2021/10/04

Wielkie Bum - albo próba przed Wielkim Bum. Lechickie dusze RAZEM

      


    Ponieważ mamy ogólnoświatową blokadę Facebooka i Whatsuppa, może to być próba przed przełomową konfrontacją dwóch przeciwstawnych sił tej planety. Albo - już wszczęty Wielki Porządek Dla Dobra Ludzkości.

    Tak czy inaczej, teraz, za godzinę, za tydzień, czy jeszcze trochę później - to ostatecznie  NASTĄPI. Wszystkich Lechickich Druhów i Laszki w przypadku utraty dotychczasowej formy łączności już teraz zapraszamy tu, do wolnej, zdrowej przestrzeni Narodu, na Lechickie Odrodzenie. Tak na to jak na wszelkie kuriozalne, nawet wstrząsające i nieodwracalnie zmieniające stan rzeczy wydarzenia - należy patrzeć spokojnie i z optymizmem. Jak na wschód słońca, którego brakowało dobrych parę tygodni. :))

    Pamiętajmy o małym zapasie piwnicznego prowiantu wzorem naszych zaprawionych w przeciwnościach losu Babek i Pra-Babek. :-)

    Błogosławimy Wam, Rodacy,

    Dobromiła i Czcibor

 

KOMUNIKAT DO LUDZKOŚCI OD SIMONA PARKESA:

    Pilne - media społecznościowe nie działają na obszarze ponad 75% naszej planety.
    Nie panikuj - to operacja Białych Kapeluszy.
    Zachowaj spokój.
    Nie będzie prawdziwej wojny.
    To jest akcja, na którą wielu z was czekało.
    Zwróciłem na to uwagę w moim ostatnim podcaście.
    Podałem daty, więc mam nadzieję, że wszyscy się przygotowaliście.
    O ile plan nie zmieni się radykalnie, można się spodziewać, że Stany Zjednoczone i Wielka     Brytania wkrótce stracą wszelkie linie komunikacyjne.

    autor: Simon Parkes

 

     ...przekazujemy lechicką linią komunikacji za Tajnym Archiwum Watykańskim https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2021/10/04/komunikat-simona-parkesa-do-mieszkancow-naszej-przepieknej-planety/comment-page-1/?unapproved=139677&moderation-hash=58e83f1ce865d5c55b1c5174d50db9f8#comment-139677

2 komentarze:

  1. Dzieje się . Czekamy na obrót sprawy . Czuje w środku taki spokój jakiego nigdy nie czułam. Serdeczności dla wszystkich . Będzie pięknie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Żandarmeria systemu weszła do przestrzeni żydowskich iluminatów. To mocne stadium, kolejne z kolejnych. Tak, w spokoju 🌄🙂

      Usuń