2020/09/27

Ostatni rozdział programu szczepień to największe zagrożenia i uszkodzenia - Wolnym Lachom ani kroku wstecz


     Nasilone reklamy i zachęty (w tonie straszenia lub "wyjątkowej okazji") do szczepienia przeciw grypie idą w parze z nowym zjawiskiem: masowym i powszechnym odrzuceniem tego programu przez wybudzających się Lachów. System i jego zdezorientowane obrotem sprawy służby najemne (lekarze, farmaceuci, media, politycy, urzędnicy) dwoją się i troją, aby powstrzymywać ten rosnący w siłę ruch oporu - co czyni wspomniane oferty już jaskrawo trefnymi i groteskowymi. W efekcie nawet ci Rodacy, którzy dotąd nie zawracali sobie głowy pożytecznością czy uzasadnieniem programu szczepień - zaczynają to weryfikować i nabierać nieufności.
     Zgodnie z przewidywaniami - absurdalne i zuchwale przyspieszone manewry systemu zasiliły pobudkę całej ludzkości naszej Słowiańszczyzny.
     Jest to rzeczywistym i radującym serca faktem: Lechickie Rody wychodzą z masońskich programów niewolniczych i zasilają narodowy ruch oporu, odrzucając tak szczepionki, jak same testy na Covid-19, a przede wszystkim - wycofując swoje potomstwo z programu szczepień.
     Ponieważ o składzie szczepionek pisano na wolnych polskich stronach wielokrotnie, uzupełnimy tylko kwestię zawartości i wpływu szczepionek na organizm o rzadziej poruszane kwestie. Niech ten artykuł, być może ostatni na naszych stronach odnośnie szczepień (ponieważ jesteśmy u bram wyzwolenia), posłuży Rodakom na rozdrożu tak ważnych decyzji, stanowiącym o zdrowiu, Mocy i pełni potencjału ich samych i ich dzieciom.
     Przy całym kontrowersyjnym i przestępczo ukrywanym składzie szczepień, przypominamy zatem, że:

     - szczepionki zawierają obce DNA, w tym zwierzęce (!) i z tkanek aborcyjnych płodów (!). Nie dość zatem, że taka substancja wprowadza w organizm toksyny mające szkodliwe skutki dla równowagi biologicznej, energetycznej i duchowej - to mutuje powzięty na cel strategiczny genotyp aryjsko-słowiański. Rozbicie tożsamości narodowej i rasowej na polu mentalnym oraz biologicznym, poprzez mieszanie rasowe i medyczne oraz pokarmowe mutowanie genotypów (GMO, chemtrails) to jedna z podstawowych kampanii masonów i iluminatów, a program szczepionkowy, sprzeczny z rozumem i doskonałością organiczną istoty ludzkiej - jest jej podporą.

     - ...zgodnie z powyższym szczepionka powinna być traktowana tak samo jak żywność o charakterze GMO. Jeśli zatem ktoś unika modyfikowanej żywności, a zarazem poddaje się dobrowolnie szczepieniom, to sabotuje swoje działania ochronne. 

      - w ostatnim etapie walki z Wolną Ludzkością szczepionki są podparte technologią jak nigdy wcześniej, co oznacza tak zawieranie w nich najdoskonalej opracowanych nanochipów, jak rozwinięcia możliwości ich wykorzystania przeciw ludziom. Sprowadza się to między innymi do ingerowania w ich zdrowie i równowagę biologiczną, ale i psychiczną i duchową, ponadto część składników umieszczonych w szczepionce może reagować na zasadzie bomby zegarowej - uruchomić toksyczne działanie z mocno opóźnionym zapłonem. To obala obronne argumenty zwolenników szczepień, którzy zaznaczają, że nawet dłuższy czas po zabiegu nie odczuli żadnych skutków negatywnych.

     - szczepionki powodują asymetrię u noworodków - badania na ten temat opublikował doktor Moulden. Niektórzy z nas zauważyli zapewne na ulicach ojczystych w ostatnich latach nowe zjawisko: asymetrię u dzieci. Na przykład główka nieproporcjonalnie duża do reszty ciała. Zakłócenia proporcji mogą też dotyczyć rysów twarzy, ust czy rozstawienia oczu. 

     - i wreszcie, co szczególnie chcemy podkreślić w tej publikacji - teraz, bardziej niż kiedykolwiek, szczepionki sabotują dostrajanie się do wibracji planety i plany doczekania wolnego i zdrowego życia w nowej rzeczywistości. Codzienne działania na podwyższenie lub obniżenie osobistych wibracji są dziś szczególnie ważne - ponieważ mają odbicie w tym, jak wpływa na nasze organizmy i świadomość rezonans Schumanna. Wprowadzenie toksycznych środków w świętą, boską substancję czyli w krew człowieka oznacza silny wstrząs na wszystkich polach i obniżenie wibracji, a zarazem - odporności i tolerancji fizycznej i psychicznej na zmiany energii planety i wszelkie przejawy transformacji.

     Kto ułożył określenie "antyszczepionkowiec" i wprowadził je do przestrzeni publicznej jako nośnik pogardy i szyderstwa? Zrobiły do iluminackie media amerykańskie, a podchwyciły wszystkie systemowe na planecie, włączając chazarsko-masońskie w Kraju Lachów. Na tej samej zasadzie wygenerowały nazwę "turbolechici" dla tych wszystkich, którzy z odwagą, dumą, wolną wolą i świadomością wzięli się za zgłębianie prawdy o historii ojczystej, dotyczącej między innymi starożytnego dziedzictwa lechickiego. Wroga i jego pachołka pozna się łatwo - brak im podstawowych cnót słowiańskich: życzliwości i odwagi. 
     Jeśli zatem obecnie w mediach z pogardą mówi się o powstałych Lachach, odkrywających rzeczywiste skutki i intencje programu szczepień, odgrzebujących zrabowane dzieje, broniących się przed wmuszanymi szkodliwymi technologiami 5G - to powinno to być jednoznaczne i wybudzające z hipnozy dla wszystkich Lachów z krwi i kości...
     Wróg judzi. Tak go poznamy.

     Lachów nie mających pewności co do wydarzeń jutra pragniemy uspokoić: poczynania naszych rozsiadłych w urzędach wrogów to już tylko ruchy końcowe rozpędzonej i rozpadającej się maszynerii. Żadne siłowe akcje zaszczepienia, w tym na Covid-19, nie zostaną wprowadzone. Ostatnie chwile obłędu i szykan nie zaszkodzą już nikomu, kto wstał z kolan i chroni siebie i swoją Rodzinę.
Niewytłumaczalna pewność siebie figur Matrixa w telewizji, i ich uporczywe trwanie na pozycjach antynarodowych, zaiste są wytłumaczalne: tkwią w demonicznych podczepach, zobowiązaniach, na ich kontach leżą miliony złotych, wisi nad nimi groźba i podpisany cyrograf. Część z nich to klony, hybrydy, podczepieni pod Lachów cudzoziemcy albo Rodacy bezgranicznie utopieni w chciwości. Niektórych da się odzyskać, niektórzy z odwagą Lwów Lechickich wymówili lojalności systemowi i mówią prawdę - reszta przepadnie.
     Warto jeszcze wesprzeć Rodaków mających rozterki - warto przetrwać ostatnie chwile działalności antynarodowych urzędów. Zmiany już się zaczęły i każdy rozumny człowiek, także pośród przeciwników wolnej ludzkości, zdaje sobie z tego sprawę.
     Przymus szczepień zostanie zdjęty, wszelkie restrykcje przeciw Rodom Lachów będą wstrzymane. Po tym cały program szczepionkowy zostanie skasowany definitywnie - pierwsze pozaszpitalnie rodzone Laszęta są żywym dowodem Mocy, że nigdy tego nie potrzebowaliśmy. Że jego wprowadzenie było spiskiem przeciw sile narodów i ras, ograbiającym ich potencjały.
     Tak samo bliski jest koniec antynarodowego terroru "pandemicznego" - lechicki ruch oporu jest już powszechny i niepowstrzymany, a rząd nie ma sposobu na to, by go zneutralizować. Z kolei wszystko, co ów rząd antysłowiański dokłada do "wiarygodności" koronawirusa jeszcze bardziej go pogrąża. Dotyczy to tak wciągania w okłamywanie i zastraszanie społeczeństwa celebrytów (pracują nad końcem swej "ery"), jak absurdalnego do komizmu zawyżania statystyk zachorowań.
     To jest już koniec wielowiekowej okupacji ziemi Lechów królów i koniec rządów niewoli. Wszystko się zmieni.
     Politycy i lekarze odpowiedzialni za swoisty "deep state" (rząd ukryty pod tak zwanym rządem), ale też dziennikarze - mogą spodziewać się licznych procesów sądowych. Bo słowo pisane miało tak samo silny wpływ na decyzje wielu polskich rodzin - także te destruktywne, także przeciw zdrowiu i życiu dzieci.
     Nasze Lachów z kolei mandaty, wszelkie kary zaczynają już w sądzie być unieważniane. Prawo zaczyna odwracać się od satanistów i kryminalistów - zaczyna stawać przy legalnym włodarzu ziemi lechickiej - Narodzie Polskim, Lechickim. 
     Dramatyczne skutki szczepień będą w dużym stopniu odwrócone u wielu uszkodzonych dzieci, co ukoi dusze ich Rodziców - stanie się to dzięki pracy szlachetnych ludzi nad antidotum, dzięki energiom matki Gai, Przyrody, powstrzymaniu generatorów szkodliwej energii i chemtrails. Uwolniony od szkodliwych czynników organizm ludzki objawi Moc boskich możliwości samonaprawy. Nowe technologie oparte między innymi na pracach słowiańskiego posłańca światła - Tesli - uczynią cuda dla uzdrowienia ludzkości.
     Czeka nas świt prawdziwej Mocy. Warto więc teraz trwać niezłomnym i wesprzeć w tym Rodaków, którym osłabła wiara i nadzieja. Razem - Lach do Lacha, po wolność.
     Darz Bór, Lachy!
     Czcibor i Edyta

     O asymetrii niemowląt powodowanej szczepionkami pisaliśmy w artykule Lechicka kampania antyszczepionkowa: odkrycia doktora Mouldena: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/09/lechicka-kampania-antyszczepionkowa.html
     Stanowisko Lechickiego Odrodzenia i Stowarzyszenia Lechistan Gniezno w kwestii szczepień niezmienne od początku: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/stanowisko-stowarzyszenia-lechistan.html
     Zwycięstwo Lachów i zwycięstwo Wolnej Ludzkości - Polskie Rodziny masowo wycofują swoje dzieci z programu szczepień: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/polskie-rodziny-masowo-wycofuja-swoje.html

     Ponadto amerykańskie i kanadyjskie strony odsłaniają całą satanistyczną podstawę programu szczepień:
     Śmiertelna prawda o genetycznie modyfikowanej żywności i szczepionkach - ludobójstwo: https://presscore.ca/the-deadly-truth-about-the-u-s-genetically-modified-foods/
     Szczepionkowy Ukryty Stan: https://prn.fm/vaccine-deep-state/
    


 System działa już przede wszystkim lokalnie - jak rozpędzony tabor antyludzkiej maszynerii. Od góry postępuje już nieodwracalny rozpad, a satanistyczne posłannictwo tych, którzy mieli dbać o zdrowie ludzkości, dobiega końca...
Program kontroli umysłu (chciwość, władza nad kobietą) i wymieszanie polskich lekarzy z chazarskimi, u schyłku Matrixa oderwały służbę zdrowia od Narodu...Testy na koronawirus to kolejne narzędzie do zmanipulowania i uszkodzenia Wolnej Istoty Narodu Lechickiego - mamy prawo odmówić ich wykonania.Stulecia programowania umysłów ludzkości uczyniły ją naturalną w bojaźni i służalczości fałszywym kapłanom. Dziesięciolecia programowania uczyniły ją naturalną w bojaźni o siły swego umysłu i ciała, i skłonną do służalczości wobec fałszywych uzdrowicieli i ich niszczycielskich ofert...Należy poczuć własnymi dłońmi i sercem delikatność i czystość noworodka, aby pojąć, że wbijanie w niego igieł to satanizm:
Jedyne błogosławione przez Stwórcę "szczepionki" to miłość Rodziców, ochrona Rodu, osobiste wyzwania, zdrowy pokarm, życzliwe myśli i czyny, i łącze z Przyrodą:
  


...a z tak "zaszczepionych" dzieci wyrastają prawdziwi słowiańscy wojownicy, mężowie i ojcowie, matki i żony, Lechici pełni odwagi i siły, radości i miłości oddanej swym bliskim...


MOC W NAS, LACHY

2 komentarze:

  1. Aż trudno uwierzyć, że żyjemy w tak toksycznych, zakłamanych czasach, że chcą nie tylko zniszczyć nasze ciała, ale i nasze dusze. O biada im, bo naszą wolą jest żyć w prawdzie i wolności.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Żeby się to zawaliło, musiało dojść do fazy czystego objawionego publicznie satanizmu.

      Usuń