2022/02/13

Stowarzyszenie Lechistan Gniezno - Serce Rodu. Powołanie Zarządu


     W dniu 11.02.2022 został powołany Zarząd Stowarzyszenia Lechistan Gniezno - Serce Rodu. Zarząd utworzyli tym samym Lechici z Krwi i Kości: Dobromiła Edyta Semik, Czcibor Tomasz Semik, BoguMiła, Paweł, Beata, Witold, Justyna i Daniel poLah. Liczba założycieli to 8, co wspiera nas wibracją nieskończoności. W Zarządzie są trzy małżeństwa, a energia żeńska i męska są równo rozłożone, co z kolei wibruje energią równowagi i dopełnienia yin-yang. Co ciekawe, nie było to wyliczone, ale wyszło w sposób naturalny, zapewne zgodnie z planem naszych dusz. Tak samo nie była do tego spotkania założycielskiego wyliczona data, dająca szczególną wibrację zasilenia, a numerologicznie dająca 1, czyli Nowy Początek. Przyjmujemy to wszystko jako błogosławieństwo Sił Wyższych i duchów naszych Przodków.

    Stowarzyszenie Lechistan Gniezno działa od stycznia roku 2020, lecz na skutek różnic poglądowych ostatecznie rozdzieliło się na dwa oddzielne, działające dla dobra Kraju całkowicie niezależnie od siebie. Jest to naturalną i często występującą częścią procesu ewolucji dusz, szczególnie w czasach obecnej transformacji. Dawnym Towarzyszom dziękujemy za wspólną drogę i błogosławimy. W nowym związku kontynuujemy działania i projekty inicjowane w ramach Stowarzyszenia od dwóch lat, a wcześniej poprzez blog Lechickie Odrodzenie.

    Istnienie dwóch związków o charakterze słowiańsko-patriotycznym w jednym mieście dowodzi, że co najmniej jedno tego rodzaju może powstać w każdym innym mieście naszej Ojczyzny. Formowanie stowarzyszeń, gromad i watah słowiańsko-patriotycznych deklarujemy nagłaśniać i wspierać.

    Nasze Stowarzyszenie działa nie tylko w przestrzeni regionu, ale i całego Kraju, a nawet zagranicy, jednak nawet skupienie pracy na uzdrawianiu i lechickiej transformacji lokalnej ma rzeczywisty wpływ na inne regiony, na cały wschodzący Lechistan. Albowiem tak to już jest, że jedno Ognisko Pobudki rozpala kolejne. 

        W Zarządzie znalazło się sześciu Członków-Założycieli z Gniezna i dwoje spoza Gniezna (Podkarpacie), co ma tak symbolizować, jak zasilać energetycznie działanie Stowarzyszenia dla dobra i wolności nie tylko lokalnej ziemi, ale całej przestrzeni ojczystej. 

        Wybrane ze Statutu:

§ 1. 

    2. Stowarzyszenie Lechistan Gniezno – Serce Rodu, zwane dalej Stowarzyszeniem, jest związkiem Istot Narodowości Lechickiej, opartym na ich wolnej woli do wspólnych działań dla wolności Ojczyzny, dobra Rodaków i Lechickich Rodzin i ich Dzieci, i dla ochrony dóbr i wartości narodowych.

§ 5.
 
    Członkowie Stowarzyszenia działają dla:
    1. przywracania obyczajów i praw słowiańskich
    2. podnoszenia świadomości i wiedzy Rodaków
    3. wolności, dobrobytu i dobrego imienia Narodu
    4. prawa naturalnego i prawa do życia Istot Żywych
    5. przywrócenia powszechnego słowiańskiego porodu lotosowego
    6. ochrony Przyrody w tym dla zapobiegania wycinkom zdrowych drzew
    7. ochrony zabytków
    8. ochrony Dzieci
    9. przywrócenia powszechnej wiedzy o praktykach samoochrony energetycznej
    10. promowania zdrowego trybu życia
    11. promowania polskich/lechickich firm znanych jako solidne i oddane Rodakom
    12. usuwania patologii i szkodliwych praktyk i obyczajów z przestrzeni Kraju
    13. uzdrawiania i słowiańskiego przeobrażania telewizji i mediów
    14. uzdrawiania i słowiańskiego przeobrażania instytucji i urzędów
    15. uzdrawiania języka polskiego i przywracania wysokiej wibracji, taktu, życzliwości i łagodności wypowiedzi i przekazu w mediach, artyzmie i przestrzeni publicznej
    16. słowiańskiej transformacji nauczania Dzieci.

 
    Stowarzyszenie Lechistan Gniezno - Serce Rodu działa miedzy innymi dla wspierania kampanii blogu Lechickie Odrodzenie Lach do Lacha:
 
 

     W ramach łączenia sił ze związkami, gromadami i watahami działającymi dla jedności i wolności Polski-Lechii współpracujemy między innymi ze Stowarzyszeniem Bronimy Munduru Dla Przyszłych Pokoleń:

   
 
    Rodaków odczuwających sercem i rozumem te same wartości i mających wolę wspomagać nasze działania intencją, błogosławieństwem lub przekazywaniem naszych publikacji i projektów, serdecznie zapraszamy do naszej grupy na Facebooku jako Członków Wspierających: https://www.facebook.com/groups/15131302857128094 komentarze:

 1. Błogosławię 🙏💓 i zapalam iskierki empatii z serc LECHITÓW płynące.
  Lechia bowiem słynęła z empatii serc, twardości, prawości, honoru i pracowitości i tak będzie w przyszłości kRAJu naszego.💪💓🌳

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak będzie! Stało się, stało się, stało się.
   Dziękujemy, że jesteś z nami. :)

   Usuń
 2. EDEN czyli Jeden. Stamtad pochodzimy. Tam nas uratowano i skrzyzowano i gdy Ziemie znow stala sie bezpieczna rozeslano po swiecie. To byl nasz poczatek. Ci obcy tylko przejeli legende o nim o dzis udaja ze to ich przezzlosc. Od tego czasu idziemy przez swiat laczac sie i dzielac i tak bez konca. A nasze dusze i tak znow sie polacza w Nawii, ciekawe czy ta Nawiaa to ten statek uciekajacy z tej czesci kosmosu taka nowa arka tym razem dla Dusz? Uciekajaca hen w kierunku gwiazdozbioru mitycznego Jednorozca? Na razie nasze ciala strzega tego tu kawalka kosmosu i naszej swietej Vincansko Luzyckiej Ziemi zwanej na wiele sposobow Luzycami Lenchami Lengami(sorry nie mam nosowki) Moravami i innymi podobnymi wyrazami okreslajacymi Nasza Ojczyzne ktora kiedys byla duzo wieksza i zwala sie Wielkie Blota, wielkie Bryje Bareje a pierwotnie Hipier Bareje (Hiperborea). Pozdrawiam wszystkich Slawian
  Vinca

  OdpowiedzUsuń
 3. Sława🔥❤️🔥
  Moc Blogoslawienstw z ❤️ płynących dla tej wspaniałej inicjatywy 🙏❤️🙏 i całego Stowarzyszenia 🙏

  OdpowiedzUsuń