyjnych i wręczanych mandatów są tak samo kłamliwie zawyżane, aby w funkcjonariuszach wywołać przekonanie, że antynarodowe postępowanie jest powszechne w Kraju, żeby ich skruszyć i zachęcić do "czynienia swych powinności". Społeczeństwo zaś ma to przekonać, że represje są powszechne i liczne, a tym samym sprowadzić na nie przygnębienie i zniechęcenie.

     Tym samym stara taktyka chazarska znów opiera się na hologramie skłóconych, zgaszonych i podzielonych Lachów - gdy tymczasem wstają oni i jednoczą siły

     Lista wpadek i kompromitacji dotyczących szczepień wydłuża się i będzie ich tyle, że system uczyni bezradnym, a Polacy pojmą masowo, że zapędza się ich w pułapkę.

     Szczepionka na Covid-19 jest pułapką, ostatnią diaboliczną zasadzką na Wolnych Lachów i Wolną Ludzkość. W rzeczywistości wejdzie w nią niewielka jej część, przed upadkiem jej konstruktorów. Nikt świadomy swych praw naturalnych i Wolnej Woli nie podda się szczepionce i nikt, nawet sam diabeł, do tego go nie zmusi. 

     Benjamin Fulford zacytował iluminatów, mówiąc:  plan zmniejszenia populacji głupich owieczek polega na tym aby ludzie sami się identyfikowali poprzez noszenie masek, pomimo naukowych dowodów, że powoduje to więcej szkód niż pożytku. “Nosząc maski, ci ludzie identyfikują się jako owce lub zwierzęta udomowione i jako takie mamy prawo ich uboju“, mówi źródło. “Teraz gdy je zidentyfikowaliśmy, następnym krokiem jest umieszczenie nanotrucizn opartych na rtęci na maskach i odniesiemy sukces w naszym planie poprawy ludzkiego genomu poprzez usunięcie ludzi z tendencjami owczymi“.

     To typowe dla iluminatów czy Chazarów cyniczne ujęcie sprawy, Słowianie nie wypowiedzą się bez szacunku o istotach żywych (chyba że o bezdusznych zdrajcach i niszczycielach Życia). Lecz przekaz oddaje sedno: człowiek świadomy praw i wolności jest wolny i bezpieczny. Osoby poddające się szczepieniu mają już dostęp do informacji, a ich decyzję musimy przyjąć ze spokojem obserwatora przemian - choć cały czas utrzymujemy patriotyczną, ludzką i duchową pracę nad tym, aby każdy mniej lub bardziej świadomy Rodak miał szansę podjąć decyzję dla przetrwania i wolności. Należy też przyjąć w opanowaniu tak samo to, że część ludzi systemu oszukuje, że pobiera szczepionkę, a część z nich w istocie poddaje się jej w wyniku braku duszy (hybrydy, klony), z niewiedzy albo z powodu zobowiązań cyrograficznych. 

     Cokolwiek dzieje się teraz - czyni Wolny Lechistan.

     Szczepionki - każde z każdych w historii tej planety - są zbędne, szkodliwe lub bardzo szkodliwe, satanistyczne, i wszystkie zostaną zniesione w procesie uwalniania ludzkości.

     Czcibor i Edyta

      O upadku instytucji i skutkach tego pisaliśmy w artykule Matrix wali się na naszych oczach: wszystkie instytucje osiągnęły krytyczne stadium patologii - https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/matrix-wali-sie-na-naszych-oczach.html

    Zjawisko celebrytów i podziwiania ludzi mimo żadnego lub szkodliwego wpływu na duchowość i świadomość narodową, musiało się skończyć, o czym pisaliśmy w artykule Zjawisko celebrytów dobiega końca - jako stojące w kolizji z Krajem wolnych, dumnych i samokreujących się ludzi - https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/05/zjawisko-celebrytow-dobiega-konca-jako.html

     W artykule, który wywołał furię chazarskich trolli, pisaliśmy o tym, że za szczepieniami stoją agresywne satanistyczne intencje i że niszczą one DNA: Szczepienia to taktyczny atak na aryjsko-słowiańską haplogrupę R1a1 - i są najbardziej diaboliczną w historii inwazją na Lechistan - https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/09/szczepienia-to-taktyczny-atak-na.html

     O tym, że ostatnia ofensywa szczepionkowa oparta jest z okrutnym wyrachowaniem na technologii i planach depopulacji, pisaliśmy w artykule Ostatni rozdział programu szczepień to największe zagrożenia i uszkodzenia - Wolnym Lachom ani kroku wstecz - https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/09/ostatni-rozdzia-programu-szczepien-to.html

      Wyczekiwany przez serca lechickie, a wstrząsający dla okupanta przełom ogłosiliśmy w artykule Polskie Rodziny masowo wycofują swoje Dzieci z programu szczepień - https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/polskie-rodziny-masowo-wycofuja-swoje.html

     I wreszcie: fałszywa pandemia wiedzie do najlepszych reform narodowych wyzwolonego Kraju, o czym mówi artykuł Co ujawnienie kłamstwa Covid-19 oznacza dla Lachów?https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/co-ujawnienie-kamstwa-covid-19-oznacza.html

Lucyferaza. Szczepionki na Covid-19, wbrew kłamstwom instytucji i mediów systemu, były projektowane w celu niszczenia, mutowania DNA i poddawania niewolniczej kontroli zwabionych ludzi. Poniższy film mówi wszystko o szczepionce i stojących za nią intencjach. Proszę przesyłać wszystkim krewnym, przyjaciołom, znajomym, Rodakom odnalezionym w rozterce - każda uwolniona dusza i każda ocalona Rodzina to nasze wspólne duchowe i narodowe dobro. Poniżej film z wersjami angielską i niemiecką:


 

...i z polskim tłumaczeniem na platformie Facebook:

https://www.facebook.com/EdiDomanski/posts/1767855253367974 

 

Jerzy Zięba, Premier Odrodzenia, o szczepionce MRNA:

https://www.bitchute.com/video/9N4TuZ8OCiyJ/ 


Każdy projekt przeciw zdrowiu, wolności, Życiu, jest projektem satanistycznym, co często objawia zuchwale i arogancko przyjęte logo:


 

Każdy projekt wspierający zdrowie, wolność, świadomość i Życie, jest projektem boskim, i tylko takie będą dziełem uwolnionej i radosnej ludzkości.


2 komentarze:

  1. Laska Eskulapa to nie jest symbol satanistyczny... proszę doczytać co on oznacza i skąd pochodzi.

    OdpowiedzUsuń