2021/09/29

Kobiecość świadoma - Wedy, godność, ubiór

 

   

    Kobieta: Bogini, Światło Życia, Święty Graal, Matka, Żona, Wiedźma dająca ukojenie swym głosem i ciepłem. Wprowadzająca harmonię w życie Rodu. Skromna, a zarazem dumna (godna), dająca przykład swoim Córkom. Będąca żywym świadectwem na istnienie czystej kobiecości.
    Sami oceńcie, do którego obrazu z powyższych pasuje ten opis. Zrozumcie, że być kobiecą, nie znaczy pokazywać swoje ciało całemu światu. Kobiecość jest w naszym wnętrzu, owiana zmysłowością i delikatnością. Ponieważ nasze ciała są świątyniami, którą powinni oglądać tylko nasi Mężowie. Dzięki temu zyskujemy Ich szacunek (jak i szacunek otoczenia), pożądanie i wdzięczność. Każdy mężczyzna jest zdobywcą, ciało podane jak na tacy nigdy nie jest tym samym, co odkrywanie go wciąż od nowa, skrytego w piękną sięgającą po palce bosych stóp suknię.
    Zmysłowość, to nie są odsłonięte nogi i głęboki dekolt. Zmysłowość, to sposób, w jaki kobieta odziana w workowaty krój sukni kołysze biodrami, dotyka swoich włosów, mimowolnie wchodząc po schodach odsłania kawałek łydki. Czyż nie jesteśmy Wiedźmami? Czyż nie potrafimy uwodzić naszych mężczyzn jednym spojrzeniem? Po co nam więc odsłanianie naszych ciał? Traktujmy je z szacunkiem, na który zasługują. A same otrzymamy szacunek od każdego świadomego mężczyzny, a przede wszystkim jak wspomniałam, od własnego Męża.
    
    Jest jeszcze sprawa zdrowia i energii poziomowanych właściwym ubiorem. Nasze pra-pra-pra... Babki nosiły spódnice zgodne z wedyjskim obyczajem nie tylko dla godności i piękna ich kroju. Podobnie zresztą czyniły Indianki i kobiety kobiety wszelkich ludów rdzennych Ziemi. Wszystkie one wiedziały, że krój i wzór ubioru działa na ciało i jego wibracje. Długa suknia tworzy z powierzchnią ziemi swoisty lej, który podczas chodzenia wprowadzany jest w rytmiczny ruch wzmacniający wibracje płynące od Matki Ziemi. Długi krój sprawia, że pobierana energia się nie rozprasza i kobieta otrzymuje ją w całości.
    Dodajmy, że obcisły ubiór blokuje kobietom energię macierzyństwa i płodność, ujmuje też szybciej sił w ciągu dnia - natomiast zgodna z Wedami długa, luźna, swobodna suknia działa zupełnie przeciwnie.
    Skoro my, Kobiety, jesteśmy Światłem tej planety, i mamy być Początkiem jej wyzwolenia, nie zakłócajmy blasku własnego Światła, nawet poprzez noszenie niewłaściwych ubrań. 
 
    Dobromiła

4 komentarze:

 1. Kocham długie do Ziemi , kilkumetrowe spodnice i suknie. Uwielbiam kręcić się w nich dookoła własnej osi, wirowac w radosnym tancu💃Kocham barwne i wzorzyste stroje z naturalnych materii płótna, jedwabiu, wełny i bawełny. Uwielbiam sama tworzyc swoje odzienie lub zamawiać je u krajowych wytwórców ręcznych. Żadnej komercji, żadnej tzw mody. Niech żyje Zycie🌞

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest przesłanie Wolnej Wiedźmy! dziękujemy :)
   Te suknie mają taką Moc, że wyprą ostatecznie to wszystko, co wprowadziło w upodobania programowanie.

   Usuń
 2. O tak Dobromiło,pięknie to ujęłaś w słowa. Jesteś piękna i mądra, gratuluję mężowi cudownej żony.
  Bądźcie zdrowi i szczęśliwi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Ci, zawsze można liczyć na Twoje Dobre Słowo! :)

   Usuń